Esileht Koolilaps Kas kellegi poeg on endale lokid lasknud teha?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas kellegi poeg on endale lokid lasknud teha?

Postitas:
Kägu

Kas teie meelest on ok, kui noormees, kel on sirged juuksed, laseb endale lokid teha?

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lokkis kahune tukk on poistel väga moes praegu. Mina vist lubaks kui rahast kahju poleks. Juuksed ju, kasvavad välja ja saab maha lõigata vajadusel. Oma 15a pojal ka kahune lokkis tukk- loomulik laine on sees ja kuidagi rätikuga ta selle vist rohkem lokki omal nühib. Ise väidab, et pole taotluslik, lihtsalt on selline 😀

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just ühel õpilasel nägin ja talle sobis.

Kutsekates saab odavamalt teha aga aega kulub rohkem.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lubaksin küll, miks mitte.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et automaatselt eeldatakse, et teemaalgatajal on rahaga kehvad lood 😀

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et automaatselt eeldatakse, et teemaalgatajal on rahaga kehvad lood ????

TA nagunii räägib mingist naabripoisist või lapse koolivennast. Oma lapse kohta ju ei küsiks, kas on normaalne… Enda oma on alati normaalne.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt näevad nad üsna totakad välja. Lihtsalt kahused kahjustatud juuksed.

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et automaatselt eeldatakse, et teemaalgatajal on rahaga kehvad lood ????

TA nagunii räägib mingist naabripoisist või lapse koolivennast. Oma lapse kohta ju ei küsiks, kas on normaalne… Enda oma on alati normaalne.

Ükskõik, kellest TA räägib. Pani lihtsalt kulmu kergitama, kui juba mitmes vastaja jutu hinnale viis.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, aga ma ei arvaks, et see mingi õudne asi oleks. Ma olin laps 80ndatel, siis olid paljudel meestel keemilised lokid 😀

No mitte torulukkseppadel vms, aga kui vaatasime muusikavideosid, siis seal olid mittelokilised tugevas vähemuses. Ka Eestis oli bände, kus meestel lokid peas.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hetkel on iga teenus nii kallis, et normaalne on odavamat soovitada.
Minu juuksur ütles, et ta pole 8 aastat keemilisi lokke teinud ja ka ei kavatse teha, sest sellega teenib oluliselt vähem kui näiteks blondeerimisega.

+5
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma see esimene vastaja, kes raha mainis. Tegelikult ei arva, et teemaalgatajal näpud põhjas on- siis ei tuleks lokkide tegemine ilmselt isegi jutuks. Mina ise ilmselt tooks esmalt lapsele ühe argumendina välja, et keemiliste lokkide tegemine maksab. Maksab rohkem kui juukselõikus. Et kui tegu suvalise uitmõttega, siis oleks rahast kahju.  Teine vastaja kommenteeris ilmselt minu öeldut.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, aga ma ei arvaks, et see mingi õudne asi oleks. Ma olin laps 80ndatel, siis olid paljudel meestel keemilised lokid ????

No mitte torulukkseppadel vms, aga kui vaatasime muusikavideosid, siis seal olid mittelokilised tugevas vähemuses. Ka Eestis oli bände, kus meestel lokid peas.

Lokid paljudel  tulevad välja siis kui juuksed parajalt pikad. Lühikese nudi peaga ei pruugi teadagi, et inimesel lokid. Loomulik lokk ei tähenda alati afrolikku kahupead. 80ndal aga olidki moes pikemad juuksed.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks osa poisse lakib küüsi ka, see võttis kulmu kergitama hiljuti.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mitte torulukkseppadel vms

Olen ka 80-ndate laps.
Minu naabrimees oli torulukksepp ja tal olid keemilised lokid. Ja onu oli mehhaanik-seadistaja piimakombinaadis ja ka temal olid keemilised lokid.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naabrimees oli torulukksepp ja tal olid keemilised lokid. Ja onu oli mehhaanik-seadistaja piimakombinaadis ja ka temal olid keemilised lokid.

