Esileht Hobinurk Kas kellelgi on pakkuda kassipoega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kas kellelgi on pakkuda kassipoega?

Postitas:

Vanus võiks olla 2 kuud ja pakuksin head ning armastavat kodu 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 19:55; 04.09 20:02; 04.09 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatad kassiorganisatsioonide lehtedelt ehk? Päris kahekuust ehk ei saa, kaasipojad sünnivad enamasti umbes mais. Praegu on enamus kassitittesid kolmekuused umbes.

Minu lemmik on selline, kui mul veel ruumi mõnele kassile oleks, võtaksin ta kohe: https://www.pesaleidja.ee/loomad/karamelli-tiiger-22273303/praegu-otsivad-kodu/

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, kel veel häid soovitusi, ootan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 19:55; 04.09 20:02; 04.09 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on ka neid loomade müügi-äraandmise gruppe, seal pakutakse kassipoegi päris tihti. PS. Kassi heaolu ja psüühilise tervise huvides võiks ta ema juurest siiski pigem kolmekuusena ära võtta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta Pesaleidja või Nurru Ometi MTÜ-sse, neil on palju kassipoegasid, saad palju head teha, kui sealt kassikese võtad, sealsed inimesed teevad tööd südamega ja hoolivad väga loomadest.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kindlasti varjupaigast või mõnest MTÜ-st! Saad kindlalt kontrollitud terve looma, vaktsiinid ja ussirohud antud ja mingi väike iseloomustus ka juba olemas! Ja pealegi- see on suurim heategu- anda kellelegi kodu!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus võiks olla 2 kuud ja pakuksin head ning armastavat kodu ????

Minu meelest see tuntud tšellist, S.I. annab ka kassipoegi ära. Kiikan vahel ta instasse ja seal ta on maininud, et otsib oma kassipoegadele kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus võiks olla 2 kuud ja pakuksin head ning armastavat kodu ????

Ahjaa, veel unustasin lisada, et elan linnas.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 23:05; 06.09 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus võiks olla 2 kuud ja pakuksin head ning armastavat kodu ????

Ahjaa, veel unustasin lisada, et elan linnas.

Ei ela linnas, maal elan. Aga asukohta ei märkinudki ära seetõttu, et kui kiisuke tundub see “õige”olema, võin ise ka järgi sõita 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 19:55; 04.09 20:02; 04.09 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus võiks olla 2 kuud ja pakuksin head ning armastavat kodu ????

Ahjaa, veel unustasin lisada, et elan linnas.

Ei ela linnas, maal elan. Aga asukohta ei märkinudki ära seetõttu, et kui kiisuke tundub see “õige”olema, võin ise ka järgi sõita ????

Cats Help mtü-l on mitmeid kassipoegi pakkuda. Igas vanuses ja värvis. Võtsin ise sealt alguses ühe kassipoja ja kahe nädala pärast kohe teise ka samast pesakonnast (õnneks oli veel üks alles). Kaks korraga on parem, muidu teevad liiga palju pahandusi, aga kahekesti magavad kaisus ja mängivad omaette rohkem. Olid vaktsineeritud, kiibitud, ussirohud antud ja hea söögi peal ka. Tugevad terved ja sotsialiseeritud kassid. Kaks kassi kokku läks 50eur maksma, kliinikusse minnes ei saa selle eest kahe kassi visiiditasu kah makstud. 🙂

Kodus paljundavatelt ei soovita võtta. Mitu tuttavat on saanud parasiite täis hääbuva kassipoja sündroomiga kassid. Vaktsineerimata, kiibistamata ja Kitekati peal üles kasvanud. Surevad kätte ära ja ei osata kliinikus ka enam aidata. Väga kurb ja traumeeriv. Eriti kui lapsed on ka peres.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 01:21; 07.09 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kulutasin pool tundi, et leida fb üles see postitus, kus täna imearmsat kiisunöpsi jagati
https://www.facebook.com/maris.juha/posts/10219044521526114

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik varjupaigad jm kohad täis. Kontrollitud/kriibitud jne.
Sealt ei sobi?
Madudele söögiks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassipoja minimaalne loovutusiga on 12 nädalat ehk et siis, kui tal silmad enam sinised ei ole. Kahekuune on liiga titt, mõni ei oska veel kakadagi ja sureb ruttu. Looma ei tohiks ikka võtta inimene, kes neist midagi ei tea.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 06:56; 05.09 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassipoja minimaalne loovutusiga on 12 nädalat ehk et siis, kui tal silmad enam sinised ei ole. Kahekuune on liiga tutt, mõni ei oska veel kakadagi ja sureb ruttu. Looma ei tohiks ikka võtta inimene, kes neist midagi ei tea.

