Esileht Väikelaps kas keegi teist ostaks sellise kaubamärgi rõivaid oma lapsele..

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kas keegi teist ostaks sellise kaubamärgi rõivaid oma lapsele..

Postitas:

… Kenzo, Ed Hardy, Jacardi jne. Suurused 74-80, vähe kasutatud.
Või on siin popid siiski sellised H ja M, POP; Lenne jne.

Mul on kogunenud, aga mõtlen, kas viitsiksin müümise protsessi ette võtta või mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:40; 29.01 22:05; 29.01 22:08; 30.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on. Soovitan Buduaaris ka kuulutada, kui juba niikuinii pildistad ja mässad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 19:45; 29.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule nt ei ole firma õldse tähtis, pigem just asja väljanägemine. Kui asi mulle meeldib, siis on mul ükskõik mis firmasilt näitab 🙂 Kasutatud asjade puhul mängib suurt rolli kindlasti ka hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule nt ei ole firma õldse tähtis, pigem just asja väljanägemine. Kui asi mulle meeldib, siis on mul ükskõik mis firmasilt näitab 🙂 Kasutatud asjade puhul mängib suurt rolli kindlasti ka hind.[/tsitaat]
No selliste kaubamärkide puhul nagu teemaalagatajal sellised asjad küll ei loe:) Tegu ei ole ju mingi masse huvitava kauba ega hinnaga. Olen siiski kindel, et siin leidub piisavalt huvilisi, kes oskavad disainrõivaid hinnata ja on huvitatud neid kasutatult ostma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 19:45; 29.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina nt oleksin väga huvitatud aga mu laps kannab praegu valdavalt 86 riided. osade asutuste 80 läheb veel ka ja osadel asutustel väiksemad asjad ja juba kasutusel 92

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see tähendab, et kasutatud rõiva puhul mängib suurt rolli hind?
Et hind peab siis soodne olema? Ma pole küll tutvunud eriti hindadega netiportaalides, aga no kui ma olen Eestis kusagile kaltsukasse astunud, siis hinnad on keskmiselt 3-10eur. Mulle tundub, et see on väga hea hinnaklass kasutatud rõiva puhul. Need on mu oma lapse rõivad ja mitte ärieesmärgil. Lihtsalt koju oleks vaja ruumi.
Iseenesest oleks lihtne ka hoopis oma lasteaia kevadhooaja laadal need ära müüa, näiteks 1eur ese ja raha läheb siis lasteaeda kassasse igasuguste kulutuste tarbeks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:40; 29.01 22:05; 29.01 22:08; 30.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleks huvitatud suurustest 86 ja 92, enne kasvab laps liiga kiiresti ja asjad kohe väikesed.[/tsitaat]

Nagu kirjutasin on mul rõivad suuruses 74-80. Mu oma laps kannab hetkel 86.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:40; 29.01 22:05; 29.01 22:08; 30.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võiksin küll huvitatud olla, aga ostmist siiski garanteerida ei julge – vblla ei sobi lõige või värv või hind vms 🙂 soovitan samuti buduaari müüki panna, kindlasti lähevad kaubaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegu on poisi või tüdruku riietega?Mul oleks vaja poisi riideid just Teie nimetatud suurust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firmad mind ei huvita üldjuhul, pigem välimus üldiselt, et pole nõmedad (mingid luukered nt ei meeldi mulle jm imelikud detailid). Ei pea olema tutika välimusega, aga ka mitte kaltsuks peetud. Nö firmakatele sobivat kallist hinda ei soovi ma võibolla maksta. Lapsele ostan riideid üldiselt hinda ikka hoolega jälgides. Hetkel pole neid suurusi ka tarvis.

Aga muidu, jah ostaks küll 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Firmad mind ei huvita üldjuhul, pigem välimus üldiselt, et pole nõmedad (mingid luukered nt ei meeldi mulle jm imelikud detailid). Ei pea olema tutika välimusega, aga ka mitte kaltsuks peetud. Nö firmakatele sobivat kallist hinda ei soovi ma võibolla maksta. Lapsele ostan riideid üldiselt hinda ikka hoolega jälgides. Hetkel pole neid suurusi ka tarvis.

Aga muidu, jah ostaks küll :)[/tsitaat]

Palun väga vabandust, aga hullult vastuoluline jutt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Eks need disainerrõivad on küll tihtipeale oma kindla liiniga või elementidega. Näiteks Ed Hardy motiivid rõivastel on kõik tattooo stiilis ja tõesti ka pealuud on neis läbiv element. Samas Kenzo on veidi kummaliste toonidega, sekka veidi kirevat tooni, kuid väljanägemine on ilus, miski ei häiri. GAP on klassikaline, jne.
Mul on mõned päris uued, isegi siltidega, ülejäänud väga vähe kasutatud.
Ise olen need saanud USA-st.

Aga aitähh vastajaile, hakkasin lihtsalt kahtlema, et kui pole Lenne, h&M ja Next, siis huvi nagunii ei tunta.
katsetan esialgu oma lasteaias, ehk seal keegi tahab oma pisemale sümboolse summa eest osta.
1 eur nendel laatadel oleks ok hind?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.01 19:40; 29.01 22:05; 29.01 22:08; 30.01 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja.
Eks need disainerrõivad on küll tihtipeale oma kindla liiniga või elementidega. Näiteks Ed Hardy motiivid rõivastel on kõik tattooo stiilis ja tõesti ka pealuud on neis läbiv element. Samas Kenzo on veidi kummaliste toonidega, sekka veidi kirevat tooni, kuid väljanägemine on ilus, miski ei häiri. GAP on klassikaline, jne.
Mul on mõned päris uued, isegi siltidega, ülejäänud väga vähe kasutatud.
Ise olen need saanud USA-st.

Aga aitähh vastajaile, hakkasin lihtsalt kahtlema, et kui pole Lenne, h&M ja Next, siis huvi nagunii ei tunta.
katsetan esialgu oma lasteaias, ehk seal keegi tahab oma pisemale sümboolse summa eest osta.
1 eur nendel laatadel oleks ok hind?

[/tsitaat]

1 eur tükk ostaksin sult kohe ära ja kui asud Tallinnas, tuleksin järgi ka sobivasse kohta, mul laps 69,5 hetkel pikk. Mitu eset sul on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:01; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Olekin huvitatud Ed Hardy pisipoja riietest s 80. Oleks Sul ehk midagi pakkuda? Korralikud riided, siis hind kindlasti kõrgem, kui 1 EUR. Palun kirjuta aadressil: sirtsutibu@hot.ee
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

1 eur tükk ostaksin sult kohe ära ja kui asud Tallinnas, tuleksin järgi ka sobivasse kohta, mul laps 69,5 hetkel pikk. Mitu eset sul on?[/tsitaat]

Mulle siis pisitüdrukule: megamm@mail.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:01; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps kas keegi teist ostaks sellise kaubamärgi rõivaid oma lapsele..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.