Esileht Pereelu ja suhted Kas kellegil kogemusi arvutimängusõltlasest mehega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Kas kellegil kogemusi arvutimängusõltlasest mehega?

Postitas:

Mees on 34 aastane ja siiamaani pole ta mingit erilist huvi tundud arvutimängude vastu. Umbes 5 kuud tagasi avastas ta mingi mängu (nime ei tea, puudub igasugune huvi arvutimängude vastu) ja mulle tundub, et tal on sellest tobedast mängust täielik sõltuvus tekkinud. Meil on 2 last ja lastega ta pisut tegeleb aga igal võimalusel kaob silmapiirilt ja Ipadi mängima. Mees on ettevõtja ja viimasel ajal on asi lausa nii hull, et ta pole isegi enam kontorisse jõudnud, väidab, et ta töötab kodust aga ma näen, et ta tegelikult mängib. Ma näen, mis toimub kuna ma töötan kodust. Asjad, mis tal on vaja teha ja ta lubanud teha on viimasel ajal kõik tegemata, ainus mis loeb on see mäng. Ausalt ma ei tunne teda ära, nagu ma mainisin, siis meie 10 koos oldud aasta jooksul ta pole kunagi midagi mänginud ja nüüd hetkel tundub, et see lollakas mäng on järsku kogu ta elu. Mida teha? Proovisin temaga sellest rääkida ja ta väidab, et tal ei ole probleemi ja ta lihtsalt lõõgastub seda mängides. Mina seda ei usu sest ta midagi muud enam ei teegi. Olen nii mures. On kellegil sarnaseid kogemusi?

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus
Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.
Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

+8
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 17:26; 16.01 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ettevõtja ja viimasel ajal on asi lausa nii hull, et ta pole isegi enam kontorisse jõudnud, väidab, et ta töötab kodust aga ma näen, et ta tegelikult mängib.

See on küll päris hale ja kole. Samas, sa ei saa midagi teha. Kui just ei tunne mõnda teist mängusõltlast, kes oma probleemi ka tunnistab, aga on sellest üle saanud ja oleks nõus mehega rääkima. Muidu- kui mees probleemi ei tunnista, siis polegi sul peale rääkimise ja tegemata asjade pärast pahandamise suurt midagi teha. Lapsikuid meetodeid nagu tehnikavidinate ärapeitmine oleks täiskasvanud inimesega ju tobe kasutada, pigem siis juba kasutada 17.26 mehe nõuannet ja minema kolida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus

Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.

Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

Jajah tund-kaks. Palju sa päevas PÄRISELT mängid? Ja mille kuradi pärast sa mängima peaks, titt oled või?

+23
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 18:31; 16.01 21:15; 16.01 21:16; 17.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus

Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.

Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

Jajah tund-kaks. Palju sa päevas PÄRISELT mängid? Ja mille kuradi pärast sa mängima peaks, titt oled või?

Aga miks mitte?
Mis see sinu asi on?
Paljud mehed teismeeast saati mängivad. Või peaks endale meeldivaid asju ära jätma naise hala tõttu?

+10
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 17:26; 16.01 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen naine, saan kohe 45 ja ka mängin arvutimänge. Vahepeal oli periood, mil võisin terve nädalavahetuse ainult mängida. Kui veel üksi elasin ja last polnud, siis hakkasin kohe mängima kui töölt koju jõudsin. Mängisin umbes kella 23ni, magama kesköö paiku. Omast arust mul ei olnud mingit hullu sõltuvust, võrreldes väga sõltlastega ei olnudki, aga kõrvaltvaataja oleks võinud küll arvata, et sõltuvus. Eriti selline, kes ise iial ühtegi mängu mänginud pole või kellele pole ette sattunud ühtegi, mis meeldiks. Mulle meeldisid arvutimängud juba lapsena. Esimest korda mängisin mingit algelist arvutimängu Tehnikaülikoolis, kus käisime klassiga ekskursioonil, aasta võis olla 1986 või 87.
Täiskasvanuelu jooksul olen kogu aeg ka mänginud, periooditi rohkem või vähem, erinevaid mänge. Väga meeldib. Praegu päris igapäevaselt ei ole võimalik mängida, aga kui ette võtan, siis varun korraga vähemalt 4 tundi vaba aega, tunniga ei jõua seal üldse midagi teha.

