Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Kirkorovi kontsert keelakse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Teema: Kas Kirkorovi kontsert keelakse

Postitas:
K4gu

ära? Ja kui ei, siis miks?

+10
-6
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ja kuidas on võimalik, et seda kontserti korraldava ettevõtte koduleht on ainult vene keeles? Kes meil keeleseaduse tühistas?

+58
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Vastupidi peaksid küsima, kui keelatakse, siis miks?  Kui ei keelata tähendab see seda, et vene kodanikud võivad vabalt tegutsed mujal maailmas, neil ei ole veel tegevuskeeldu peale pandud. Kui keelab Kirkorovi kontserdi tuleb keelata kõigi vene kodanike tegevus. Nii et miks sa sellist asja küsid? Kelle huvisid sa esindad?

+3
-53
Please wait...

Postitas:
augustikass

miks sellele jobule üldse viisa antakse/antud on?

+50
-2
Please wait...

Postitas:
amatoor

Vastupidi peaksid küsima, kui keelatakse, siis miks? Kui ei keelata tähendab see seda, et vene kodanikud võivad vabalt tegutsed mujal maailmas, neil ei ole veel tegevuskeeldu peale pandud. Kui keelab Kirkorovi kontserdi tuleb keelata kõigi vene kodanike tegevus. Nii et miks sa sellist asja küsid? Kelle huvisid sa esindad?

Kelle huvisid sa esindad? Kes toetab Putinit, see toetab ka tapmisi, hävitamist Ukrainas.

+47
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kolja

Kuna Eesti lõpetas viisade väljastamise Vene kodanikele kuni Ukraina sõja lõpuni, siis eeldatavalt jääb kontsert ära. Oletan, et see putinist on ikka Vene kodakondne? Või on sarnaselt oligarhidele mingi muu riigi kodakondsuse ostnud?

+36
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kuna Eesti lõpetas viisade väljastamise Vene kodanikele kuni Ukraina sõja lõpuni, siis eeldatavalt jääb kontsert ära. Oletan, et see putinist on ikka Vene kodakondne? Või on sarnaselt oligarhidele mingi muu riigi kodakondsuse ostnud?

Kahjuks mina lugesin sellekohasest teatest välja, et enam ei väljastata turismiviisasid  – aga on ju ka muid variante.

Eesti võiks Kirkorovi kuulutada sisenemiskeeluga isikuks, nagu Läti tegi.

+33
-2
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Kui Kirkorovi kontsert keelatakse, siis Karmel Killandi ei saa elu lõpuni temalt ühtki intervjuud:)  Uku Suvistel läheb tulevikus Eurovisioonil raskeks:)

+8
-21
Please wait...

Postitas:
km70

Huvitav, kui Kirkorovi kontsert ära jääb, kes juba ostetud piletid kompenseerib? Jääb Piletilevi kahjumiks? Vaevalt, et Kirkorov midagi tagasi annab.

Ära jätmine on muidugi ainuõige tegu, aga mõtlen ettevõtte seisukohalt – mis kahju see tegelikult teeb?

Täiendus – ohjah, lühis peas. Pole mingit kahjumit, Kirkorovile ju ka raha ei kanta. Natuke orgunnikulusid vast jääb kuluks.

+13
-6
Please wait...

Postitas:
kitah

Kirkorov on rahvuselt bulgaarlane. Kas tal ka vene kodakondsus on, ei tea. Ja tema sõber Andrei Danilko on ukrainlane.

+2
-20
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kirkorov on rahvuselt bulgaarlane. Kas tal ka vene kodakondsus on, ei tea. Ja tema sõber Andrei Danilko on ukrainlane.

