Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Kirkorovi kontsert keelakse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Kas Kirkorovi kontsert keelakse

Postitas:
km70

Ma pole ka kuskil öelnud, et Kirkorovi kontserdi korraldamine on õige tegu. Kuid mees tegi muusikat juba ammu enne seda ja seda nüüd kuulamata jätta, kui seni meeldis, lihtsalt sellepärast, et ta on ajupestud ja ei hooma ise, mis juttu ta räägib, on pehmelt öeldes tobe.

Teema on Kirkorovi kontserdist. Teema ei ole tema muusika kuulamisest. Sa asusid noomima neid, kes arvasid, et Kirkorovi kontsert tuleks ära jätta ning teatasid, et sina küll kavatsed tema muusikat edasi kuulata. Sellest ei ole käesolevas teemas võimalik mitte mingit muud järeldust teha kui see, et sa pooldad ka tema kontserdi korraldamist, võib-olla lausa lähed ise ka kohale. Kui su provokatsioon oli kogemata, siis arusaadav, juhtub. Kui see oli meelega, siis … “vene sõjalaev, mine …”.

Kõik see demagoogia-jutt ei puutu kuidagi asjasse. Teema ei ole sellest, kes tormaks rindele või kes põgeneks. Teema on Kirkorovi kontserdi korraldamisest, jätkuvalt.

Ja kui päris aus olla, siis mina ei suudaks küll mõnuga kuulata muusikat, mille esitaja sama suuga kiidab Putini agressiooni. Vastik oleks. Aga see on muidugi minu kiiks.

+29
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kitah

Kas teie lapsed on juba surnud ja vägistatud?

Täiega haige suhtumine! Erinevalt sinust tunnevad normaalse psüühikaga inimesed empaatiat ka teiste inimeste suhtes.

Mul on omal sugulased Kiievis, ma tean väga hästi, mis seal on ja mis ei ole.

Pesueht putinlase jutt.

Ma ei saa takistada sind sedasi arvamast, aga see näitab veelkord, et sina ise tegelikult ei tea, mis on. Ma pole eitanud, et metsikused on, teisalt on need igas sõjas ja kannatavadki eeskätt tsiviilisikud. Muudkui – sõda Kuveidis või Iraagis ei puuduta meid nii, kuna Ukraina on siinsamas külje all.

Ja mind tõesti ajavad sõjapildid oksele, nagu mind ajavad ka avariipildid või krimkad, raamatud ja filmid, kus lendab palju verd ja kehaosasid. Mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid puhtfüüsilises mõttes. See ei ole küünilisus ega empaatiapuudus, pigem just liigne tundlikkus sedasorti asjade suhtes, pigem liiigne empaatilisus. Kuidas teie saate selliseid asju vaadata, ilma et teil sees keerama ei hakkaks? Või olete juba nii tuimad ja tundetud, et see teis mingit loomulikku füüsilist reaktsiooni ei tekita? Mul konkreetselt läheb juba ka arstiriistade nägemisest süda pahaks ja pilt tasku. Kui ma peaksin veel sõjapilte vaatama, siis oleksin ma peale seda hulk aega haige ja ma arvan, et puhtalt oma mälu ja hinge tervishoiu pärast ei taha ma neid näha. Teadmine on ja sellest muidugi ei pääse.

Lisaks ma arvan, et ükski eestlane ei ole putinist ega poolda seda sõda, niiet sinust on ikka ekstra alatu ja demagoogiline selliseid süüdistusi loopida. Elik see värk siin hakkab meenutama juba II MS ja selle järgset aega, kus oli, nagu laulusalm ütleb ” … ja koidikul siis selgitame, kes meist on õige eestlane”. Veelkord – minu tampimine ja perekoolis kõvatamine ei aita neid inimesi ega Ukrainat mitte üks raas. Sa ei tea, mida mina olen Ukraina aitamiseks teinud, aga mida sina ise oled konkreetselt teinud? Lao välja, kui sa juba siin verbaalselt “rinnaga dzotile viskud”.

