Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi veel on “järsku vananenud”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: kas keegi veel on “järsku vananenud”

Postitas:
Kägu

Täiesti uskumatu, olen vanuses 39 ja viimasel ajal peeglisse vaadates ei tunne ennast ära:( Siiani olin täiesti kena ja normaalne, jäin endaga igati rahule, aga nüüd! Otsaees ja suunurkades kortsud, kael mingis teatud asendis nagu kilpkonnal, jume hallikas, hommikuti tükk aega nägu tursunud, kulub pool päeva et nn kõlbulikuks saada, vöökohalt ei kao päästerõngas, tselluliit isegi põlvede juures, hallidest juuksejuurtest ei räägigi, see on mul juba 10 aastat. Kas tõesti sellest, et viimasel ajal on suur depressioon töökoha kaotuse jm pärast. Ma ei taha enam väljas käia, alaväärsuskompleks tekib. Ja see kõik tuli kuidagi nii ootamatult!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kas keegi veel on “järsku vananenud”

Eks ta selles vanuses tekibki see nn järsk vananemine. Ise ka 42 ja peale lapse sündi vaatan et olen JÄRKSU vanaks jäänud. Eks see öine magamatus ja tissiralli teevad oma töö. Ja igapäev kodus passides ei viitsi end enam meikida k.a. nägu ja silmaaluseid kreemitada ja tundub et see on kohe mõju näonahale avaldanud:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind teeb kurvaks just see, et kui ma praegu end nii vanana tunnen, mis siis veel 10, 20 aasta pärast saab. Olen kogu elu välimust väga tähtsaks pidanud, olen saanud palju komplimente jne. Nüüd on selline tunne et kõik on kadunud ja must auk ainult järel.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind teeb kurvaks just see, et kui ma praegu end nii vanana tunnen, mis siis veel 10, 20 aasta pärast saab. Olen kogu elu välimust väga tähtsaks pidanud, olen saanud palju komplimente jne. Nüüd on selline tunne et kõik on kadunud ja must auk ainult järel.[/tsitaat]
nii lähebki, kui pead tähtsaks ajas kaduvat. nüüd tuleb lihtsalt uued tähtsad asjad leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilusatele ja seksikatele vist tulebki vanadus raskemalt, sest kaob ilu ja kaovad komplimendid. ise olen hall hiireke, pean vaeva nägema, et ennast huvitavaks teha. aga õnneks vananemine ei sega mind huvitav olemast.
kuigi olen nõus, et see talv on kuidagi raske olnud. polegi ju nii väga külm olnud ja lundki pole pikalt maas olnud, aga tunnen ka ise, et see talv on mind närtsitanud. näonahk on kuidagi eriti halb, kipub kuivama ja ketendama, silmade ümber tumedad rõngad, mida meik ka ei varja. Põhjamaa naise elu on ikka keerulisem kui soojamaa naistel. neil pidev jume näos ja saavad kanda naiselikke riideid, mitte ei liigu osa aastast ringi nagu sootud kubujussid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Täiesti uskumatu, olen vanuses 39 ja viimasel ajal peeglisse vaadates ei tunne ennast ära:( Siiani olin täiesti kena ja normaalne, jäin endaga igati rahule, aga nüüd! Otsaees ja suunurkades kortsud, kael mingis teatud asendis nagu kilpkonnal, jume hallikas, hommikuti tükk aega nägu tursunud, kulub pool päeva et nn kõlbulikuks saada, vöökohalt ei kao päästerõngas, tselluliit isegi põlvede juures, hallidest juuksejuurtest ei räägigi, see on mul juba 10 aastat. Kas tõesti sellest, et viimasel ajal on suur depressioon töökoha kaotuse jm pärast. Ma ei taha enam väljas käia, alaväärsuskompleks tekib. Ja see kõik tuli kuidagi nii ootamatult![/tsitaat]No tsellu ja pekk ikka päris üleöö ei tule.
Ma arvan, et sa ei ole siiani lihtsalt endale väga tähelepanu pööranud. Nüüd hakkasid vaatama ja avastasid 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil on töö juures üks naine, kes ka üle 30 kusagil ja oli üks väga kaunis naine, alati kontsad ja seelikud ja soeng ja meik, värk ja särk.
siis üks päev teatas et teda ära kositud ja abiellub ja no ma ütlen et peale abielu on temast üks hall ja vana hiir saanud…käib kottis kampsunitega, ei mingeid kontse, ilma meigita ja ma näen et oma 10a vanem näeb välja..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma märkasin ka hiljuti, et on ilmunud mitmed vanadusmärgid, mida varem ei olnud. Silmade ümbert lasksin juba kotte ja kortse lõigata, paks ka pole, halle juukseid ka mitte, aga kaelal on nagu võru tekkinud, käed ka kuidagi imelikud, vanainimesekäed. Eks tule seda kaela siis varjama hakata, sallid, ehted, kõrge kaelusega riided jne, mis teha. Kaalu säilitada on raskem kui varem. Mind see väga ei üllata, eks 40 ka juba kukkus, ega polegi ju enam noor inimene.

