Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi veel on “järsku vananenud”

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Teema: kas keegi veel on “järsku vananenud”

Postitas:
Kägu

RE: kas keegi veel on “järsku vananenud”

salle ja rätikuid kaelas kandvad vanamutid näevad totrad välja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

teiste kohtadega kogemused puuduvad, aga soovitan eemale hoida Katrin Krüünvaldist (Ars Medica Viimsis), just mis puudutab laugude lõikust.
käisin tema juures 5 aastat tagasi ülalaugude lõikusel, sest olukord oli suht hull, aga peale lõikust ei näinud eelnevaga mingit erinevust ja nüüd, 5 aastat hiljem on pilt kordi hullem, kui enne lõikust. olen hiljuti käinud konsultatsioonil ka teiste ilukirurgide juures ja nende sõnul on lõikus valesti teostatud, s.t. valest kohast lõigatud ja seda saab korrigeerida nüüd vaid lauba tõstmisega.
ühesõnaga olen väga-väga pettunud.[/tsitaat]
Issand kui õudne 🙁 Tuleb vist Saagimi käest küsida.:D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]salle ja rätikuid kaelas kandvad vanamutid näevad totrad välja.[/tsitaat]

Nõustun:) Silma ette tulevad mutikesed, kellel sobilik siidrätik kaelas ja veel prossiga ka kinni pandud. Samas tänapäeval on jäänud mulje, et igasugu salle kantakse ikka väga palju. Aga see peaks siis kuidagi stiilselt riietusega sobima, muidu jääbki tunne, et varjatakse kortsus kaela.
Ise olen ma 41 ja kortsude üle ei kaeba, ainuke viga et suunurgad on järsku alla vajunud. Ei tea kas kellelgi veel on sama mure, tutvusringkonnas tundub küll et olen ainuke:( Teistele tekivad pigem kortsud põskedele, aga suunurgad on ülespidi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Iga asja saab kanda nagu mutt, see ei tee salli või rätikut kuidagi halvaks aksessuaariks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tahaks ka varjata oma pisut kortsus kaela ja lõtvu käsivarsi, aga ei suuda välja mõelda, kuidas ntx kevadel-suvel seda teha, siis ei kanna ju kõrge kaeluse ja pika varrukaga pluusi. püüdsin netist pilte otsida, aga tulutult. mida siis kanda, mis varjaks need kritiilised kohad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Silma ette tulevad mutikesed, kellel sobilik siidrätik kaelas ja veel prossiga ka kinni pandud.[/tsitaat]
Tõesti?
http://www.welcometowish.com/blog/wp-content/uploads/2011/03/jennifer_aniston_turquoise_pashmina.jpg
http://www.tiesplanet.com/ekmps/shops/tiesplanet/images/dark-navy-pashmina-scarf-1739-p.jpg
http://bigbeautyfashion.com/wp-content/uploads/2011/01/pashmina-scart-lauren-solid-color-burgundy.jpg
http://scarfbowtie.com/wp-content/uploads/2012/02/Pashmina-How-To-Wear.jpg

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti?
http://www.welcometowish.com/blog/wp-content/uploads/2011/03/jennifer_aniston_turquoise_pashmina.jpg
http://www.tiesplanet.com/ekmps/shops/tiesplanet/images/dark-navy-pashmina-scarf-1739-p.jpg
http://bigbeautyfashion.com/wp-content/uploads/2011/01/pashmina-scart-lauren-solid-color-burgundy.jpg
http://scarfbowtie.com/wp-content/uploads/2012/02/Pashmina-How-To-Wear.jpg%5B/tsitaat%5D

pead neid sallireklaame ilusaks või?