Sa asusid noomima neid, kes arvasid, et Kirkorovi kontsert tuleks ära jätta ning teatasid, et sina küll kavatsed tema muusikat edasi kuulata. Sellest ei ole käesolevas teemas võimalik mitte mingit muud järeldust teha kui see, et sa pooldad ka tema kontserdi korraldamist, võib-olla lausa lähed ise ka kohale.

1. Ma ei ole noominud neid, kes arvasid, et ei tuleks korraldada.

2. Muusikat kuulan küll ja meelevaldne on arvata, nagu oleks see kuidagi korrelatsioonis Kirka kontserdi või koguni Putini tegudega.

3. Sa nagu ei loegi üldse, või loed valikuliselt? Ma ütlesin, et ma EI SAA nagunii kontserdile minna, kui see ka tõesti tuleks ja KUI ka ei oleks neid asjaolusid, mis antud juhul on.

4. Ja veider suhtumine – sõjapilte saad rahulikult vaadata, aga muusikat kuulata ei saa. Nagu vähe haige või variserlik ei ole või? Ebaloogiline igatahes.

5. Ja sundida mind veriseid sõjapilte vaatama ja samal ajal keelata mul muusikat kuulata on täpselt samuti vägivald – vaimne ja emotsionaalne vägivald. Muide, on teada, et paljud nn sõjavastased ja muud sellised räuskajad kasutavad neid asju lihtsalt omaenda isikliku viha, frustratsiooni ja vägivaldsuse kanaliseerimiseks.

6. Mina ei kavatsenud kedagi provotseerida. Ma lihtsalt viitasin ka teistele võimalustele. Kui see muutub sinu peas provokatsiooniks, siis ma võin muidugi aru saada, et sa oled üleüldiselt vihane ja tahaks kellelegi virutada, kasvõi verbaalselt. Putjale sa ei saa, Kirkale ka ei saa, siis tuled ja virutad minule, et kuidas ta, nurjatu, julgeb teisiti arvata. Ja sinu vihane aju ühendab need kaks asja  kohe plõksti kokku, niiet sa hakkad juba kaaskodanikus, kes julgeb Kirkorovi muusikat kuulata, kohe rahvavaenlast nägema. Sama asi juhtus täpselt ka 1940.-50-ndatel.

+3
-36
Please wait...
Postitas:
AnniMarin

Ei ole mingit mõtet suhelda Perekoolis inimesega kel puuduvad igasugused väärtushinnangud. Ukrainlaste hävitamist ei õigusta mitte miski ja tapmine ei ole sellises tsoonis, kus on hallid varjundid lubatud.

Kui inimene tahab oma silmad sulgeda ja nautida muusikat, mis on aidanud kaasa laste, naiste, tervete perekondade julmale tapmisele ja hävingule, siis selle inimese hinge puhtaks rookimine ei ole võimalik.

+30
-4
Please wait...
Postitas:
km70

4. Ja veider suhtumine – sõjapilte saad rahulikult vaadata, aga muusikat kuulata ei saa. Nagu vähe haige või variserlik ei ole või? Ebaloogiline igatahes. 5. Ja sundida mind veriseid sõjapilte vaatama ja samal ajal keelata mul muusikat kuulata on täpselt samuti vägivald – vaimne ja emotsionaalne vägivald.

Teema on Kirkorovi muusikast!!! Kus või kes on sundinud sind sõjapilte vaatama? Ja kust sa võtad, et mina või üleüldse keegi neid pilte rahulikult vaatab? Kui siin keegi liialdab ja asju välja mõtleb ning teistele sõnu suhu paneb, siis oled see sina. Võiksid lõpetada. Aga sa ju ei lõpeta, ma tean. Seega lõpetan mina.

Ja sinu vihane aju ühendab need kaks asja kohe plõksti kokku, niiet sa hakkad juba kaaskodanikus, kes julgeb Kirkorovi muusikat kuulata, kohe rahvavaenlast nägema.

Palun too tsitaat, kus ma ligilähedaseltki sellist mõtet väljendasin. No ära vaevu. Sul pole seda näidet ja selle varjamiseks kallad meile siia lihtsalt veel 1o kg demagoogilist draama- ja kannatajahõngulist vahtu, kellele seda vaja.

Seega nüüd aitab sellest vaidlusest. Mina astun välja.

