Esileht Kodunurk Kas keraamilised pannid (nt Delimano) on ka head?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas keraamilised pannid (nt Delimano) on ka head?

Postitas:

Kas keraamilised pannid (nt Delimano) on ka head?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin ise mõni aeg tagasi sama asja, keegi ei vastanud. Emb-kumb, kas käib kõva praadimine või ei kõlba need pannid kuskile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, kuna olen ka ise mitmeid kordi siin näinud seda küsimust, siis vastan teile ühe oma kogemuse põhjal. Mis siiski ei pruugi käia kõigi nende pannide kohta.
Ostsin siis mina mingi 20-30 euri ringis panni rimist. Vist sealt sadama juurest kui hästi nüüd mäletan.
Mingi öko pann oli veel nimeks. Noh kuulsin ka kiidusõnu ja eks siis tegin ostu ära, kuna neid tefloneid ju nii palju viimasel ajal laidetakse.
No ja praadisingi mina esimese satsi kartuleid. Kogu aeg lisasin vaid õli. Aga ikka jäi kinni. Siis tegin muna ja midagi proovisin veel. Ja teate, iga korraga hakkas mul söögi tegemise isu rohkem ja rohkem kaduma. Kuniks võtsin selle va krdi keraamilise panni ja viskasin prügikasti. See pann oli mul vist kokku 2 nädalat. No nii vähest aega pole mul ükski pann veel olnud. Ning läksin poodi ja ostsin vana hea teflonpanni jälle asemele. Ja näed, ei pidanudki pettuma.
Nii et nüüd otsustage ise, kas ostate või ei. Mina enam ei riski

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis kiusatus teemaalgatajat segadusse ajada 🙂 Ostsin poolteist nädalat tagasi uue keraamilise panni, ka supermarketist 20-30 eurise. Täitsa asjalik pann! Väike törts õli alla ja ükski asi pole veel kinni jäänud – ehkki pannkooke pole uue panniga veel teinud. Omlett jms oli kõik kena. Mulle meeldb ka, et pesta on kerge ja silmale näeb kena ja hele välja 🙂 Lisaks veel keraamilise väidetav tervisesõbralikkus, pikk kasutusiga ja kõrge temperatuuritaluvus – enam teflonit küll ei taha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minagi ostsin kuu aega tagasi keraamilise panni, Maximast, soodushind oli 12 euri.Parim pann mis olnud on.mina pigem olen märganud, et rasvainet peab tunduvalt vähem kasutama. kartuleid praadides jääb õli pinnale alles, sama pannkookidega. Soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jään oma Tefalile kindlaks 🙂 Kui raha rohkem et laristada, siis ehk proovin selle Delimano ka järgi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka jõulude ajal Maximast soodusmüügi ajal mingi 15 euroga keraamilise panni, Itaalia toode. Ma pigem keskpärane kodukokk ja minu taseme jaoks on see pann tõeliselt hea. Mul pole elu sees nii head panni olnud, praekartulid ja pannkoogid tulevad ilusad. Kasutama peab vaid tilgakese õli. Mune saab madalal kuumusel täiesti ilma õlita teha. Ja puhastamiseks piisab veega üle laskmisest või kegelt nuustikuga nühkida. Ma ei oska öelda, mida tippkokad arvavaksid, aga mina olen ostuga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kodutarbed.eu/epood/pannid/438-pann-terracotta-keraamilise-kattega-domo.html

Ise kasutan selle firma tooteid. Pole vaja pidevalt veega pesta, pühid lapiga puhtaks ja kappi tagasi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin umbes jõulude paiku omale selle keraamilise panni, see mis pea igas poes oli/on müügil,näiteks Selveris, Maksimarketis, Koduekstras väljast punane, seest valge. Maksis mingi 15 euri umbes. Ja siiani ka ülirahul. Sanga küljes on see pisike roheline märgike, mis muutub punaseks, kui pann kuum. Mees märkas seda alles mitu kuud hiljem:D Olen metalllusikaga küll seal pannil sahmerdanud, siiani ikkagi ok, aga üldiselt ikkagi kasutan seda plastiklabidat. Mina soovitan küll, tahaks potti ka sellist nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olemas Hackmanni keraamiline pann sarjast Matador ja kiidan väga, kes soovib saab hakkama paari õlitilgaga.
Küll aga vajab keraamiline pann hella kohtlemist, panni ei tohiks kusagile vastu kõvasti lüüa või maha kukkuda, kuna nii võib keraamika hakata pannil mõranema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Kas keraamilised pannid (nt Delimano) on ka head?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.