Please wait...
Postitas:
Emilia

Kõike muud kui mutilik:

http://www.hairfinder.com/celebd/diane-farr2.jpg
http://s3.hubimg.com/u/3671150_f260.jpg
http://moi-meme.com/blog/wp-content/uploads/2010/12/tie-silk-scarf-woman.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-0AndgXtSqgI/Tgki3bqkiPI/AAAAAAAABDQ/9mvSt0JDplg/s1600/French-Scarf.jpg

Stjuuardesside vormiriietuse juurde kuulub sageli ümber kaela seotud siidsallike, ja nemad ei ole kindlasti tädilikud 🙂

Mis aga käsivartesse puutub, siis neid võiks treenida, mitte varjata. Käelihased alluvad trennile kiiresti ja lihtsalt. Piisab paarist kuust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu minu mõtted, olen viimase aastaga kuidagi nii järsku vanemaks jäänud. Peegel on üks asi, aga teine on enesetunne. Kreemide ja kortsukeste peale hakkasin mõtlema 30selt, kui leidsin endale 7 aastat noorema mehe. Elasin temaga ka nii 7 aastat koos, mõtlesime ühtemoodi ja sõprusringkond noorenes ka oluliselt. Lisaks üritasin kogu aeg ülikoolis õppida. Asi päädis sellega, et läksin 40aastaselt välismaale vahetusüliõpilaseks, kõik teised olid minust 15 aastat nooremad, aga ma ei teinud sellest üldse numbrit. Ja seal välismaal kuidagi nagu murdus minu sees miski. Või pärast seda. Tulin koju tagasi, läksin tööle tagasi, tekkis rahaprobleem, lisaks leidsin veel endavanuse mehe, kes oli oma olemuselt väga passiivne. Mehega läksime vist lahku, aga mul on selline tunne, nagu ma oleks viimase aastaga 10 aastat vanemaks jäänud. Tulevikuunistused on kõik ära kadunud, kuigi aeg-ajalt inertsist ikka kandideerin mõne töökoha või stipendiumi peale. Aga stipendiume enam nii vanadele ei antagi ja karjääri teha tundub juba lausa utoopiline. Isiklikust elust ma parem ei räägigi. Kõik tundub nii mõttetu. Ainus rõõm, et kevad tuleb. Ma tean, et ei tohi meelt heita, aga see on nüüd küll keskeakriis. Isegi kui ma pigistan silmad kinni ja passi ei vaata, aastad ju ometi lähevad..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nagu minu mõtted, olen viimase aastaga kuidagi nii järsku vanemaks jäänud. Peegel on üks asi, aga teine on enesetunne. Kreemide ja kortsukeste peale hakkasin mõtlema 30selt, kui leidsin endale 7 aastat noorema mehe. Elasin temaga ka nii 7 aastat koos, mõtlesime ühtemoodi ja sõprusringkond noorenes ka oluliselt. Lisaks üritasin kogu aeg ülikoolis õppida. Asi päädis sellega, et läksin 40aastaselt välismaale vahetusüliõpilaseks, kõik teised olid minust 15 aastat nooremad, aga ma ei teinud sellest üldse numbrit. Ja seal välismaal kuidagi nagu murdus minu sees miski. Või pärast seda. Tulin koju tagasi, läksin tööle tagasi, tekkis rahaprobleem, lisaks leidsin veel endavanuse mehe, kes oli oma olemuselt väga passiivne. Mehega läksime vist lahku, aga mul on selline tunne, nagu ma oleks viimase aastaga 10 aastat vanemaks jäänud. Tulevikuunistused on kõik ära kadunud, kuigi aeg-ajalt inertsist ikka kandideerin mõne töökoha või stipendiumi peale. Aga stipendiume enam nii vanadele ei antagi ja karjääri teha tundub juba lausa utoopiline. Isiklikust elust ma parem ei räägigi. Kõik tundub nii mõttetu. Ainus rõõm, et kevad tuleb. Ma tean, et ei tohi meelt heita, aga see on nüüd küll keskeakriis. Isegi kui ma pigistan silmad kinni ja passi ei vaata, aastad ju ometi lähevad..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]meil on töö juures üks naine, kes ka üle 30 kusagil ja oli üks väga kaunis naine, alati kontsad ja seelikud ja soeng ja meik, värk ja särk.
siis üks päev teatas et teda ära kositud ja abiellub ja no ma ütlen et peale abielu on temast üks hall ja vana hiir saanud…käib kottis kampsunitega, ei mingeid kontse, ilma meigita ja ma näen et oma 10a vanem näeb välja..[/tsitaat]