Kas Sina oled ka üks nendest, kes arvavad, et päritolu ja kodakondsus määravad inimese olemuse?
Mina näiteks arvan, et see, mida inimene teeb, määrab. Kirkorov toetas Krimmi annekteerimist, Kirkorov on Putini sülekoer. Kirkorov ei peaks Eestisse tulema. Ja samuti võiks kõik need eesti päritolu isikud, kes kollase ajakirjanduses Putini tahtejõulisest lõuast räägivad ja teda suureks taktikuks ülistavad, Narva jõe taha ära saata.

Asemele võiks võtta need vene kodakondsusega, näiteks soome-ugri rahvaste noored, kes tahavad siia õppima tulla aga ei ole ennast putinimeelsuse väljendamisega mustanud,

+49
-2
Please wait...

Postitas:
Nustik

Kui Kirkorovi kontsert keelatakse, siis Karmel Killandi ei saa elu lõpuni temalt ühtki intervjuud:) Uku Suvistel läheb tulevikus Eurovisioonil raskeks:)

Vot see oleks tõesti tragöödia.

+27
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Kas Sina oled ka üks nendest, kes arvavad, et päritolu ja kodakondsus määravad inimese olemuse?

Mina näiteks arvan, et see, mida inimene teeb, määrab. Kirkorov toetas Krimmi annekteerimist, Kirkorov on Putini sülekoer. Kirkorov ei peaks Eestisse tulema. Ja samuti võiks kõik need eesti päritolu isikud, kes kollase ajakirjanduses Putini tahtejõulisest lõuast räägivad ja teda suureks taktikuks ülistavad, Narva jõe taha ära saata.

Asemele võiks võtta need vene kodakondsusega, näiteks soome-ugri rahvaste noored, kes tahavad siia õppima tulla aga ei ole ennast putinimeelsuse väljendamisega mustanud,

Ma ei arva nii. Kirkorovi hääl ja muusika meeldivad mulle väga ja mul on tõsiselt kahju kuulda, et ta putinist on. Kuuldavasti olevat mõned eesti filmimehed tulnud Moskvast ära põhjendusega, et nende ammuaegsed sõbrad, ka filmimehed, olevat järsku nagu ära pööranud ja Putinit toetanud, mis eestlasi sügavalt jahmatas ja ehmatas. Ja et asi pidi ikka päris hull olema. Nojah, ma ilmselt lootsin, et loovintelligents on targem, aga ilmselt on nemadki ajupestud. Kahju, kahju.

Kirkorovi muusikat kuulan-vaatan muidugi edasi, ja olen edasi ka apoliitiline ega kuula tema poliitika-alaseid sõnavõtte.

+3
-35
Please wait...

Postitas:
ttriinu

Ei tea kuidas Karmel Killandi oma suhteid Kirkoroviga põhjendab? Etv-s on aastaid tehtud väga palju Kirkoroviga intervjuusid, häirivalt palju. Hoolimata sellest, et ta avalikult Putinit on kiitnud.

+22
-2
Please wait...

Postitas:
Tiaret

Ei kujuta ette, et see kontsert Eestis praegu toimuks. Kindlasti jääb ära.

+30
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Mina näiteks arvan, et see, mida inimene teeb, määrab. Kirkorov toetas Krimmi annekteerimist, Kirkorov on Putini sülekoer. Kirkorov ei peaks Eestisse tulema. Ja samuti võiks kõik need eesti päritolu isikud, kes kollase ajakirjanduses Putini tahtejõulisest lõuast räägivad ja teda suureks taktikuks ülistavad, Narva jõe taha ära saata.

Ma ei arva nii. Kirkorovi hääl ja muusika meeldivad mulle väga ja mul on tõsiselt kahju kuulda, et ta putinist on. Kuuldavasti olevat mõned eesti filmimehed tulnud Moskvast ära põhjendusega, et nende ammuaegsed sõbrad, ka filmimehed, olevat järsku nagu ära pööranud ja Putinit toetanud, mis eestlasi sügavalt jahmatas ja ehmatas. Ja et asi pidi ikka päris hull olema. Nojah, ma ilmselt lootsin, et loovintelligents on targem, aga ilmselt on nemadki ajupestud. Kahju, kahju.

