Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi töötab Lidlis?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas keegi töötab Lidlis?

Postitas:
Kägu

Mina ka mitte, aga seepärast valingi töö, mida tahan teha, mitte, mida ainult saan teha.

Oot, teema oli sinust või? Keda huvitab, mida sina teed või arvad.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, teema oli sinust või? Keda huvitab, mida sina teed või arvad.

Minu käest küsiti ja mina vastan. Kui ei meeldi, ära loe.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis te siin kemplete, ise kumbki ei tööta Lidlis. Tundub nii, et Lidlis töötavad inimesed seda teemat ei loe.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötan,olen rahul

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen käinud seal intervjuul. Ühendust minuga enam ei võetud, olen kindel, et asi selles, et nad kohe ütlesid, et see on tempokas töö. Ma, kui rääkisin endast, ütlesin, et mulle meeldib aeglane,mõõdukas,rahulik töö.

Usun, et peale seda nad arvasidki, et ei sobi sinna. Ausalt öeldes, ma olen ka tänulik, et ei võetud. Ei usu, et saaksin hakkama kiire tempolise tööga, kus ma pean olema kassas, siis mingil momendil saalis kiiresti tooted välja panna ning kindlatel päevadel terve aja olla küpsetuses. Arvestades, et ma elus ei tahtnud töötada toiduga (toitu valmistada).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma Lidlis ei tööta, aga külastan kahte Lidlit – Akadeemia ja Karjavälja Mustamäel. Ja kassade teenindus on alati kiire ning asjalik ning müüjad ei ole mossis. Ega seal aeglasem inimene toime ei tuleks ilmselt. Ja palganumbrit ei tea. Aga töötajad paistavad enam-vähem rahul olevat. Või siis pole aega mitte rahul olla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen käinud seal intervjuul. Ühendust minuga enam ei võetud, olen kindel, et asi selles, et nad kohe ütlesid, et see on tempokas töö. Ma, kui rääkisin endast, ütlesin, et mulle meeldib aeglane,mõõdukas,rahulik töö.

Usun, et peale seda nad arvasidki, et ei sobi sinna. Ausalt öeldes, ma olen ka tänulik, et ei võetud. Ei usu, et saaksin hakkama kiire tempolise tööga, kus ma pean olema kassas, siis mingil momendil saalis kiiresti tooted välja panna ning kindlatel päevadel terve aja olla küpsetuses. Arvestades, et ma elus ei tahtnud töötada toiduga (toitu valmistada).

Huvitav, et inimene enne kandideerimist ise selle peale ei tule, et poes on töö väga tempokas ja kassas olles ka suurt tähelepanu nõudev. Ja et toidupoes tuleb võib-olla olla ka toidu valmistamisega kokku puutuda.

Miks peab selle teada saamiseks minema vestlusele?

+1
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi töötab Lidlis?