Esileht Beebi ja mitmikud Kas kellegi 3 või 4kuune läheb ööunne kell 19?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas kellegi 3 või 4kuune läheb ööunne kell 19?

Postitas:

Mu kolme kuune on kella 19ks nii väsinud ja ongi kuu aega juba siis ööunne läinud. Esimesed kaks kuud läks kell 23, muutus tuligi päeva pealt. Ärkab ka nüüd kell 7. Mis kell teil beebid ärkavad ja mis ajal nad öösel söövad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 19:57; 19.01 20:15; 20.01 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps oli ka 3-kuune kui hakkas 19-20 ajal ööunne minema. Ärkab tavalisel 7.30 – 8.30 vahel. Ma olen rahul sedasi 🙂 Praegu juba 5-kuune ja ikka läheb vara magama. Ainult, et öösel nüüd jama – nutab palju. Ehk hambad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks ja läheb siiamaani kl 19 ööunne. Protseduuridega alustame kl 18. Hommikul ärkab kl 6 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tibu saab esmaspäeval nelja kuuseks ja läheb ööunne 19.30. Viimased kaks hommikut on tõusnu 6.30 muidu siiani ärkasime 7.30. Öösel ärkab palju palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses tuli ööuni mõnikord peale juba 18.30, hea kui 19ni välja venitas. See aga tähendas, et tema päev hakkas juba 5-6 ajal hommikul, siis ei saanud teda enam mitte kuidagi uuesti magama. Praegu 7-kuune ja ööuni algab u 19.30-20 ajal, ärkab hommikul ikka 6. Öösel ärkab ka siiamaani väga tihti, iga 1-2 h tagant, nii et selles suhtes pole midagi muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:44; 20.01 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 3-kuune läheb ka ööunne tavaliselt 19-20 paiku ja ärkab hommikul kell 7. Mina olen ka rahul. Väärustlikumad unetunnid ju 22-02ni 😛
Samuti on õhtul hea mehega kahekesi ka olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mullegi meeldib selles suhtes see variant, sest siis hakkab niiöelda oma aeg, saab mehega olla ja telekat vaadata. Aga samas ta selline sügav uni ongi kuskil 2-3ni ja sealt edasi hakkab ähkimine ja puhkimine, mis tähendab, et minu uni on väga katkendlik, leian, et see ongi selle süü, et ta nii vara magama läheb. Nokk kinni saba lahti 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 19:57; 19.01 20:15; 20.01 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tüdruk on praegu 6,5-kuune ja sünnist saadik kuni praeguseni läheb ööunne kell 19.
Ärkab 6.30-7.20 vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seletage palun mõistet\” ööuni \” nii väikestel. Minul 4 kuune on päeval ingel ja öösel k….Meie jaoks algab ööuni siis, kui laps teeb pikema magamise min. 3 tundi – 6 tundi jutti.Ja magama saame hommikul kell – 4-5 ajal pikemalt (siis magan mina ka).Enne seda teeb ta mingeid 20 minutilisi iluuinakuid ja mina ei suuda küll see aeg ise ka magada , pole nagu mõtet,ajab rohkem närvi hoopis.Jah nüüd kell 21.00 pani silmad kinni ja tõenäoliselt tund aega hooleta – aga no see ei ole ööuni, kui ärkab iga tunni aja tagant.Nii et meil sellist asja nagu ööuni ei olegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 21:25; 20.01 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seletage palun mõistet\” ööuni \” nii väikestel. Minul 4 kuune on päeval ingel ja öösel k….Meie jaoks algab ööuni siis, kui laps teeb pikema magamise min. 3 tundi – 6 tundi jutti.Ja magama saame hommikul kell – 4-5 ajal pikemalt (siis magan mina ka).Enne seda teeb ta mingeid 20 minutilisi iluuinakuid ja mina ei suuda küll see aeg ise ka magada , pole nagu mõtet,ajab rohkem närvi hoopis.Jah nüüd kell 21.00 pani silmad kinni ja tõenäoliselt tund aega hooleta – aga no see ei ole ööuni, kui ärkab iga tunni aja tagant.Nii et meil sellist asja nagu ööuni ei olegi.[/tsitaat]

Ööune all ei mõeldagi tervet ööd magamist, see jupitatud uni on ka ööuni. Ööuni on selline uni, mille ärkamistele/söömistele peaks järgnema kohe uuesti magama jäämine st ei teki seda aega nagu päeval, kui laps on üleval mängib vmt.

