Esileht Hobinurk Kas kellegil siin on enam kui 2 koera kodus?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas kellegil siin on enam kui 2 koera kodus?

Postitas:

Meie perel on alati olnud vähemalt 1 koer, viimased 10 aastat on meil neid 2 olnud, toakoerad. Nüüd läks elu aga nii, et meile tuli juhuse tahtel veel kolmaski koer. Kõik koerad on minitõud ja alla 4 kilo. 1 emane ja 2 isast. Ise töötan kodukontoris seega koerad palju üksi olema ei pea. Natuke hirmutab aga siiski see koerte arv, kui inimesel on kaks koera siis keegi viltu ei vaata aga kolme koeraga saad automaatselt sildi külge “crazy dog lady”. Rääkige kellel 3 koera või isegi enam kuidas on elu mitme koeraga ja kas olete kogenud inimeste negatiivset suhtumist?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on alati olnud 2 koera, märtsis võtsime veel ühe kutsika. Tänu eriolukorra kehtestamisele saime sellise, kellest olime ammu unistanud, aga ikka kahelnud, kas panna end järjekorda või mitte ja jumal teab, mis olud siis on, kui ca aasta pärast peaks kutsikad sündima jne. Aga nüüd langes lihtsalt sülle, ei mõelnud hetkegi 🙂
Ei ole meid keegi viltu vaadanud ja pole sellise mõtte pealegi tulnud, et võidaks vaadata. Meil on mitmeid tuttavaid, kellel on 3+ koera. Igaüks elab, nagu meeldib ja tahab. Kui hoolitseda jõuad ja naabreid ei sega, pole kellegi asi, mitu neid on.
Meil on lisaks kassid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kolm hiigelsuurt koera. Võõraste inimeste arvamus mind ei huvita. Üksikud head tuttavad, kes külla juhtuvad natuke imestavad, et oi veel üks juures. Kui palju sööki läheb? Umbes nii. Mul kogu aeg paar kolm korraga olnud ja ainult suured. Varsti plaanin jälle kutsika tuua. Lööb vanemate koerte ellu särtsu juurde. Jäävad muidu liiga mugavaks. Peaasi, et sa ise ja koerad ennast hästi tunnevad ja jõuad nende eest hoolitseda.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 12:58; 20.05 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kolm hiigelsuurt koera. Võõraste inimeste arvamus mind ei huvita. Üksikud head tuttavad, kes külla juhtuvad natuke imestavad, et oi veel üks juures. Kui palju sööki läheb? Umbes nii. Mul kogu aeg paar kolm korraga olnud ja ainult suured. Varsti plaanin jälle kutsika tuua. Lööb vanemate koerte ellu särtsu juurde. Jäävad muidu liiga mugavaks. Peaasi, et sa ise ja koerad ennast hästi tunnevad ja jõuad nende eest hoolitseda.

Mul on kolm korraga olnud, aga üks väike ja 2 suured, kõik emased. Kaks koera vähemalt vist kogu elu.
Kas sa ei pelga pisut, et 4 koera hakkab omaette karja moodustama? Mul mitmel tuttaval on 3-4 koera ja kõik räägivad, et 4 suure koeraga peab väga valvel olema ja ise tugeva juhirolliga, et nad ei hakkaks omaette kampa moodustama ja juhtpositsioone määrama. Sellistes tehakse paratamatult nõrgematele liiga ja tekivad alluvusprobleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on praegu ainult kaks koera, aga on olnud ka kolm. Minu meelest on just teise koera võtmine suur otsus. Hetkest, kui sul on kaks koera kodus, oled friik. Kolmanda koera võtmine pole enam midagi erilist. Enamus inimesi ei pane tähelegi, sest alates kahest on niikuinii “palju”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kolm hiigelsuurt koera. Võõraste inimeste arvamus mind ei huvita. Üksikud head tuttavad, kes külla juhtuvad natuke imestavad, et oi veel üks juures. Kui palju sööki läheb? Umbes nii. Mul kogu aeg paar kolm korraga olnud ja ainult suured. Varsti plaanin jälle kutsika tuua. Lööb vanemate koerte ellu särtsu juurde. Jäävad muidu liiga mugavaks. Peaasi, et sa ise ja koerad ennast hästi tunnevad ja jõuad nende eest hoolitseda.

Mul on kolm korraga olnud, aga üks väike ja 2 suured, kõik emased. Kaks koera vähemalt vist kogu elu.

Kas sa ei pelga pisut, et 4 koera hakkab omaette karja moodustama? Mul mitmel tuttaval on 3-4 koera ja kõik räägivad, et 4 suure koeraga peab väga valvel olema ja ise tugeva juhirolliga, et nad ei hakkaks omaette kampa moodustama ja juhtpositsioone määrama. Sellistes tehakse paratamatult nõrgematele liiga ja tekivad alluvusprobleemid.

Jah, see oht on olemas, aga seda ohtu saab vähendada – vältida sellega, et ühesoolistel tugeva natuuriga koertel peab olema paras vanusevahe. Näiteks ma ei võtaks kahte täpselt ühevanust emast koera. Ikka selline paar aastat peab vahet olema. Minu tõul on emased sellised rohkem paika panejad. Isased on sellised isalõvi tüüpi- liiguvad siis, kui süüa vaja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 12:58; 20.05 23:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sugulasel on 6 suurt koera. Teda ennast see absoluutselt ei sega, et vaadatakse kui koerahullu. Meie ka juba harjunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tutvusringkonnas on selliseid inimesi vist võrdselt nendegga, kel 1-2 või 0 koera 😀 On ka mitmeid, kel 10+ koera. Ongi koerahullud ja mis siis 🙂 Mul endal 4 koera, aga ei garanteeri üldse, et neid juurde ei tule kunagi. Kassid on ka ja kodulinnud.
Oluline on, et loomadega hakkama saad ja nad sul kodus omavahel ei paljuneks jne. Siis on liiga lappama läinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Kas kellegil siin on enam kui 2 koera kodus?