Kui Teemaalgataja mees mängib midagi iPadis, siis ma kahtlustan pigem seda, et tegemist pole lihtsalt mänguga, vaid see mäng võib lisaks olla hasartmäng, raha peale. See on palju hullem. Tavamängus on vbla mingi kuutaks, 5-12 eurot, aga kui ta näiteks mängib mingit online pokkerit, siis on paha lugu. Soovitan esmalt välja uurida, mis mäng see on, mida ta mängib. Kui on ikka nii hull, et töökohustused jäävad tagaplaanile, siis tuleks mehega rääkida. Ma saan aru, et uue mängu alguses võib olla mingi vasikavaimustuse periood, aga täiskasvanud inimene peaks niipalju ikka suutma, et oma elu ja kohustused ära täidab ja mängib tõesti siis, kui on vaba aega.

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 19:39; 16.01 20:51; 17.01 09:55; 24.01 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen naine, saan kohe 45 ja ka mängin arvutimänge. Vahepeal oli periood, mil võisin terve nädalavahetuse ainult mängida. Kui veel üksi elasin ja last polnud, siis hakkasin kohe mängima kui töölt koju jõudsin. Mängisin umbes kella 23ni, magama kesköö paiku. Omast arust mul ei olnud mingit hullu sõltuvust, võrreldes väga sõltlastega ei olnudki, aga kõrvaltvaataja oleks võinud küll arvata, et sõltuvus. Eriti selline, kes ise iial ühtegi mängu mänginud pole või kellele pole ette sattunud ühtegi, mis meeldiks. Mulle meeldisid arvutimängud juba lapsena. Esimest korda mängisin mingit algelist arvutimängu Tehnikaülikoolis, kus käisime klassiga ekskursioonil, aasta võis olla 1986 või 87.

Täiskasvanuelu jooksul olen kogu aeg ka mänginud, periooditi rohkem või vähem, erinevaid mänge. Väga meeldib. Praegu päris igapäevaselt ei ole võimalik mängida, aga kui ette võtan, siis varun korraga vähemalt 4 tundi vaba aega, tunniga ei jõua seal üldse midagi teha.

Kui Teemaalgataja mees mängib midagi iPadis, siis ma kahtlustan pigem seda, et tegemist pole lihtsalt mänguga, vaid see mäng võib lisaks olla hasartmäng, raha peale. See on palju hullem. Tavamängus on vbla mingi kuutaks, 5-12 eurot, aga kui ta näiteks mängib mingit online pokkerit, siis on paha lugu. Soovitan esmalt välja uurida, mis mäng see on, mida ta mängib. Kui on ikka nii hull, et töökohustused jäävad tagaplaanile, siis tuleks mehega rääkida. Ma saan aru, et uue mängu alguses võib olla mingi vasikavaimustuse periood, aga täiskasvanud inimene peaks niipalju ikka suutma, et oma elu ja kohustused ära täidab ja mängib tõesti siis, kui on vaba aega.

kohutav ju. ja sul enda meelest ei ole sõltuvust?

+13
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängimisest saan ma aru, aga kui selle tõttu jäävad olulised asjad tegemata, siis on muidugi põhjust muret tunda.
Aga mehega rääkides ära rõhuta seda osa, et ta mängib. Ütle lihtsalt, et sa tunned muret, sest ta ei ole enam tööle jõudnud viimasel ajal ega tee ka tööd, jne.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:46; 16.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutav ju. ja sul enda meelest ei ole sõltuvust?

