Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi veel on “järsku vananenud”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: kas keegi veel on “järsku vananenud”

Postitas:
Löwe

RE: kas keegi veel on “järsku vananenud”

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]heh, kas ma sain miinuse vananemise eest? :D, või on see toetuseks?[/tsitaat]

Idiootsuse eest, aga mitte minult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Löwe kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Idiootsuse eest, aga mitte minult.[/tsitaat]
ja täpsemalt milles minu idiootsus seisneb?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Löwe kirjutas:[/small]

Idiootsuse eest, aga mitte minult.[/tsitaat]
Tunned ennast millestki puudutatuna?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa ka aru, milles see idiootsus seisneb 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

pidage ikka menopausini vastu, siis võib kiire vananemine (ja tüsenemine) tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen 42 ja mina küll kaela varjama ei pea. kortse ka eriti pole. meigin ennast harva. kodus on väike laps, magan ka hästi.trenni tõsi küll ei tee ja väike rõngas on ümber kõhu tekkinud.eks see kaob ku isoojema ilmaga rohkem väljas olen.
juuksed on küll osaliselt hallid, selle vea parandab juuksur.
vbl teemaalgataja loppis välimus on ikkagi sellest , et magad halvasti ja liigud vähe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul just ka vanuses 39 kukkus nägu korraga ära. Mitte ei tekkinud kortsud, vaid üldine sihverplaat vajus korraga allapoole. Kusjuures just enda fotosid vaadates läheb süda pahaks. Peeglist vaadates nii ei näegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega siis kortsud pole ainuke vananemise märk. inimese iga lihtsalt paistab tema näost ja olekust välja, ka ilma kortsudeta. need, kes pakuvad teile teie east vähem, teevad lihtsalt komplimente. kui keegi minu käest oma vanust küsib, siis lahutan alati vähemalt 5 aastat arvatavast vanusest maha. selliseid, kes oma east tõesti 5-10 aastat nooremad välja näevad, on ikka väga-väga vähe. mul on selline töö, kus andmebaasis on inimeste sünniajad kirjas ja aeg-ajalt ma ikka püüan inimeste vanuseid ära arvata ja pärast andmebaasist kontrollin. ei mäletagi juhtumit, kus oleks kellegi oluliselt vähem vanust pakkunud, aga on küllaga juhtumeid, kus olen inimese vanemaks arvanud. mõelge kasvõi tuntud naiste peale, kui palju siis on neid, kelle vanust te ära ei arvaks ja pakuksite talle tunduvalt vähem aastaid? neid on vaid käputäis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ilusatele ja seksikatele vist tulebki vanadus raskemalt, sest kaob ilu ja kaovad komplimendid. [/tsitaat]

Nooremana arvasin samuti, kuid nüüd endalegi üllatuseks üldse mitte. Pole küll ka veel päris nii vanaks saanud (hetkel 35), et peaks hakkama halli juustest otsima, kuid \”best before\” on kindlasti möödas. Ja ausõna, mind absoluutselt ei huvita enam mingid komplimendid mu välimuse aadressil. Jah, tore, kui oma mees ikka midagi ütleb, aga kui ta seda ei teeks, poleks midagi katki. Teiste inimeste komplimentidest on aga täiesti suva. Ma naudin hoopis rohkem kõike seda, mida olen suutnud ise luua, k.a. igasuguseid hüvesid ja naudinguid. Väline ilu tundub nii tühine kõige muu kõrval, mida elu pakub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma olen saanud välimuse arvel komplimente väga palju, eriti veel nooremana.

Samas ma ei ole kunagi päris õnnelik olnud – mul on elus olnud väga vähe armastust ja üldse, elu on kuidagi natuke vussi läinud. Normaalsed mehed mulle ligi ei julge ajada, enamasti mingid seikluste ja trofeede otsijad, eriti enesekindlad mölakad, täiesti pealiskaudset inimesed, kes pettuvad, kui ma nende ettekujutustele vastavaks lambukeseks ei osutu.
Samas vaatan, kuidas minust oluliselt inetumad naised elavad õnnelikult.
Mul oleks täitsa suva mõnest lisakortsust või lisakilost, kui ma ka kunagi armastuse leiaks ja õnnelikuks saaks.

Please wait...
Postitas:
timberland

nagu 40 kukkus, ilma meigita ikka välja enam ei kipu. Mul vist muidu kah näonahk vilets, selline kuiv. Jumestuskreemiga saab vähe värskemaks, aga muidu, ohh ja ahh. Aga olen leppinud sellega ja ei põe, põrgu ega nooremaks lähe keegi.

