Esileht Väikelaps Kas kellelgi veel arad 3aastased kodus:)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas kellelgi veel arad 3aastased kodus:)

Postitas:

Minu poiss on pisike hädapätakas:) Kõike ta kardab. Räägib haledalt, enamus ajast on selline rahulik,samas tüütu, sest tahab sülle ja kallida jne. Loomulikult mitte alati. Päevas on ka hetki kus ta on hulljulgust täis ja kargab küll voodis, küll loobib asju, jookseb. Aga seda mitte koguaeg. Lasteaias käia ei taha, tahab emme-issi juurde koju. Sündmisest saadik selline viripill ja häda. Kui sõrmel pisike kraaps, siis käib kisa terve päev, vingutakse. Rääkimata sellest kui midagi tõsisemat. Mõni laps kargab 38 palavikuga ringi, minu oma on 37-ga täiesti läbi. Samas on ta väga kange ja teab mida tahab. Kas tõesti ongi selline kohutav iseloom.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 15:07; 20.02 07:05; 20.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 3,5a.tüdruk ja täpselt sama seis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka 3,5 a tüdruk samasugune,muide, selline iseloom tõenäoliselt ikka muutub.Praegu 22 a tütar oli samasugune,praegu on täiesti teine iseloom,muutus toimus kuskil algklassides,järsku oli palju sõpru,käis kõikvõimalikes ringides,trennides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil samuti 2,9a vaikne poiss. Vahest ei taha isegi liivakasti minna kui teised lapsed seal on. Käime lasteaias ainult laulutundides kus talle meeldib ja isegi teeb nüüd pisut kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma usun et ta on liiga vähe teiste lastega koos aega veetnud.Kui ta näiteks aastakese käiks igap’ev lasteaias(no näiteks kella kaheni) siis muutuks ta kindlasti sotsiaalsemaks ja ei pilliks iga asja peale.Samas vôibolla öäheb see aja möödudes paremaks.Aga ära muretse,see kui laps on hyperaktiivne ja muudkui kolgiks teisi lapsi on veel jubedam!:)[/tsitaat]

Ta käibki juba 6 kuud lasteaias, aga see on õudne maadlemine, sest kõik käib läbi kisa ja karjumise. Ta kohe üldse ei taha seal olla. Terve aja hommikust õhtuni kas nutab või siis lihtsalt joriseb. Ei taha ta teistega mängida ja koguaeg on emme-issi koju jutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 15:07; 20.02 07:05; 20.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga miks peab siis oma lapse kohta kohe halvasti ütlema, et \”kohutav iseloom\” ja nii. Kas sa toetad ka kuidagi tema enesekindlust või ainult tõrjud teda eemale, mistõttu ta muutub veel enesekindlusetumaks ja \”kohutavamaks\”?

Mul endal on üks kaksikutest selline, kes oleks koguaeg kodus, kui saaks. Vaid õega on nõus lasteaias olema, üksi mitte mingil juhul. On ka hästi kangust täis, samas väga kergesti solvuv. Ta lihtsalt on selline, mis teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga miks peab siis oma lapse kohta kohe halvasti ütlema, et \”kohutav iseloom\” ja nii. Kas sa toetad ka kuidagi tema enesekindlust või ainult tõrjud teda eemale, mistõttu ta muutub veel enesekindlusetumaks ja \”kohutavamaks\”?

Mul endal on üks kaksikutest selline, kes oleks koguaeg kodus, kui saaks. Vaid õega on nõus lasteaias olema, üksi mitte mingil juhul. On ka hästi kangust täis, samas väga kergesti solvuv. Ta lihtsalt on selline, mis teha. [/tsitaat]

Tegelikult ei ole nii, nagu sa arvad. Väike on mulle kolmas laps ja meie pesamuna, kes on saanud nii minu kui minu mehe poolt võibolla liigagi palju hellitust ja tähelepanu. Meie mehega ei ole enam kõige nooremad-no ikka üle neljakümne:) Kaugel kohe sellest, et öelda, et me tõrjume last. Kuna erinev väga eelmistest, siis nagu mures olemegi. Kuigi jah, tütar, kes nüüdseks juba üle 20, oli tõesti temaga sarnane-selline vaikne ja arglik. Nüüd aga on suur ja iseseisev. Ilmselt on kõik mööduv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 15:07; 20.02 07:05; 20.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Kas kellelgi veel arad 3aastased kodus:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.