Esileht Ilu ja tervis Kas kellegile kirjutati välja antibiootikumid pärast tarkusehamba eemaldust

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas kellegile kirjutati välja antibiootikumid pärast tarkusehamba eemaldust

Postitas:

Mul eemaldati alumine tarkusehammas ja hambaarst kirjutas välja amoxcicilin 7 päeva, 3 x päevas. Tundub kuidagi väga suur kogus antibiootikume ainult ühe hamba eemaldamise pärast. Hammast eemaldati umbes 45 minutit kuna ei tahtnud hästi välja tulla, infektsiooni hambal ei olnud. Miks ometi siis antibiootikumid, kas tõesti pean neid võtma? Kellele veel need välja kirjutati?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tulid alumised raskesti välja. Kohe ei kirjutatud antibiootikumi. Kui 1,5 nädalat peale tõmbamist ikka valutas ja veritses, siis kirjutati antibiots 3korda päevas 7 päeva. Peale kuuri paranes kiiresti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle kirjutati ka. Enne hamba eemaldamist oli mitu korda seal põletik olnud, eemaldamise ajal pandi ka diagnoosiks kerge põletik. Mul mingeid valusid ega paistetust polnud, aga 5 nädalat varem oli samal näopoolel kolmiknärvi põletik olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on suus suur lahtine haav. Ja suu mikroobide mõttes kõige mustem koht organismis. Väga paljud rasked infektsioonid algavad suust. Pigem karta kui kahetseda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kirjutatud antibiootikume mulle. Käisin kahe erineva arsti juures, tarkusehambad olid tãielikult igemes, et need opereeriti välja. Paranesid ise suht kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on suus suur lahtine haav. Ja suu mikroobide mõttes kõige mustem koht organismis. Väga paljud rasked infektsioonid algavad suust. Pigem karta kui kahetseda.

Nõus.
Enda poolt: juba 5a kannan arstide soovitusel sama ravimit kaasas, et kui peaks auk sisse tulema siis …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eemaldati alumine tarkusehammas ja hambaarst kirjutas välja amoxcicilin 7 päeva, 3 x päevas. Tundub kuidagi väga suur kogus antibiootikume ainult ühe hamba eemaldamise pärast. Hammast eemaldati umbes 45 minutit kuna ei tahtnud hästi välja tulla, infektsiooni hambal ei olnud. Miks ometi siis antibiootikumid, kas tõesti pean neid võtma? Kellele veel need välja kirjutati?

Mul on mõlemad tarkusehambad sama moodi eemaldatud, igeme lahti lõikamise, hamba katki puurimise ja jupp haaval välja tõmbamisega, aga kummalgi korral ei kirjutatud antibiootikumi välja. Küll juhtus ühe hambaga nii, et just õhtuti hakkas pool lõualuud valutama. Viimaks lasin antibiootikumid välja kirjutada, kuigi mingit põletikku ei tuvastatud. Mingit tulemust ei olnud, raudnael õhtul kell kuus hakkasid hambad valutama. Siis lõpuks üks arst pakkus välja, et küllap tuimestus tabas kolmiknärvi ja et see valu peaks kolme-nelja nädalaga üle minema. Läks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna eemaldati alumine tarkusehammas, antibiootikume ei kirjutatud. Samuti lõigati hammas pooleks ja kahes tükis välja. Võtan igaks juhuks retseptiga valuvaigistit, arst lubas ja kodus oli mehel olemas, ainult neelata on väga valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutati pärast tarkusehamba oppi 5 päevaks. Palju hullem on, kui lõualuusse läheb põletik. Niiet krõbista oma antibiootikumid nahka, hiljem teed piimhappebakterite kuuri juurde.
Ma ei ole üldse ab pooldaja ja kasutan ise ainult hädaga, aga see on suur ja sügav luuni ulatuv haav kohas, mis on baktereid täis- oleks see minu hammas, ei riskiks kindlasti. Pealt viinaga loputamine jne ei taga, et põletik sügavamal ei teki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas kellegile kirjutati välja antibiootikumid pärast tarkusehamba eemaldust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.