Ehk on rase?Olen ka alati hea väljanäinud, hoolitsenud ja kontsadega käinud, raseduse alguses oli mul nii halb olla, et vaevu üldse püstigi püsisin, meikimisele ei suutnud mitte mõeldagi , nii jubedalt iiveldas ja oksendasin vahetpidamata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Mehega läksime vist lahku,[/tsitaat]
täpselt ei teagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul juhtus enne selline lugu töö juures. hommikul sättisin end tükk aega, meikisin, valisin riideid, tundsin et lõpuks ometi näen ka suht hea välja… ja siis mõne aja pärast tööl tuli üks töökaaslane tuppa ja küsis: mis sinuga lahti on, oled näost nii ära! arvake kuidas ma end tundsin:D

Please wait...
Postitas:
lugeja

mind tabas vanadus hetkest, kui sain teada, et mu mehel on armuke ja pisut pärast seda veel, et mees on mind tegelikult terve abielu kõikvõimalikega petnud. Lõpuks sai veel armuke lapse. Kõigepealt vajusin kokku sisemiselt ja näost muutusin halliks ja väsinuks. Paremaks asi ei läinudki, hoopis hullemaks. Kortse ma ei nuta, needmind ei häiri, aga silmalaud on vajunud ja silmade allluude kohal pelmeenid. Kui mees tõmbas ringi noorte naistega, siis milleks talle enam selline naine, eks ole! Op-iks mul raha pole, inimeste sekka ma enam minna ei taha. Vaatan inimesi, neid pelmeene on väga vähestel ja kui siis ikka vanadel, aga mina olen 42. Edasine etapp on see, et see kõik hakkab rippuma. peeglisse vaadata ei saa. Pilt on lihtsalt jube!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Emilia kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis aga käsivartesse puutub, siis neid võiks treenida, mitte varjata. Käelihased alluvad trennile kiiresti ja lihtsalt. Piisab paarist kuust.[/tsitaat]

Lihased, kullake, jah, aga ära vajunud nahka trenn trimmi ei vii. Sinu loogika järgi tee muudkui trenni ja nahk jääb igavesti nooreks. Tegelikult on õlavarrelt kaenla alla rippuv nahk üks päris tõsine probleem, sest noaga kallale minnes jäävad ju armid näha. Kunagi mingis meerikamaa sarjas, kus koledatest inimestest kuue nädalaga ilusad vormiti, näidati mingit nahka trimmivat masinat, mis aitavat. Seal ei loodetud, et trenn rippuva naha korda teeb, kuigi muidu pandi inimesed küll personaaltreeneri juhendamisel rügama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]tahaks ka varjata oma pisut kortsus kaela ja lõtvu käsivarsi, aga ei suuda välja mõelda, kuidas ntx kevadel-suvel seda teha, siis ei kanna ju kõrge kaeluse ja pika varrukaga pluusi. püüdsin netist pilte otsida, aga tulutult. mida siis kanda, mis varjaks need kritiilised kohad?[/tsitaat]

Ei pea ju olema pikk varrukas. Lõtva õlavart varjab hästi ka peaaegu küünarnukini pluus. Häda on ainult selles, et praegu kipuvad müügil olema enamasti ilma varrukata või napi varrukaga pluusid.