Please wait...
Postitas:
timberland

[tsitaat]Mul just ka vanuses 39 kukkus nägu korraga ära. Mitte ei tekkinud kortsud, vaid üldine sihverplaat vajus korraga allapoole. Kusjuures just enda fotosid vaadates läheb süda pahaks. Peeglist vaadates nii ei näegi. [/tsitaat]

eriti julm on, kui olen ise pildistanud ennast, et hoiad fotokat käes- nii meetri kauguselt. Ausalt, vot siis karju appi. Kugelt tehtud pildid, täitsa vinks- vonks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eh, ma olen 37, ja just ise tehtud pildid on kõige paremad, sätid kaamera õige nurga alla, plõks, ja vaatad pilti ja mõtled, et nii ilus ja sile pole varem veel olnudki:)) Kõige koledam olen siis, kui lapsed suvaliselt klõpsivad.p Nii et leia vaid õige nurk ja valgus, ning klassiõed Facebookis ka ei usu, et sa nendega ühes klassis käisid:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen 41 ja hetkel rõõmustan selle üle, et ma ei ole kunagi \”krohvi\” ja kreemitamisega liialdanud ja juukseid olen värvinud vaid kergvärvide ja hennaga. asi on seda väärt olnud. mis ma vaatan? no käed ja kael ehk segab veitsa. aga ma olen nüüd viimase viie aasta jooksul teinud ära asjad mida olen tahtnud ammu teha. ja see teeb tuju rõõmsaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin siis 24-aastane. Kõik ilus elu nagu lilleaed, kuni mu ellu tuli 1 noormees…peale paari kuud temaga leidsin juustest juba halli. KOHUTAV, mida mehed meiega teevad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen 39 ja enda arvates ilus. arvan,et samal tasemel ilus olin ma ka umbes vanuses 30. võib-olla on seoseid selles,et 29-selt sündis mul teine laps ja 37-selt kolmas. lapsega kodusolek on väga pingevaba, sisuliselt puhkus, võrreldes töölkäimisega ning ka hormoonid töötavad omasoodu. ja ma ei arva mingil juhul,et näeksin oma vanusest noorem välja. ligi kolmkümmend aastat olen olnud hädas väga rasuse näonahaga ja vistrike tekke takistamiseks kasutan praeguseni teismeliste näopuhastusvahendeid.tänu rasusele näonahale ei ole mul kortse (kohe mitte ühtegi vist),kuid ise märkan,et põsed on vajunud allapoole ja nägu on läinud laiemaks. halli jume periood oli ka kunagi,aga selle vastu asusin kreemidega võitlema. kasutan öö- ja päevakreemi,samuti silmaalust seerumit. kui kreeme ei tarvita,on tagasiminek märgatav. rasvase näonaha tõttu asusin jumestuskreemi tarvitama väga noorelt,juba 15-selt, ja arvan,et osaliselt tänu jumestuskreemi kaitsele on näonahk veel üsna hästi säilinud.päikest olen terve elu vältinud. kaelal ei ole ka veel muudatusi. tselluliit tahab koguneda ja ära minna ei taha. juuksed on iga lapse sünni järel paksemaks läinud ja kasvavad väga kiiresti,praegu on vöökohani ja patsipanduna käsivarre mõõtu.
ilmselt algab umbes 40-st see vanus,kus selgub,kes on ilus ja kes mitte nii ilus. noorena on kõik kaunid. tõeline ilu tuleb välja siis,kui noorusvärskus enam ära ei peta.kes oleks elle kullist veel ilusam. maailma tasemel iludused on 40 või veidi üle (naomi watts,uma thurman, halle berry, jennifer lopez).
