Esileht Ilu ja tervis Kas kepikõndi tehes on voimalik kaalu kaotada

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas kepikõndi tehes on voimalik kaalu kaotada

Postitas:

Hakkasin u kolm nädalat tagasi tegelema kepikõnniga. Algul vaid hommikuti 7-8 km, aga siis juba mõne päeva pärast tahtsin ka õhtul minna kõndima. Ja nii ongi tekkinud rutiin kaks korda päevas 7-8 km (u 1h ja 20 min) üsna hoogsat käimist. Enesetunne on hea ja energiat rohkem. Mis aga mureks on, on kaalunumber. See ei ole vähenenud grammi eestki. Kas kepikõnd on niisama liikumise võimalus ja kaalu sellega ei alanda.
Lisam kohe, et söömist piiran ka, eriti magusat. Alkot ei tarbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 23:39; 02.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust inimesed võtavad selle aja? 2 h 40 min iga päev… Oh, oleks mul ka see aeg!

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust inimesed võtavad selle aja? 2 h 40 min iga päev… Oh, oleks mul ka see aeg!

Kui vähem Perekoolis passiks, küll siis oleks aega ka.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust inimesed võtavad selle aja? 2 h 40 min iga päev… Oh, oleks mul ka see aeg!

Kui vähem Perekoolis passiks, küll siis oleks aega ka.

Ja tegelikult võib ju ka kõndida, nina telefonis, ehk et kõndimine ei välista Perekoolis passimist!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust inimesed võtavad selle aja? 2 h 40 min iga päev… Oh, oleks mul ka see aeg!

kogu see ajapuuduse teema on seotud prioriteetidega, kui ikka ei taha teha, siis pole ka aega.
need inimesed, kes koguaeg kurdavad, et üldse pole aega, enamasti ei teegi midagi (antud näide on toodud aastatepikkusest IT valdkonnas töötamisest).

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin kõndimise ja toitumise korrigeerimisega 20 kg maha. Ikka väga lühikese ajaga. Tõsi on see, et toitumine tuleb enne korda saada. Hakkasin fitlapi tegema. Kõndisin õhtuti ca 1,5-2h. Eesmärk oli kulutada rohkem energiat kui sisse sõin. Söömist jälgisin tõesti korralikult.
Algul nahk rippus natsa, sest vanust ka juba ja kaal oli suuuuur. Nüüd on nahk pingule tõmmanud. Võta endale pähe selline mõte, et sa ei pea kõike ja palju sööma. Süüa on vaja piisavalt, aga mitte ohtralt. Minu jaoks oli see kõige keerulisem. Püüdsin mõelda ka seda, et ma ei sure ära, kui ma kõike ja palju näost sisse ei aja. ????
Kepikõnd peaks olema veel tõhusam, sest see treenib ülakeha ka.
Ära anna alla!
Esialgu võibki kaal seista. Keha hoiab kinni kõike, sest saab aru, et peale ei tule enam nii palju energiat kui enne. Kui oled järjepidev, siis hakkab kaal ka liikuma.
VETT pead jooma! Nagu päriselt! See on müstika, kuidas vesi mõjub kaalule. Kui ma vett ei joo, siis keha hoiab seda kinni. Lisaks lugesin, et külma vett tuleb juua, sest siis kulub kehal ports energiat, et seda soojendama hakata. Vee joomine mõjus müstiliselt kaalule.

Kui mina sellega hakkama sain, siis saad sina ka!

Hakkasin u kolm nädalat tagasi tegelema kepikõnniga. Algul vaid hommikuti 7-8 km, aga siis juba mõne päeva pärast tahtsin ka õhtul minna kõndima. Ja nii ongi tekkinud rutiin kaks korda päevas 7-8 km (u 1h ja 20 min) üsna hoogsat käimist. Enesetunne on hea ja energiat rohkem. Mis aga mureks on, on kaalunumber. See ei ole vähenenud grammi eestki. Kas kepikõnd on niisama liikumise võimalus ja kaalu sellega ei alanda.

Lisam kohe, et söömist piiran ka, eriti magusat. Alkot ei tarbi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan inspireerivate vastuste eest. Täna oli juba kilo vähem.
Aga nüüd uus probleem. Mis jalatsid on regulaarsele intensiivsele kepikõnnile parimad? Hetkel on mul mingid tavalised Nike käimad. Kardan, et need kvalifitseeruvad vabaajalatsiks. Vaatasin Weekendshoes lehelt. Seal erinevad kategooriad. Algul arvasin, et jooksujalats oleks sobiv, aga siis märkasin, et osa jalatsite juurde on kirjutatud käimisjalats, üldtreeningjalats, matkajalats… Mis oleks parim kõndimisele? Just selle trennimoodi kõndimisele?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 23:39; 02.06 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust inimesed võtavad selle aja? 2 h 40 min iga päev… Oh, oleks mul ka see aeg!

Ajapuudust ei ole, aga mitte miski ei pane mind niisama kõndima. Milleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust inimesed võtavad selle aja? 2 h 40 min iga päev… Oh, oleks mul ka see aeg!

See on ammu teada, et aeg on planeerimise küsimus ja prioriteetide seadmine. Eriti sellised, kes muudkui hädaldavad kui kiire on ja teistele ette heidavad, et neil aega on, ei oska lihtsalt üldse oma asju planeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kas kepikõndi tehes on voimalik kaalu kaotada