Esileht Ilu ja tervis Kas kellelgi Mirenaga nahk näol ja mujal muutunud (nagu dermatiit)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas kellelgi Mirenaga nahk näol ja mujal muutunud (nagu dermatiit)

Postitas:

Selline kestendav ja punetav nahk viimasel ajal ja eriti lõua juures ja nüüd huultel.
Muidu vahel ka ikka talveti ja sügiseti on nahk selline allergiline rohkem (nagu atoopiline dermatiit) kuid nüüd hoopis hull.
Kas keegi on täheldanud sama? Võib olla seos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne Mirena süüdistamist võiks ehk korra dermatoloogi juures ära käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tuttav teema.

Minul nimelt algasid kõik hädad just Mirenast
Punne pole kunagi olnud aga vot just Mirenaga nad tulid ja mul läks tükk aega kui ma sellest aru sain.Tulid sellised punetavad punnid mäda nagu sees ei ole aga punane punn.Nahaarsti juures käidud sõin antibiotsi , mingi aeg oli vaikus aga siis kõik algusest ja veel hullem.Määrati mulle mingid kallid salvid sain nendega määritud ei midagi.Lõpuks ma hakkasin ise otsima ja mul ei jäänud muud kui Mirena eemaldada. Muud hädad olid juba ka kallal mitte ainult kohutav nägu.Tuttavad nüüd alles julgevad öelda et ma nägin jube välja.
Mirena on siis eemaldatud sellest kuskil aasta möödas, nahk on tunduvalt parem ei kasutanud ma mingeid rohtusid aga paranemine ei juhtu üle öö.
Nüüd siis armid järgi pean vaatama kuidas need saab eemaldada, ehk laser on abiks. Vot siis see hea Mirena .Ja igasugused kõrvalmõjud algavad nii 1,5-2 a pärast.Ei vaidle et on inimesi kellele ta ideaalselt sobib ju mina olin see 100 või 1000 kellele ta ei sobibud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Kas kellelgi Mirenaga nahk näol ja mujal muutunud (nagu dermatiit)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.