tahaksin soovitada: noorendavat efekti annavad värvilised kontaktläätsed. ise kasutan kergelt rohekaid läätsesid,löövad pilgu särama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]olen 39 ja enda arvates ilus. arvan,et samal tasemel ilus olin ma ka umbes vanuses 30. võib-olla on seoseid selles,et 29-selt sündis mul teine laps ja 37-selt kolmas. lapsega kodusolek on väga pingevaba, sisuliselt puhkus, võrreldes töölkäimisega ning ka hormoonid töötavad omasoodu. ja ma ei arva mingil juhul,et näeksin oma vanusest noorem välja. ligi kolmkümmend aastat olen olnud hädas väga rasuse näonahaga ja vistrike tekke takistamiseks kasutan praeguseni teismeliste näopuhastusvahendeid.tänu rasusele näonahale ei ole mul kortse (kohe mitte ühtegi vist),kuid ise märkan,et põsed on vajunud allapoole ja nägu on läinud laiemaks. halli jume periood oli ka kunagi,aga selle vastu asusin kreemidega võitlema. kasutan öö- ja päevakreemi,samuti silmaalust seerumit. kui kreeme ei tarvita,on tagasiminek märgatav. rasvase näonaha tõttu asusin jumestuskreemi tarvitama väga noorelt,juba 15-selt, ja arvan,et osaliselt tänu jumestuskreemi kaitsele on näonahk veel üsna hästi säilinud.päikest olen terve elu vältinud. kaelal ei ole ka veel muudatusi. tselluliit tahab koguneda ja ära minna ei taha. juuksed on iga lapse sünni järel paksemaks läinud ja kasvavad väga kiiresti,praegu on vöökohani ja patsipanduna käsivarre mõõtu.
ilmselt algab umbes 40-st see vanus,kus selgub,kes on ilus ja kes mitte nii ilus. noorena on kõik kaunid. tõeline ilu tuleb välja siis,kui noorusvärskus enam ära ei peta.kes oleks elle kullist veel ilusam. maailma tasemel iludused on 40 või veidi üle (naomi watts,uma thurman, halle berry, jennifer lopez).
tahaksin soovitada: noorendavat efekti annavad värvilised kontaktläätsed. ise kasutan kergelt rohekaid läätsesid,löövad pilgu särama. [/tsitaat]
Kõik vahva, ainult Elle Kull on väga ära vajunud. teles ja piltidel ei saa aru, aga käisin etendusel. ta on hästi kõhn ka ja nägu on täitsa loppis, silmaalused väga turses. päris kahju oli vaadata. tal muidugi vanust ka, aga Eve Kivi on paremini säilinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik vahva, ainult Elle Kull on väga ära vajunud. teles ja piltidel ei saa aru, aga käisin etendusel. ta on hästi kõhn ka ja nägu on täitsa loppis, silmaalused väga turses. päris kahju oli vaadata. tal muidugi vanust ka, aga Eve Kivi on paremini säilinud.[/tsitaat]
jajah. minu arvates eve kivi näebki noor välja või,olgu siis, nooruslik. aga elle kull ei näe (minu arvates) noor välja, ta on lihtsalt väga ilus. ja ülle kaljuste samuti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jajah. minu arvates eve kivi näebki noor välja või,olgu siis, nooruslik. aga elle kull ei näe (minu arvates) noor välja, ta on lihtsalt väga ilus. ja ülle kaljuste samuti.[/tsitaat]
ilusad naised jah, seda küll 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma 34 ja ka kuidagi järsku on asi hulluks läinud, kaalu lihtsalt tuleb, juba 80 ees ja riideid enam poest ei saa, vererõhk on tõusnud, trennis ei jõua enam käia, isegi poes ei jõua eriti käia, vahepeal pean pingil istuma, kõik viirused hakkavad külge, motivatsiooni ei ole enam midagi teha või kuskile minna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järsk vananemine tabab neid, kes varem pole oma naha ja välimuse eest hoolitsenud (kreemi- ja kosmeetikafoobikud). Neil, kes enda eest korrlikukult on hoolitsenud, läheb see üleminek aeglaselt.

