Esileht Pereelu ja suhted Kas keegi teist on muidu heas püsisuhtes, kuid seks on halb?

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Kas keegi teist on muidu heas püsisuhtes, kuid seks on halb?

Postitas:

olin sellises suhtes. lõpuks hakkas see kõik mulle enda vägistamisena tunduma. peale seksi nutsin patja, sest asi muutus lõpuks nii vastumeelseks.

abielu lõppes lahutusega, koos olime 18 aastat.

praegu elan juba viis astat üksi ja olen iga kell ennem üldse ilma seksita, kui sellises tuimas suhtes, kus partner ei suuda erutada. mehhaaniline rahuldus ei ole ikka see, selleks võin ma tõesti enda kätt või vibraatorit kasutada.

Jah, ka minule muutus seks nagu enesevägistamiseks ning samuti nutsin pärast patja. Siis aga juhtus nii, et kohtasin inimest, kelle vastu tundsin, et ta on mulle seksuaalselt atraktiivne. See pani mu mingid meeled liikuma. Hakkasin fantaseerima ja läbi selle avastasin enda kohta, et mis mulle meeldib, väiksed nüansid, ja suutsin need rakendada oma abielusse.

Niisiis usun täiesti siinseid neid soovitajaid, kes paluvad endaga tegeleda ja end tundma õppida, seksuaalselt.

Kui ma tunnen end seksuaalselt päris hästi ja tean enda soove,siis abielu see päästa ei pruugi.
Kui ikka kallis kaasa ei taha naisele kunagi suuseksi teha,aga ise soovib seda küll tungivalt,siis juba see tapab minu jaoks kogu kire ja ma ei soovi temaga magada.Inimene on isekas ja arvestab voodis vaid enda soovidega,mina ei näe siin mingit asja paremaks muutmise võimalust.Lihtsalt tulebki leppida olukorraga,sest inimest ju vastumeelselt muuta ei saa,seda enam kui oled püüdnud selgitada ja pingutada.Kui ikka mees ei tee voodis grammigi neid asju mida sooviksid sh ka pisutki eelmängu,siis tuleb leida keegi kes on sinu soovidega arvestav ja naudib seda mida ta teeb.
Minuga juhtus nii ja ausaltöeldes ma olen õnnelik,et saan vahel ka midagi head kogeda,sh seda suurt kirge mida teemaalgataja otsib.Lahutama tormama ei pea,eks tuleb laste nimel asja kontrolli all hoida.

Räägin puhtalt enda kogemusest ja see ei pruugigi kogu teie eelneva jutuga kokku minna,lihtsalt mõtlemisaineks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 13:59; 25.04 14:49; 25.04 19:56; 25.04 21:30; 25.04 21:34; 26.04 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püsisuhe ei saa hea olla, kui seks on halb! Lihtne!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/uskumatu-aga-tosi-lihtne-elumuutus-mille-jarel-voite-hakata-abikaasaga-rohkem-seksima?id=85988763

just on ilmunud selline artikkel ja seal pakub lahenduseks eraldi voodites magamist 😀

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:32; 25.04 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat abielu. Seksime umbes kord nädalas. Mees pingutab palju, aga mul on tihti stress. Loen tihti enne seksi erootilisi lugusid, et õigele lainele saada. Mees tahaks rohkem, aga ma lihtsalt ei jaksa töö/laste kõrvalt. Enne, kui erootilisi lugusid lugema hakkasin, juhtus ka seda, et lihtsalt vastutulekust olin nõus. Aga kui endal iha pole, siis on seks suht mõttetu tegevus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas on tegelikult enamik meestele ikka väga vähe.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 13:59; 25.04 14:49; 25.04 19:56; 25.04 21:30; 25.04 21:34; 26.04 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult kuulaks vahepeal huviga ka teemaalgatajat,olen siin mõned küsimused esitanud päeva jooksul,kuidas see asi üldse selleni viis ja ehk on seksis kriis pigem väikelaste tõttu? Laste vanuseid ei ole mainitud,aga kuna kooselu on 10 aastat,siis eeldatavasti on lapsed veel lasteaiaealised?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 13:59; 25.04 14:49; 25.04 19:56; 25.04 21:30; 25.04 21:34; 26.04 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin, kas on keegi veel sarnases olukorras kui mina ja mida olete otsustanud ning miks?