Kirkorovi muusikat kuulan-vaatan muidugi edasi, ja olen edasi ka apoliitiline ega kuula tema poliitika-alaseid sõnavõtte.

Praeguses olukorras on täielik apoliitilisus paraku Putini toetamine.

+31
-4
Please wait...
Postitas:
kitah

Meelsust ja vastumeelsust saab avaldada ka muul moel kui rusikatega veheldes ja tänitades. Sinu jutt on aga puhas demagoogia.

+6
-37
Please wait...
Postitas:
martsijanku

Meelsust ja vastumeelsust saab avaldada ka muul moel kui rusikatega veheldes ja tänitades. Sinu jutt on aga puhas demagoogia.

Mh. Ilmselt oleksid ka ukrainlased saanud oma meelsust tangi vastu näidata veidi teisiti. Oleksid rahulikult maha istunud ja mõelnud: “tuleb tangiga… mnjah… aga no hääl on hea… Ok, las nad siis lammutavad, saame hakkama!”

+18
-3
Please wait...

Postitas:
K4gu

“rusikatega veheldes”, “tänitades”… Kuskohas olen mina rusikatega vehelnud? Või, khm, tänitanud? Ütlesin, et Putini sülekoera ei peaks Eestisse lubama ja  – kuida see on rusikatega vehklemine või tänitamine? Kui ma ei taha, et siia tulevad inimesed, kes Ukraina okupeerimise heaks kiidavad, siis kuidas see on tänitamine, seleta palun! See ei ole retooriline küsimus, see on siiras. Selgita. Palun. Kuidas. Minu. Jutt. On. Tänitamine.

Venemaa käitub nagu tüüpiline koolikiusaja, õigustab oma tegevust Ukraina suhtes sellega, et “aga nad on seal kõik tropid” ja “neid tulebki peksta”. Ja väga paljud lihtsalt vaatavad pealt ning nimetavad seda “slaavi konfliktiks”  – ehk siis, väga paljud jäävad apoliitiliseks. Nii riigid, ettevõtted kui ka eraisikud. Antud juhul selline apoliitilisus kahjuks jätab koolikiusajale kogu õiguse ja kiusatavalt võetakse õigus vastu hakata. “Kannata ära ja las ta saab oma tahtmise”. See on see sõnum, mida apoliitlised väljastavad. Katsu aru saada.

Kuna Kirkorov on päriselt õigustanud Krimmi vallutamist ja teadaolevalt vähemalt seni pole avalikkuse ees hukka mõistnud Ukrainas tsiviilelanike tapmist, röövimist ja vägistamist, seni ei ole võimalik temasse apoliitiliselt suhtuda. Kohe, kui ilmub usutav teade selle kohta, et Kirkorov paneb sõjakuritegusid ja oma hullu peremehe käitumist pahaks, on jälle võimalik.

+26
-3
Please wait...

Postitas:
K4gu

Mh. Ilmselt oleksid ka ukrainlased saanud oma meelsust tangi vastu näidata veidi teisiti. Oleksid rahulikult maha istunud ja mõelnud: “tuleb tangiga… mnjah… aga no hääl on hea… Ok, las nad siis lammutavad, saame hakkama!”

“Tanki”. Palun ära tapa eesti keelt.
Mõte on õige.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Jälle seesama, kes siin “tangidega” sõdimas käib. Jäta nüüd ükskord meelde, et tank ei käändu “tangi”, eks!

+10
-10
Please wait...

Postitas:
kitah

Jah, seal väljas surevad inimesed, aga sina tuled lambist minu kallal näägutama.  Jumala eest, kui sa nii kangesti südant valutad, siis mine ometi ja lase end vabatahtlikuna sõjakoldesse kirja panna. Küllap mina oma meelsust teistmoodi väljendan, sinu sildistamine ja hassetamine on lihtsalt totakad. Kas sul pole midagi muud teha või? Perekoolis passimise ja oma vihale objekti otsimise asemel tee siis ometi midagi reaalset ja kasulikku ära.

