Esileht Pereelu ja suhted Kas kiilakad on voodis paremad?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kas kiilakad on voodis paremad?

Postitas:

Kiilakad ka tavaliselt üle keha karvased= rohkem testosterooni.

Kas kiilakad mehed voodis paremad?

Pakun, et Stathami sugused paremad seksijad kui geelisoenguga pehmod.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 16:16; 05.01 18:42; 06.01 20:23; 16.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksisisu on küll neil suur, aga see ei pruugi tähendada, et voodis nii väga hea on. Mul on selline itaallasest sõber. Kuna kohtume mõne kuu tagant, on ju kõik tore, aga arvan, et kooselades läheks see pidev seljaselamine ikka pikapeale tüütuks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiilakad ka tavaliselt üle keha karvased= rohkem testosterooni.

Kas kiilakad mehed voodis paremad?

Pakun, et Stathami sugused paremad seksijad kui geelisoenguga pehmod.

Jälle on keegi oma vanaemaga seksi-ja maailmaasju arutanud.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läikiv munapea ei kaunista kedagi. Ega ka see eest juuksed välja langenud ja tagant alles soeng. Kui oled juba kiilakas, ole täiesti.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 18:09; 05.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läikiv munapea ei kaunista kedagi. Ega ka see eest juuksed välja langenud ja tagant alles soeng. Kui oled juba kiilakas, ole täiesti.

Teemaväline postitus.

Kuidas IQ või lugemisoskusega?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 16:16; 05.01 18:42; 06.01 20:23; 16.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ebausk – kiilas pea viitab rohkemale testosteroonile küll. Ent üks asi on statistika, teine asi individuaalsed erinevused.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 20:35; 05.01 20:50; 14.01 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ebausk – kiilas pea viitab rohkemale testosteroonile küll. Ent üks asi on statistika, teine asi individuaalsed erinevused.

Pigem viitab kiilas pea halbadele geenidele. Nimelt on meeste juuste väljalangemine pärilik. Isalt pojale. Testosterooniga pole siin mingit seost, lisaks ei ole kiilad mehed vähemalt minu arust kuskilt otsast seksikad ja kohe kindlasti ei vali ma kiilast meest kaaslaseks.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 18:09; 05.01 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ebausk – kiilas pea viitab rohkemale testosteroonile küll. Ent üks asi on statistika, teine asi individuaalsed erinevused.

Pigem viitab kiilas pea halbadele geenidele. Nimelt on meeste juuste väljalangemine pärilik. Isalt pojale. Testosterooniga pole siin mingit seost, lisaks ei ole kiilad mehed vähemalt minu arust kuskilt otsast seksikad ja kohe kindlasti ei vali ma kiilast meest kaaslaseks.

See, et kõrge testosteroonitase soodustab kiilaspäisust, on teaduslikult tõestatud. Ja geneetiline on see ka – nimelt kõrge testosteroonitase ongi geneetiline.
See, et see sulle ei tundu seksikas, on teine teema, see ei muuda tõsiasja, et kiilaspäisus on kõrgema testosteroonitasemega seotud.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 20:48; 11.01 11:04; 11.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ebausk – kiilas pea viitab rohkemale testosteroonile küll. Ent üks asi on statistika, teine asi individuaalsed erinevused.

Pigem viitab kiilas pea halbadele geenidele. Nimelt on meeste juuste väljalangemine pärilik. Isalt pojale. Testosterooniga pole siin mingit seost, lisaks ei ole kiilad mehed vähemalt minu arust kuskilt otsast seksikad ja kohe kindlasti ei vali ma kiilast meest kaaslaseks.

Loomulikult on siin testosterooniga seos, tugev seos kohe, ainult et pelk kõrge testosterooni tase üksi ei taga iseenesest veel midagi. Voodis hea olemiseks on vaja mõistust ja tundeid ennekõike.

Ent näiteks üks viis juuste väljalangemist pidurdada on langetada testosterooni taset meestel ja sellel on omad huvitavad kõrvalmõjud. https://tervis.postimees.ee/916918/kiilaspaisuse-ravimi-korvaltoimena-kasvasid-meestele-rinnad

Kuna kiilaspäisust esineb väga paljudel meestel, kes muidu on igati terved ja tugevad, siis jutt halbadest geenidest, mida kiilaspäisus justkui näitaks, on täielik jura. “halvad geenid” põhjustavad siiski palju tõsisemaid funktsionaalseid häireid.