Olen oma mehega koos olnud juba ligi kümme aastat. Ja meil on üsna halb sekselu, sest puudub kirg. Tehniliselt pole viga, rahulduse võin isegi saada, aga mingit sädet ja tõmmet ei ole, lihtsalt “sooritus”!

Algusest peale oli üsna kirg üsna kesine, aga kuna ta oli muus mõttes mu unistuste mees, siis ma alguses ei lasknud sellest end häirida, olin armunud ja idealistlik. Kuna kõik muu klappis, meil olid sarnased huvid, eesmärgid, maailmavaade, huumorisoon, siis läksime suhtega edasi ja lõime pere. Nüüd on meil kaks last. Ajaga läks aga seks järjest harvemaks ja kiretumaks ja nüüd võin otse välja öelda, et suguelu meil ei toimi.

Muus mõttes on ta aga ideaalne abikaasa ja isa. Ta on intelligentne, kena, töökas, tähelepanelik, edukas, põhjalik, lastega hoolitsev, pühendub perele – paljude arvates mustermees. Ja meil on ühine pere ja kodu.

Mul tõmbub süda valust kokku, kui mõtlen, et peaksin meie ühise elu hävitama, lastelt pere võtma. Ja mille pärast – lihtsalt seksi pärast, kuna kõik muu on ju korras!

Samuti aga on rusuv mõelda, et mu elus enam kirge ei tulegi, olen alles veidi üle kolmekümne ja võin naisena end maha kanda, sest ma ei usu, et meie suhtes enam seksuaalselt midagi palju paremaks muutuks. Oleme proovinud, seks läheb sagedasemaks, aga mitte kirglikumaks. Kui endale ja oma vajadustele mõtlen, ei tundu see “lihtsalt seksi pärast”, siis tundub jälle päris karm jättagi end heast suguelust ilma.

Selline lose-lose olukord, kumbki variant ei sobi mulle! Mida teie teeks?

Armukest ma ei taha võtta, sest ausus on meie suhte alustala. Usaldan selles meest, et ka temal ei ole armukest, ta on alati selline väikese isuga olnud, see ei ole hiljuti muutunud.

Olid armunud, aga ei tundnud kirge? Kuidas see on üldse võimalik? Niisama heade iseloomuomaduste pärast koos olemine on ju sõprus, mitte armumine. Arvasin, et kui inimene on seksuaalne, siis tunneb ta alati armumise puhul ka kirge. Aseksuaalidel on ehk teisiti. Praegu tundub natuke, et alahindlasid ennast ja paljud Eesti naised teevad seda. Abiellutakse kellegagi, kes on tore ja hea inimene, kuigi kirge tema vastu ei tunne ja armunud ei olda. Võib-olla pead armumiseks niisama soojust ja sõprust, nagu suhtleks mõne armsa geisõbraga.

Praegu keskealiste seas oli korralikke mehi vähe ja siis nabiti ära kõik, kes olid vähegi normaalsemad. Kui mees juba pisut tundlik oli, hästi riietus ning klaverit mängida oskas ja luulet luges, samas hästi teenides ja naisega arvestades, siis olid naised pöördes. Selline iseloomustus võib käia tegelikult iga suvalise sõbra kohta. Naised alahindavad ennast, mõne tingimuseks on ainult see, et mehel oleks hambad suus, teine tahab korralikku ja head meest (= sõpra), füüsilise armumise ja enda vajaduste peale ei mõeldagi. Mees aga tahab ideaalnaist, kes teda pööraseks ajab ega lepi sõbrannaga, kes on tore, soe ja heatahtlik, aga kelle vastu füüsilist külgetõmmet pole. Selline võib olla töökaaslane. Enamgi veel, isegi iga hea iseloomuga, majanduslikult iseseisev ja kiima ajav naine ei sobi, mees tahab parimat.