+20
-4
Please wait...

Postitas:
K4gu

Demagoogia, puhas demagoogia. Koputamine justkui südametunnistusele ja muud sarnased võtted. Mina ei vahi sõjapilte, sest need ajavad mind konkreetselt oksele ja ma ei kavatse oma aju traumeerida millegi sellisega. Kas teie lapsed on juba surnud ja vägistatud? Mul on omal sugulased Kiievis, ma tean väga hästi, mis seal on ja mis ei ole. Ma pole ka kuskil öelnud, et Kirkorovi kontserdi korraldamine on õige tegu. Kuid mees tegi muusikat juba ammu enne seda ja seda nüüd kuulamata jätta, kui seni meeldis, lihtsalt sellepärast, et ta on ajupestud ja ei hooma ise, mis juttu ta räägib, on pehmelt öeldes tobe. Ajupestutele tuleks pigem kaasa tunda ja kogu see eelnev jutt, mis te mulle rääkisite, tuleks temasugustele rääkida. Vale puu all haugute, muud midagi. Perekoolis olete küll kanged, aga krt tehke siis midagi ära konkreetselt, selmet siin plärtsuda. Tehke oma tutvusringkonna putinimeelsete seas valgustustööd, minge sõjakoldesse appi, kuduge sokke või majutage põgenikke. Kordan veelkord – perekoolis tuututamine ja mõttetu debatt teemal, kas Kirka kontsert tohiks/ei tohiks toimuda, ei aita kuidagi kaasa olukorra leevenemisele, samuti ei aita see, kas ma kodus kuulan tema muusikat või ei (kontserdile minna nagunii ei saakski). Kui sa ei taha Kirka kontserti, siis mine piketeeri kontserdimaja ees, kirjuta ajalehte artikkel, kogu allkirju jne jne.

Kuidas ei aita? Igasugune arutlemine aitab, välja arvatud muidugi juhul, kui keegi Kitah seda isiklikult võtab, siis muudab ta muidugi kogu teema oma personaalküsimuseks, isegi täiesti mitteisikliku lause selle kohta, et sõjaolukorras Putini agenda ajajate suhtes neutraalseks jäämine on paraku Putini toetamine. Vahemärkuse korras – see lause käib kõikide neutraliteedi lipukeste taha varjujate kohta, ma ei saa siiamaani aru, miks sa seda isiklikult võtsid ja klähvima hakkasid.

Mind ei huvita, mida sa kodus kuulad, ma ei arva ka, et kõik peaksid sõjapilte vaatama aga fakt on, et kui juba on sõda, siis agressori ja tema käsilaste suhtes avalikult väljendatud neutraalsus on hoopis teise kaalu ja tähendusega.

Aga seda teemat arutatakse ka mujal, ukrainlased ise on ka küsinud, miks ometi Kirkorov siia lubatakse ja kena oleks, kui nüüd ajakirjandus ka seda teemat rohkem käsitleks, äkki siis keegi otsustajatest hakkaks ka oma perset liigutama. Ajakirjanikud on ennegi perekoolist mõtteid üles korjanud, miks mitte loota, et see ka nüüd sünnib? Igatahes – kui ka muud ei sünni, siis Perekoolis selle teema arutlemine ei peaks olema Kitahi poolt keelatav asi, nii et… äkki sa enam ei tee sellest oma personaalteemat? Palun? Äkki sa nüüd laseksid omavahel rääkida nendel inimestel, keda selline olukord häirib? Või kui see on sinu meelest nii mõttetu debatt, äkki sa enam siis ei osaleks selles?

PS: inimene, kes selle kommentaari ebasobivaks märkis, võiks oma munad üles leida ja selgitada, mis tunnuste alusel on see vihakõne?

+20
-4
Please wait...
Postitas:
K4gu

4. Ja veider suhtumine – sõjapilte saad rahulikult vaadata, aga muusikat kuulata ei saa. Nagu vähe haige või variserlik ei ole või? Ebaloogiline igatahes. 5. Ja sundida mind veriseid sõjapilte vaatama ja samal ajal keelata mul muusikat kuulata on täpselt samuti vägivald – vaimne ja emotsionaalne vägivald.