Kõrge testosteroonitase pole sugugi ainult pärilikult määratud vaid päris tugevalt mõjutab seda ka elustiil ja toitumine: https://tervis.postimees.ee/6863962/see-populaarne-valgupulber-voib-pohjustada-meestel-juuste-valjalangemist

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 20:35; 05.01 20:50; 14.01 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades seda, et mu ligi 50-sel mehel on korralik pahmakas peas ja sealjuures täiesti arvestatav seksiisu, siis olen õnnelik, et kiilakaga koos ei ela. Voodis samuti parim mees, keda naine võib tahta. See pigem iseloomust ja intelligentsist sõltuv, mitte testosteroonitasemest.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 09:22; 11.01 09:12; 11.01 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 16:16; 05.01 18:42; 06.01 20:23; 16.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ainult kiilakad meeldivadki. Mehelikud mehed on. Pahmakaga peas või viielise soenguga on igavad ja poisikesed. Ka mõned pikajuukselised mehed on seksikamad kui need tavalised piiratud juustega hall mass. Seda ma siiski hästi ei usu, et juuste pikkus seksiisu näitab.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 23:47; 11.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ainult kiilakad meeldivadki. Mehelikud mehed on. Pahmakaga peas või viielise soenguga on igavad ja poisikesed. Ka mõned pikajuukselised mehed on seksikamad kui need tavalised piiratud juustega hall mass. Seda ma siiski hästi ei usu, et juuste pikkus seksiisu näitab.

Kui peab kiilakaga leppima, mis siis muud üle jääb, kui selline õigustus. Juustega mehed igavad :p. Pigem on ikka neid 40+ kiilanevaid mehi omajagu rohkem, mis hallist massist siin juuste puhul jahuda? Juustega mees saab muide kerge vaevaga end kiilakaks pügada, kas siis on huvitav?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 09:22; 11.01 09:12; 11.01 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuste olemasolu mehe puhul on minu jaoks kolmandajärguline asi.
Minu mehel olid nooruses paksud lokkis juuksed. Nüüd on aga kiilakas. Ise ta aeg-ajalt natuke põeb.
Seksiga on õnneks kõik korras (hiline keskiga).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka kiilakad meeldivad. Kui neid kahte võrrelda, siis ma võtaks selle kiilaka. Raha on neil ju enam-vähem võrdselt (neil see asi, et ‘kord vestmann all ja piibeleht peal, kord…). Aga see kiilakas on palju seksikam kui prill.

https://robbreportedit.files.wordpress.com/2019/10/bezos-gates.jpg?w=1000

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 20:48; 11.01 11:04; 11.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka kiilakad meeldivad. Kui neid kahte võrrelda, siis ma võtaks selle kiilaka. Raha on neil ju enam-vähem võrdselt (neil see asi, et ‘kord vestmann all ja piibeleht peal, kord…). Aga see kiilakas on palju seksikam kui prill.

https://robbreportedit.files.wordpress.com/2019/10/bezos-gates.jpg?w=1000

Mõlemad koledad. Fakt on see, et juustega on mees kenam kui ilma juusteta. Iga inimene on.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 09:22; 11.01 09:12; 11.01 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ainult kiilakad meeldivadki. Mehelikud mehed on. Pahmakaga peas või viielise soenguga on igavad ja poisikesed. Ka mõned pikajuukselised mehed on seksikamad kui need tavalised piiratud juustega hall mass. Seda ma siiski hästi ei usu, et juuste pikkus seksiisu näitab.

Kui peab kiilakaga leppima, mis siis muud üle jääb, kui selline õigustus. Juustega mehed igavad :p. Pigem on ikka neid 40+ kiilanevaid mehi omajagu rohkem, mis hallist massist siin juuste puhul jahuda? Juustega mees saab muide kerge vaevaga end kiilakaks pügada, kas siis on huvitav?

Ei pea millegi ega kellegiga leppima ja ma ei räägi vanadusest kiilaks jäämisest. Ikka nimme on otsitud selline, kes atraktiivne on. Nii nagu saab juukseid maha ajada, saab neid ka siirdada kui peaks keegi tahtma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 23:47; 11.01 13:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et juustega on mees kenam kui ilma juusteta. Iga inimene on.

Selline asi nagu ILU ei ole mitte kunagi fakt. Samuti nagu SEKSIKUS või KENADUS. Need on väga subjektiivsed mõisted.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 20:48; 11.01 11:04; 11.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka kuulajad mehed meeldivad. Ühegi kiilakaga pole seksinud aga arvan, et inimese soeng ei mängi mingit rolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oletamiseks juba läks, siis pakun välja sellise soengu – ühelt küljelt pikakas kasvatatud salk risti üle pea kammitud. Mida arvate? Pakun, et te ei teagi, mis sealt tulla võib? Nii et laske endid üllatada ja siis te muud ei soovigi enam.

