Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas kellegil on veel nii olnud, olen ¨okis!

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kas kellegil on veel nii olnud, olen ¨okis!

Postitas:

Käisin eile Uh-s ja minu 35 ndl tüdrukust sai poiss. Ma olen ¨okis… Mul esimene laps on poiss 1.6 a ja ootasin kogu südamest tütart.Esimesest hetkest kui sain teada, et ootan last tundsin, et ma saan tüdruku, mu rasedus oli ka hoopis teistmoodi ja on kui oli poisiga. 20 ndl uh-s kinnitas ka arst, et meessuguorganeid ei paista olevat et kuna 100% öelda, et või siis öeldi 90% tüdruk. Mul on nimi juba raseduse algusest peale olemas olnud, ma rääkisin igaõhtu temaga kui tüdrukuga, silitasin oma kõhtu ja unistasin sellest kuidas ma saan temale ka patse punuda ja tema vennakesega koos mängida. Ärge saage valesti aru, mul on hea meel et lapsega on kõik korras ja kõik, aga ma olin ja olen ennast nii vaimselt kui hingeliselt häälestanud tüdrukuks, kuni eilseni. Kus arsti juures vaadati ja öeldi kas te oma ilusast poisist pilti ka tahate. Ma hoidsin vägisi pisaraid tagast, sest mu mees oli meeletul õnnelik, et nagu meestel ikka, nimi läheb edasi jne aga ma olen nii kurb. Ma vaatan neid roosasid sipusid ja nutan, mul on selline tunne nagu keegi oleks mu väikse tüdruku minult ära võtnud. Mulle tõesti ei ole vahet laps on laps ja kõik , aga ma ei oska seda sõnadesse panna. Ma ei suuda siiani uskuda, mul on siiani tunne, et mul väike tüdruk kõhus. Nüüd ei ole mul nime ega midagi, ma ei oskagi midagi mõelda, olen ¨okis siiani. Ma tunnen ennast nagu ma oleks meeletult halb ema, ma tegelt ju armastan teda ükskõik kumb ta on, aga ikkagi on selline petetud tunne, nagu minult oleks midagi ära võetud. Ma alles eelmine nädal kuulutasin perekoolis, et tahan oma poisi asjad mõnele vaesemale perele, või üksikemale ära anda, et kellegil neid vaja oleks ja paraku m läheb mul neid endal vaja… Kas kellegil on ka äkki midagi sellist olnud, kuidas te olete ümber harjunud, või ma ikka vaikselt südames loodan, äkki ma ikka saan oma pisi inglikese…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:13; 21.01 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, olen selle läbi elanud teist last oodates. LA-s öeldi, et suure tõenäosusega tüdruk ja häälestasin end tüdruku sünniks. 36 nädala UH-s küsiti, et kas sugu teate, vastasime jaaa, et tüdruk ja arst vaatas meid pika pilguga ja ütles, et tema küll tüdrukut siin ei näe. Uurisime siis koos arstiga ja ekraanil oli poiss, mis poiss. Ma hakkasin selle uudise peale kohe nutma. Sündiski poiss, aga harjusin ruttu ja nüüd olen nii õnnelik, et ikkagi poiss sündis. Esimene laps on tüdruk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju võimalik, et arst eksib! Kas ta nüüd ütles, et on 100% poiss? Minu sõbrannaga juhtus sarnane lugu – poeg oli kodus olemas, arst igas uh-s väitis, et tulemas tüdruk. Nad andsid ka kõik poisi riided ära ja ostsid roosamannat lapsele. Ja sünnitusel üllatus-üllatus sündis poiss! Nad ei osanud muud teha, kui hakkasid mehega kõva häälega naerma, kui öeldi, et poiss sündis! Ma usun, et kui sul laps juba käes, siis oled poja üle sama õnnelik nagu tütregi üle oleksid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seepärast ma ei usugi seda uh-s öeldud sugu 100%. Mulle öeldi selle rasedusega, et saan poja. Tütar on olemas ja poja üle eriti mehel väga hea meel. Aga olen siiski valmis, et võib sündida ka tütar. Kui esimest last ootasin, siis samamoodi olin valmis pojaks ka.

Tegelikult olen mõelnud, et uh-s soo ütlemine on mõnes mõttes siiski halb. Just seesama, mida algataja tunneb. Ta on ka poisi sünni üle rõõmus, aga ta oleks nagu tütrekese kaotanud. Kusjuures tegelikult pole ju tütrekest kunagi olnudki, ainult tema fantaasiates. St muidugi juhul, kui seekorda hoopis uh mööda ei pandud.

Minu meelest peaks arstid siiski hoiatama, et ennast pole mõtet 100% öeldud soole häälestada. Just sellist ¨okkide vältimiseks.

