Esileht Koolilaps Kas kitarri õppides tullakse tundi oma kitarriga?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas kitarri õppides tullakse tundi oma kitarriga?

Postitas:

Selline küsimus ongi. Väiksemat sorti 8-aastane avaldas soovi õppida kitarri või klaverit. Mina ka ei oska valida. Odavam oleks soetada kitarr vist aga samas ei tule kõne alla, et ta seda lisaks koolivarustusele kaasas hakkaks kandma. Kuidas tavaliselt käib, kas kitarriõpilane tuleb oma kitarriga tundi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 11:42; 26.08 11:58; 26.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ikka oma pilli mängitakse. Reeglina on vaja ka kodus harjutada, ei saa pilli vaid koolis hoida.

Meil tassis viiulikasti vanaema, st läks tundide lõppedes kooli juurde, võttis tütrelt ranitsa, andis viiui ja jalutasid muusikakooli.

Vanaema viis ranitsa koju st läks koju.
Laps tuli viiuliga koju.
Nii u 3.kl lõpuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, ikka oma pilli mängitakse. Reeglina on vaja ka kodus harjutada, ei saa pilli vaid koolis hoida.

Meil tassis viiulikasti vanaema, st läks tundide lõppedes kooli juurde, võttis tütrelt ranitsa, andis viiui ja jalutasid muusikakooli.

Vanaema viis ranitsa koju st läks koju.
Laps tuli viiuliga koju.
Nii u 3.kl lõpuni.[/tsitaat]

Tänud. Meil sellist vanaema kahjuks komplekti ei kuulu:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 11:42; 26.08 11:58; 26.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg õpib kitarri ja nemad kaasa vedama ei pea, õpetajal on kõigi laste jaoks olemas kitarrid. Kodus harjutamiseks on tal oma kitarr.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poeg on kitarri õppinud 8 aastat, 1. klassist alates. Ikka oma kitarri kannab kaasas. Kõige \”vahvamad\” on olid algklassides need päevad, mil lisaks koolikotile ja kitarrile ka võimlemisriiete kott kaasa tuli võtta. 😀 Neil päevil saatsin ta ise hommikul kooli, kitarr oli siis minu seljas. Nüüd, teismelisena, saab ise hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab, et nii ja naa on sellega. Tuleb konkreetselt õpetajalt siis uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.08 11:42; 26.08 11:58; 26.08 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks sellele, kas laps peab kitarri kaasas kandma, tunneks ma õpetajat valides huvi ka selle vastu, kas õpetaja laenutab ka koju pilli.
meil laps õpib küll viiulit, kuid ma kahtlustan, et ka kitarr ei ole kohe alguses nn täissuuruses. viiulit meil laps sai vahetada kolm korda enne, kui täissuuruseni jõudis. olen väga rõõmus, et saime koolilt pilli seniks, oleks olnud üsna tülikas neid pille vastavalt lapse kasvamisele osta ja müüa.
meil tuli viiulit kaasas kanda, kuid kuna nii kool, kui muusikakool on nii kodu lähedal, saime pillitunnid sedasi seatud, et laps jõudis vahepeal kodust läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Kas kitarri õppides tullakse tundi oma kitarriga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.