Ei, mul ei ole sõltuvust, ma pean seda enda hobiks. Mõni loeb alati, kui vaba hetke leiab, teine koob, kolmas kogub mingeid asju, no mina mängin arvutimängu. Mul ei ole sellepärast elu elamata. Mul on töö, kodu, käin uuesti ülikoolis, laps käib ka alles lasteaias, ma leian, et mul on mänguväliselt tegevust küll ja kuhjaga ja ma võin oma vaba aega sisustada arvutimänguga. Ma ei pea tegelema kogu aeg mingite praktiliste asjade ja kodutöödega. Ma oskan ka kududa, tikkida ja isegi pilutada, aga need tegevused pole mulle kunagi nii palju pinget pakkunud, et oleksin selle enda hobiks võtnud. Sallid on meil peres küll kõik minu kootud 😀 Mu meelest on veider, et osa inimeis on pähe võtnud, et arvutimäng on mingi meeletu ajaraisk ja paha asi, samas kui keegi loeb samasuguse kirega raamatuid, siis see on suur pühendumus. Egas raamatute lugemine ei tähenda automaatselt seda, et inimene on väga erudeeritud, ta vbla loeb ainult krimkasid või armastusromaane. Ometi öeldakse selle kohta, et see on tema hobi, mitte sõltuvus.

Sõltuvus on siis, kui hakkab elu segama, kohustused jäävad unarusse, inimene on kohe närvis, kui ei saa oma sõltuvust rahuldada. Mul ei ole seda. Teemaalgataja mehel praegu võib-olla on sõltuvus, see võib olla algusperioodi vaimustus ja hiljem vaibub. Aga kui see on hasartmäng, siis on seis halvem kui lihtsalt see, et inimene on enda jaoks avastanud arvutimängude maailma.

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 19:39; 16.01 20:51; 17.01 09:55; 24.01 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõtt-öelda on mul raske uskuda, et keskealine mees, kes pole varem arvutimänge mänginud, nendega nüüd ootamatult tegelema hakkab lausa nii, et tööasjad jäävad tegemata. Pigem kahtlustaksin ka online kasiinot.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 20:46; 16.01 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus

Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.

Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

Jajah tund-kaks. Palju sa päevas PÄRISELT mängid? Ja mille kuradi pärast sa mängima peaks, titt oled või?

Aga miks mitte?

Mis see sinu asi on?

Paljud mehed teismeeast saati mängivad. Või peaks endale meeldivaid asju ära jätma naise hala tõttu?

Muidugi pole see minu asi. Minu mees pole laps ja ei mängi telekamänge. See ei tähenda, et ükski naine peaks mängusõltlasest meest taluma. Jalaga ja ukse taha.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 18:31; 16.01 21:15; 16.01 21:16; 17.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohutav ju. ja sul enda meelest ei ole sõltuvust?

Ei, mul ei ole sõltuvust, ma pean seda enda hobiks. Mõni loeb alati, kui vaba hetke leiab, teine koob, kolmas kogub mingeid asju, no mina mängin arvutimängu. Mul ei ole sellepärast elu elamata. Mul on töö, kodu, käin uuesti ülikoolis, laps käib ka alles lasteaias, ma leian, et mul on mänguväliselt tegevust küll ja kuhjaga ja ma võin oma vaba aega sisustada arvutimänguga. Ma ei pea tegelema kogu aeg mingite praktiliste asjade ja kodutöödega. Ma oskan ka kududa, tikkida ja isegi pilutada, aga need tegevused pole mulle kunagi nii palju pinget pakkunud, et oleksin selle enda hobiks võtnud. Sallid on meil peres küll kõik minu kootud ???? Mu meelest on veider, et osa inimeis on pähe võtnud, et arvutimäng on mingi meeletu ajaraisk ja paha asi, samas kui keegi loeb samasuguse kirega raamatuid, siis see on suur pühendumus. Egas raamatute lugemine ei tähenda automaatselt seda, et inimene on väga erudeeritud, ta vbla loeb ainult krimkasid või armastusromaane. Ometi öeldakse selle kohta, et see on tema hobi, mitte sõltuvus.

Sõltuvus on siis, kui hakkab elu segama, kohustused jäävad unarusse, inimene on kohe närvis, kui ei saa oma sõltuvust rahuldada. Mul ei ole seda. Teemaalgataja mehel praegu võib-olla on sõltuvus, see võib olla algusperioodi vaimustus ja hiljem vaibub. Aga kui see on hasartmäng, siis on seis halvem kui lihtsalt see, et inimene on enda jaoks avastanud arvutimängude maailma.