Please wait...
Postitas:
Miss Maple

[tsitaat]Täiesti uskumatu, olen vanuses 39 ja viimasel ajal peeglisse vaadates ei tunne ennast ära:( Siiani olin täiesti kena ja normaalne, jäin endaga igati rahule, aga nüüd! Otsaees ja suunurkades kortsud, kael mingis teatud asendis nagu kilpkonnal, jume hallikas, hommikuti tükk aega nägu tursunud, kulub pool päeva et nn kõlbulikuks saada, vöökohalt ei kao päästerõngas, tselluliit isegi põlvede juures, hallidest juuksejuurtest ei räägigi, see on mul juba 10 aastat. Kas tõesti sellest, et viimasel ajal on suur depressioon töökoha kaotuse jm pärast. Ma ei taha enam väljas käia, alaväärsuskompleks tekib. Ja see kõik tuli kuidagi nii ootamatult![/tsitaat]

Ilu tuleb ikka seestpoolt. Ja mitte ainult see vaimne ilu, vaid ka füüsiline. Mida sööd, millised on su eluviisid, kas magad piisavalt, kas lähed normaalsel ajal magama, kas jood piisavalt vett jne, jne?
Miks väljas käies alaväärsuskompleks tekib? Kas tänaval on ainult 20aastased? Või oled sa ise siiani suutnud ainult noori näha? Ava siis nüüd silmad ja vaata, et inimesi on igas vanuses ja saa teada, et sina oled vaid üks neist paljudest ja erine mitte millegi poolest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas sa elus trenni oled teinud? Kui ei, siis alusta nüüd, ja kohe päris tõsiselt. 39 pole küll veel mingi vanus, kus ennast vanana tunda. Ja trenn teeb imet!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui elu rea peale saad, küll siis sära jälle silma tuleb. Kaela ümber ilus sall, juustele värvi, konts alla, läbipaistmatud sukad jalga. Ära sügavamale enam kuku. Nüüd on aeg teistmoodi ilusaks olemiseks – ole hoolitsetud ja särav!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Umbes vanuses 40 see juhtubki. Mida parem välimus on olnud, seda rohkem jahmatab. Ise olen 42 ja vaatan ka, et viimsel ajal on kõvasti vanust näkku tulnud. Aga kui ma vaatan endavanuseid tuntud näitlejannasid-iludusi, siis on nad kõik peale Marika Korolevi viimaste aastatega kõvasti vanemaks jäänud. Nt Merle Palmiste või Ülle Lihchtfelt. Kel raha, hakkab selles eas kirurgi abil aastaid peatama. Mul ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma 43 ja jõulude eel märkasin sama peeglist. Kuna mul on väikesed lapsed, siis ei saa vananemist veel endale kuidagi lubada. Nagu äratuskell tirises. Esimese asjana käisin juuksuris, lõikasin ja värvisin juuksed säravaks 🙂 Siis läksin ostsin Lumene seerumid, nendega sai näo nädalaga enam-vähem siledaks taas. Ja hakkasin võtma Omega3 kapsleid ja nüüd kevade eel ka beetakaroteni. Hakkasin vett jooma, väldin nii palju kui vähegi suudan koogikesi ja praegu on pilt peeglis teine. Minu vanuse kohta pole vigagi. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma 43 ja jõulude eel märkasin sama peeglist. Kuna mul on väikesed lapsed, siis ei saa vananemist veel endale kuidagi lubada. Nagu äratuskell tirises. Esimese asjana käisin juuksuris, lõikasin ja värvisin juuksed säravaks 🙂 Siis läksin ostsin Lumene seerumid, nendega sai näo nädalaga enam-vähem siledaks taas. Ja hakkasin võtma Omega3 kapsleid ja nüüd kevade eel ka beetakaroteni. Hakkasin vett jooma, väldin nii palju kui vähegi suudan koogikesi ja praegu on pilt peeglis teine. Minu vanuse kohta pole vigagi. 🙂 [/tsitaat]