Oo, no näed siis, täitsa normaalne! 🙂

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, lasin.

17aastaselt tuli poeg keemiliste jutuga koju aasta tagasi. pidin esialgu pikali kukkuma. mõtlesin, et ikka väga imelik. rääkis, et sõber tegi. mõtlesin, et ikka kummaline, pole kunagi ühelgi mehel lokke näinud (no keemilisi).

peale seda läksin tänavale ja hakkasin palju selliseid poisse tähele panema, kellel keemilised.

no oleneb lapse vanusest. aga õnneks on see kergem kui nt tätokad vms, mida ära ei saa.

praegu meil siis aasta lokilist poissi ja siiani teeb. noh, olen harjunud. ja tglt ka, paljudel on.

ei hüppa just õnnest lakke, kuid nii suurt inimest sellise asjaga pole mõtet väga ümber ka rääkida. las teeb, siis näeb, kuidas talle sobib… ise otsustab.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peale seda läksin tänavale ja hakkasin palju selliseid poisse tähele panema, kellel keemilised.

Kust sa seda tead, kellel on? Minu poisil on loomulikult samasugused lokid nagu Stefanil, kes teeb keemilisi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei hüppa just õnnest lakke

Jumala eest, miks sa ennast segada lased sellest, kuidas noor inimene enda välimuse eest hoolitseb? See on suhteliselt odav ja ohutu. Kas on parem, kui noorel mehel on pulksirged ruttu rasvaseks minevad juuksed?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei keelaks, aga poiss ongi lokkis juustega, mõni võibki arvata et teeb keemilisi lokke. Samas käib 2 kuu tagant kosmeetiku juures. Pean normaalseks et noor enda välimuse eest hoolitseb. Juuksur mainis aasta tagasi, et teeb poistele keemilist lokki

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on juuksed peaaegu, et kõige ohutum asi, millega tiinekana katsetada. Lõikab maha ja on siil mõnda aega siis, kui üldse ei meeldi. Ei taha ta ju tätoveeringut ometi! Las teeb. Ägedaid kräsupäid on poplauljate/näitlejate hulgas alati olnud, vb on tal ka mõni eeskuju.

Ma lubasin isegi pisemal (5a) juukseid värvida suveks (koos korraliku soenguga muidugi), sest ta nii väga nuias mitu kuud. Vahet pole, kasvavad välja ja siis lõikame lühikeseks jälle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on juuksed peaaegu, et kõige ohutum asi, millega tiinekana katsetada. Lõikab maha ja on siil mõnda aega siis, kui üldse ei meeldi. Ei taha ta ju tätoveeringut ometi! Las teeb. Ägedaid kräsupäid on poplauljate/näitlejate hulgas alati olnud, vb on tal ka mõni eeskuju.

Ma lubasin isegi pisemal (5a) juukseid värvida suveks (koos korraliku soenguga muidugi), sest ta nii väga nuias mitu kuud. Vahet pole, kasvavad välja ja siis lõikame lühikeseks jälle.

Noh, kui viiesena nuiatakse värvitud juukseid, siis ei imesta, kui kümnesena nõuatakse juba tätoveeringut ja ninarõngast. Lapse igale kapriisile ei saa siiski järele anda.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie meelest on ok, kui noormees, kel on sirged juuksed, laseb endale lokid teha?