Jah, muidugi, aga kahekuune on tavaliselt täiesti triksis-traksis, keegi ei hakka endale koju võtmagi kassipoega, kui see pole millekski võimeline. Minu praegune kass toodi mulle pooleteist kuuselt, sõi ise ja käis kastis hädal. Aga, ta on kuri ja sülle ei tule ja see tuleb tihti just sellest, et liiga vara ema juurest ära võetakse.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 07:59; 05.09 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita varjupaigast võtta. Seal ei ole terve närvikavaga loomad.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassipoja minimaalne loovutusiga on 12 nädalat ehk et siis, kui tal silmad enam sinised ei ole. Kahekuune on liiga tutt, mõni ei oska veel kakadagi ja sureb ruttu. Looma ei tohiks ikka võtta inimene, kes neist midagi ei tea.

Jah, muidugi, aga kahekuune on tavaliselt täiesti triksis-traksis, keegi ei hakka endale koju võtmagi kassipoega, kui see pole millekski võimeline. Minu praegune kass toodi mulle pooleteist kuuselt, sõi ise ja käis kastis hädal. Aga, ta on kuri ja sülle ei tule ja see tuleb tihti just sellest, et liiga vara ema juurest ära võetakse.

Söömine ja kastil käimine on boonus. Kassipoja põhivajadus (peale hädavajaliku emapiima) on oskused eluks ja neid õpetab talle vaid ema. Eriti nöök, kui see pisike tuuakse üksi ära – siis võetakse talt ka võimalus oma teadmiste harjutamine venna-õe peal ning sotsiaalne suhtlemine liigikaaslastega.

Ma ei saa absoluutselt aru, miks peaks nii väikese kassi võtma? Kas pisut vanem pole enam armas? Mis siis täiskasvanud loomast saab – tänavale? Kass, kui talle kodu sobib, harjub üliruttu, kui seda (ära harjumist) tahetakse põhjuseks tuua. Kui talle koht või mõni pereliige ei meeldi, ei meeldi see juba väikesena.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 06:56; 05.09 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa absoluutselt aru, miks peaks nii väikese kassi võtma? Kas pisut vanem pole enam armas? Mis siis täiskasvanud loomast saab – tänavale? Kass, kui talle kodu sobib, harjub üliruttu, kui seda (ära harjumist) tahetakse põhjuseks tuua. Kui talle koht või mõni pereliige ei meeldi, ei meeldi see juba väikesena.

Põhjused, miks võetakse, on erinevad, minule lihtsalt toodi “kingituseks” ja kuna mul oli plaan kass niikuinii võtta, siis ei hakanud ma ju teda teise eesti otsa tagasi ka saatma. Sellest tegin ka järelduse, et pole mõtet kõva häälega rääkida lemmiklooma võtmise plaanist, sest kindlasti leidub keegi “hea” inimene, kes selle sulle kokkuleppeta kohale toob.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 07:59; 05.09 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vt selline koht FBs nagu Gabrieli Loomade Elu. Sinna tulid just uued ülevaatuse läbinud nöpsikud ja seda poissi väga tasub aidata, saab ruumi uutele abivajajatele, keda keegi ei võta 🙁
https://www.facebook.com/GabrieliLoomadeElu/videos/567969363736840/

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovita varjupaigast võtta. Seal ei ole terve närvikavaga loomad.

Vanemad kassid – võib-olla. Nooremad on enamus kas seal sündinud (tiine kass varjupaika sattunud) või väga noorena kinni püütud ning enamusel ei ole mingit traumat ega häiret. Mina sain sealt musterkassipoja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lotta Jassi pakub selliseid kiisupoegi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=993896234275316&set=pcb.993897100941896&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=993892514275688&set=pcb.993892767608996&type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on üks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse üksikvangustusse määrata.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 15:34; 06.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatad kassiorganisatsioonide lehtedelt ehk? Päris kahekuust ehk ei saa, kaasipojad sünnivad enamasti umbes mais. Praegu on enamus kassitittesid kolmekuused umbes.

Minu lemmik on selline, kui mul veel ruumi mõnele kassile oleks, võtaksin ta kohe: https://www.pesaleidja.ee/loomad/karamelli-tiiger-22273303/praegu-otsivad-kodu/

võrratult ilus … mul endal umbes sarnane Pesaleidjast võetud. oli küll võttes juba ca 2a, aga no paremat ja tublimat kassi annab tahta. algselt oli pelglik, aga nüüdseks täiesti SUPER kass … tervis korras ja hing tänulikkust täis 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on üks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse üksikvangustusse määrata.