Milliseid Lumene seerumeid, anna palun soovitusi!:)

Please wait...
Postitas:
Jarka

Soovitan spordiga tegeleda. Varsti ilusad ilmad ja metsas on imeilus. Paar tundi päevas kiirkõndi mõjub hingele ja kehale hästi. Tervel vaimul terve keha 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti võib kõik olla ka magamisega seotud? Viimastel kuudel on magamine täielik põrgu, uinun alles kl 2-4 ja ärkan siis vastavalt 8-9, aga pole üldse välja puhanud. Lisaks magan külili, nägu padjas, mida kohe mitte ei soovitata. Samas ei saa ma selili magada, sest siis tekib mul tavaliselt nn hingamispeetus või uneapnoe või kuidas seda kutsutakse. Nii olengi sunnitud magama külili ja hommikul on nahk rinna kohal nähtavaid jooni täis ja nägu samuti lössis:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähem stressi, rohkem liikumist värskes õhus, piisavalt ööund, palju vett juua, vitamiinikuur läbi teha, lisaks omega3 kapslid või kalaõli. Tervislik toit.
Uus soeng ja juuksevärv.
Kortsudevastane kreem õhtul ja hommikul.
Mina kasutan veel õhtul öökreemi alla seerumi asemel astelpaju õli õhukese kihi, võib ka muud vananemisvastast õli kasutada, milles rohkesti E või C vitamiini.

Peale seda kõike nagu uus inimene, vähemalt mulle küll mõjus kõik see positiivselt 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lumene seerumistest. Peast nimetust ei mäleta, aga seal Ideaalkosmeetikas on need kenasti vanuste kaupa riiulitel. Võtsin näo- ja silmaseerumid ikka sealt riiulist, mis vanusele 40+. Näoseerum on selline isuäratavalt oranz. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