Loomulikult ei tunnista ükski sõltlane (ja see sa paraku oled), et ta sõltlane on.

+8
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 18:31; 16.01 21:15; 16.01 21:16; 17.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus

Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.

Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

Jajah tund-kaks. Palju sa päevas PÄRISELT mängid? Ja mille kuradi pärast sa mängima peaks, titt oled või?

Mitu tundi päevas sina perekoolis istud, ka oled mingi titt?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on mõnel täiskasvanud inimesel ettekujutus, et tema suudab partnerit muuta? Kui leidakse, et see on sõltuvus, siis pole muid valikuid, kas elad temaga koos ja kohaned hobiga või lahkud ja elad edasi üksi. Kui mängib pokkerit, siis on ilmselt pere säästud ka juba läinud. Saad uurida pangaarvet, mis ülekanded sealt läinud on. Kui sul pole ligipääsu, siis pole jällegi miskit teha, kas sobib või ei sobi. Kui ei sobi pole mõtet enda närve kulutada, tuleb hakata mõtlema, kuidas üksi edasi minna. Kui endal selline olukord, siis mõtleks läbi, mõtleks veelkord läbi ja annaks mehele teada, et kui mulle sobimatu olekord jääb kestma, siis lahkun see ja see kuupäev. Sellisel juhul on mehel võimalus järgi mõelda, kas ta ise taha tea muudatust või ta leiab, et koos elu on läbi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei tunnista ükski sõltlane (ja see sa paraku oled), et ta sõltlane on.

Sa tembeldad mind mängusõltlaseks sellelt pinnalt, mida ma siin kirjeldasin oma eelneva eluetapi kohta, mil ma elasin üksi, olin noor, peret polnud, lapsi polnud, käisin ainult tööl ja kogusin raha, et saaks oma kodu osta. Mul oli aega vabalt käes ja see oli mu ratsionaalne otsus, et ma pigem mängin, sest see oli kõige odavam ja köitvam meelelahutus, mis aitas mitte raha ära raisata muude asjade peale. Korteri sain ostetud, muu elu tuli järgi ja ma loomulikult ei ela PRAEGU enam nii, nagu mingi 15-20 aastat tagasi. Mängin küll jah, hobi korras. Ma ei saa iga päev mängida, sest mul on muid kohustusi üsna palju. Seda enam ma tahan endale mänguaega planeerides, et seda oleks mitu tundi järjest, sest seal ei tee ühe tunniga midagi ära.

Või oled sina sedasorti kägu, kes arvab, et naistel ei peakski olema mingit vaba aega niisama lõõgastumiseks, kõik peab olema kuidagi praktilise eluga seotud? Kui ma samapalju aega kulutaksin näiteks klaverimängule, oleks see sinu silmis selline asi, mis ei ole sõltuvus, see oleks kuidagi üllam?

Sa isegi ei tea seda, mis tempos mu elu praegu kulgeb ja tuled mind sõltlaseks tembeldama, see näitab seda, et sul on sees lihtsalt põlastav poos mängimise kui tegevuse suhtes ja sinu arvates on iga mängule kulutatud minut oma elu raiskamine. Samamoodi on ajaviitejuttudes teema, kus mõned avaldavad arvamust, et tätoveeringud teevad koledaks ja lolliks.

Kui mul mingi sõltuvus on, siis see on Perekoolis passimine, käin siin mitu korda päevas. See loll komme tuli külge raseduse ajal, tuleks vast võõrutama hakata, siin lokkav madalalaubalisus tekitab tihti liiga negatiivseid emotsioone.

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 19:39; 16.01 20:51; 17.01 09:55; 24.01 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus

Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.

Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

Jajah tund-kaks. Palju sa päevas PÄRISELT mängid? Ja mille kuradi pärast sa mängima peaks, titt oled või?

Mitu tundi päevas sina perekoolis istud, ka oled mingi titt?