Teema on Kirkorovi muusikast!!! Kus või kes on sundinud sind sõjapilte vaatama? Ja kust sa võtad, et mina või üleüldse keegi neid pilte rahulikult vaatab? Kui siin keegi liialdab ja asju välja mõtleb ning teistele sõnu suhu paneb, siis oled see sina. Võiksid lõpetada. Aga sa ju ei lõpeta, ma tean. Seega lõpetan mina.

Ja sinu vihane aju ühendab need kaks asja kohe plõksti kokku, niiet sa hakkad juba kaaskodanikus, kes julgeb Kirkorovi muusikat kuulata, kohe rahvavaenlast nägema.

Palun too tsitaat, kus ma ligilähedaseltki sellist mõtet väljendasin. No ära vaevu. Sul pole seda näidet ja selle varjamiseks kallad meile siia lihtsalt veel 1o kg demagoogilist draama- ja kannatajahõngulist vahtu, kellele seda vaja.

Seega nüüd aitab sellest vaidlusest. Mina astun välja.

Ma oleksin väga tänulik, kui inimesed,
kellel on teema kohta midagi öelda, siiski avaldaksid siin oma arvamust teema kohta.
Mis te arvate, kas oleks mõttekas rahvaalgatus luua?

+17
-1
Please wait...

Postitas:
ttriinu

Täiega haige suhtumine! Erinevalt sinust tunnevad normaalse psüühikaga inimesed empaatiat ka teiste inimeste suhtes.

Mul on omal sugulased Kiievis, ma tean väga hästi, mis seal on ja mis ei ole.

Pesueht putinlase jutt.

Ma ei saa takistada sind sedasi arvamast, aga see näitab veelkord, et sina ise tegelikult ei tea, mis on. Ma pole eitanud, et metsikused on, teisalt on need igas sõjas ja kannatavadki eeskätt tsiviilisikud. Muudkui – sõda Kuveidis või Iraagis ei puuduta meid nii, kuna Ukraina on siinsamas külje all.

Ja mind tõesti ajavad sõjapildid oksele, nagu mind ajavad ka avariipildid või krimkad, raamatud ja filmid, kus lendab palju verd ja kehaosasid. Mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid puhtfüüsilises mõttes. See ei ole küünilisus ega empaatiapuudus, pigem just liigne tundlikkus sedasorti asjade suhtes, pigem liiigne empaatilisus. Kuidas teie saate selliseid asju vaadata, ilma et teil sees keerama ei hakkaks? Või olete juba nii tuimad ja tundetud, et see teis mingit loomulikku füüsilist reaktsiooni ei tekita? Mul konkreetselt läheb juba ka arstiriistade nägemisest süda pahaks ja pilt tasku. Kui ma peaksin veel sõjapilte vaatama, siis oleksin ma peale seda hulk aega haige ja ma arvan, et puhtalt oma mälu ja hinge tervishoiu pärast ei taha ma neid näha. Teadmine on ja sellest muidugi ei pääse.

Lisaks ma arvan, et ükski eestlane ei ole putinist ega poolda seda sõda, niiet sinust on ikka ekstra alatu ja demagoogiline selliseid süüdistusi loopida. Elik see värk siin hakkab meenutama juba II MS ja selle järgset aega, kus oli, nagu laulusalm ütleb ” … ja koidikul siis selgitame, kes meist on õige eestlane”. Veelkord – minu tampimine ja perekoolis kõvatamine ei aita neid inimesi ega Ukrainat mitte üks raas. Sa ei tea, mida mina olen Ukraina aitamiseks teinud, aga mida sina ise oled konkreetselt teinud? Lao välja, kui sa juba siin verbaalselt “rinnaga dzotile viskud”.

Sa asusid noomima neid, kes arvasid, et Kirkorovi kontsert tuleks ära jätta ning teatasid, et sina küll kavatsed tema muusikat edasi kuulata. Sellest ei ole käesolevas teemas võimalik mitte mingit muud järeldust teha kui see, et sa pooldad ka tema kontserdi korraldamist, võib-olla lausa lähed ise ka kohale.