eluraskused teevad vanaks, sama siin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Umbes vanuses 40 see juhtubki. Mida parem välimus on olnud, seda rohkem jahmatab. Ise olen 42 ja vaatan ka, et viimsel ajal on kõvasti vanust näkku tulnud. Aga kui ma vaatan endavanuseid tuntud näitlejannasid-iludusi, siis on nad kõik peale Marika Korolevi viimaste aastatega kõvasti vanemaks jäänud. Nt Merle Palmiste või Ülle Lihchtfelt. Kel raha, hakkab selles eas kirurgi abil aastaid peatama. Mul ei ole.[/tsitaat]
Eh, ma just vaatasin viimases Õnnes, et lõpuks on Marika Korolev ka vananema hakanud. Samuti nägi Hele Kõrve kuidagi plass välja, aga ehk oli mingis viiruses järsku (ta ju alles 30 vms, aga eks väike laps ka mõjutab, või ootab juba teist last…). Lichtfeldi vananemine ei üllata, samas nägi ta viimases \”Sind otsides\” saates väga hea välja:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema on 55 – tal on päris kortsuline nägu ja päris palju tsellukat, aga ikkagi on ta sätituna väga ilus. 30-aastasega muidugi ei võrdle, ta ei näe oma east noorem välja ka, aga ta on eluaeg olnud kaunitar ja ega need ilusad näojooned vananedes ära ei kao. Nüüd vaatad lihtsalt, et väga ilus keskealine naine. Tean ka ühte 60-aastast kaunitari, kes on sale, väga ilusate näojoontega, maitsekalt riides. Ja pole lihtsalt särav, hoolitsetud jne tädi, vaid ongi ilus.
Olen isegi paari ca 75-aastast väga ilusat naist näinud – vananenud kaunitarid, kes on kauniks jäänud.
Noh, loo moraal pole see, et kõik vanana oleks kaunid, sest nad pole seda juba noorena – aga väga ilusad seksikad naised on seda tihtipeale kõrge vanaduseni. Kui riietusmaitse on hea, oled harjunud ennast kenasti meikima ja enda eest hoolitsema, ei kao see kuhugi.

Ma ütlesin, et nt Ingrid Rüütel oli noorena ilus ja on seda siiani. Vana, aga ilus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
elke2010

aasta tagasi 37 saades avastasin küll, et enam ei ole mulle ammu keegi tänaval komplimente teinud, et ma ei taha nagu enam eriti kuskil käia( minusugune tantsulõvi ja nüüd järsku täielik hall hiireke!)
püüdsin meikida rohkem, hakkasin kasutama kõikvõimalikke kreeme, eelmisel suvel püüdsin isegi natuke päikest võtta (no see minusugusele lumivalgekesele täiesti mõttetu tegevus:) )
nüüd olen rahunenud. eks jah, vanadus tuleb peale ja ma püüan end lohutada sellega, et kui saabub see nö \”teine noorus\” pidavat ka mõned naised särama ja õitsema hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saan suvel 41, tytar 23.
u.38-39 märkasin ka naha järsku vananemist ja seda just kaelal ja nagu teemaalgataja tabavalt ytles \”kael mingis teatud asendis nagu kilpkonnal\” 😀
ei suitseta, alkoholi ja siis vaid veini (harvem ölut) tarbin möödukalt. päikest ei vöta yldse (vöib luige pähe maha lasta), aga.. see äkk nö vananemine oli jah märgatav ja nt mu ema ytles mulle sellepeale, et nii pidavadki olema ja siis staabiilsus jälle. meestel pidi see nö vanaks jäämine veeel äkilisemalt juhtuma.

aga ma värvin juukseid, on trendikad juukselöikused. riided on ajakohased ja aktuaalse siluetiga. mulle ei pakuta vanust 40neseks, ikka et noorem, aga et mitte ka nyyd 25 eksole. riietuse, ehete ja just soenguga teeb paljut. ja kehakaal tuleb kontrolli alla hoida! selles vanuses tuleb jälgida, mida suhu topitakse. \”angerjad\” köhul ja muidu lodev olek teevad vanemaks. juurde veel mittemidagi ytlevad riided (kaltsukast) ja olematu soeng/juukselöikus ja oledki tyypiline hall hiireke, eatu igav naine v nagu soomlased selliste kohta ytlevad \”muija\”, valmis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks elatanud daam kurdab oma sõbrannale: \”Tänapäeval ei osata enam peegleid teha! Vaat kus vanasti tehti peegleid… Lausa rõõm oli peale vaadata, nii kena nägu paistis sealt! Noormehedki aina vaatasid ja imetlesid…aga nüüd…\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]eluraskused teevad vanaks, sama siin.[/tsitaat]Just. ja haigused. kui hakkavad hambad lagunema – õudne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eh, ma just vaatasin viimases Õnnes, et lõpuks on Marika Korolev ka vananema hakanud. Samuti nägi Hele Kõrve kuidagi plass välja, aga ehk oli mingis viiruses järsku (ta ju alles 30 vms, aga eks väike laps ka mõjutab, või ootab juba teist last…). Lichtfeldi vananemine ei üllata, samas nägi ta viimases \”Sind otsides\” saates väga hea välja:)[/tsitaat]

