Esileht Kodunurk Kas kellegil on kogemust kapselkohvimasinaga?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas kellegil on kogemust kapselkohvimasinaga?

Postitas:

Tere
Soovin soetada omale sellist masinat:
https://top1.ee/kodumasinad-1/kohvimasinad-1/kapsel-ja-padjakohvimasinad/kapselkohvimasin-de-and-039-longhi-en-125-r-pixie-nespresso-0-7-l-19-bar-1260w-punane

Palju tuleb hooldada, on kvaliteetne jne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 13:36; 01.02 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mina ostsin kapselkohvimasina juba 7 või 8 aastat tagasi. Praegu on mul kolmas masin juba. Esimene oli Illy kohvi, siis mingi võrkturunduse teel müüdud masin ja nüüd jälle Illy kohvimasin.

Illy kohviga olen väga rahul, sest selle maitse on lihtsalt väga hea.

Seega soovitangi eelnevalt kapselkohvi erinevaid tooteid proovida ja leida omale sobiv maitse.

Arvestada tuleb ka seda, et kapselkohvi on päris kallis, minul tuleb ühe kohvi omahind ca 40 senti. Kuid maitse on seda ka väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen omanud mõlemaid, seega soovitan padjakohvimasinat:
1. odavam
2. vähem keskkonnavaenulikku prügi
3. maitselt täpselt sama hea

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:43; 13.02 16:23; 14.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://top1.ee/kodumasinad-1/kohvimasinad-1/kapsel-ja-padjakohvimasinad/

Kuna mul sealt lehelt 100 eurone kinkekaart mille tahaks ära kasutada.
MIlline oleks neist mõistlik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 13:36; 01.02 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd head kogemust ei oska jagada, aga kindlasti soovitan väljavalitud masina kohta uurida, et ta teeks ikka suure tassi kohvi (nt youtube’s on igasugused demo videod). Ise ostsin lavazza kapslika, kahtlaselt odav oli ka, aga selgus, et see teeb ainult espressot ehk mingi imepisike tilk kohvi on võimalik ühest kapslist saada. Ilmselt on neid ainult espressomasinaid teisigi, soovitan enne järele uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kogemus olemas, sain kingiks. Müüsin natukene rohkem kui aasta pärast maha. Sellel on põhjus, et nad nii odavad on. Nimelt aastaga tuleb kulu suurem kui korralik Jura masin osta + korralikud oad sinna sisse. Sealt edasi on puhas sääst. Prügi hulk, mis kapslikaga tekib, on ka masendav.
Müüsin maha, kogusin natukene veel ja ostsin Kafost kasutatud Jura asemele. Hooopis teine asi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti Jura parteist, isegi udupeened oad on odavamad & Jurotshka töötab ammu yle viie aasta väga viisakalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Pauligi oma, vist viies aasta läheb, oleme väga rahul – väga hea kohv. Kui kodust ära olema ja ükskõik, mis udupeene masinaga kohvet ei ole joonud – tulen koju ja teen endale oma kohvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad just ülearust raha mõttetult põletada, siis anna tuld.
Võrreldes mõnd muud tüüpi masinaga on tassi kohvi jaoks tehtud kulutus kordades suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kapselkohvimasin on väga keskkonda saastav. Soovitan otsida midagi paremat. Padjad on üks võimalus, või osta espresso masin ja tavaline piima vahustaja.

Me ise ajame asja aeropress ja piimavahustajaga, mingi 20 eurone oli see vahustaja. Super hea. 1st aeropress kohvist saame teha 2 lattet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad just ülearust raha mõttetult põletada, siis anna tuld.
Võrreldes mõnd muud tüüpi masinaga on tassi kohvi jaoks tehtud kulutus kordades suurem.

No ma ei tea, sõltub ilmselt kohvi joomise sagedusest. Odavaim Jura maksab 600 euri. Padjamasin maksis ca 50.
Ühe tassi hind on mul max 18 senti. Joon 1 tassi hommikul (harva kui 2 päeva jooksul). Kuus kulub u 7 euri kohvile. Millal see Jura masin ennast ära tasuma hakkaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:43; 13.02 16:23; 14.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad just ülearust raha mõttetult põletada, siis anna tuld.
Võrreldes mõnd muud tüüpi masinaga on tassi kohvi jaoks tehtud kulutus kordades suurem.

No ma ei tea, sõltub ilmselt kohvi joomise sagedusest. Odavaim Jura maksab 600 euri. Padjamasin maksis ca 50.
Ühe tassi hind on mul max 18 senti. Joon 1 tassi hommikul (harva kui 2 päeva jooksul). Kuus kulub u 7 euri kohvile. Millal see Jura masin ennast ära tasuma hakkaks?

Lisa juurde aeg, mis kulub patjade või kapslite ostmisele ainsalt volitatud maaletoojalt, kui ube või puru mingisugust (Jura töötab ka jahvatatud kohviga) saab kodulähedasest või teele jäävast poest, kust nagunii toitu tood. Tuleb kylla sõbranna, juttu jätkub kauemax nagu iidses reklaamis, kohvitate padjakesed või kapslid otsa, kell on pool kuus & kõõga ongi majas.

Jura puhul tuleb umbes kord kolme kuu jooxul olla veefiltriostuspetsialist, aga meie paljumõnitatud masin töötab ka siis, kui juba kuu aega on ekraanil kiri VAHETA FILTER. Kauem pole julgenud proovida, aga odavad mugavad filtrid pole nii rasked välja raalida ega sobival hetkel osta või tellida.

Jura nõuab veel vett, ube, (puhastus)tabletti & sahtli tyhjendamist. Meie irvitame, et Jurotshka on meil Kopli narkar, kui miski ei meeldi, siis kohe tablakas sisse & sahtel lagedax.

& kui mõtteline pool korterist välja arvata, on Jurotshka ilmselt puhtrahaliselt kõige kallim asi, mida ma oman. Prioriteetide kysimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisa juurde aeg, mis kulub patjade või kapslite ostmisele ainsalt volitatud maaletoojalt, kui ube või puru mingisugust (Jura töötab ka jahvatatud kohviga) saab kodulähedasest või teele jäävast poest, kust nagunii toitu tood. Tuleb kylla sõbranna, juttu jätkub kauemax nagu iidses reklaamis, kohvitate padjakesed või kapslid otsa, kell on pool kuus & kõõga ongi majas.

Selle senseo sisse sobivad muuseas ka universaalsed padjad (kapslimasin on sellevõrra kapriissem), nt Merrild toodab ja suur pakk on väga soodne ja leidub kõigis minu kodu lähedal asuvates poodides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 14:43; 13.02 16:23; 14.02 11:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Kas kellegil on kogemust kapselkohvimasinaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.