Esileht Hobinurk Kas kellelgi on pakkuda kassipoega?

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kas kellelgi on pakkuda kassipoega?

Postitas:
KĂ€gu

Vanus vĂ”iks olla 2 kuud ja pakuksin head ning armastavat kodu 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Vaatad kassiorganisatsioonide lehtedelt ehk? PĂ€ris kahekuust ehk ei saa, kaasipojad sĂŒnnivad enamasti umbes mais. Praegu on enamus kassitittesid kolmekuused umbes.

Minu lemmik on selline, kui mul veel ruumi mÔnele kassile oleks, vÔtaksin ta kohe: https://www.pesaleidja.ee/loomad/karamelli-tiiger-22273303/praegu-otsivad-kodu/

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

AitĂ€h, kel veel hĂ€id soovitusi, ootan 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Facebookis on ka neid loomade mĂŒĂŒgi-Ă€raandmise gruppe, seal pakutakse kassipoegi pĂ€ris tihti. PS. Kassi heaolu ja psĂŒĂŒhilise tervise huvides vĂ”iks ta ema juurest siiski pigem kolmekuusena Ă€ra vĂ”tta.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mis asukoht?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kirjuta Pesaleidja vĂ”i Nurru Ometi MTÜ-sse, neil on palju kassipoegasid, saad palju head teha, kui sealt kassikese vĂ”tad, sealsed inimesed teevad tööd sĂŒdamega ja hoolivad vĂ€ga loomadest.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ”ta kindlasti varjupaigast vĂ”i mĂ”nest MTÜ-st! Saad kindlalt kontrollitud terve looma, vaktsiinid ja ussirohud antud ja mingi vĂ€ike iseloomustus ka juba olemas! Ja pealegi- see on suurim heategu- anda kellelegi kodu!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minu meelest see tuntud tƥellist, S.I. annab ka kassipoegi Àra. Kiikan vahel ta instasse ja seal ta on maininud, et otsib oma kassipoegadele kodu.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ahjaa, veel unustasin lisada, et elan linnas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ei ela linnas, maal elan. Aga asukohta ei mĂ€rkinudki Ă€ra seetĂ”ttu, et kui kiisuke tundub see “Ă”ige”olema, vĂ”in ise ka jĂ€rgi sĂ”ita 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ei ela linnas, maal elan. Aga asukohta ei mĂ€rkinudki Ă€ra seetĂ”ttu, et kui kiisuke tundub see â€œĂ”ige”olema, vĂ”in ise ka jĂ€rgi sĂ”ita 🙂

Cats Help mtĂŒ-l on mitmeid kassipoegi pakkuda. Igas vanuses ja vĂ€rvis. VĂ”tsin ise sealt alguses ĂŒhe kassipoja ja kahe nĂ€dala pĂ€rast kohe teise ka samast pesakonnast (Ă”nneks oli veel ĂŒks alles). Kaks korraga on parem, muidu teevad liiga palju pahandusi, aga kahekesti magavad kaisus ja mĂ€ngivad omaette rohkem. Olid vaktsineeritud, kiibitud, ussirohud antud ja hea söögi peal ka. Tugevad terved ja sotsialiseeritud kassid. Kaks kassi kokku lĂ€ks 50eur maksma, kliinikusse minnes ei saa selle eest kahe kassi visiiditasu kah makstud. 🙂

Kodus paljundavatelt ei soovita vĂ”tta. Mitu tuttavat on saanud parasiite tĂ€is hÀÀbuva kassipoja sĂŒndroomiga kassid. Vaktsineerimata, kiibistamata ja Kitekati peal ĂŒles kasvanud. Surevad kĂ€tte Ă€ra ja ei osata kliinikus ka enam aidata. VĂ€ga kurb ja traumeeriv. Eriti kui lapsed on ka peres.

Please wait...
Postitas:
semikonduktor

kulutasin pool tundi, et leida fb ĂŒles see postitus, kus tĂ€na imearmsat kiisunöpsi jagati
https://www.facebook.com/maris.juha/posts/10219044521526114

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KÔik varjupaigad jm kohad tÀis. Kontrollitud/kriibitud jne.
Sealt ei sobi?
Madudele söögiks?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kassipoja minimaalne loovutusiga on 12 nÀdalat ehk et siis, kui tal silmad enam sinised ei ole. Kahekuune on liiga titt, mÔni ei oska veel kakadagi ja sureb ruttu. Looma ei tohiks ikka vÔtta inimene, kes neist midagi ei tea.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kassipoja minimaalne loovutusiga on 12 nÀdalat ehk et siis, kui tal silmad enam sinised ei ole. Kahekuune on liiga tutt, mÔni ei oska veel kakadagi ja sureb ruttu. Looma ei tohiks ikka vÔtta inimene, kes neist midagi ei tea.