Ausalt, kui naine valiks sõbrannasid, siis paljud “ideaalmehed” isegi ei kvalifitseeruks. Inimene võib ju hea ja tore olla, aga kui kontakti pole, siis mis sõprusest rääkida. Meeste valimisel aga arvatakse, et saab end kuidagi sundida ja ümber kasvada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa sellest aru, mis see kirg sinu arvates täpselt on või olema peab. Seks on, rahulduse võid saada. Ok, aga ma ei saa Teemaalgataja jutust aru, mis see siis on, mida ta ootab. Kas soov on et mees rebiks värisevate kätega käigu pealt riideid puruks või mis see kirg täpsemalt on. Kirjelduse järgi mulle tundub küll, et mees pingutab ja üritab naise soovile vastu tulla, aga segaseks jääb ikkagi see, mis naisel puudu on. Kui öelda lihtsalt kirg ja säde, siis need on niisugused asjad, mis on peas kinni, ehk siis seda ei saa mees pakkuda kui naisel seda kire või sädeme alget mõtetes üldse pole. Suur osa seksist toimubki inimese peas, suguakt ongi sealjuures lihtsalt sooritus, sädemed ilma ajutegevuseta ei lenda.

Kõigepealt soovitan enda sisse vaadata ja oma mõtetes selgus saada. Ja täpselt see sõnadesse panna, mis sinus tekitaks kirge ja sädet. Võib-olla aitaks fantaasiat elavdada ja rohkem erutuda mõni rollimäng? Mingi muu koht seksimiseks, mitte harjumuspärane kodune voodi? Eelkõige tekib kirg siiski mõttemaailmas, seega sa peaksid fantaasiatega tegelema.

Sina pole lihtsalt kirge tundnud kunagi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurin, kas on keegi veel sarnases olukorras kui mina ja mida olete otsustanud ning miks?

Olen oma mehega koos olnud juba ligi kümme aastat. Ja meil on üsna halb sekselu, sest puudub kirg. Tehniliselt pole viga, rahulduse võin isegi saada, aga mingit sädet ja tõmmet ei ole, lihtsalt “sooritus”!

Algusest peale oli üsna kirg üsna kesine, aga kuna ta oli muus mõttes mu unistuste mees, siis ma alguses ei lasknud sellest end häirida, olin armunud ja idealistlik. Kuna kõik muu klappis, meil olid sarnased huvid, eesmärgid, maailmavaade, huumorisoon, siis läksime suhtega edasi ja lõime pere. Nüüd on meil kaks last. Ajaga läks aga seks järjest harvemaks ja kiretumaks ja nüüd võin otse välja öelda, et suguelu meil ei toimi.

Muus mõttes on ta aga ideaalne abikaasa ja isa. Ta on intelligentne, kena, töökas, tähelepanelik, edukas, põhjalik, lastega hoolitsev, pühendub perele – paljude arvates mustermees. Ja meil on ühine pere ja kodu.

Mul tõmbub süda valust kokku, kui mõtlen, et peaksin meie ühise elu hävitama, lastelt pere võtma. Ja mille pärast – lihtsalt seksi pärast, kuna kõik muu on ju korras!

Samuti aga on rusuv mõelda, et mu elus enam kirge ei tulegi, olen alles veidi üle kolmekümne ja võin naisena end maha kanda, sest ma ei usu, et meie suhtes enam seksuaalselt midagi palju paremaks muutuks. Oleme proovinud, seks läheb sagedasemaks, aga mitte kirglikumaks. Kui endale ja oma vajadustele mõtlen, ei tundu see “lihtsalt seksi pärast”, siis tundub jälle päris karm jättagi end heast suguelust ilma.

Selline lose-lose olukord, kumbki variant ei sobi mulle! Mida teie teeks?

Armukest ma ei taha võtta, sest ausus on meie suhte alustala. Usaldan selles meest, et ka temal ei ole armukest, ta on alati selline väikese isuga olnud, see ei ole hiljuti muutunud.