1. Ma ei ole noominud neid, kes arvasid, et ei tuleks korraldada.

2. Muusikat kuulan küll ja meelevaldne on arvata, nagu oleks see kuidagi korrelatsioonis Kirka kontserdi või koguni Putini tegudega.

3. Sa nagu ei loegi üldse, või loed valikuliselt? Ma ütlesin, et ma EI SAA nagunii kontserdile minna, kui see ka tõesti tuleks ja KUI ka ei oleks neid asjaolusid, mis antud juhul on.

4. Ja veider suhtumine – sõjapilte saad rahulikult vaadata, aga muusikat kuulata ei saa. Nagu vähe haige või variserlik ei ole või? Ebaloogiline igatahes.

5. Ja sundida mind veriseid sõjapilte vaatama ja samal ajal keelata mul muusikat kuulata on täpselt samuti vägivald – vaimne ja emotsionaalne vägivald. Muide, on teada, et paljud nn sõjavastased ja muud sellised räuskajad kasutavad neid asju lihtsalt omaenda isikliku viha, frustratsiooni ja vägivaldsuse kanaliseerimiseks.

6. Mina ei kavatsenud kedagi provotseerida. Ma lihtsalt viitasin ka teistele võimalustele. Kui see muutub sinu peas provokatsiooniks, siis ma võin muidugi aru saada, et sa oled üleüldiselt vihane ja tahaks kellelegi virutada, kasvõi verbaalselt. Putjale sa ei saa, Kirkale ka ei saa, siis tuled ja virutad minule, et kuidas ta, nurjatu, julgeb teisiti arvata. Ja sinu vihane aju ühendab need kaks asja kohe plõksti kokku, niiet sa hakkad juba kaaskodanikus, kes julgeb Kirkorovi muusikat kuulata, kohe rahvavaenlast nägema. Sama asi juhtus täpselt ka 1940.-50-ndatel.

Kas sa saad Kremli trolli palka, et sellist jama siin kirjutad?

+27
-3
Please wait...
Postitas:
K4gu

Ja ma oleksin väga tänulik kõigile, kui te enam ei vastaks Kitahile, sest see teema on siiski millestki muust ja te ju näete, kui kergesti ta ärritub ja võtab isiklikult asju, mis pole isiklikult mõeldud.

Niisiis. Kas oleks mõtet luua selle ja muude sarnaste ürituse tõkestamist taotlev rahvaalgatus või on selline juba loodud?

+18
-7
Please wait...

Postitas:
km70

Niisiis. Kas oleks mõtet luua selle ja muude sarnaste ürituse tõkestamist taotlev rahvaalgatus või on selline juba loodud?

Ma usun, et ametnikud ei vaiki mitte seepärast, et neid ei huvitaks, vaid et pole selget lahendust. Aga rahvaalgatuse võib ikka luua, ega see halba ju tee.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Nii et see sinu lause näitab ka su liigset tundlikkust ja empaatilisust? Või milles see sinu tundlikkus väljendub? Selles, et topid näpud kõrvadesse ja peidad pea liiva alla? Aa ei, seda ka ka ju ei saa, sest kuidas sa muidu oma lemmikputinlase muusikat kuuleksid!

+19
-3
Please wait...
Postitas:
kitah

Pealkirjas on küsimus: KAS Kirkorovi kontsert keelatakse. Mitte, et Mina arvan, et tuleks ära keelata. Kui aus olla, siis ma imestan ka, et pole ära keelatud, kui ta on juba nii selgelt oma seisukohta avaldanud. Mõned aastad tagasi pidi Steven Seagal tulema Haapsalu Bluusipäevadele, ja teda ei lastud, põhjendusega, et Putini toetaja.  Aga jällegi, ameeriklane ei pruugi teada, mis Ukrainas toimub, Kirka aga peaks ju teadma, ise selle asja sees nö. Samamoodi boikoteerisid paljud muusikud kontserte, mis toimusid apartheidi ja Nelson Mandela vangisoleku ajal LAV-is.