Ilmselgelt ei tea sa kassidest midagi. Lisaks ei ole sa jõudnud loomapidamise kultuuriga nõukaajast kaugemale. Ära palun võta endale looma jah.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on üks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse üksikvangustusse määrata.

Kass õue hulkuma saata on ikka palju jubedam tegu. Kas oled kuulnud, et see on tänapäeval keelatud. Või mõtlesid ta õue ketti panna või arvad, et kass püsib kenasti aias?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on üks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse üksikvangustusse määrata.

Siis saab kaks kassi võtta. Sama pesakonna kiisud saavad alati hästi läbi ja neil on koos tore.
Välja kassi lasta tõesti ei tohiks. Kui mitte muud siis tapavad kodukassid väga palju väikeseid linde õues.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on üks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse üksikvangustusse määrata.

Kass õue hulkuma saata on ikka palju jubedam tegu. Kas oled kuulnud, et see on tänapäeval keelatud. Või mõtlesid ta õue ketti panna või arvad, et kass püsib kenasti aias?

Ja hiirtele paneme mürki….

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on üks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse üksikvangustusse määrata.

Ilmselgelt ei tea sa kassidest midagi. Lisaks ei ole sa jõudnud loomapidamise kultuuriga nõukaajast kaugemale. Ära palun võta endale looma jah.

Kogu mu elu välja arvatud viimane aasta on möödunud koos kassidega. Samamoodi nagu ma ei kujuta ette enda kogu elu kinnises ruumis mööda saatmist ei kujuta ette ma seda ka kassi puhul.

Kass õue hulkuma saata on ikka palju jubedam tegu. Kas oled kuulnud, et see on tänapäeval keelatud. Või mõtlesid ta õue ketti panna või arvad, et kass püsib kenasti aias?

Rate this item:Submit Rating+5-1

Kõige jubedam on ikk aolla orjapidaja ja samas mõelda, et niimoodi tehakse head.

Kui mitte muud siis tapavad kodukassid väga palju väikeseid linde õues.

Ma armastan liha, seega tapan tapan järjepidevalt omasugustega koos miljoneid loomi.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 15:34; 06.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välja kassi lasta tõesti ei tohiks. Kui mitte muud siis tapavad kodukassid väga palju väikeseid linde õues.

Meedia ajupesu on selle perekoolika ajus tulemust andnud. Ta laualbki seda laulu kaasa, et Eestis kassid tapavad aastas 11 miljonit lindu.

Seda ta ei viitsi teha, et kuskilt Eesti Ornitoloogialehelt vaadata, palju meil ÜLDSE KOKKU Eestis linde elab.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.09 23:05; 06.09 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojake on tavaline triibik ja käpad on valged. Kiisu senine elu on olnud veidi keerulisem, sest ema ei hoolitse ta eest korralikult. Toidab ja peseb juhuslikult, sellepärast hakkasime paarinädalasele pojale süstlaga piima juurde andma. Aga ta on kenasti kosunud ja püüab juba mängida ning tahab väga inimese lähedust. Kui oled veel huvitatud, võta ühendust evelinpolma@gmail.com ja saadan pildid ning kirjutan lähemalt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojake on tavaline triibik ja käpad on valged. Kiisu senine elu on olnud veidi keerulisem, sest ema ei hoolitse ta eest korralikult. Toidab ja peseb juhuslikult, sellepärast hakkasime paarinädalasele pojale süstlaga piima juurde andma. Aga ta on kenasti kosunud ja püüab juba mängida ning tahab väga inimese lähedust. Kui oled veel huvitatud, võta ühendust evelinpolma@gmail.com ja saadan pildid ning kirjutan lähemalt.

Ühekuune kassipoeg ei ole veel 1.5 kuud vähemalt valmis uude koju minema. Ema hülgab vaid haiged kassipojad st sel kassipojal on mingi kaasa sündinud jama. See, et ta praegu kosunud on, ei pruugi midagi tähendada, ühel hetkel võib hakata järjest hääbuma. Tavaolukorras oleks see looduslik valik, praegu sekkus inimene vahele. Vahel läheb õnneks, aga enamasti mitte. Soovitan konsulteerida veterinaariga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 01:21; 07.09 14:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Hobinurk Kas kellelgi on pakkuda kassipoega?