Olid armunud, aga ei tundnud kirge? Kuidas see on üldse võimalik? Niisama heade iseloomuomaduste pärast koos olemine on ju sõprus, mitte armumine. Arvasin, et kui inimene on seksuaalne, siis tunneb ta alati armumise puhul ka kirge. Aseksuaalidel on ehk teisiti. Praegu tundub natuke, et alahindlasid ennast ja paljud Eesti naised teevad seda. Abiellutakse kellegagi, kes on tore ja hea inimene, kuigi kirge tema vastu ei tunne ja armunud ei olda. Võib-olla pead armumiseks niisama soojust ja sõprust, nagu suhtleks mõne armsa geisõbraga.

Praegu keskealiste seas oli korralikke mehi vähe ja siis nabiti ära kõik, kes olid vähegi normaalsemad. Kui mees juba pisut tundlik oli, hästi riietus ning klaverit mängida oskas ja luulet luges, samas hästi teenides ja naisega arvestades, siis olid naised pöördes. Selline iseloomustus võib käia tegelikult iga suvalise sõbra kohta. Naised alahindavad ennast, mõne tingimuseks on ainult see, et mehel oleks hambad suus, teine tahab korralikku ja head meest (= sõpra), füüsilise armumise ja enda vajaduste peale ei mõeldagi. Mees aga tahab ideaalnaist, kes teda pööraseks ajab ega lepi sõbrannaga, kes on tore, soe ja heatahtlik, aga kelle vastu füüsilist külgetõmmet pole. Selline võib olla töökaaslane. Enamgi veel, isegi iga hea iseloomuga, majanduslikult iseseisev ja kiima ajav naine ei sobi, mees tahab parimat.

Ausalt, kui naine valiks sõbrannasid, siis paljud “ideaalmehed” isegi ei kvalifitseeruks. Inimene võib ju hea ja tore olla, aga kui kontakti pole, siis mis sõprusest rääkida. Meeste valimisel aga arvatakse, et saab end kuidagi sundida ja ümber kasvada.

Minuga ma arvan, et sarnaselt osaliselt juhtuski (ma pole teemaalgataja).
Aga ma ei oska ka öelda, kuidas ma oleks pidanud sellepeale tulema. Ma pole tunnete osas, mis puudutab armumist jms, eriti tundlik. Valiku tegemise hetkel ma ei teinud enda suhtes mööndusi, ma ju ei teadnud, et kirg võiks oluline olla. Mõnesmõttes ei tea ma seda ju ka praegu. Sest kui ma pole jalustrabavat kirge tundnud, kaugeltki mitte pikaajaliselt, siis ma ei tea, kas ma üldse olen võimeline sellisteks tunneteks.
Ometigi ma leian, et ka mina väärin pereelu ja armastust (sinu mõistes siis u nagu sõprust). Ja kui ma panen kaalukausile selle, mis mul on või selle tõenäosuse, et mul oleks viimase 20 a jooksul tekkinud kirglik suhe, siis on see, mis mul praegu on, mind kindlasti rohkem rõõmustav.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 18:39; 26.04 06:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei mõista,kuidas saab ilma kireta ja suuremate tunneteta inimesega magada,kooselu alustada ja pere luua.
Ma ei hakka ju ometi selliseid samme mõne sõbraga astuma,lihtsalt seetõttu,et ta on piisavalt andekas,haritud,tore.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 25.04 13:59; 25.04 14:49; 25.04 19:56; 25.04 21:30; 25.04 21:34; 26.04 07:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei mõista,kuidas saab ilma kireta ja suuremate tunneteta inimesega magada,kooselu alustada ja pere luua.
Ma ei hakka ju ometi selliseid samme mõne sõbraga astuma,lihtsalt seetõttu,et ta on piisavalt andekas,haritud,tore.

