Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kellegil on Paidesse tööd pakkuda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas kellegil on Paidesse tööd pakkuda?

Postitas:

Väga sooviksin kella 8-17-ni tööd. Kuna mul on alaealine laps, ei ole mul võimalik enam praeguses kohas edasi töötada pikkade tööpäevade tõttu.
Kui keegi teab, kellel on pakkuda lepinguga pikaajalist tööd, siis palun andke teada. Olen tööportaalidest otsinud juba pea aasta, kuid tulutult, lihtsalt ei pakuta seal mulle sobiva tööajaga tööd.
Varasem töökogemus müüja-klienditeenindajana. Oman keskharidust. Olen väga tubli ja kiire õppija. Töötahe on samuti suur.

Jätan oma meili: kis.ev@hot.ee

Kõike kaunist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Säästumarketisse ja Maksimarketisse ei võeta- pikad tööpäevad ja ka TÜpoed kauem lahti. Väiksemates poekestes kus tööaeg oleks sobiv müüjad olemas enamasti ja ka need kaua töötanud seal.. Nii et võimalus üldse tööd saada nullilähedane. Ise jälginud juba 10 a sobivat tööd mida ei ole, ära kolinud sealt, korter Paides olemas kuid maksan ikka veel tühjalt.. P.s sugulased meesterahvad otsivad tööd Järvamaal mis oleks ka tasuv.. Käivad Tallinnasse tööle kuna Järvamaal pole tööd mis ära toidaks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Säästumarketisse ja Maksimarketisse ei võeta- pikad tööpäevad ja ka TÜpoed kauem lahti. Väiksemates poekestes kus tööaeg oleks sobiv müüjad olemas enamasti ja ka need kaua töötanud seal.. Nii et võimalus üldse tööd saada nullilähedane. Ise jälginud juba 10 a sobivat tööd mida ei ole, ära kolinud sealt, korter Paides olemas kuid maksan ikka veel tühjalt.. P.s sugulased meesterahvad otsivad tööd Järvamaal mis oleks ka tasuv.. Käivad Tallinnasse tööle kuna Järvamaal pole tööd mis ära toidaks..

Pagarist on vist kõik minu tuttavad läbi käinud. Tohutu kaadrivoolavus!
Jalax Mündis otsib alailma töötajaid.
Koigis on parketivabrik, Mäekülas Konesko otsib tihti koristajat, Mäos mingi aknatootmine ja tankla (aga see vist vahetustega). Imaveres avatakse uus Meie pood ja seal on ka Stora Enso puiduvabrik.
Linnas sees on kohvikute ustel tihtipeale otsimiskuulutused.
Kauge kaarefa käi Katri ehitusmaterjalidest mööda – jube juhataja!

Loodan, et aastaid hiljem on kellelegi kasu????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 07:39; 19.12 04:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imaveres avatakse uus Meie pood j

Kus võrreldes praegusega? Kas see praegune puumajas pannakse kinni?

Imaveres avatakse uus Meie pood j

Kus võrreldes praegusega? Kas see praegune puumajas pannakse kinni?

Ma ei tea, pole sealtkandi inimene, aga mulle tuli cv-keskuse poolt pakkumine juhataja-teenindaja kohale kandideerida (kuigi mul hoopis muu spetsialiteet).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 07:39; 19.12 04:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pood on uus. Vana on ju A ja O, teine kett hoopis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 17:33; 20.12 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel pool teed, põhimõtteliselt A ja O vastas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 17:33; 20.12 18:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kellegil on Paidesse tööd pakkuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.