Mu sugulasel, noorel inimesel, oli kilpnäärmeoperatsioon. Arm oli mitu aastat näha. Tema täiendas oma garderoobi mitmete õhukeste sallide ja rätikutega. Sünnipäevaks palus kinkida maalitud siidsalle ja -rätikuid :). Tema kasutas kõige rohkem lihtsalt ümber kaela sidumist, nt kolmnurkse rätiku kaatetitevaheline nurk jäi ette, teised nurgad tegid kaela ümber tiiru ära ja sidus ees sõlme. Salli sidumist saad siin õppida http://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU
Ja näiteks see sall näeb efekte välja http://www.youtube.com/watch?v=J7OAfuPTCX4&feature=related

Please wait...
Postitas:
Mariica

Mina avastasin kuskil 42-aastasena, et mõni korts ei lähe enam peale pikemat magamist näost ära:)
Aga annan endale aru, et tänu mõningsele ülekaalule ja pidevale vähe magamisele, kui ma ise midagi selles osas ette ei võta, eriti kobedam välja näha ei saa ka:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik vahva, ainult Elle Kull on väga ära vajunud. teles ja piltidel ei saa aru, aga käisin etendusel. ta on hästi kõhn ka ja nägu on täitsa loppis, silmaalused väga turses. päris kahju oli vaadata. tal muidugi vanust ka, aga Eve Kivi on paremini säilinud.[/tsitaat]

Ja sina usud, et ta on loomupäraselt niimoodi säilinud? Gurt¨enko ka kogu aeg väitis, et temal on head geenid, selle pärast on kogu aeg sile. Lõpuks oli nahk nii pingule tõmmatud, et iga loll sai aru – siin on aastakümnete jooksul nii palju nahka kõrva taha sikutatud, et sellest nahast oleks kingapaari saanud teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]salle ja rätikuid kaelas kandvad vanamutid näevad totrad välja.[/tsitaat]

Vaatasin Buduaari turu pilte ja isegi tuntud seltskonnatibi Triin Hunt kandis rätikukest kaelas:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

ikkagi on kõige alus geenid. Hoolitsemine sinna juurde,aga ikkagi on see väga individuaalne. Kreemidest olulisem on naha puhastamine ja niisutamine, mida ei pea ilmtingimata kallite kreemidega tegema. Võivad vabalt olla ka titeõlid;) Üliolulisel kohal on toitumine, ka uni ja stress. Samas on 40+ vanus tõesti selline, et välimus ei tohiks prevaleerida. Opid maksavad kätte, neid küll ei soovitaks. Ja liiga kõhn ei tohi olla! Ümaramad naised näevad kindlasti selles vanuses paremad ja nooremad välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja sina usud, et ta on loomupäraselt niimoodi säilinud? Gurt¨enko ka kogu aeg väitis, et temal on head geenid, selle pärast on kogu aeg sile. Lõpuks oli nahk nii pingule tõmmatud, et iga loll sai aru – siin on aastakümnete jooksul nii palju nahka kõrva taha sikutatud, et sellest nahast oleks kingapaari saanud teha.[/tsitaat]
ei teagi mida uskuda, ise nad muidugi väidavad, et pole opereerinud, aga samas jah. kuigi viimasel ajal on e.kivil ka raam paigast ära, ei aita need opid ka.

Please wait...
Postitas:
Emilia

[tsitaat] [small]Emilia kirjutas:[/small]

Lihased, kullake, jah, aga ära vajunud nahka trenn trimmi ei vii. Sinu loogika järgi tee muudkui trenni ja nahk jääb igavesti nooreks. Tegelikult on õlavarrelt kaenla alla rippuv nahk üks päris tõsine probleem, sest noaga kallale minnes jäävad ju armid näha. Kunagi mingis meerikamaa sarjas, kus koledatest inimestest kuue nädalaga ilusad vormiti, näidati mingit nahka trimmivat masinat, mis aitavat. Seal ei loodetud, et trenn rippuva naha korda teeb, kuigi muidu pandi inimesed küll personaaltreeneri juhendamisel rügama. [/tsitaat]Ma olen jätkuvalt veendunud, et trenniga läheb üldpilt tunduvalt paremaks. Päris tühi nahk ripub seal ainult 70-aastastel ja seda tõesti trenniga ei trimmi. Siin aga räägivad 30-40 aastased naised, kes saavad trenniga veel palju ära teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ikkagi on kõige alus geenid. Hoolitsemine sinna juurde,aga ikkagi on see väga individuaalne. Kreemidest olulisem on naha puhastamine ja niisutamine, mida ei pea ilmtingimata kallite kreemidega tegema. Võivad vabalt olla ka titeõlid;) Üliolulisel kohal on toitumine, ka uni ja stress. Samas on 40+ vanus tõesti selline, et välimus ei tohiks prevaleerida. Opid maksavad kätte, neid küll ei soovitaks. Ja liiga kõhn ei tohi olla! Ümaramad naised näevad kindlasti selles vanuses paremad ja nooremad välja.[/tsitaat]