Ma ka viimastes \”õnne 13\” osades vaatasin, et Marika on vananema hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kadri Adamson ka, praegu vaatan \”Kolmeraudses\”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli isegi rumalam lugu selle vananemise avastusega. nimelt ma ei avastanud seda ise, vaid mulle öeldi. lugu siis järgmine. läksime sõbrannaga õhtul bubisse, kus tol õhtul mängis elav muusika. polnud kaua näinud sõbrannaga teineteist ja mõtlesime et istume ja ajame juttu mõnusas õhkkonnas. Sõbrannal hakkas pea valutama ja ta tahtis ära minna. Muusika oli mõnus, mul kokteil pooleli, mõtlesin et jään veel natukeseks. Mõne aja pärast tulid 2 noormeest mu lauda. Niisama istusid, üks proovis juttu ka teha, ei mäletagi millest niisama tühjast-tähjast rääkisime, kui äkki too teine noormees ütles:sa oled ju vana.! noormees ise oli väga inetu. selline vistrikke ja arme täis, puseriti hammastega, no kuidagi kõik temas oli inetu. ma ei teinud algul välja ta jutust, ühmasin ahah. aga ta ei jätnud järele, hakkas pakkuma. (ma olen 40 a, muidu) ta pakkumisi ma ei mäletanud, olid küll alla 40-ne aga solvav ikka.lõpuks ütlesin, et täitsa mööda paned, ma saan homme 80. olgu lisatud, et kodus sättisin hoolega ja olin oma väljanägemisega väga rahul. ja varem pole mulle nii öeldud ka, pigem vastupidi. kannatasin mõne aja välja ja tulin tulema.no ei jätnud ta rahule, isegi kui ta sõber ütles talle, et ilus tüdruk ju jäta järgi, ta ikka jorises edasi et vana :). valu ja solvumine hinges läksin koju ja magama. hommikul hakkasin oma nägu hoolega uurima, kohe suure peegliga. jah, nahk kuiv, naeratades silmade juures kortsud. läksin ostsin poest hulga tavaari. seerumid, eriti tugevad kreemid, valisin lausa 50+ seerumi, nivea oma(hea muide). koorija, niisutava maski, vitamiinid ja loobusin solaariumis käimisest. ega ma paaniline käija polnudki, kord kuus, jume hoidmiseks ja korraliku kreemiga käisin.
hingevalu püsis ikka mitu päeva. aga avastasin et seerumid on imehead. ostsin silma ja näo omad eraldi. tunnistan, et need on aidanud. varem olin natuke laisk, kreem oli küll alati olemas, aga vanusele vastavat just ei ostnud. no ja ma leidsin(pigem lohutasin ennast 😀 ) et igas halvas, nagu alati, on ka midagi head. see solvav tõde pani mu tegutsema. tulemused on tõesti silmaga nähtavad! 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loen siin ja täitsa hirm tuleb peale. Ma olen 39, viimati küsiti mult, et kas ma olen üritusel isaga – olin koos abikaasaga, kes on minust 4 aastat vanem ja näeb täiesti kabe välja. Pärast vaatasin seal tehtud fotosid, nali naljaks, ma olin nagu teismeline isaga tõesti. Mind on eluaeg nooremaks peetud reaalsest vanusest. Olen selline aeglane küpseja olnud. Meiki kasutan vähe, nahk ja jume on hästi hea – ilmselt olen pärinud omaenda isa geenid, kes on 70 ja kel pole ühtki kortsu. Eks see vananemine mul ka tuleb, aga no näis, millal ja kuidas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

heh, kas ma sain miinuse vananemise eest? :D, või on see toetuseks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi veel on “järsku vananenud”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.