Juba paar aastat on lokkis tukk a la Stefan väga moes noormeestel, isegi tüütavalt palju. Niiet kui  normaalne=levinud, siis jah, on küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on väga kiiresti rasuseks minevad juuksed, siis on isegi hea, sets värvimine ja keemiline lokk kuivatab peanahka (lokivedelik rohkem), võibad nt 1 päeva juurde kahe peapesu vahel. Ja juuksed hoiavad ka paremini. Nagu keegi ütles, suht lihtne viis katsetada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna minul (naine) ei lubatud lapsena/teismelisena juukseid värvida, küüsi lakkida, kõrvaauke teha ega meiki kanda, siis oma lastel luban kõike teha, mis jäädavat kahjustust ei tekita. Juustega tehku, mida tahavad, kasvab ju välja. Küüntega sama. Tätoveeringuid enne täisealiseks saamist ei lubaks, aga nad pole tahtnud ka. Kõrvaaugud on tütardel olemas. Teismeiga ongi katsetamise ja enda otsimise aeg.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on juuksed peaaegu, et kõige ohutum asi, millega tiinekana katsetada. Lõikab maha ja on siil mõnda aega siis, kui üldse ei meeldi. Ei taha ta ju tätoveeringut ometi! Las teeb. Ägedaid kräsupäid on poplauljate/näitlejate hulgas alati olnud, vb on tal ka mõni eeskuju.

Ma lubasin isegi pisemal (5a) juukseid värvida suveks (koos korraliku soenguga muidugi), sest ta nii väga nuias mitu kuud. Vahet pole, kasvavad välja ja siis lõikame lühikeseks jälle.

Noh, kui viiesena nuiatakse värvitud juukseid, siis ei imesta, kui kümnesena nõuatakse juba tätoveeringut ja ninarõngast. Lapse igale kapriisile ei saa siiski järele anda.

Ei, igale kapriisile ei anta. Aga kui viiene laps on endale siiski mitu kuud kindlaks jäänud ja jätkuvalt tahab, siis suvepuhkuse ajaks kindlasti luban. Piir jookseb asjade juures, mis moonutavad välimuse kuni elu lōpuni. Neid valikuid teeb siis, kui on täiskasvanu. Aga, mis ma sulle ütlen – kui on kodus sõjaväekord ja kõik vähegi huvitav keelatud, siis kindlasti tuleb see laps 15-aaatasena tätoveeringu või kõrvatoruga ühel päeval koju. Ja eelnevalt ei julge/taha sinuga asja arutadagi, teeb ära lihtsalt.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskõik, kellest TA räägib. Pani lihtsalt kulmu kergitama, kui juba mitmes vastaja jutu hinnale viis.

Mitmes? Mina nägin ühtainukest (kohe esimene vastus TA-le).
Kas vahepeal on midagi ära kustutstud?

Palju need lokid siis maksavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskõik, kellest TA räägib. Pani lihtsalt kulmu kergitama, kui juba mitmes vastaja jutu hinnale viis.

Mitmes? Mina nägin ühtainukest (kohe esimene vastus TA-le).

Kas vahepeal on midagi ära kustutstud?

Palju need lokid siis maksavad?

Teine vastaja kirjutas ju ka, et kutsekoolis saab odavamalt teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui viiene laps on endale siiski mitu kuud kindlaks jäänud ja jätkuvalt tahab, siis suvepuhkuse ajaks kindlasti luban.

Mis see viielisus siia puutub? Kui on kaks nelja, siis ei luba? Imelik ema.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui viiene laps on endale siiski mitu kuud kindlaks jäänud ja jätkuvalt tahab, siis suvepuhkuse ajaks kindlasti luban.

Mis see viielisus siia puutub? Kui on kaks nelja, siis ei luba? Imelik ema.

Vabandust, sain valesti aru, vanusest on jutt hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorel inimesel kujuneb välja oma maitse ja oma stiil, samuti võib olla ka soov veidi eksperimenteerida erinevate stiilidega, et enda jaoks sobiv leida. Minuarvates ei ole vaja sekkuda, eriti kui on tegemist sellise muutuva ja muudetava asjaga nagu soeng.

(Näiteks tätoveeringutesse suhtuksin küll skeptiliselt ja enne täisealiseks saamist ei lubaks teha – õnneks pole minu lapsed ka huvi tundnud)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Kas kellegi poeg on endale lokid lasknud teha?