Sama palju kui sinagi 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 18:31; 16.01 21:15; 16.01 21:16; 17.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud mehed teismeeast saati mängivad. Või peaks endale meeldivaid asju ära jätma naise hala tõttu?

Milleks sellistele meestele üldse naist on vaja?

Probleem ongi selles, et mees jätab oma kohustused täitmata. Kui vajalikud asjad oleks tehtud ja mees siis pärast lõõgastub mängides, siis see ei oleks probleem.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine 36
Mina sukeldun mängudemaailma, kui päriselus on mingi jama. Depressioon, tööstress jmt. Mängin strateegiamänge (mingi ehitamine tavaliselt), vabalt võin päevade ja ööde kaupa mängida, see on selline… ma ei tea asendustegevus? Aasta lõpus olin täiesti läbi põlenud, tööl käia ei tahtnud (kui käisin, siis mängisin tööl ka), igasugused kohustused lükkasin kaugesse tulevikku edasi ja mängisin mingit totakat farmi mängu ööpäevaringselt. Nüüd on antidepressandid vaikselt mõjuma hakanud ning huvi reaalse elu vastu taastumas, käin jälle suht hea meelega tööl ja tegelen juba ka muude asjadega.
Praegu tagasi mõeldes on varemgi selliseid perioode olnud, kus mustas augus olles mängin. Ja kui olukord laheneb, siis kaob ka huvi mängimise vastu.

Ehk siis äkki tal on ka mingi muu jama? Eriti kui see suht järsku algas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin üle 10 aasta suhtes ja sain 2 last mehega, kelle arvutisõltuvus pikkamööda süvenes. Meie suhe algas eelmisel sajandil. Alguses probleeme polnud, sest mis mänge selle 486-ga ikka mängida. Aegamööda läksid arvutid paremaks ja strateegiamängude valik laiemaks. Mees käis korralikult palgatööl ja tegi vajadusel ka tööl ületunde. Enamuse kodus veedetud ajast mängis. Nädalavahetustel mängis ta ööd läbi ja tuli voodisse alles siis kui mina ja lapsed hommikul ärkama hakkasime. Mis omakorda tähendas, et kogu lastega tegelemine jäi minu teha. Tööl läks tal hästi ja raha teenis korralikult, aga palju sellest “investeeris” arvutisse, lisadesse, mängudesse, konsoolidesse jne tagasi. Loomulikult ma püüdsin rääkida, et nii ei saa elada. Mees rõhus alati lõõgastumise argumendile. Et töö on pingeline ja vastutusrikas ja arvutis olles tema puhkab.
Pidasin vastu üle 10 aasta ja siis tegin ettepaneku lahku minna. Mees on nüüd uues suhtes ja laste jutust olen aru saanud, et enam ta õnneks arvutimänge ei mängi.
Meil oli paranemiseks lahutust vaja. Loodan, et teemaalgatajal läheb paremini.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl läks tal hästi ja raha teenis korralikult, aga palju sellest “investeeris” arvutisse, lisadesse, mängudesse, konsoolidesse jne tagasi. Loomulikult ma püüdsin rääkida, et nii ei saa elada. Mees rõhus alati lõõgastumise argumendile.

Palju see hobi siis maksis, et sellest nii suur probleem oli?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära virise.

Teenin 3000 eurot kuus

Töö saab tehtud, aga kui naine peaks mu mängimise kallal võtma ( tund-kaks päevas) siis võib minema kolida.

Vaba maailm ja vabad valikud.

Ei saa aru äpudest meestest kes lubavad endale pähe istuda.

Vihkan näägutamist.

Jajah tund-kaks. Palju sa päevas PÄRISELT mängid? Ja mille kuradi pärast sa mängima peaks, titt oled või?

Aga miks mitte?

Mis see sinu asi on?

Paljud mehed teismeeast saati mängivad. Või peaks endale meeldivaid asju ära jätma naise hala tõttu?

Palju Õnne, igavene poissmees!
Mängi oksendamiseni. Ühtki naist sa niikuiniii kunagi austama ei hakka!!

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:32; 24.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne, igavene poissmees!