Jah, muidugi, aga kahekuune on tavaliselt tĂ€iesti triksis-traksis, keegi ei hakka endale koju vĂ”tmagi kassipoega, kui see pole millekski vĂ”imeline. Minu praegune kass toodi mulle pooleteist kuuselt, sĂ”i ise ja kĂ€is kastis hĂ€dal. Aga, ta on kuri ja sĂŒlle ei tule ja see tuleb tihti just sellest, et liiga vara ema juurest Ă€ra vĂ”etakse.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ei soovita varjupaigast vÔtta. Seal ei ole terve nÀrvikavaga loomad.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kassipoja minimaalne loovutusiga on 12 nÀdalat ehk et siis, kui tal silmad enam sinised ei ole. Kahekuune on liiga tutt, mÔni ei oska veel kakadagi ja sureb ruttu. Looma ei tohiks ikka vÔtta inimene, kes neist midagi ei tea.

Jah, muidugi, aga kahekuune on tavaliselt tĂ€iesti triksis-traksis, keegi ei hakka endale koju vĂ”tmagi kassipoega, kui see pole millekski vĂ”imeline. Minu praegune kass toodi mulle pooleteist kuuselt, sĂ”i ise ja kĂ€is kastis hĂ€dal. Aga, ta on kuri ja sĂŒlle ei tule ja see tuleb tihti just sellest, et liiga vara ema juurest Ă€ra vĂ”etakse.

Söömine ja kastil kĂ€imine on boonus. Kassipoja pĂ”hivajadus (peale hĂ€davajaliku emapiima) on oskused eluks ja neid Ă”petab talle vaid ema. Eriti nöök, kui see pisike tuuakse ĂŒksi Ă€ra – siis vĂ”etakse talt ka vĂ”imalus oma teadmiste harjutamine venna-Ă”e peal ning sotsiaalne suhtlemine liigikaaslastega.

Ma ei saa absoluutselt aru, miks peaks nii vĂ€ikese kassi vĂ”tma? Kas pisut vanem pole enam armas? Mis siis tĂ€iskasvanud loomast saab – tĂ€navale? Kass, kui talle kodu sobib, harjub ĂŒliruttu, kui seda (Ă€ra harjumist) tahetakse pĂ”hjuseks tuua. Kui talle koht vĂ”i mĂ”ni pereliige ei meeldi, ei meeldi see juba vĂ€ikesena.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei saa absoluutselt aru, miks peaks nii vĂ€ikese kassi vĂ”tma? Kas pisut vanem pole enam armas? Mis siis tĂ€iskasvanud loomast saab – tĂ€navale? Kass, kui talle kodu sobib, harjub ĂŒliruttu, kui seda (Ă€ra harjumist) tahetakse pĂ”hjuseks tuua. Kui talle koht vĂ”i mĂ”ni pereliige ei meeldi, ei meeldi see juba vĂ€ikesena.

PĂ”hjused, miks vĂ”etakse, on erinevad, minule lihtsalt toodi “kingituseks” ja kuna mul oli plaan kass niikuinii vĂ”tta, siis ei hakanud ma ju teda teise eesti otsa tagasi ka saatma. Sellest tegin ka jĂ€relduse, et pole mĂ”tet kĂ”va hÀÀlega rÀÀkida lemmiklooma vĂ”tmise plaanist, sest kindlasti leidub keegi “hea” inimene, kes selle sulle kokkuleppeta kohale toob.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

vt selline koht FBs nagu Gabrieli Loomade Elu. Sinna tulid just uued ĂŒlevaatuse lĂ€binud nöpsikud ja seda poissi vĂ€ga tasub aidata, saab ruumi uutele abivajajatele, keda keegi ei vĂ”ta 🙁
https://www.facebook.com/GabrieliLoomadeElu/videos/567969363736840/

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ei soovita varjupaigast vÔtta. Seal ei ole terve nÀrvikavaga loomad.

