Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 191 )

Teema: Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Postitas:
Kägu

Nojah, paraku on see tõsi, mis ma kirjutan.

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa. Palju toitumishäiretega inimesi suhtuvad toitu obsessiivselt. Kes kardab teatud asju, kellele meeldib valmistada, aga on ka selliseid, kellel esineb söömahoostusid. Ma langen sinna kategooriasse.

Ja sesmõttes et kaheksa burgerikotletti, mis siis? Need olid sügavkülmutatud ja panin need kodus ka sinna. Poest pühapäeva õhtul varastada ei ole raske: rahvas on uimane, konkreetses poes olid ainult need peeglid ukse kohal, mis sissekäiku näitavad. Lihtne ja kiire käik.

Kui ma päris opakas oleks, siis vist ei suudaks sellist värki välja mõeldagi. Enamasti on need kõige imelikumad lood paraku tõesed, sest elu on veidram kui väljamõeldis.

Olles ka ise pika staaziga anorektik, siis saan aru miinustajatest, sest see tuleneb teadmatusest. Anorektik=30kg inimvare. Kahjuks ka arstid panevad diagnoosi kehamassi järgi sageli, kuid teadlikumad juba teavad, et kehakaal ei saa olla diagnoosi alusel. Aastaid/aastakümneid kestnud anoreksia puhul on tavaline, et tekivad söömasööstud. Kahte kapsalehte näriv anorektik on stereotüüp. Aga kui 90% ajast siiski nälgida, ei taga enamikele anorektikutele söömasööstud norm/ülekaalu. See on nii keeruline ka raske teema. Olge lihtsalt ónnelikud, kellel pole kogemust söömishäirega. Põrgu

Jah, olen 20 aastat erinevate söömishäiretega kimpus. Kui joomise maha jätsin, kukkus kaal alla 43 peale (nüüd küll olen 4-5kg juurde suutnud saada) ja siis olin automaatselt anorektik arsti silmis, kuigi kannatasin endiselt binge-purge tüüpi häire all. Eriti veider on kuulda spetsialistilt antud vallas, et a no ei, ma ei saa ikka üldse aru – söömine on ju inimesele nii normaale! kehamassi indeks peab olema 20, siis saame jätkata teraapiaga!

Olen neile ka öelnud, et ma ei tunne, et mul oleks lootust. Selline sõnavõtt just erilist sümpaatiat ka ei pälvi, pigem kohmetust. Üks eriline põrgu on see jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus maal nii viletsad poed on, et vabalt varastada saab? Ma Eestis unustasin korra saiakesed piiksutamata ja kohe võeti kontrolli. Teise korra ei piiksutanud suurt WC paberi pakki piisavalt nähtaval alal ja ka kontrolliti kohe.

Et keegi istub kusagil putkas ja vaatab, kas inimesed piiksutavad asju läbi? Suures poes, kus on samal ajal kümneid, kui mitte sadu inimesi? Jälgib neid kõiki?

Ma (TA) olen Eestis nt Magaziinis seda putkat näinud, lisaks on mind seal ka jälitatud. Noorem olin, siis jälitati veel rohkem, kuigi Eestis ma kunagi vargil käinud pole. Selveris on tuttavatel (räägin ema sõpradest, 70+ vanuses korralikest naistest) probleeme olnud, et mingi mõttetu pirukas on vale hinnaga sildi saanud ja siis tuleb terve see alandav kadalipp läbi teha, et kuuuuidas tee siis ei kontrooooollliii, kuuidas nii saab pettaaa

Ilgelt powertripivad need töötajad ikka vahel

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilgelt powertripivad need töötajad ikka vahel

Ära luuleta, Selveris oli kõik väga viisakas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skandinaavia.

Sinna on ju tohutult erinevatelt maadelt rämpsu juurde kolinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma (TA) olen Eestis nt Magaziinis seda putkat näinud, lisaks on mind seal ka jälitatud. Noorem olin, siis jälitati veel rohkem, kuigi Eestis ma kunagi vargil käinud pole. Selveris on tuttavatel (räägin ema sõpradest, 70+ vanuses korralikest naistest) probleeme olnud, et mingi mõttetu pirukas on vale hinnaga sildi saanud ja siis tuleb terve see alandav kadalipp läbi teha, et kuuuuidas tee siis ei kontrooooollliii, kuuidas nii saab pettaaa

TA on ka korralik, õpib ja töötab, sõnavara ladus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilgelt powertripivad need töötajad ikka vahel

Ära luuleta, Selveris oli kõik väga viisakas.

See pold minu kogemus, aga kellegi teise. Kui oli ülepakutud, siis tema luuletas, mis pole ka võimatu, aga olen ennegi kuulnud, et seda ostukontrolli kardetakse nagu tuld.

