Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi teist võõrastesse akendesse ka vahib?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kas keegi teist võõrastesse akendesse ka vahib?

Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi kardinad, mis katavad kogu akna. eelistan ruloosid ja alla ma neid ei taha tavajuhul kunagi tõmmata kuna vaade on ilus ja aknad hästi suured. vastas on küll paar maja kuid seal aknad peaaegu kõik pimedad alati. kus on valged, seal liikumist pole kunagi näha. hoovis ka tavajuhul inimtühi.

ainult kahel korral olen natuke ehmatanud. ükskord kui hommikul unisena kohvitassiga eest lahtise hommikumantliga akna juurde jalutades avastasin, et suur grupp inimesi vahib mulle otsa (ilmselt mingid arhitektuurihuvilised vms) ja teine kord kui voodit tehes tabasin koeraga jalutava vanema mehe pilgu.

tuttavad, kes meil ööbivad vahest kipuvad aga kohe hämardudes rulood alla tõmbama väites, et nad ei saa teisiti.

aga no kes see ikka peaks spetsiaalselt teiste korteritesse vahtima? ja kui vahibki, siis mida siin häbeneda on?

või olen ma imelik?

kui tuli toas põleb, siis alasti kunagi siin ringi me muidugi ei käi. aga kui tuli ei põle, siis ju sisse ei näe ja võib teha mida iganes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kas keegi teist võõrastesse akendesse ka vahib?

Oled jah imelik.
Hoiad aknad lahti ja ise ehmatad,kui keegi su aknast sisse vaatab.Sellepärast neid kinni kaetaksegi,et mitte ehmatuda.
Pead ennast kokku võtma ja rohkem mitte ehmatuma,kui keegi aknast sisse vaatab,siis on see sinu jaoks normaalne aga kui sa seda ei suuda siis pead kolima oma elamisega kas metsa sisse või lagedale väljale,kus võõraid ei käi ja saad aknad avatud hoida ja ei pea kellegi pilguga kohtuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kas keegi teist võõrastesse akendesse ka vahib?

Mul päeval ka ruloo üleval, vastasmaja pm võib sisse vahtida, aga kedagi ma nagu silmanud ei ole väga, ma veedan ka aknal/rõdul aega, sest vastasmaja kõrval on metsatukk ja silm puhkab kohe, vahest näen ühte ülalkorruse naist alasti aknast välja passimas – igakord ehmatab kui pilgud kohtuvad, aga riide ei pane jätkuvalt.
Ahjaa laps lehvitab vastasmaja lapsele vahest. 😀

Mind nagu ei häiri, õhtul siiski tõmban ette kui pimedaks läheb sest muidu on nagu peeglisse vaatamine. Üleval on kuna siis on avar, valge ja natuke rohelust ka(vastavalt aastaajale). 🙂

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi teist võõrastesse akendesse ka vahib?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.