Mängi oksendamiseni. Ühtki naist sa niikuiniii kunagi austama ei hakka!!

Väga palju on selliseid paare, kus mõlemad mängivad sama mängu. Isegi nii on kokku saadud, et mängu kaudu virtuaalis on esmalt tutvutud ja suhe ongi arenema hakanud mängus sees olles. See, et sinu maailmas on võimalik vaid selline asi, et arvutimängu mängiv mees naisi ei austa, on muidugi veidi kurb, aga ma pean ütlema, et ei ole see asi midagi nii hull, et kes mängib, see jääb üksikuks.

Sõltub muidugi mängust ja sellest, kas on sõltuvus või mitte. Sõltuvus saab olla ka tööst, trennist, mingist muust hobist (mis võib olla kulukas). Oluline, et sarnased kokku saaksid. Kui naine ei mängi, pole kunagi mänginud ja ei kavatse seda kunagi teha, siis jah võiks leida mõne endasuguse. Rattur otsib ratturi, surfar surfari, mängur mänguri jne.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 19:39; 16.01 20:51; 17.01 09:55; 24.01 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne, igavene poissmees!

Mängi oksendamiseni. Ühtki naist sa niikuiniii kunagi austama ei hakka!!

Väga palju on selliseid paare, kus mõlemad mängivad sama mängu. Isegi nii on kokku saadud, et mängu kaudu virtuaalis on esmalt tutvutud ja suhe ongi arenema hakanud mängus sees olles. See, et sinu maailmas on võimalik vaid selline asi, et arvutimängu mängiv mees naisi ei austa, on muidugi veidi kurb, aga ma pean ütlema, et ei ole see asi midagi nii hull, et kes mängib, see jääb üksikuks.

Sõltub muidugi mängust ja sellest, kas on sõltuvus või mitte. Sõltuvus saab olla ka tööst, trennist, mingist muust hobist (mis võib olla kulukas). Oluline, et sarnased kokku saaksid. Kui naine ei mängi, pole kunagi mänginud ja ei kavatse seda kunagi teha, siis jah võiks leida mõne endasuguse. Rattur otsib ratturi, surfar surfari, mängur mänguri jne.

Okei, naise võib ta tõesti leida, aga see kuidas ta naistesse suhtub ja naistest räägib, on ikka tegelt suht õudne! Seega vaene naine!

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 13:32; 24.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja minu elukaaslane ka mängime koos mõlemad samu mänge. Veel hullem, meil on lausa kogu lähedane sõpruskond mängureid täis ja kõik koos mängimegi samu mänge koos! Arvutimängude mängimine on ka tõesti lihtsalt hobi, kuid samas võib ka minna sõltuvuseks üle, kui see segab igapäeva elu. Meie mängurite seltskonnast kõik inimesed ja paarid saavad täitsa hästi oma eludega hakkama. Aga selle iPadi mängimise suhtes ka kahtlustaks neid kasiinosid ja asju, suht ohtlik värk. Raha hakkab kaduma ja kasiinotaja mõistus kah.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks ka mängis palju. Oli vaja selleks kallist arvutit, et mängud ikka ära jookseks ilusa graafikaga jne. Oli vaja uusi mänge osta jne. Mängud olid veel multiplayer mängud, mida koos sõpradega mängis ja oli vaja üksteisega ühenduses olla, püssimängu aeg üksteise peale karjuda jne.
Kokku saades elasime ühetoalises korteris ja kuna mul olid väga väsitavad tööpäevad, siis tahtsin ka varem (kl 22.30-23) paiku magama minna kui tema. Tema aga ikka tahtis terve õhtu mängida, kuna see ju teda väga lõõgastas jne. Ehk siis elasingi üle aasta sellist elu, kus mul mingi keha lihtsalt iga õhtu arvuti taga oma sõpradega koos röökis. Parim oli see, kui tahtsin magama minna, üritas siis sosistada, aga palju sa suure erutuse pealt ikka sosistad, lisaks ühetoaline ka, seega kuulda oli nagunii. Üks õhtu tuli siis koju ja oli mulle toonud kõrvatropid (millega muide mina magada ei suutnud, kuna valus oli) ja silmaklapid (need magamise omad, ei tea, mis nende nimi on). Ehk siis üks asi oli see, et ma ei suutnud oma kodus pärast pikka tööpäeva lõõgastuda, sest üks 30-eluaastale lähenev härra pidi sõpradega mänge mängima ja sealjuures pingelistes olukordades lärmama. Teiseks nägin ta ebameeldivaid külgi, mis selles olukorras välja lõid – see, kui äkiline oli, sõimas sõpru, kui need midagi valesti tegid, oli ülimalt domineeriv jne. Ja viimaks siis loomulikult see, et ega me koos midagi väga ei teinud ja kiirelt oli vaja koju mängima saada.