Seega peaksite seda küsimust küsima mitte perekoolis, kus sageli TA-d ei huvita teine arvamus, vaid et talle kõik takka kiidaksid, seega loogiliselt võttes mingit arutelu ei saagi tekkida; vaid pöördumagi otse vastavate instantside poole, kes kontserte korraldavad ja Kirka maalelubamise või mittelubamise eest vastutavad on. Ja minemagi siis piketeerima vastava asutuse ette vastavate plakatitega, koguma allkirju jne.

Teemast välja, sõjakoledustest rääkima ja isiklikuks minema hakkasite just teie, miska ma sellele vastasin. Või arvate, et kui kellelegi öeldakse, et ta on loll ja ta sellele vastab, öeldes, et lollid olete ise, siis on see tema poolt isiklikult võtmine?

Parafraseerides Capekit: Kitah ründas barbaarselt vaeseid rahumeelseid perekoolikaid, kes talle lambist ning jooksu pealt valedele järeldustele tulles demagoogiliselt ninna kinni kargasid. 😀

+6
-31
Please wait...
Postitas:
K4gu

Kitah. Sa juba solkisid mu teema ära, kas sa pead tingimata saavutama selle, et sulle jääb viimane sõna? See teema ei ole sinust! Minu lause selle kohta, et neutraalsus ei ole sõjaolukorras enam neutraalsus, ei olnud sinu kohta! Kuidas sa sellest aru ei saa? Miks sa teemasse rääkimise asemel enesehaletsusega liputama hakkad?

+24
-2
Please wait...

Postitas:
teele37

Kuidas saab siin hetkel olla küsimus, et kui keelatakse miks? Tuleb igaljuhul keelata, sest tegemist on Putini meelse Putinistiga ning miks peab sõna otseses mõttes terroristi pooldaja teenima meie pealt rahaRohkem põhjuseid ei olegi vaja.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
kitah

Kommentaar eemaldatud.

2.14 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms) Perekooli Moderaator

+3
-21
Please wait...
Postitas:
Dewey

Päris kummaline on selline omamehelik ja semutsev kõneviis, nagu mingid Vene popstaarid oleksid sulle isiklikud tuttavad stiilis “Alka eile tegi seda ja Maksimka toda”. Kuidagi pugejalik tundub. Nad isegi ei tea, et sa olemas oled, nii et võib rahus hinge tõmmata vaesekeste kaitsmisega.

+23
-2
Please wait...

Postitas:
kitah

Päris kummaline on selline omamehelik ja semutsev kõneviis, nagu mingid Vene popstaarid oleksid sulle isiklikud tuttavad stiilis “Alka eile tegi seda ja Maksimka toda”. Kuidagi pugejalik tundub. Nad isegi ei tea, et sa olemas oled, nii et võib rahus hinge tõmmata vaesekeste kaitsmisega.

Eks sa kirjutasid selle jälle omaenda peast välja,  aga sina pole mina ja mina pole sina. Mis ajendab sind midagi tegema või arvama, ei ajenda mind.

+1
-21
Please wait...
Postitas:
Rullike

Nagu Narva lasteaias – Putja, Kirka, Galka.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
kitah

Jah, ega nemad saa nagu meie lasteaias Rullikesed ja Pallikesed olla 🙂

+1
-17
Please wait...

Postitas:
km70

Kitah. Sa juba solkisid mu teema ära, kas sa pead tingimata saavutama selle, et sulle jääb viimane sõna? See teema ei ole sinust!

Jah, ta peab selle saavutama. See on ammu teemadest teada. Ära tee lihtsalt välja.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
taivopalm

Meenus hoopis luuletus. Petja Vitja Valka h… stoit kak palka!

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Kultuuriministeeriumilt vist ei ole ikka veel otsust, huvitav, mis neid küll takistab?! Piletimüük on peatatud 

+3
0
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

https://elu24.postimees.ee/7485427/kirkorovi-kontserdi-keelamiseks-loodi-rahvaalgatus-abilinnapea-selle-arautlemine-voib-tuua-linnale-suured-kulud#_ga=2.158443133.698318493.1647785609-1783274384.1633193469

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

https://elu24.postimees.ee/7485427/kirkorovi-kontserdi-keelamiseks-loodi-rahvaalgatus-abilinnapea-selle-arautlemine-voib-tuua-linnale-suured-kulud#_ga=2.158443133.698318493.1647785609-1783274384.1633193469

Raha ikka haiseb ka vahel, see on nõme.