Kalli-kalli algatajale ja võibolla lohutab sind, et vennakestel saab kindlasti olema tore koos kasvada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mu ühel tuttaval oli nii, et koguaeg arst vaatas et on poiss ja inimesed rääkisid et tal on poja kujuga kõht jne.. aga sündis tal hoopis tüdruk.
Ma isegi ei kujuta ette kas nutta v naerda sellepeale aga arvan et isegi kui sul UH näitas poissi, siis on selle mõttega hakata parem ennast praegu ümber harjutama kui seda hiljem sünnituslaual tegema pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina teist last ootama jäin, siis sisimas lootsin ka väga tütart, kuna poeg kodus kasvamas.
Ma ei julgenud väga loota, teistele rääkisingi koguaeg, et ma usun, et jälle poeg, tegelikult lootsin aga nii-nii väga üllatust, et on tütar.
Uh-s selguski siis, et ikkagi poeg:)
Alguses olin natuke pettunud, aga nüüd juba harjunud selle mõttega ja olen väga õnnelik:) Poisi asjad ka juba enamus vennast olemas, seega natuke kergem:)
Niiet ma mõistan natuke sinu tundeid, aga usu see läheb üle, natuke harjumisaega vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. eks elus ole hullemaidki asju, mille pärast nutta ja ¨okis olla – usu, kui tita käes armastad sa teda ikka nii nagu teist oma last olgu ta poiss või tüdruk. Mul hetkel 3 last, esimesega oli kõht lai kui latakas ja rasedus kulges kenasti, uh-s öeldi kohe poiss ja nii oli, teise rasedusega oli kõht ees punnis kui püramiid, enesetunne suht sama, mis esimesega ja uh-s laiutasid ekraanil kenasti \”kotid\” nii et polnud muud variantigi, kui poiss. Kolmandaga olin pool rasedusest kole kui öö – vistrikud, vinnid jne – kohutav ühesõnaga, iiveldas ja rasedus oli teistsugune kui eelmised kaks – salamisi lootsin, et seekord siis tüdruk – 20näd uh-s öeldigi, et siin küll poissi pole – olin rõõmus, samas jäin ise kahtlevaks ja ei olnud selles nii kindel. Läksime siis 26näd tasulisse 3d-uh-sse, et vaadata veelkord sugu ja arst kes tegi uh-d küsis, kes meil kodus ootamas on ja kui kuulis, et 2 poega, siis ütles, et palju õnne siit tuleb kolmas poeg:) Eks ma loomulikult hinges olin natuke pettunud, aga nüüd kui see pisike tegelane toas ringi jookseb ja oma vendadega mängib – kõik on super. Hetkel ootan neljandat last – liiga vara veel, et sugu uh-s näha. Ikka natuke loodan, et tuleb tütreke, aga olen valmis ka, et saan neljanda poja – tundub, et meil lihtsalt ei õnnestu nende tütarde tegemine:) Eks aeg annab arutust. Peaasi, et laps on terve ja tubli – usu mind rõõmu tunnesd sa neist mõlemast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eriti naiivne on uskuda, et kuna rasedus on teisiti, siis on tesit sugu..saage juba aru et see ei ole nii…Iga rasedus on erinev, olenemata soost.