Ja nüüd hakkan ma \”naturalistidelt\” miinuseid saama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

parem hilja kui mitte kunagi !!

andke nüüd nõu kuidas ja millega hakata oma 42a nahka veel päästma-nii palju kui ma olen end kreemitanud tundub, et nahk kannatab suht kõike, aga asi on laiskuse taha jäänud. milliseid vahendeid soovitate ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Järsk vananemine tabab neid, kes varem pole oma naha ja välimuse eest hoolitsenud (kreemi- ja kosmeetikafoobikud). Neil, kes enda eest korrlikukult on hoolitsenud, läheb see üleminek aeglaselt.

Ja nüüd hakkan ma \”naturalistidelt\” miinuseid saama.[/tsitaat]
Täitsa õige jutt!
Mingi aeg tagasi keegi kosmeetik(vist) ütles, et tema paneb jumestuskreemi isegi siis peale, kui teab, et on päeva otsa kodus ja koristab. Sest kreem kaitseb näonahka ja ei lase tolmul ka mustusel pooridesse ummistuda.
Ise kasutan ka jumestuskreemi iga päev. Kuid valin vaid kvaliteetseid( kuid kallimaid) kreeme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]parem hilja kui mitte kunagi !!

andke nüüd nõu kuidas ja millega hakata oma 42a nahka veel päästma-nii palju kui ma olen end kreemitanud tundub, et nahk kannatab suht kõike, aga asi on laiskuse taha jäänud. milliseid vahendeid soovitate ?[/tsitaat]
ma tegin sellise teema, aga keegi ei vastanud, 2 päeva oli teema 0-is siis kustutasin ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei tea,kas sellest on ikka kasu,kui keegi soovitab,mis talle on sobinud. samad tooted ei pruugi sobida küsijale. mina nt kasutan clarins’i ja clinique’i kreeme ja seerumeid. aga olen kuulnud,et ka odavamad tooted (lumene,l’oreal) on head. kes elab tallinnas või tartus,on võimalik minna kaubamaja kosmeetikaosakonda ja küsida,mida soovitatakse.

ja ärge unustage, et ka kaela ja dekolteepiirkonda tuleb kreemitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise olen ligi 40, tütar ütleb, et näen välja 28- ise arvan, et vanust võiks mulle pakkuda 30-40, nagu päev, meeleolu, unerütm on olnud. On hetki, mil meeldin endale, on ka hetki, mil ei meeldi endale. Kortse ei ole, kehakaal võüiks madalam olla. Käin trennis ja saunas iga nädal,nüüd proovin ka magusat vähem süüa. Mis ma oskan öelda- olen endaga suhteliselt rahul., Selline kaunitar nagu 25-aastaselt, kus mehed tulid kaubanduskeskuses ning tänaval ligi ja tahtsid turtvuda, enam ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma märkasin ka hiljuti, et on ilmunud mitmed vanadusmärgid, mida varem ei olnud. Silmade ümbert lasksin juba kotte ja kortse lõigata, paks ka pole, halle juukseid ka mitte, aga kaelal on nagu võru tekkinud, käed ka kuidagi imelikud, vanainimesekäed. Eks tule seda kaela siis varjama hakata, sallid, ehted, kõrge kaelusega riided jne, mis teha. Kaalu säilitada on raskem kui varem. Mind see väga ei üllata, eks 40 ka juba kukkus, ega polegi ju enam noor inimene. [/tsitaat]
kus kliinukus sa käisid ja mis hinnad seal on? mul oleks vaja vist ülalaugude op. ma ei tea ise ka igatahes mingi äge nahk on vajumas silalau peale 🙁 eriti vasakule silmale. mõtlesin et hakkan nüüd raha koguma kui teada saaks palju hinnad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Järsk vananemine tabab neid, kes varem pole oma naha ja välimuse eest hoolitsenud (kreemi- ja kosmeetikafoobikud). Neil, kes enda eest korrlikukult on hoolitsenud, läheb see üleminek aeglaselt.

Ja nüüd hakkan ma \”naturalistidelt\” miinuseid saama.[/tsitaat]
olen 42 ja ei ole viitsinud eriti kreemitada ja kosmeetikat kasutada.nahk näeb väga hea välja. kosmeetiku juurde olen mõned korrad elus sattunud ja need ka ei usu, et ma mitte midagi ei tee. asi on vbl geenides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kus kliinukus sa käisid ja mis hinnad seal on? mul oleks vaja vist ülalaugude op. ma ei tea ise ka igatahes mingi äge nahk on vajumas silalau peale 🙁 eriti vasakule silmale. mõtlesin et hakkan nüüd raha koguma kui teada saaks palju hinnad on.[/tsitaat]

teiste kohtadega kogemused puuduvad, aga soovitan eemale hoida Katrin Krüünvaldist (Ars Medica Viimsis), just mis puudutab laugude lõikust.
käisin tema juures 5 aastat tagasi ülalaugude lõikusel, sest olukord oli suht hull, aga peale lõikust ei näinud eelnevaga mingit erinevust ja nüüd, 5 aastat hiljem on pilt kordi hullem, kui enne lõikust. olen hiljuti käinud konsultatsioonil ka teiste ilukirurgide juures ja nende sõnul on lõikus valesti teostatud, s.t. valest kohast lõigatud ja seda saab korrigeerida nüüd vaid lauba tõstmisega.
ühesõnaga olen väga-väga pettunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
ja ärge unustage, et ka kaela ja dekolteepiirkonda tuleb kreemitada.

[/tsitaat]See pole mingi imevahend!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi veel on “järsku vananenud”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.