Esileht Kodunurk Kas kirsse külmutades tuleks kivid välja võtta või mitte?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas kirsse külmutades tuleks kivid välja võtta või mitte?

Postitas:

Aitäh vastuse eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks sama küsimus 🙂 Kas plaanid lihtsalt terved kirsid sügavkülma pista (ilma igasugu siirupi ja muu lisata)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin eelmisel aastal kirsid koos kividega tervelt sügavkülma. Uurisin ka ennem netist, et kuidas ja mismoodi täpselt. Seal keegi kirjutas, et külmunult saab paremini kirsilt kivi välja ja nii oligi. Kui oli kirsse vaja, siis võtsin külmast ja väikse noaga lõikasin kirsi pooleks ja keerasin kirsi kivi küljest lahti ja teise pool siis urgitsesin noa otsaga kivi küljest lahti. See tõesti kergem, kui mitte külmunud kirsist kivi eemaldada. Aga külma panin ilma suhkruta. See aasta tegin samuti 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruumi kokkuhoiu mõttes on parem ikka välja võtta. Kirjaklamber on hea abimees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alati eemaldan kivid ennem. Tõesti kirjaklamber super abimees. Sest külmutatult on neid juba mõnus välja võtta ja kohe kasutada mitte alles hakata tegelema kivide välja võtmisega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan alati enne külma panekut välja,sest pärast on lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enne külma panemist natuke suhkrut peale raputada, pidid vitamiinid paremini säilima. Aga panime ka kividega. Kuigi siis soovitatakse need aasta jooksul ära tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen pannud koos kividega. Välja võttes ja sulatades olid mõnusalt terved, mitte lödid. Hiljem lugesin, et näiteks prantslased soovitavadki oma kuulsat ahjupannkooki (clafoutis) teha koos kividega, sest siis pidi maitse parem olema.Kuna ma eelkõige selle jaoks kirsse säilitasingi, siis oli kõik kombes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kas kirsse külmutades tuleks kivid välja võtta või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.