Lõppes nii, et avaldasin soovi lahku minna. Kui lahku olin läinud, siis tädi rääkis, et neil külas üks naine oli käinud maja taga metsas kännu otsas nutmas, sest täismees istub kodus ja taob arvutimänge ja ei aita ei laste ega kodutöödega.

Nii et ma olen õnnelik, et ma sellest suhtest ära sain. Probleemi osapool muidugi ei tunnistanud – viga oli hoopis minus, et mul mingit sellist hobi ei olnud ja suunas tihti mind ka mängima. Paar korda proovisin ja paar päeva nt mängisingi reaalselt ca 3 tundi järjest, aga ammendas ära minu jaoks see.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 14:20; 30.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua kuni muu elu seisma ei jää ja pere ja lastega ka tegeletakse ei olegi ju probleemi. Siis kui muu elu kannatab on täiesti loomulik et elukaaslane või naine sellest märku annab. Pole ka probleemi kui keegi oma hobile raha kulutab niikaua kuni pere vajadused ei kannata ja arvestatakse ka teiste pereliikmete vajadustega. Ehk et miks selle ühe mängija kommentaar oli nõme oli see et sellest jäi mulje et tal on ükskõik mida tema lähedased tema mängimisest arvavad. Jah olen nõus et see võib ka hobi olla ja sellega võib tegeleda kui soovi on aga hetkest mil jääb tööle minemata või laps ei näegi selle tõttu oma ema/isa, oleks juba korrektuure vaja. Teemaalgataja: kas tal on sõpru või mõistlikud vanemad kes temaga rääkida võiks et ta mänguaega vähendaks ja kohustusi ka täidaks. Äkki kui teema mitmelt poolt tuleb siis ta saab aru et oleks vaja midagi muuta

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale nii palju, et võimalik, et mingi hetk see mäng nö tüütab ära ja siis saad oma mehe tagasi. Ise ta seal sees olles kindlasti ei saagi aru, et nii palju aega sinna paneb. Tal peaks millalgi endal see arusaamine tekkima ja ilmselt tekib läbi selle, kui midagi olulist selle mängu pärast jääb tegemata, mida ta niisama lihtsalt enam tagasi pöörata ei saa.

Mu eksil oli muidugi see, et mingi hetk üks mäng tüütaski ära, siis tal oli sõprade seltskondi mitu, kellega mida mängida. Võttis lihtsalt teise seltskonna ja teise mängu ette. Praegu tagasi mõeldes ikka huumor küll, sel hetkel oli kurb. Sisuliselt olid igaõhtused kõned sõpradega, et neid mängima kutsuda – kui sõber parajasti midagi tegi (nt tihti oli, et vaatab naisega filmi), siis tuli mu eksi poolt pikk monoloog, et las naine vaatab üksinda jms. Kuna alati olid klapid peas ja mikker sees, siis pidin alati märku andma, kui rääkida tahtsin, et saaks mikri ära mute’ida. Paar korda isegi ütlesin midagi tema jaoks kohatut ja sain pärast noomida, et tal ju mikker sees, kuidas nii.

