Esileht Ilu ja tervis Kas kellegil on tehtd aju uuringuid?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas kellegil on tehtd aju uuringuid?

Postitas:

Kuidas see käib? Kas esitatakse küsimusi ka kui selles kosmeselaevas oled?:D:D ja kas hirmus ei hakka seal:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:54; 05.04 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on tehtud. Kui sa MRT-st räägid, siis seal küll küsimusi ei esitata. Liikumatult pead lamama lihtsal ja midagi hullu ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhul kui on suletud ruumide foobia on MRT uuringut vägagi raske taluda. Kuuldavasti on mõnel seal \”torus\” lamades ka esmakordselt tekkinud
paanikahoog ja foobia , siis uuring katkestatakse 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Aednik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Juhul kui on suletud ruumide foobia on MRT uuringut vägagi raske taluda. Kuuldavasti on mõnel seal \”torus\” lamades ka esmakordselt tekkinud
paanikahoog ja foobia , siis uuring katkestatakse :([/tsitaat]

Päris jube:(
Jah toru sisse peab minema terve päeva olen haiglas sees uuringutel:(
Issand ma nii kardan mul on küll veidike klostrofoobia kallal:( teatud kohtades ainult…:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:54; 05.04 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Aednik kirjutas:[/small]

Päris jube:(
Jah toru sisse peab minema terve päeva olen haiglas sees uuringutel:(
Issand ma nii kardan mul on küll veidike klostrofoobia kallal:( teatud kohtades ainult…:([/tsitaat]
Ära karda, räägi oma murest arstile.Uuring kestab umbes 20 minutit ja vajadusel antakse sulle rahustit. Vajadusel võidakse isegi
väike unerohi süstida – tudud pool tundi ja asi OK!
Uuring ise ei ole ju midagi erilist, lihtsalt klaustrofoobikutele on psühholoogiliselt raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tehtud, MRT võtab üpris kaua aega ja ega seal torus mugav ei ole. Mu tehti ühe korraga nii peast kui kaelast, kokku umbes tund liikumatut lamamist.Ei tohi üle mõelda ja end närvi ajada. Mingeid küsimusi ei esitata, olema peab vaikselt ja liikumata, soovi korral antakse pihku hädaabinupp. Mind häiris kõige rohkem see suur mürin, kolin ja kolksumine, mis uuringut saatis. Vaatamata sellele sulgesin silmad ja püüdsin omi mõtteid mõelda. Minu uuring toimus Mustamäe haiglas, seal pidi kõik riided ära võtma ja selga tõmbama haigla poolt ühekordseks kasutamiseks mõeldud pluusi/püksid.Selle riietusega hakkas ainult jube külm seal pikutades, õnneks õde pani teki peale. Sokid oleks lubatud jalga jätta, neid mul polnud, nii et tasub kaasa võtta kui külmakartlik oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lihtsalt lesisin seal ja midagi hullu küll polnud. Ära pabista!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lähen lapsega kui ta aastane. Aga laps pannakse narkoosi alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kas kellegil on tehtd aju uuringuid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.