Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas keegi tõesti tunneb selliseid inimesi (Õnne 13)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Kas keegi tõesti tunneb selliseid inimesi (Õnne 13)

Postitas:
Kägu

Selliseid nagu täna Õnne 13-s pidevalt erinevates kooslustes üksteise peale röökimas on?
Kas sisukat normaalset vestlust on tõesti hirmraske kirjutada, et peab selline äge lööma olema?

Isiklik solvang, kellele??
Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:
https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/teema/kas-maardus-eestlasi-uldse-ei-ela/

Lisainfo:

Isiklik solvang (Kasutajatingimused 4.2)

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei vaata seda õnnet juba ammu. aga juhtun mõnikord mingeid lõppe nägema. enne ak-d? või ma ei tea, miks ma seda mõnikord näen. nii võlts, nii tobedad dialoogid, selline tänitamine ja õpetamine pidevalt. nagu vaimupuudega inimestele kirjutaud, et vaata nüüd nunnukene, tegelikult käib asi ikka nii, või naa või kolmandat pidi kaaaaa.
selline manitsemine ja kasvatamine, kiibitsemine ja ärapanemine.

+20
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles saates inimesed tõepoolest karjuvad üksteise peale või räägivad kõrgendatud hääletoonil. Üksikud tegelased, kes suudavad suhelda normaalselt.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Tähesära

Politseinik oli eile vist ainus, kes hullunud loomana ei karjunud.
Kuidas see rase sinna maale on sattunud, kuidas nad üldse tuttavad on (ma ei ole kõiki osi vaadanud)?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles saates inimesed tõepoolest karjuvad üksteise peale või räägivad kõrgendatud hääletoonil. Üksikud tegelased, kes suudavad suhelda normaalselt.

pigem võiks öelda – tänitavad üksteise kallal.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi suutnud seda sarja vaadata, jube üksteise kallal saagimine käib ja kisa või kiledust on tõesti palju. Meeleolu pessimistlik. Umbes nagu haigele kibestunud tädile oleks külla sattunud. Ma ei leia, et ma peaksin niisugust asja vabatahtlikult vaatama 🙂 Läbi aastate ma olen püüdnud mõnikord natuke vaadata, et mida siis eestlased ka kõige rohkem armastavad, mitte kunagi pole suutnud tervet osa lõpuni vaadata.

Minu Õnne 13 on Perekool.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
kitah

Milleks te sellist rämpsu vaatate?

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks te sellist rämpsu vaatate?

Ma kohe ei teagi, nagu mingi “kohustus” on eesti asju vaadata. Ehk seekord on hea, aga aina hullemaks läheb.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isiklik solvang on seetõttu, et mõne arvates ei tohi Õnne 13 kohta ühtegi halba sõna öelda.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isiklik solvang on seetõttu, et mõne arvates ei tohi Õnne 13 kohta ühtegi halb sõna öelda.

Haha, no siin lajatavad sulle solvangu kui ütled et sulle hernes maitseb rohkem kui porgand.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma saan aru, et seriaalis ongi vaja, et osaliste vahel tekiksid tülid jne. – et oleks sündmusi. Seetõttu ilmselt on paljud tegelased (Are eriti, aga ka nooremad naistegelased) kuidagi… närvilised ja visklevad kogu aeg, isegi, kui loogilist/usutavat põhjust ei näi olevat. Ja see on tüütu vaadata sageli, kuidagi kistud tundub.

Samas see liin, kuidas Anneli on Margna õnge võtnud, on üsnagi “nagu päris” ja normaalne jälgida.

Aga ma tean, et ega pole kohustatud vaatama – kui enam üldse ei viitsiks, siis ei vaataks kah.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
kitah

Ma olen mõnda osa näinud, täitsa suvaliselt kuskilt keskelt, no keegi kuskil vaatas ja tema kõrval siis nägin. Ja tõesti, selle kohta võib küll öelda, et olles näinud neid paari osa, võib tõesti hinnangu anda terve sarja kohta. Esiteks see ebaloomulik tekst – kes kuradi oinas niiiimoodi räägib? Kas tõesti on mingid rahvagrupid, mingi teatud ühiskondlik või sotsiaalne kiht, kes niimoodi räägivad???!!! No siis ma tänan küll jumalat, et “olen pääsenud roosadest villastest pükstest”!

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samas see liin, kuidas Anneli on Margna õnge võtnud, on üsnagi “nagu päris” ja normaalne jälgida.