Vanemad kassid – vĂ”ib-olla. Nooremad on enamus kas seal sĂŒndinud (tiine kass varjupaika sattunud) vĂ”i vĂ€ga noorena kinni pĂŒĂŒtud ning enamusel ei ole mingit traumat ega hĂ€iret. Mina sain sealt musterkassipoja.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Lotta Jassi pakub selliseid kiisupoegi
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=993896234275316&set=pcb.993897100941896&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=993892514275688&set=pcb.993892767608996&type=3&theater

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on ĂŒks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse ĂŒksikvangustusse mÀÀrata.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Vaatad kassiorganisatsioonide lehtedelt ehk? PĂ€ris kahekuust ehk ei saa, kaasipojad sĂŒnnivad enamasti umbes mais. Praegu on enamus kassitittesid kolmekuused umbes.

Minu lemmik on selline, kui mul veel ruumi mÔnele kassile oleks, vÔtaksin ta kohe: https://www.pesaleidja.ee/loomad/karamelli-tiiger-22273303/praegu-otsivad-kodu/

vĂ”rratult ilus 
 mul endal umbes sarnane Pesaleidjast vĂ”etud. oli kĂŒll vĂ”ttes juba ca 2a, aga no paremat ja tublimat kassi annab tahta. algselt oli pelglik, aga nĂŒĂŒdseks tĂ€iesti SUPER kass 
 tervis korras ja hing tĂ€nulikkust tĂ€is 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma nii tahaks omale kassi, aga mul on ĂŒks reegel. Kassi korteris pidada on nagu inimene eluaegsesse ĂŒksikvangustusse mÀÀrata.

Ilmselgelt ei tea sa kassidest midagi. Lisaks ei ole sa jĂ”udnud loomapidamise kultuuriga nĂ”ukaajast kaugemale. Ära palun vĂ”ta endale looma jah.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kass Ă”ue hulkuma saata on ikka palju jubedam tegu. Kas oled kuulnud, et see on tĂ€napĂ€eval keelatud. VĂ”i mĂ”tlesid ta Ă”ue ketti panna vĂ”i arvad, et kass pĂŒsib kenasti aias?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Siis saab kaks kassi vÔtta. Sama pesakonna kiisud saavad alati hÀsti lÀbi ja neil on koos tore.
VÀlja kassi lasta tÔesti ei tohiks. Kui mitte muud siis tapavad kodukassid vÀga palju vÀikeseid linde Ôues.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kass Ă”ue hulkuma saata on ikka palju jubedam tegu. Kas oled kuulnud, et see on tĂ€napĂ€eval keelatud. VĂ”i mĂ”tlesid ta Ă”ue ketti panna vĂ”i arvad, et kass pĂŒsib kenasti aias?

Ja hiirtele paneme mĂŒrki….

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ilmselgelt ei tea sa kassidest midagi. Lisaks ei ole sa jĂ”udnud loomapidamise kultuuriga nĂ”ukaajast kaugemale. Ära palun vĂ”ta endale looma jah.

Kogu mu elu vÀlja arvatud viimane aasta on möödunud koos kassidega. Samamoodi nagu ma ei kujuta ette enda kogu elu kinnises ruumis mööda saatmist ei kujuta ette ma seda ka kassi puhul.

Rate this item:Submit Rating+5-1

KÔige jubedam on ikk aolla orjapidaja ja samas mÔelda, et niimoodi tehakse head.

Kui mitte muud siis tapavad kodukassid vÀga palju vÀikeseid linde Ôues.

Ma armastan liha, seega tapan tapan jÀrjepidevalt omasugustega koos miljoneid loomi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VÀlja kassi lasta tÔesti ei tohiks. Kui mitte muud siis tapavad kodukassid vÀga palju vÀikeseid linde Ôues.

Meedia ajupesu on selle perekoolika ajus tulemust andnud. Ta laualbki seda laulu kaasa, et Eestis kassid tapavad aastas 11 miljonit lindu.

Seda ta ei viitsi teha, et kuskilt Eesti Ornitoloogialehelt vaadata, palju meil ÜLDSE KOKKU Eestis linde elab.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kui sa elad maal vĂ”i vĂ€ikelinnas omas majas, siis on ju normaalne, et kass vĂ€ljas kĂ€ib. KĂŒll aga kevadel, mil on linnupoegade pesast lahkumise aeg, siis hoida paar nĂ€dalat kinni vĂ”i kelluke kaela.

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Hobinurk Kas kellelgi on pakkuda kassipoega?