Sellel rahvaalgatusel saavad kahjuks hääletada ainult Tallinna sisekirjutusega inimesed.

0
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Nonii, palun nüüd kõigil Tallinna sissekirjutusega inimestel, keda see puudutab, hääletada:

https://kohalik.rahvaalgatus.ee/initiatives/6627ddda-0b22-49fc-b394-d8fed77af633

+5
0
Please wait...

Postitas:
Musil

Ja kui päris aus olla, siis mina ei suudaks küll mõnuga kuulata muusikat, mille esitaja sama suuga kiidab Putini agressiooni. Vastik oleks. Aga see on muidugi minu kiiks.

Sama siin. Spotifyest kustutasin ära Dima Bilani ja Polina Gagarini eurolaulud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Suured kulud… appi, kui hale vabandus! Katku need kulud nt aastavahetusel ilutulestikule kuluva rahaga. Ei kujuta ette küll, et sel aastal paugutama hakata kuidagi mõistlik oleks.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

“Suured kulud” tuleksid hoopis veel Keskerakonnale valimistulemuste näol Tallinnas, kui see ära jäetaks! Vat see neid morjendab- Tallinnas on ju 40% venelased. Haiseb see asi tõepoolest.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Noobel Soobel

Ja ma oleksin väga tänulik kõigile, kui te enam ei vastaks Kitahile, sest see teema on siiski millestki muust ja te ju näete, kui kergesti ta ärritub ja võtab isiklikult asju, mis pole isiklikult mõeldud.

Pole õige ühte teisitimõtlevat ja oma arvamuse eest seisvat kägu niimoodi risti lüüa. Las ta kuulab seda muusikat edasi, tal on see õigus.

Kontserdi ära jätmise koha pealt olen kahetisel seisukohal. Mind väga häirib Venemaa kultuuritegelaste maailmast ära lõikamine (Kirkorovi toodangut ma siiski süvakultuuriks ei pea), näiteks selle dirigendiga ja ooperilauljaga juhtunu. Minu meelest tuleks kultuur ja sõda lahus hoida, aga kui kultuuritegelane konkreetselt sõda õigustab, siis tuleks meetmed tarvidusele võtta. Antud juhul ma jätaks kontserdi ära.

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Wanda

Pole õige ühte teisitimõtlevat ja oma arvamuse eest seisvat kägu niimoodi risti lüüa. Las ta kuulab seda muusikat edasi, tal on see õigus.

Siin ei ole ju käod.

Kitahi jutu pärast on tõesti piinlik. Millegipärast arvasin, et ta on haritud ja intelligentne inimene.

+7
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Kontserdi ära jätmise koha pealt olen kahetisel seisukohal. Mind väga häirib Venemaa kultuuritegelaste maailmast ära lõikamine (Kirkorovi toodangut ma siiski süvakultuuriks ei pea), näiteks selle dirigendiga ja ooperilauljaga juhtunu. Minu meelest tuleks kultuur ja sõda lahus hoida, aga kui kultuuritegelane konkreetselt sõda õigustab, siis tuleks meetmed tarvidusele võtta. Antud juhul ma jätaks kontserdi ära.

Kitah ise alustas minu täiesti viisaka lause peale: “Sõjaolukorras neutraalseks jäämine on Putini toetamine” ebaviisakuste väljastamist, rääkis rusikatega vehkimisest ja demagoogiast – kuidas see on pelgalt teisiti mõtlemine ja oma seisukohtade kaitsemine? Viisakas kaitse oleks olnud võimalik ka ilma selliste valanguteta.
Palun jätta inimestel Kitahile vastamata, sest  mulle ei meeldi, et ta mu teema kaaperdas ja sellest oma personaalküsimuse tegi, see teema ei ole temast! Ära Sina ka tee – aitab juba!

Ja nii see dirigent kui ooperilaulja on avalikult väljendanud poolehoidu Putini režiimile. Ei saa öelda, et nad pole bännimist ära teeninud.

+4
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Kirkorovi kontsert keelakse