Isegi nalja te ei mõista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiilaspäiseks kipuvad rutem jääma õhukeste juustega mehed. Lõunamaalastel kiilaspäisust palju vähem. Karv on tugevam ja püsib paremini peas.

Juustega mees saab muide kerge vaevaga end kiilakaks pügada, kas siis on huvitav?

Siis tuleb juba järgmisel päeval siil, aga kiilaspäistel polegi juukseid, nahkne pea on ja siin on suur vahe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades seda, et mu ligi 50-sel mehel on korralik pahmakas peas ja sealjuures täiesti arvestatav seksiisu, siis olen õnnelik, et kiilakaga koos ei ela. Voodis samuti parim mees, keda naine võib tahta. See pigem iseloomust ja intelligentsist sõltuv, mitte testosteroonitasemest.

Ja mis saab siis, kui ta viie aasta pärast kiilanema hakkab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.01 20:35; 05.01 20:50; 14.01 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks võrdub kiilakas vangiga. Kui just ei ole tegu juuste kaotusega ja seetõttu kiilaks aetud mehega (palju hullem peas mingid hõredad karvad), aga niisama kiilaks ajamine ei ole küll seksikas, vaid võimu ära võtmine mehelt (sõjavägi, vangla)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuste olemasolu mehe puhul on minu jaoks kolmandajärguline asi.

Minu mehel olid nooruses paksud lokkis juuksed. Nüüd on aga kiilakas. Ise ta aeg-ajalt natuke põeb.

Seksiga on õnneks kõik korras (hiline keskiga).

Juuksed on minu jaoks esmatähtsad. Esimene asi, mida vaatan. Keha ja nägu on alles pärast seda. Kiilad mehed on mu jaoks vanaisad. Ainus erand on väga ilusa näo ja kehaga kiilad, mitte kiilanevad mehed. Aga üsna keskmine pikemate juustega mees meeldib ikka rohkem.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 08:26; 17.01 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuste olemasolu mehe puhul on minu jaoks kolmandajärguline asi.

Minu mehel olid nooruses paksud lokkis juuksed. Nüüd on aga kiilakas. Ise ta aeg-ajalt natuke põeb.

Seksiga on õnneks kõik korras (hiline keskiga).

Juuksed on minu jaoks esmatähtsad. Esimene asi, mida vaatan. Keha ja nägu on alles pärast seda. Kiilad mehed on mu jaoks vanaisad. Ainus erand on väga ilusa näo ja kehaga kiilad, mitte kiilanevad mehed. Aga üsna keskmine pikemate juustega mees meeldib ikka rohkem.

Ilusad juuksed on naiselikuse tunnusmärk.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 16:16; 05.01 18:42; 06.01 20:23; 16.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuste olemasolu mehe puhul on minu jaoks kolmandajärguline asi.

Minu mehel olid nooruses paksud lokkis juuksed. Nüüd on aga kiilakas. Ise ta aeg-ajalt natuke põeb.

Seksiga on õnneks kõik korras (hiline keskiga).

Juuksed on minu jaoks esmatähtsad. Esimene asi, mida vaatan. Keha ja nägu on alles pärast seda. Kiilad mehed on mu jaoks vanaisad. Ainus erand on väga ilusa näo ja kehaga kiilad, mitte kiilanevad mehed. Aga üsna keskmine pikemate juustega mees meeldib ikka rohkem.

Ilusad juuksed on naiselikuse tunnusmärk.

Ilusad juuksed on läbi aegade olnud tervise tundemärk. Juukseid hakati siiliks lõikama üsna hiljuti ajaloos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 08:26; 17.01 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks võrdub kiilakas vangiga. Kui just ei ole tegu juuste kaotusega ja seetõttu kiilaks aetud mehega (palju hullem peas mingid hõredad karvad), aga niisama kiilaks ajamine ei ole küll seksikas, vaid võimu ära võtmine mehelt (sõjavägi, vangla)

Vangla ümber on pikk järjekord naistest ja sellest võib järeldada, et kiilakad on väga tahetud. Hullumaja ümber näiteks pole sellist järjekorda kuigi seal on enamus kaunite juustega poisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kiilakad on voodis paremad?