Armumisega kaasneb siis kohe sinu jaoks vastupandamatu ja vältimatu füüsiline külgetõmme, sinu jaoks on füüsiline pool kõige alus?
Minu meelest tekib side esmalt just vaimsel/emotsionaalsel tasandil ja mille nö ümber tuleb füüsiline pool.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 09:32; 26.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lahendus oleks swingerite klubiga liitumine. Saate mõlemad kirglikku seksi, samas jääte perena kokku. Win-win!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka ikkagi pikas plaanis kannatama kui voodis on üks pool rahulolematu.
Raske oli tunnistada , et ma ei klapi oma elukaaslasega selles mõttes üldse.
Kah nutsin patja ja lõpuks kolisin teise tuppa…
Meespool arvas , et mina pean voodis kogu töö ära tegema – ise ta peaaegu ei puudutanud mind – 0 eelmängu, seks ainult ühes poosis, ei mingit suudlemist…uimane ja külm oli kogu see värk.
Lõpuks sain veel mehelt diagnoosi ka- frigiidne.
“Frigiidsus ” kadus sellest sekundist kui leidsin mehe , kellega seks oli nagu tormi kätte sattumine , heas mõttes.
Kui mees muidu nii hea on, siis ma küll ei soovita lahutama tõtata…Minu kaaslane oli lisaks veel raske iseloomuga – kui ta muidu oleks teemaalgataja mehe moodi , siis suutnuks ma temaga ikkagi koos elada, seda hoolimata kehvast seksist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksiisu kaob ära, kui partneri kehalõhn pole sulle õige. Minu eksmehe kehalõhn muutus mulle lõpuks nii vastikuks. Suudelda ma temaga ei suutnud ja seks ilma suudlusteta on mõttetu nühkimine. Olin ehe meritähy lõpuks, keerasin selja ja siis hambad risti kannatasin.
Nüüd tahan kõike proovida ja naudin seksi ja suudlusi.
Arvan, et need suhted, kus juba alguses pole kirge, pole õiged mehe-naise armastussuhted, vaid sõbrasuhted. Ma arvan, et kui see frigiidne mees või naine tunneb lõpuks õiget lõhna, muutub ta ka kirglikuks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 18:31; 08.05 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja,mis siis tänaseks oled välja mõelnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 12:48; 07.05 16:26; 08.05 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb seks saab tulla ainult sellest, et partnerist ei hoolita, kas ühepoolselt või mõlemapoolselt. Aga kuidas saab olla head suhet hoolimatu partneriga? Võimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halb ei ole, harv küll- kord kuus vast. Elu on ideaalne. Lapsed ülitublid, tervised veel korras, raha on, laene pole, kodu korralik, suhted pereliikmete vahel väga head.
Olen mehega rääkinud, ta arvab ka et ega kõik ei saagi elus ideaalne olla.
Aga minu ei karda elada nii nagu elu parasjagu on. Ootamatusi võib alati ette tulla igas valdkonnas. Naudin seda mis hetkel on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka kaaslasega seks halb – oli selline mees, kes peamiselt mõtles vaid enda rahuldamisele. “Ah, et sul ei ole isu? Aga äkki siis teed mulle ainult, eelistatavalt suuga.” Kui seksisime, siis minu rahuldamisele väga tähelepanu ei pööranud, ma isegi ei mäleta praegu, kas temaga orgasmi sain kunagi (arvasin, et ma olen see naine, kes ei saagi). Kirge seksis ei olnud, tundus vaid tehniline mehe rahuldamine. Ja olin isegi sealmaal lõpuks, et pärast seksi nutsin ja hammustasin patja.

Otseselt muul kooselul midagi viga ei olnud, seda ainult veidi, et mingit hellust, kirge ei olnud. Mees oli ka päris enesekeskne.