Kogusime tol hetkel veel raha ja olime hullus säästukavas. Siis oli tal hea öelda, et aga see on ju hea tasuta meelelahutus, selle peale ei mõelnud, et kuu alguses 60 euri just uue mängu alla magama pani. Muidu oleks mul suva olnud, aga minu kulutuste peale oli alati nina püsti uurimas, et kas seda ikka vaja oli. Parim oli muidugi see, kui oli just eelmine kuu mängu ostnud ja hakkas jaurama, et tahab nüüd uut veel osta. Ma olin suhteliselt konkreetne ja ütlesin, et meil kogumine hetkel käsil, mina hoian enda kulutusi kokku, nüüd on sinu kord sama teha. Ja kulutas siis salaja selle raha, et ikka saaks uue mängu kätte – arvas, et ma nii rumal, et nagunii aru ei saa, mis mänge ta konkreetselt mängib seal.

Nüüd uus suhe, kes ka vahel harva mängib arvutimänge. Näiteks siis, kui mina lugeda soovin. Aga pole kordagi tunnet, et mängud on olulisem kui suhe ja alati annab mulle nende kõrvalt selle tähelepanu, mida vajan. Vahel mängib nädalas 3-4 õhtut, vahel ei mängi terve kuu midagi. Palju sõltub sellest, kas mina tahan mingite enda asjadega nokitseda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 14:20; 30.01 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ammu, yhiskorterite & MS-DOSi ajal, oli mul ka mängurmees. Ei teda seganud mustvalge ekraan ega interneti puudumine, päriselus ei saanud ta jalgratastki juhitud, aga arvutis, näe, oli hävituslendur.

Kord unustas korterinaabri-memm köögis kraani lahti. Tulin mina lastega liivakastist: oi, ookean. Gasellihype kööki, kraan kinni, kauss & kalts endale & kolmeaastasele, pisem pladistas niisama neljakäpakil ringi, saimegi uputusest jagu.

Jõudsin siis kuivatamisjärjega elutuppa & ennäe, arvuti taga lendleb uljas kotkas. Kysisin, et kuule, kas Sa ei märganud, et köögis on kraan lahti. Tema vastab solvunud pilgul: muidugi, ma pidin isegi JALAD TOOLI PEALE TÕSTMA!

Vot ei olnud mul sellist meest tarvis.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ta chatib messengeris teiste naistega ja räägib, et mängib. Mingi ipadisõltlane nüüd küll mängur pole. Farmvilli taob seal või? Muidugi on võimalus, et ta on virtuaalse naise äpi tõmmanud ja nüüd on armunud, nagu Jaapanis ollakse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju Õnne, igavene poissmees!

Mängi oksendamiseni. Ühtki naist sa niikuiniii kunagi austama ei hakka!!

Väga palju on selliseid paare, kus mõlemad mängivad sama mängu. Isegi nii on kokku saadud, et mängu kaudu virtuaalis on esmalt tutvutud ja suhe ongi arenema hakanud mängus sees olles. See, et sinu maailmas on võimalik vaid selline asi, et arvutimängu mängiv mees naisi ei austa, on muidugi veidi kurb, aga ma pean ütlema, et ei ole see asi midagi nii hull, et kes mängib, see jääb üksikuks.

Sõltub muidugi mängust ja sellest, kas on sõltuvus või mitte. Sõltuvus saab olla ka tööst, trennist, mingist muust hobist (mis võib olla kulukas). Oluline, et sarnased kokku saaksid. Kui naine ei mängi, pole kunagi mänginud ja ei kavatse seda kunagi teha, siis jah võiks leida mõne endasuguse. Rattur otsib ratturi, surfar surfari, mängur mänguri jne.

Mina oma elukaaslasega just nii kokku saingi. Mõlemad mängime siiani, aga enamasti mitte sama mängu. Kõik asjad saavad tehtud ja midagi tegemata/millestki ilma ei ole kumbki jäänud.
Teemaalgatajat see muidugi eriti ei lohuta. iPadis ei mängi keegi kindlasti mingeid päris arvutimänge, nii et asi on kahtlane, eriti kui igapäevatoimetused jäävad tegemata. Võib muidugi loota, et see periood läheb mööda, aga ära seda asja niisama jäta.
(Kui teada saad, siis võid öelda, mis mängu nimi on.)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kellegil kogemusi arvutimängusõltlasest mehega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.