vaidlen vastu! olen 43 ja viimasel aastal olen juurde võtnud ning näen palju vanem välja, ses mõttes et olen lausa mutistunud. mutt mis mutt. hetkel on mu eesmärk siiski kaalus alla saada, mahuvad riided selga, juba see teeb tuju paremaks ja paneb silma särama. mulle meeldivad saledad vormis 40+ rohkem kui kerges ümaruses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]lugeja kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind tabas vanadus hetkest, kui sain teada, et mu mehel on armuke ja pisut pärast seda veel, et mees on mind tegelikult terve abielu kõikvõimalikega petnud. Lõpuks sai veel armuke lapse. Kõigepealt vajusin kokku sisemiselt ja näost muutusin halliks ja väsinuks. Paremaks asi ei läinudki, hoopis hullemaks. Kortse ma ei nuta, needmind ei häiri, aga silmalaud on vajunud ja silmade allluude kohal pelmeenid. Kui mees tõmbas ringi noorte naistega, siis milleks talle enam selline naine, eks ole! Op-iks mul raha pole, inimeste sekka ma enam minna ei taha. Vaatan inimesi, neid pelmeene on väga vähestel ja kui siis ikka vanadel, aga mina olen 42. Edasine etapp on see, et see kõik hakkab rippuma. peeglisse vaadata ei saa. Pilt on lihtsalt jube! [/tsitaat]
oehh :(. kurb oli sinu lugu lugeda. ülalaugude lonti vajumist aitavad peita kunstripsmed, rääkigu pealegi kes tahab, et need pole moes. kelle asi, kui ise hästi tunned ennast ja kenamaks teeb. pealegi ei pea neid ninani ulatuvaid panema. räägin omadest kogemustest, mul on need 2 aastat olnud ja mõtlesin, et puhkan silmi, no appi! nüüd lähen ruttu panen tagasi, ei kannata peeglisse vaadatagi. silmaalustel proovi kurgiviiludega või tooreste kartulilõikudega paistetus vähemaks võtta. sa oled praegu nii murtud, aga aja ennast kodust välja, värske õhk on ka hea. ja tead kui tunned ennast juba enam-vähem hästi siis läheb ainult paremaks! tegelikult aitab armumine kõige paremini, see võtab kohe 10 aastat maha! jõudu ja jaksu sulle, hoian pöialt, ära ole kurb, eks!

Please wait...
Postitas:
lugeja

Tänud Sulle heade soovide eest! Eks ma püüan saada end tagasi elule.

Please wait...
Postitas:
Emilia

Kunstripsmetega kottis silmaübrusi peita on küll kahtlase väärtusega soovitus. Pigem sobivad need veatu nahaga pringile 16-aastasele, kui üldse kellelegi.

Armumine on jah hea soovitus. Käsu peale seda just teha ei saa, aga kui juhtub, läheb iga naine ilusamaks ja säravamaks.
Seniks aga, kuni ära armud, tee sporti, liigu palju värskes õhus, joo rohelist teed, käi saunas ja külma du¨i all jne jne. Katsu leida taas jõudu ennast armastada ja unustada see seanahast mees. 42-aastane naine on veel noor naine siiski. Pea püsti!

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas keegi veel on “järsku vananenud”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.