Tekkis kõrvalsuhe, mis nüüd on kujunenud päris suhteks. Kirg on endiselt olemas, ei mäleta viimast korda, kui ilma orgasmita oleks seksitud. Kaaslane nö tegeleb enne minuga ära ja siis alles vaatame, kas ja kuidas talle. Tihti tuleb ette ka koos tulemist. 🙂 Mees ise samuti ideaalne igapäevaelus, hooliv, hell, armas, hoolitsev jne. Vanas suhtes mõtlesin, et täitsa ok, pole ju viga midagi. Praegusega aga võrrelda ei anna ja nüüd näen vigu väga selgelt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm kuulda ütleks viimasele vastajale.Ka mina arvasin,et seks on mõtetu nûhkimine ja ei paku suurt midagi,kuni oma kõrvalsuhte alguseni.juba mitu aastat jumaldan seda 100%liselt.
Minu mees on Sinu eksmehe täpne kirjeldus.
Paraku oleme me abielus ja lastega ning kõrvalsuhte poolel ka pere.Koos me iialgi ei hakka olema,aga seks on tõesti hea ja mul on mingid tõsisemad tunded ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 12:48; 07.05 16:26; 08.05 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõm kuulda ütleks viimasele vastajale.Ka mina arvasin,et seks on mõtetu nûhkimine ja ei paku suurt midagi,kuni oma kõrvalsuhte alguseni.juba mitu aastat jumaldan seda 100%liselt.

Minu mees on Sinu eksmehe täpne kirjeldus.

Paraku oleme me abielus ja lastega ning kõrvalsuhte poolel ka pere.Koos me iialgi ei hakka olema,aga seks on tõesti hea ja mul on mingid tõsisemad tunded ka.

Aga kui lapsed suured, kas kavatsed siis ka oma abikaasaga kokku jääda ja edasi nühkida. Kas lapsed ütlevad sulle tulevikus tänan, et oma õnne nende pärast ohvriks tõid. Kas ei oleks õigem lahutada ja hea mees leida?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 18:31; 08.05 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kumab väga paljudest vastustest läbi see, et naised ongi leppinud sittade suhetega. Ja no seda ma näen enda ümber muidu ka nii palju. Et miskipärast, isegi kui suhe ei toimi, siis ikka jäädakse sellesse ja saadakse lapsed jne. Aga kust see mentaliteet tuleb? Ja kuidas õpetada praegusi tüdrukuid, tulevasi naisi, et see ei ole ok ja ei ole tarvis kohe esimese jorsiga pesa punuma hakata.

Küll aga ma ütleks, et kirele ei ole ka mõtet suhteid rajada, sest kirg saab varem või hiljem otsa niikuinii ja siis jääb suhe püsima juhul, kui selle kire juures on olnud ka midagi muud. Samas jällegi meeletult kirgliku algusega suhete puhul on inimesed nii ebaratsionaalsed, et nad ei pööragi sellele muule tähelepanu. On illusioon, et kui mees ajab nii märjaks, et on oht tooli pealt maha libiseda, siis ongi kohe imeline armastus. Tegelikult ei pruugi olla.
Ideaalis võiks muidugi leida inimese, kellega on kõik 100% paigas ja imeline, aga seda õnne on vähestel. Või noh, ma isiklikult ei tea ega tunne ühtegi sellist ideaalpaari. Ühtesid pidasin selliseks, aga siis ka naine veiniklaasi taga tunnistas, et tegelikult on ta oma meest petnud.

Parim suhtenõuanne, mille mina elus saanud olen, tuli ühelt 50+ naiselt ajal kui ma olin 20nene ja ta ütles, et ära otsi mitte ideaalset inimest, kelles oleks olemas kõik, mida sa soovid, sest ideaalseid inimesi ei ole olemas.. aga mõtle enda jaoks välja need omadused, mida sa ei ole võimeline taluma ja leia mees, kellel neid omadusi ei oleks.
Antud kontekstis siis, kui seks on su elus ülioluline ja see ei klapi ja see teeb su elu väljakannatamatuks, siis on mõistlik jah mõelda, et ehk võiks leida kellegi teise. Aga kui kõik muu on suurepärane ja sa suudad tegelikult elada selle kehvema sekseluga, siis võib suhe täitsa kenasti toimida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas keegi teist on muidu heas püsisuhtes, kuid seks on halb?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.