Eestis seisan ma tavakassas nagu iga teine tagurlane, sest ma ei hakka endale kahenädalaseks külastuseks parnterkaarti jms värke korraldama. Vahel satub ka poode, kus on norm iseteenindus, kus mingid memberšippi vaja pole, aga üldine kogemus pigem kliendivaenulik.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma (TA) olen Eestis nt Magaziinis seda putkat näinud, lisaks on mind seal ka jälitatud. Noorem olin, siis jälitati veel rohkem, kuigi Eestis ma kunagi vargil käinud pole. Selveris on tuttavatel (räägin ema sõpradest, 70+ vanuses korralikest naistest) probleeme olnud, et mingi mõttetu pirukas on vale hinnaga sildi saanud ja siis tuleb terve see alandav kadalipp läbi teha, et kuuuuidas tee siis ei kontrooooollliii, kuuidas nii saab pettaaa

TA on ka korralik, õpib ja töötab, sõnavara ladus.

Aitäh?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, siis vast siin jätad varastamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma (TA) olen Eestis nt Magaziinis seda putkat näinud, lisaks on mind seal ka jälitatud. Noorem olin, siis jälitati veel rohkem, kuigi Eestis ma kunagi vargil käinud pole. Selveris on tuttavatel (räägin ema sõpradest, 70+ vanuses korralikest naistest) probleeme olnud, et mingi mõttetu pirukas on vale hinnaga sildi saanud ja siis tuleb terve see alandav kadalipp läbi teha, et kuuuuidas tee siis ei kontrooooollliii, kuuidas nii saab pettaaa

TA on ka korralik, õpib ja töötab, sõnavara ladus.

Aitäh?

Palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes, et ma üldse ei pretendeeri olema korralik, võttes arvesse, et olen alkohoolik, toitumishäirete ja varastamisharjumisega inimene, aga sellist kohtlemist kuskil suvapoes pole üks mantlis pensionärist proua ära teeninud. ei teinud nad midagi valestigi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju su tuttav proua oli samuti purjus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes, et ma üldse ei pretendeeri olema korralik, võttes arvesse, et olen alkohoolik, toitumishäirete ja varastamisharjumisega inimene, aga sellist kohtlemist kuskil suvapoes pole üks mantlis pensionärist proua ära teeninud. ei teinud nad midagi valestigi.

Suvapoes ja mantlis pensionär? Kui tunned end süüdi, anna end üles. Järgmine kord, kui asjad jälle kotti pandud, anna end ise üles. Juttu, et mul nii kahju, nii kahju, võib igaüks rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Skandinaavia.

Sinna on ju tohutult erinevatelt maadelt rämpsu juurde kolinud.

Mega. Eks siin ole “transväärakad” ja “seksuaalperversiooni harrastajad” ka, nagu oma gurult nutuvõru-Martinilt eile kuulsid. Uskumatu kitsarinnalisus vahete vahel – nagu peaaegu et ei usukski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mega. Eks siin ole “transväärakad” ja “seksuaalperversiooni harrastajad” ka, nagu oma gurult nutuvõru-Martinilt eile kuulsid. Uskumatu kitsarinnalisus vahete vahel – nagu peaaegu et ei usukski.

Aga kui inimene hääletas reformi ja mõtleb, et sinna on rämpsu kolinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles mõttes, et ma üldse ei pretendeeri olema korralik, võttes arvesse, et olen alkohoolik, toitumishäirete ja varastamisharjumisega inimene, aga sellist kohtlemist kuskil suvapoes pole üks mantlis pensionärist proua ära teeninud. ei teinud nad midagi valestigi.

Suvapoes ja mantlis pensionär? Kui tunned end süüdi, anna end üles. Järgmine kord, kui asjad jälle kotti pandud, anna end ise üles. Juttu, et mul nii kahju, nii kahju, võib igaüks rääkida.

Ma ei saa aru, mida sa mõtled. Mina ennast süüdi ei tunne, aga mõistus ütleb, et nii ei tohi käituda, nagu mina käitun.

See proua on juba hoopis teine teema. Ema tuttav, keda ostukontrollis peedistati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mega. Eks siin ole “transväärakad” ja “seksuaalperversiooni harrastajad” ka, nagu oma gurult nutuvõru-Martinilt eile kuulsid. Uskumatu kitsarinnalisus vahete vahel – nagu peaaegu et ei usukski.

Aga kui inimene hääletas reformi ja mõtleb, et sinna on rämpsu kolinud?