See Anneli liin oli üldse päris huvitav, kahjuks on see ära kadunud.
Maakate perepoja ja ta naise teema oli ka suht ok, ka ammu kadunud.
Miks alati peab mingi jobu-mees olema, varem lällas igas osas külahull Ülu, nüüd see kalkar.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen juba aastaid varem öelnud, et ma ei tahaks Õnne 13 mitte ainsagi tegelasega suhelda. Kõik on jube ebameeldivad. Vb ainult Luule komisarovi tegelaskujuga (Laine?) , nii et seda vanameest poleks juures, muidu tõmbab luulel kohe sae käima.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles sarjas ongi kogu aeg olnud natuke jobud mehed, naised aga pigem iseseisvad ja võimukad. Algusest peale ju.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles sarjas ongi kogu aeg olnud natuke jobud mehed, naised aga pigem iseseisvad ja võimukad. Algusest peale ju.

Jah, väga piinlik. Täiesti vale peremudelit propageeritakse. Mina olen rahvuskonservatiiv-kristlane ning soovin, et rohkem näidataks traditsioonilisi perekondasid. Need seal on puhta libud, tõmbavad ringi ja vahetavad partnereid. Vääraklik kärgperendus vohab. Kas neil on seal kasvõi üks tubli traditsiooniline pere?

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3538135:

Jah, väga piinlik. Täiesti vale peremudelit propageeritakse. Mina olen rahvuskonservatiiv-kristlane ning soovin, et rohkem näidataks traditsioonilisi perekondasid. Need seal on puhta libud, tõmbavad ringi ja vahetavad partnereid. Vääraklik kärgperendus vohab.

Seda näidataksegi hoiatusena kui hulluks ja õnnetuks selline kärgperendus muudab. See maapere on enam-vähem ok, söövad juustu ja on rõõmsad-rõõsad. Kunagi ammu väike kõrvalepõige oli.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen siis ainuke, kellele see sari meeldib. Ja on algusest peale meeldinud. Mul on kohe nii hea meel, et uus hooaeg algas. Eilne osa oli ka päris lõbus.

Mul on tutvusringkonnas väga palju mehi, kes ka seda saadet usinalt jälgivad. Kusjuures, mitte keegi neist ei ole lihtsake või vaimupuudega, vaid täiesti edukad, üle keskmise intelligentsiga, juhtivatel kohtadel töötavad meesterahvad.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

juhtivatel kohtadel töötavad meesterahvad.

Kas takso- või rekkajuhid?

+11
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib ja mina ka vaatan. Olen väiksest linnast pärit ja olen täheldanud, et enamasti ongi mehed Eestis suhtlemises tossimad ja naised need pere suhtekorraldajaid. Seriaalis on see väga hästi ära tabatud. Kui käia suurtes kaubanduskeskustes, siis iga kolmas paar nägeleb ja mossitab omavahel. Ka minu naabrid räägivad oma pereliikmetega väga sageli kõrgendatud toonil ja õiendavas kõneviisis. Ma olen kindel, et nad ise ei pane seda tähele.

Seriaal paraku ei saagi olla nagu päriselu, sest siis oleks see jube igav. Inimesed tahavad, et midagi kogu aeg juhtuks ja oleks mingi pinge. No ja kes vähegi elulooraamatuid lugenud, peaks kursis olema, et nende traditsiooniliste perede varjus on läbi aegade elatud tunduvalt värvikamat suhtemöllu.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3538135:

Jah, väga piinlik. Täiesti vale peremudelit propageeritakse. Mina olen rahvuskonservatiiv-kristlane ning soovin, et rohkem näidataks traditsioonilisi perekondasid. Need seal on puhta libud, tõmbavad ringi ja vahetavad partnereid. Vääraklik kärgperendus vohab.

Seda näidataksegi hoiatusena kui hulluks ja õnnetuks selline kärgperendus muudab. See maapere on enam-vähem ok, söövad juustu ja on rõõmsad-rõõsad. Kunagi ammu väike kõrvalepõige oli.

EI! Maapere peremees kadus ju mitmeks aastaks välismaale, tõmbas seal ringi mingi naisega. Maapere perenaine litutas samal ajal ja lõi suhteid ning seksis külajoodikutega. Poegi nad pole osanud kasvatada. Peremees on küll kõva sõnaga perepea, kuid käsi on lontis. Perepealt ootaks, et kord on majas ja naine ei hauguks vastu ega kipuks õpetama.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maapere perenaine litutas samal ajal ja lõi suhteid ning seksis külajoodikutega. Poegi nad pole osanud kasvatada.

Sa vist räägid mingist teisest saatest?

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

juhtivatel kohtadel töötavad meesterahvad.

Kas takso- või rekkajuhid?