Ma ei saanud alguses ka üldse aru, mis ööunest räägitakse, sest mul oli laps esimesed 3 kuud selline, et oli pärast iga öist söömist ka 1,5 h üleval, nii et päeval ja ööl vahet ei olnud. Nüüd 7-kuusena ärkab u 10 korda öö jooksul, aga enamasti saab ta nende ärkamiste järel uuesti magama. Nii et hoolimata sagedasest ärkamisest, võin ikka öelda, et lapse ööuni algab 19-20 ajal ja lõpeb u 5-6 hommikul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:44; 20.01 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile siis taaskord jälle kell 19 kõps magama, uinub õnneks ise oma voodis nii 10 minutiga. Esimene söömine 01.30 ja järgmine 04.30, siis jäi magama, aga kuskil poole 6 ajal hakkas sahmimine pihta, lõpuks andsin korra tissi suhu, aga see ei aitanud, toppisin järjpidevalt lutti ja kell 7 siis magas veel tund aega. Hea oli, et ma ise kell 22 juba magama läksin, muidu oleks taaskord magamata 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 19:57; 19.01 20:15; 20.01 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kadedaks teeb, kuid teisest küljest ei ole see minu mõistes korralik ööuni, kui laps kordi-kordi öösel üleval on. Enda titel täitub peagi kolmas kuu. Kuskil üheteist-kaheteist paiku jääb alles ööunne ja see tähendab, et esimese piiksu teeb ca kaheksa paiku hommikul, sest tahab süüa. Sööb silmad kinni isu täis ja magab siis edasi. Vahel kella üheteistkümneni välja. Minu vaba aeg on alles hommikuti. [/tsitaat]

Ma oleks iga kell sellise elukorraldusega nõus. Saaks ise pikalt ja normaalselt magada (vähemalt 12-8 hommikul ju). Kuna mul laps jääb ööunne 19-20 ajal (ärkab 5-6 ajal), siis on meil nii, et issi last tööpäevadel ärkvelolekus eriti ei näegi. Ise ei oska ma ka kuidagi magama minna, kui tahaks vähegi unetunde kokku saada (st u 5-6 h und, rohkem kokku ei kraabi, sest laps ärkab iga 1-2 h tagant), siis peaks õhtul koos lapsega magama minema, mis tähendaks, et normaalset täiskavanuelu ei olegi. Ei näe mees last, ei näe naist. Ja iga hommiku ärka muudkui kella 5-6 ajal täieliku laibana koos erksa ja ärkvel lapsega, kes tahab tegutseda ja mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.01 20:04; 20.01 07:44; 20.01 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tibi läks ja läheb siiani kell 19 ööunne. Sööb kell 23-00 vahel ja magab hommiku 7-ni. Meile sobib, siis on ülejäänud aeg õhtust meie päralt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jääb ööunne kella 22.30-ne paiku, siis sööb kella 4 aeg ja magab u. 9-ni. Tänasest hakkan üritama, et jääks kella 21-st ööunne. Eks näis, kas õnnestub graafikut muuta, sest peale kümmet on ikka liiga hilja nii väikse jaoks, ma arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii väiksel pole vahet kas ta jääb üheksa või kümne ajal ööunne, see oluline ikka vanemate jaoks.Pisike magab ikka oma unetunnid täis.Minul jääb ööunne kell kolm öösel,see on hilja isegi täiskasvanu jaoks.Ma ei saa sinna midagi teha , nii on.Eks varsti kasvab välja.Vägisi ülevalhoidmine teeb asja hoopis hullemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 21:25; 20.01 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps kohe 5 kuune ja läheb samuti 19.30 ööunne. Ärkab öösel 2 korda ja magab hommikul 10.00-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemad lapsed on ise valinud umbes selles vanuses varase magamajäämisaja. Väiksemana jäädi alles 11 ajal öösel, aga aina varasemaks hakati tahtma uneaega ja nii ongi jäänud – vanem juba 2.5 ja ikka tahab 7-8 vahel õhtul magama minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas kellegi 3 või 4kuune läheb ööunne kell 19?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.