+5
-29
Please wait...

Postitas:
Kati

kitah: sinu sildistamine ja hassetamine on lihtsalt totakad

Teise silmas pindu näeb, oma silmas palki mitte…

+20
-3
Please wait...

Postitas:
km70

Küllap mina oma meelsust teistmoodi väljendan, sinu sildistamine ja hassetamine on lihtsalt totakad.

Kui sa Ukrainat mingil moel aitad, kuid järgmisel hetkel pead õigeks Kirkorovi kontserti korraldamist Eestis, siis on kogu su aitamine sellega ära nullitud ja meelsus puudub või on kameeleoni oma. Nulltolerants kõigi putinlaste vastu on praegu meie ainus võimalik käitumisviis. Vaielda võib, kas see valgevene ja vene tudeng peaks saama Tartus õppida või mitte, kuid selles, et Putinit pooldav artist üle meie riigipiiri jalga tõsta, ammugi kontserti anda ei tohi, on ometi ilmselge.

+32
-2
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Kui sa muust ei hooli, siis tahaksin teada, et kui sa vaatad rasedate naiste jalgadeta laipasid ja 22-päevase vastsündinu elutut keha, siis kas sa ei mõtle, et Putinit kiitvad inimesed on süüdi selles, et need rohkem kui sada last ja lapseootel naist ongi surnud selliste inimeste, nagu Kirkorovi süül?

Kui sinu lapsed surevad Putini alustatud sõjas või vägistatakse Venemaa sõdurite poolt, kas sa siis ikka härdalt kuulad Kirkorovit ja räägid oma apoliitilisusest?

+29
-3
Please wait...
Postitas:
kitah

Demagoogia, puhas demagoogia. Koputamine justkui südametunnistusele ja muud sarnased võtted. Mina ei vahi sõjapilte, sest need ajavad mind konkreetselt oksele ja ma ei kavatse oma aju traumeerida millegi sellisega. Kas teie lapsed on juba surnud ja vägistatud? Mul on omal sugulased Kiievis, ma tean väga hästi, mis seal on ja mis ei ole. Ma pole ka kuskil öelnud, et Kirkorovi kontserdi korraldamine on õige tegu. Kuid mees tegi muusikat juba ammu enne seda ja seda nüüd kuulamata jätta, kui seni meeldis, lihtsalt sellepärast, et ta on ajupestud ja ei hooma ise, mis juttu ta räägib, on pehmelt öeldes tobe. Ajupestutele tuleks pigem kaasa tunda ja kogu see eelnev jutt, mis te mulle rääkisite, tuleks temasugustele rääkida. Vale puu all haugute, muud midagi. Perekoolis olete küll kanged, aga krt tehke siis midagi ära konkreetselt, selmet siin plärtsuda. Tehke oma tutvusringkonna putinimeelsete seas valgustustööd, minge sõjakoldesse appi, kuduge sokke või majutage põgenikke. Kordan veelkord – perekoolis tuututamine ja mõttetu debatt teemal, kas Kirka kontsert tohiks/ei tohiks toimuda, ei aita kuidagi kaasa olukorra leevenemisele, samuti ei aita see, kas ma kodus kuulan tema muusikat või ei (kontserdile minna nagunii ei saakski). Kui sa ei taha Kirka kontserti, siis mine piketeeri kontserdimaja ees, kirjuta ajalehte artikkel, kogu allkirju jne jne.

+1
-30
Please wait...