Bolt

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3538135:

EI! Maapere peremees kadus ju mitmeks aastaks välismaale, tõmbas seal ringi mingi naisega. Maapere perenaine litutas samal ajal ja lõi suhteid ning seksis külajoodikutega. Poegi nad pole osanud kasvatada. Peremees on küll kõva sõnaga perepea, kuid käsi on lontis. Perepealt ootaks, et kord on majas ja naine ei hauguks vastu ega kipuks õpetama.

Parandage mind, kui ma eksin, aga minu arust maapere perenaine sebis natukene Ukuga. Uku oli minu mäletamistmööda Morna linnapea, mitte külajoodik. Ja see ei kajastunud mitte kuskil, kas see paar üldse seksini jõudis. Mulle jäi mulje, et niisama käisid Tartus Moooozartit kuulamas.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vaatan seda algusest peale. Inimeste suhted ja suhtlemisstiil, ega seal palju üle võlli mu meelest polegi.
Isegi hullem on. Sest seal näitab seda, et inimesed nägelevad ja karjuvad ära ja suhtlevad edasi. Päris elus kahjuks nii pole.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu arvates on õnnega 13 nii, et vaatma ei pea aga olemas olema ta peab.
ja just enamvähem sellisena nagu on, st eesti elu kroonika pisut üle võlli ja väikese kiiksuga.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Parandage mind, kui ma eksin, aga minu arust maapere perenaine sebis natukene Ukuga. Uku oli minu mäletamistmööda Morna linnapea, mitte külajoodik. Ja see ei kajastunud mitte kuskil, kas see paar üldse seksini jõudis. Mulle jäi mulje, et niisama käisid Tartus Moooozartit kuulamas.

Oi, Uku oli küll jmmmmmala korralik inimene ehk külajoodikust valgusaastate kaugusel.

Aga see suhe oli kirjutatud selles võtmes, et Uku ei tundnud ennast üldse enesekindlana – ta kahtles tugevalt, kas keskealisele tegusale taluperenaisele ikka passib isiklikuks partneriks temasugune vana ja vaikselt kodus tosserdav pensionär, faasinihe (kumbki oma eluga erinevas faasis), ühesõnaga. Nii et võis olla jah, et Moooootsarti kuulamisest kaugemale ei jõutudki.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, väga piinlik. Täiesti vale peremudelit propageeritakse. Mina olen rahvuskonservatiiv-kristlane ning soovin, et rohkem näidataks traditsioonilisi perekondasid. Need seal on puhta libud, tõmbavad ringi ja vahetavad partnereid. Vääraklik kärgperendus vohab. Kas neil on seal kasvõi üks tubli traditsiooniline pere?

Hei Milvi! Tore, et tagasi oled!
Võiks küll konservatiivne pere olla, selline kus pereema on ilusti pliidi ees ja pereisa on arvutis armastusesaalis.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen juba aastaid varem öelnud, et ma ei tahaks Õnne 13 mitte ainsagi tegelasega suhelda. Kõik on jube ebameeldivad. Vb ainult Luule komisarovi tegelaskujuga (Laine?) , nii et seda vanameest poleks juures, muidu tõmbab luulel kohe sae käima.

No mina oleksin Tiit Marveliga valmis suhtlema isegi siis, kui ta vahel nime vahetab ja Mornasse tööle satub. 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid nagu täna Õnne 13-s pidevalt erinevates kooslustes üksteise peale röökimas on?

Kas sisukat normaalset vestlust on tõesti hirmraske kirjutada, et peab selline äge lööma olema?

Isiklik solvang, kellele??

Sinu kommentaar Perekooli Foorumis märgiti ebasobivaks.

Vastavalt Perekool.ee kasutajatingimustele on Teil 48 tundi, et viia kommentaar vastavusse kasutajatingimustega.

Kasutajatingimused:

https://perekool.ee/toimetus/kasutajatingimused/

Kui leiate, et kommentaar ei riku Perekool.ee kasutajatingimusi, siis on teil õigus jätta kommentaar muutmata.

Kommentaari autor vastutab ainuisikuliselt kommentaari sisu üle.

Kommentaaride sisust tekkinud nõuete tekkimisel edastab Perekool.ee kõik andmed kommentaari autori kohta Õigusorganitele.

NB! Tegu on informatiivse kirjaga, kirjale mitte vastata. Küsimuste korral kirjutage info@perekool.ee

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/teema/kas-maardus-eestlasi-uldse-ei-ela/

Lisainfo:

Isiklik solvang (Kasutajatingimused 4.2)

Mida see Maardu teema link siin teemas teeb? Vale koht ei ole või?

0
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas keegi tõesti tunneb selliseid inimesi (Õnne 13)