Esileht Hobinurk Kas kellelgi on hüatsindid rõdul?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas kellelgi on hüatsindid rõdul?

Postitas:
Kägu

Ostsin hüatsindid, mis on kolmekesi ühes potis. Üks aiakeskuse töötaja soovitas võtta välja ja panna mulda rõdukasti, teine ütles, et mitte mingil juhul välja võtta, et siis ei hakka õitsema. Kas keegi on hüatsinte rõdule pannud? Kuidas toimite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juba õitsva hüatsindi rõdukasti ümber istutanud. Ei juhtunud midagi halba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen juba õitsva hüatsindi rõdukasti ümber istutanud. Ei juhtunud midagi halba.

Aitäh, katsetan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu ju vara veel rõdule istutada. Oota ikka maikuu ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis teha, et nad ei kasvaks toas poolemeetriseks, niiet püsti enam ei seisa? Kui ostsin, siis olid kinnised, umbes 10 cm pikkused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis teha, et nad ei kasvaks toas poolemeetriseks, niiet püsti enam ei seisa? Kui ostsin, siis olid kinnised, umbes 10 cm pikkused.

Ainult siis ei kasva, kui nad on 10-15kraadises hästi valgustatud ruumis – sellistes tingimustes, nagu nad väljas õitsevad.

Mina olen torganud potti tugikepi ja sidunud neile paela ümber. Ega nad toas eriti üle nädala ju nagunii ei õitse, siis lõikan õied maha, viin poti esinduslikust kohast kuskile tahatuppa aknale ja hakkan vähem kastma, kuni lehed kolletuvad. Siis panen sibulad sügist ootama, sügisel istutan nad peenrasse.

Ma arvan, et kui nupus hüatsindid praegu rõdukasti panna, siis nende õitsemaminek võib võtta mitu nädalat – olenevalt ilmast ja kui päikesepoolne rõdu on. Miinuskraadidega öödeks tuleks katteloor peale panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse toas ega ka rõdul neid kasvatada, sest nii vänge lõhnaga on, et pea hakkab kohe valutama. Maale aeda istutan kõik ilusad, seal neid kena vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Kas kellelgi on hüatsindid rõdul?