No olgu nii. Mul käsi reformi hääletama ei tõusnud, aga mis puutub asjasse see, et inimene kes hääletas reformi, arvab et Skandinaaviasse on rämpsu kolinud? Esiteks, sa ei ela ju Skandinaaviaski, teiseks, vastuhääl EKREle on mingi kõva sõna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa mõtled. Mina ennast süüdi ei tunne, aga mõistus ütleb, et nii ei tohi käituda, nagu mina käitun.

See proua on juba hoopis teine teema. Ema tuttav, keda ostukontrollis peedistati.

Aga äkki su eks andis sulle põhjusega peksa ja tema jaoks oli ka mõistus ütles ühte ja süüdi ei tundnud? On ju ropp demagoogia. Ega inimene võib ju end üles anda sellest olenemata, et ta end süüdi ei tunne. Seda enam! Sa ju tead, et midagi ei tehta sinuga, sest sa ju ei ole süüdi.

See proua ei tea ju, et sina oled varas, ilmselgelt seda juttu rääkides ei tea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No olgu nii. Mul käsi reformi hääletama ei tõusnud, aga mis puutub asjasse see, et inimene kes hääletas reformi, arvab et Skandinaaviasse on rämpsu kolinud? Esiteks, sa ei ela ju Skandinaaviaski, teiseks, vastuhääl EKREle on mingi kõva sõna?

Ma panin talle laigi selle rämpsu kommi kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus maal nii viletsad poed on, et vabalt varastada saab? Ma Eestis unustasin korra saiakesed piiksutamata ja kohe võeti kontrolli. Teise korra ei piiksutanud suurt WC paberi pakki piisavalt nähtaval alal ja ka kontrolliti kohe.

Et keegi istub kusagil putkas ja vaatab, kas inimesed piiksutavad asju läbi? Suures poes, kus on samal ajal kümneid, kui mitte sadu inimesi? Jälgib neid kõiki?

Ma (TA) olen Eestis nt Magaziinis seda putkat näinud, lisaks on mind seal ka jälitatud. Noorem olin, siis jälitati veel rohkem, kuigi Eestis ma kunagi vargil käinud pole. Selveris on tuttavatel (räägin ema sõpradest, 70+ vanuses korralikest naistest) probleeme olnud, et mingi mõttetu pirukas on vale hinnaga sildi saanud ja siis tuleb terve see alandav kadalipp läbi teha, et kuuuuidas tee siis ei kontrooooollliii, kuuidas nii saab pettaaa

Ilgelt powertripivad need töötajad ikka vahel

Magaziinis minu teada ei pea ise midagi läbi piiksutama. See putka oli arvatavasti tavaline turvamehe tuba, seal on üldiselt kaamerad jah, nagu peaaegu igas sellises. Sellist asja, et seal see üks turvamees jõuab sama-aegselt jälgida kõiki poes olevaid kliente ja seda, kas nad piiksutavad midagi läbi või mitte, kuulen esimest korda. Ja hästi ei usu. Ostukontroll on minu meelest suvaline. Olen ise jäätise kogemata piiksutamata jätnud ja alles kodus avastanud, ei tulnud keegi poes kontrollima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mida sa mõtled. Mina ennast süüdi ei tunne, aga mõistus ütleb, et nii ei tohi käituda, nagu mina käitun.

See proua on juba hoopis teine teema. Ema tuttav, keda ostukontrollis peedistati.

Aga äkki su eks andis sulle põhjusega peksa ja tema jaoks oli ka mõistus ütles ühte ja süüdi ei tundnud? On ju ropp demagoogia. Ega inimene võib ju end üles anda sellest olenemata, et ta end süüdi ei tunne. Seda enam! Sa ju tead, et midagi ei tehta sinuga, sest sa ju ei ole süüdi.

See proua ei tea ju, et sina oled varas, ilmselgelt seda juttu rääkides ei tea.

Kuidas see üldse millegagi seotud on? No ma tõesti üritaks aru saada, aga see on ju loogikavaba jutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus maal nii viletsad poed on, et vabalt varastada saab? Ma Eestis unustasin korra saiakesed piiksutamata ja kohe võeti kontrolli. Teise korra ei piiksutanud suurt WC paberi pakki piisavalt nähtaval alal ja ka kontrolliti kohe.

Et keegi istub kusagil putkas ja vaatab, kas inimesed piiksutavad asju läbi? Suures poes, kus on samal ajal kümneid, kui mitte sadu inimesi? Jälgib neid kõiki?