Postitas:
Andy

Kordan veelkord – perekoolis tuututamine ja mõttetu debatt teemal, kas Kirka kontsert tohiks/ei tohiks toimuda, ei aita kuidagi kaasa olukorra leevenemisele. Kui sa ei taha Kirka kontserti, siis mine piketeeri kontserdimaja ees, kirjuta ajalehte artikkel, kogu allkirju jne jne.

Nad ei tee mitte midagi sellist, ära üldse muretse. Mitmed ise kirjutasid siin, et kui sõja algul töö juures Venemaa rünnak teemaks tuli, siis oldi jahmunud venelaste meelsusest ja joosti teise ruumi rahunema või iiveldama. Kõvad ütlejad ja tegijad on kõik ainult Perekoolis.

+1
-17
Please wait...

Postitas:
amatoor

Demagoogia, puhas demagoogia. Koputamine justkui südametunnistusele ja muud sarnased võtted. Mina ei vahi sõjapilte, sest need ajavad mind konkreetselt oksele ja ma ei kavatse oma aju traumeerida millegi sellisega. Kas teie lapsed on juba surnud ja vägistatud? Mul on omal sugulased Kiievis, ma tean väga hästi, mis seal on ja mis ei ole. Ma pole ka kuskil öelnud, et Kirkorovi kontserdi korraldamine on õige tegu. Kuid mees tegi muusikat juba ammu enne seda ja seda nüüd kuulamata jätta, kui seni meeldis, lihtsalt sellepärast, et ta on ajupestud ja ei hooma ise, mis juttu ta räägib, on pehmelt öeldes tobe. Ajupestutele tuleks pigem kaasa tunda ja kogu see eelnev jutt, mis te mulle rääkisite, tuleks temasugustele rääkida. Vale puu all haugute, muud midagi. Perekoolis olete küll kanged, aga krt tehke siis midagi ära konkreetselt, selmet siin plärtsuda. Tehke oma tutvusringkonna putinimeelsete seas valgustustööd, minge sõjakoldesse appi, kuduge sokke või majutage põgenikke. Kordan veelkord – perekoolis tuututamine ja mõttetu debatt teemal, kas Kirka kontsert tohiks/ei tohiks toimuda, ei aita kuidagi kaasa olukorra leevenemisele, samuti ei aita see, kas ma kodus kuulan tema muusikat või ei (kontserdile minna nagunii ei saakski). Kui sa ei taha Kirka kontserti, siis mine piketeeri kontserdimaja ees, kirjuta ajalehte artikkel, kogu allkirju jne jne.

Aga, miks sa ei arva, et me ei tee midagi konkreetset? Tuhanded vabatahtlikud töötavad Ukraina põgenikega, nende toetuseks annetatakse nii sadu tuhandeid eurosid, kui tuuakse vajalikke asju, tööandjad korraldavad ukrainlaste tööle võtmist. Samal ajal  korralda Putini õuelauliku kontsert oleks  näkku sülitamine. Öelda ülbelt, et sõjapildid ajavad oksele ja mis te siin tuutate,  on ikka väga küüniline. Selles sõjas ei saa istuda korraga kahel tool – kui oled Putini poolt, siis tea, et sind vihatakse nagu Putinit.

Praegune sõda toob välja tõeliselt ausad vene inimesed, kes julgevad Putini vastu astuda ning nad väärivad suurt lugupidamist.

+24
-2
Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Kuidas saab olla apoliitiline antud olukorras, kus agressor nõuab endale vägivallaga seda, mis talle ei kuulu, ja tapab süütuid inimesi? Taoline apoliitilisus ei ole isegi mitte ükskõiksus, vaid heakskiit.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Kas teie lapsed on juba surnud ja vägistatud?

Täiega haige suhtumine! Erinevalt sinust tunnevad normaalse psüühikaga inimesed empaatiat ka teiste inimeste suhtes.

Mul on omal sugulased Kiievis, ma tean väga hästi, mis seal on ja mis ei ole.

Pesueht putinlase jutt.

+26
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 91 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Kirkorovi kontsert keelakse