Ise ootan teist poissi ja rasedused on olnud nagu öö ja päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ootan oma 4neljandat last kolm poissi kodus ja nüüd ka arst ütles uh et poiss aga ämmaemand ütles et uh ei tasu tõsiselt võtta ja tema ütleks et on tüdruk ja ei tasuks seda uh 100% tõsiselt võtta ja mina olen seda meelt et ootan sünnituseni siis paistab 100% kes sünnib 🙂 tuleb see kes tuleb ja pea asi et terve 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüd teine rasedus võrreldes esimesega ikka nagu öö ja päev ,ja mõlemad poisid 😀 Eks ma sisimas ikka lootsin tüdrukut alguses ,aga nüüd raseduse lõpuks olen mega õnnelik ,et mul varsti kaks poisiklutti ringi kodus jooksevad 🙂 Mis teha 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kus sa uh tegid ja kes tegija oli!? Küsin, mitte halva pärast….aga than , et minuga ka nii läheks, et tüdrukust saab poiss 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:09; 21.01 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnu haiglas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:13; 21.01 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul soovis mees esimest last tütart, mina poissi. Kui sain teada, et mees tahab tütart, siis hakkasin ka tütrekest tahtma:) Tuli ikka poiss ja olin ikka õnnelik. Tundsin alguses süüd, et ei saanud mehele pakkuda seda, mida ta tahtsi, aga hiljem mõtlesin, et see ju mehe \”enda teha\” kumb tuleb, ehk siis mehe spermast oleneb, kas tuleb poiss või tüdruk:) Teist last oodates mõtlesin ka, et nüüd võiks ikka tütar tulla. Öeldi, et jälle poiss ja korra nagu käis jälle pettumus läbi, aga olen selle mõttega harjunud:) Samas ma ei mõtle sellele 100% ja siiani korrutan, et ka sünnituslaual võib ta ikka tüdrukuks saada:D Mitte, et ma loodaks, vaid ei tohigi 100% UHd usaldada. Nii palju on olnud juhtumeid, kus lõpuks vupsab hoopis vastassugupool välja:D Ja kokkuvõttes ongi nii, et ei tasu 100% uskuda ja mõelda ikkagi mõlemile variandile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et tean sündivat tütar. Sünnituse juures tugiiskut ei ole ja toimub narkoosis keisr. Narkoosist ärgates on poisslaps palatis. Vot siis oleksin segaduses ja ¨okis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:09; 21.01 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mulle lubati teise ajal et tytar, kõik oli teistmoodi. Lootsin ka kogu raseduse et ehk on, kuigi ostsin neutraalseid asju kokku – nii igaks juhuks.
Ja sündis pisike poiss, ma ei tea mis grimassid läbi käisisd meil ag ame olime õnnelikud, kõik oli tuttav ja kuidagi kodune… eks meilgi tuli siis pojale nimi leida.
Nüüd ootan 3-dat, 1 Uh väitis ka arst et see on küll tydruk, nüüd ootan teist uh eks näeb. Kui on poiss, mis teha 🙂 Peaasi et laps terve 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ITK-s ja viimati öeldi mulle LA-s,et hetkel näib olevat tüdruk, kuna posi tundemärke ei paista. Samas lisas LA tegija kohe ka juurde, et tüdrukuga on eksimisvõimalus suurem. Lähiajal lähen ¦oisi juurde ja vaatan, mida tema räägib. Kõige olulisem on loomulikult, et lapse endaga kõik korras oleks, aga tore oleks ikkagi teada saada, et kumba siis oodata on. Aga ega ma eriti asju ostma jah ei kiirusta, sest päris naljakas oleks pärast lasta poisil roosas ja lillelistes asjades olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootasin kaksikuid ning terve ootuse aja olin veendunud, et sünnivad poiss ja tüdruk. Uh-sid tehti ju kaksikuteootuse ajal samuti sagedamini ning IGA kord kinnitati üht ja sama: esimesena sünnib poiss, siis tüdruk. Asjad olid samuti varutud sinised ja roosad, ikka kindel värk ju!:) Sain siis sünnitusel esimese lapse kõhule ja vot kus üllatus – tüdruk!:D Mingit shokki küll ei mäleta, pigem ikka suur rõõm ja soo kohta reaktsioon \”ahah!\” :P:D Mees ei uskunud esialgu, kui talle helistasin ja teatasin, et \”kuula oma tütarde kisa\”. Aga ma pole meest kah hiljem kurtmas kuulnud. Kaksikud on tublid, nüüd juba suured. Ja poisid ei jäänud meie peresse ka tulemata;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli esimese lapsega 7 aastat tagasi nii, et 28-l rasedusnädalal Shois ütles, et pigem tüdruk, sest poisi asjandusi pole näha, aga lisas juurde, et munandid võivad laskuda kuni 32 rasedusnädalani, seega päris 100% tüdrukut ei julgenud lubada. Ja mina siis ka 100% ei julenud loota, aga sisimas ikka mõtlesin, et pigem ikka tüdruk, sest enamasti on need poiste asjandused siiski juba varem näha ju. Ka oli nimi valmis ja kutsusin aeg-ajalt nimepidi last kõhus, roosasid asju siiski ei ostnud. 36ndal nädalal oli üllatus suur, kui selgus, et poiss tulemas. Ei olnud ma shokis ega pettunud, teadsin ju sisimas, et 100% kindel ei saanud eelmises UH-s olla, aga võttis ka paar päeva aega, et ümber harjuda.
Fertilitas oli just mõned päevad varem saanud oma esimese 3D aparaadi ja seega selles Uh-s polnud ka eksimisvõimalust – oodatava lapse kogu \”meheau\” oli väga selgelt ja täpselt näha.
Nii et ilmselt oleneb ka soo ennustamine sellest, kas on 3D aparaadiga või tavalisega vaadatud, viimane on siiski ebatäpsem. Ning, nagu minu puhul, kunagi ei saa välistada, et just sinu laps on see, kelle poisiasjandused viimasel hetkel alles ilmuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas kellegil on veel nii olnud, olen ¨okis!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.