Esileht Väikelaps Kas kellelgi kogemusi lastele mõeldud traktoritega?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas kellelgi kogemusi lastele mõeldud traktoritega?

Postitas:

Soovime pojale kinkida sellise traktori,kas kellegi on kogemusi sellega?Tal meil suur traktori fänn,et äkki jagate,sest asi väga kallis ja kas tasub ültse ära?

http://www.autokaubad24.ee/et/tooted/peg-perego-elektriautod/laste-elektritraktor-john-deere-ground-force-perego

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Triinteg kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovime pojale kinkida sellise traktori,kas kellegi on kogemusi sellega?Tal meil suur traktori fänn,et äkki jagate,sest asi väga kallis ja kas tasub ültse ära?

http://www.autokaubad24.ee/et/tooted/peg-perego-elektriautod/laste-elektritraktor-john-deere-ground-force-perego%5B/tsitaat%5DTasub küll. Minu laps sai selle kui oli 2a. Sõitis maal sellega pidevalt. Isegi mina sõitsin. Väga lahe asi on. Kastis vedas oksi ja muud prahti. Meil on kaks akut ka ja terve päev hea sõita. Muidu peab aku umbes 3tundi sõitu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:30; 29.01 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina sõitsid?Sel kande võime 40 kilo?Milleks täiskasvanud lapse asju nii lõhuvad,et istuvad ise peale.[/tsitaat]Ja siis? Tegelikult kannatab tunduvalt suuremat raskust. Nii ka meile poes öeldi. Ja kust tead palju ma kaalun?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:30; 29.01 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No esiteks kui midagi osta siis vaadake kumm rattad oleks,ja ka sellel tootel on plast rattad all,Mul naaber on ka lastele ostnud jube kalli traktroi aga sellised lihtsad asjad ära unustanud vaadata.Plast rattad kolisevad nii jubedalt ,et surnu ka ärkab ülesse,Mul polnud äratus kella vajagi kohe oli suvel kuulda kui lapsed hakkasid selle monstrukiga sõitma ,sest see kolises nii jubetalt asfaldi peal,et surnu võis ka üles ärgata[/tsitaat]

Kui inimene teeb nii kohutavaid kirjavigu, ei jäta tema arvamus just kõige usaldusväärsemat muljet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Kas kellelgi kogemusi lastele mõeldud traktoritega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.