Ma (TA) olen Eestis nt Magaziinis seda putkat näinud, lisaks on mind seal ka jälitatud. Noorem olin, siis jälitati veel rohkem, kuigi Eestis ma kunagi vargil käinud pole. Selveris on tuttavatel (räägin ema sõpradest, 70+ vanuses korralikest naistest) probleeme olnud, et mingi mõttetu pirukas on vale hinnaga sildi saanud ja siis tuleb terve see alandav kadalipp läbi teha, et kuuuuidas tee siis ei kontrooooollliii, kuuidas nii saab pettaaa

Ilgelt powertripivad need töötajad ikka vahel

Magaziinis minu teada ei pea ise midagi läbi piiksutama. See putka oli arvatavasti tavaline turvamehe tuba, seal on üldiselt kaamerad jah, nagu peaaegu igas sellises. Sellist asja, et seal see üks turvamees jõuab sama-aegselt jälgida kõiki poes olevaid kliente ja seda, kas nad piiksutavad midagi läbi või mitte, kuulen esimest korda. Ja hästi ei usu. Ostukontroll on minu meelest suvaline. Olen ise jäätise kogemata piiksutamata jätnud ja alles kodus avastanud, ei tulnud keegi poes kontrollima.

Vb väljendusin segaselt, aga magaziinis on jah putka, aga kontrollist rääkis üks naine, kes käis selveris või prismas iseteeninduses. Need olid erinevad kohad, aga see pirukasaaga oli nii spetsiifiline, et asjaosalist jäi painama, miks talle niiviisi kaela lennati.

Ma ise olen käinud iseteeninduses ainult Solarises ja sea väga ok ja sujuv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see üldse millegagi seotud on? No ma tõesti üritaks aru saada, aga see on ju loogikavaba jutt.

Sina ütled, et ei tunne end süüdi. Sa said mehelt peksa. Ainus põhjus, miks mees kinni on, on väidetavalt see, et sina tema vastu tunnistasid? Ma ei viitsi seda uuesti lugeda.
Kui keegi teaks, et sina varastad, siis saab sind ju samuti kuidagi mingi paragrafiga karistada. Ise sa ei taha minna end üles andma, aga mõistus ütleb, et peab vastutama. Kuula oma mõistust ja loo pretsedent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See proua loomulikult räägib sulle piiksutamisest ja kontrollidest ja süüdistustest, sest tema ei tea, et sina päriselt ise varastad. Sinu ema ka ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või tahad Eestis varastama asuda ja nuhid, kus poes saaks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas see üldse millegagi seotud on? No ma tõesti üritaks aru saada, aga see on ju loogikavaba jutt.

Sina ütled, et ei tunne end süüdi. Sa said mehelt peksa. Ainus põhjus, miks mees kinni on, on väidetavalt see, et sina tema vastu tunnistasid? Ma ei viitsi seda uuesti lugeda.

Kui keegi teaks, et sina varastad, siis saab sind ju samuti kuidagi mingi paragrafiga karistada. Ise sa ei taha minna end üles andma, aga mõistus ütleb, et peab vastutama. Kuula oma mõistust ja loo pretsedent.

Põhjus, miks mees kinni oli see, et ta tuli mulle kallale, naabrid kutsusid politsei lärmi peale, riik alustas kriminaalasja, sest mind viidi kiirabiga ära. tüüp käis vangis ära, jätkas ahistamist, nii et pidin elukohta vahetama ja ka kohtus esinema.

Kui see tõlkub kui “mees on vangis, sest mina tunnistasin”, siis on ühiskonnal ikka päris pikk tee minna. Wtf.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjus, miks mees kinni oli see, et ta tuli mulle kallale, naabrid kutsusid politsei lärmi peale, riik alustas kriminaalasja, sest mind viidi kiirabiga ära. tüüp käis vangis ära, jätkas ahistamist, nii et pidin elukohta vahetama ja ka kohtus esinema.

Seda sa enne ei öelnud. Räägi meile kõik traumad ära, ju on neil vargusesaagaga seost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see tõlkub kui “mees on vangis, sest mina tunnistasin”, siis on ühiskonnal ikka päris pikk tee minna. Wtf.

Mine anna end üles järgmine kord, kui jälle kaup hõlma alla pistetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, aga luuakse pretsedent. Et varastab üks, siis tahavad teised ka. Küsimus on ju ebaõigluses, üks varastab ja teised ei saa tasuta. Ei saa tasuta ka need, kes sooviksid mahakantud kraami (vist visatakse ära?). See on põhjus, miks vargust ei saa tolereerida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha rääkida enam? Kui inimene ei tea, millal ja miks vargused alguse said, siis on ikka kehv lugu küll. Vargustel on põhjused ja neid saab guugeldada ja viia enda omaga kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või tahad Eestis varastama asuda ja nuhid, kus poes saaks?

Ja miks seda miinustada? Piirdud ainult Skandinaavias varastamisega, 12 a jooksul pole Eestis käinud? Kuidas Eestis olek siis varastamisest hoiab? Mis on teisiti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 191 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?