Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas kodus miski aitab tupeseenest tingitud sügeluse vastu?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kas kodus miski aitab tupeseenest tingitud sügeluse vastu?

Postitas:

Enne kirjutasin et kasutan Ecocillin kapsleid, mis vist ei aita…NIIIIII sügeleb ja katki on ka kliitori pealt, kohe lõhe sees..eks ta sellest hõõrumisest on, et \”sügan\” läbi pükste sest nii hullult süeleb.
Kas ma saan midagi teha et natukenegi vähendada..homme lähen arsti juurde, aga öö vaja üle elada.
Siis seda et mees mul ravi saanud ei ole, seksinud minu ravi ajal ka mitte. Küsisin et kas tal ka ehk miskit vaevas, ütles et ei ole nagu midagi, ehk veidi punane ja lõhn teistsugune…et ehk temal ka siis ikkagi midagi ja ostan siis talle selle klotrimasool kreemi , teeme koos uuesti ravi läbi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:57; 17.01 21:10; 19.01 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule kunagi ämmaemand soovitas kasta tampoon maitsestamata jogurtisse. mingiks ajaks leevendas küll. niikaua sain hakkama kuni 12 rasedusnädalat oli täis, siis pandi seeneravi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seen pole mul küll kunagi lõhesid tekitanud. Kas keegi on su allotsa vaadanud ka ikka ja proovid teinud? Äkki on midagi muud hoopis?

Meest peaks kindlasti ka ravima, eriti kuna tal on ka sümptomid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 19:58; 17.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pese hästi tihti minul kunagi aitas..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigne pesemine mõjub just kahjulikult.
Kodustest vahenditest jah biojogurtiga tampoon ja kerge sooda veega võid loputada/pesta. See pidi ka sügelust vähendama. Kahjuks ei mäleta enam mis suhtes see käis. Klotrimazoli kreemi võid ka välispidiselt panna.
Mina pakuks ka et on midagi hullemat kui seen aga õnneks meie arvamus siin ei määra midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ägeda seenega peaaegu alati l6hed ja tohutu sügeluslisaks tükilisele voolusele.
Olen proovinud väga erinevaid asju ja k6ige paremini on aidanud järgnev – iga 6htu gynocaps kapsel tuppe ja paar korda päevas pesemine leige veega (seepi ega mingit spetsiaalset intiimpesugeeli e kasuta, vaid lihtsalt leige veega. Esimesel paaril päeval tundub, et isegi ägeneb korraks ja siis hakkab paranema.
Klotrimasool ja muud retseptiravimid on korraks aidanud, aga seen tuleb suht kohe tagasi, seega enam neid ei kasuta.
Kasutangi nüüd iga tsükkel 3-4 päeva peale päevi gynocapsi ja seen on kontrolli all.

Kui l6hed ka tekkinud, siis l6hedele olen pannud peale burnshield geeli ( mis m6eldud p6letustele, marrastustele, väikestele nahavigatustele) – aitab super hästi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka kunagi,pesin lilla veega ja kui juba lõheneb siis oleks hea kui arnika salv oleks kodus see jube hea põletiku ja kuivuse vastu.aga jah,tampoon maitsestamata jogurtiga,seda soovitati ka mulle.sul on juba kaugele arenenud ja sa ei suuda mitte kratsimata olla,ma tean seda tunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha hästi uskuda et midagi hullemat…ALguses nagu lõhet ei olnud, aga kuna seene ajal ju kõik seal üsna kuiv ja nahk väga õrn, siis nagu võib ilusti suurema nühkimise(kui hull sügelus on, siis tekib suur vajadus sügada) või wc paberiga pühkimise peale lõhe tulla.

Mul ei ole vist kunagi nii hulluks asi läinud. Saan alati seenele kiirelt jaole- tunnen kihelust ja väikest muutust vooluses ja lasen kohe arstil rohu kirjutada(mitterasedana võtsin mingi ühe tabelti mis kohe aitas) ja enamasti on need rohud aidanud. Sel korral toimisin samuti aga see käsimüügi \”rohi\” ei aidanud….Infolehelt lugedes jäb mulje nagu see tegelikult ei olekski rohi, vaid pigem nagu ennetav vahend…ei tea täpselt.

Ma ei tea …Mul on suus igeme ja alahuule ristumiskohas mingi väike villike umbes sama kaua kui see seen…Samal ajal olen ka nt vibraatoris kasutanud(kondoomiga) ja see on muidugi suust läbi käinud ja tupega kokku puutunud..ehk midagi muud? Mehel mul ville kuskil ei ole ja asi ei tohiks temast olla…Ehk sain kuidagi selle nö suu herpese(se ei levi ju vaid suguliselt) ja kandsin selle ise endale allapoole?
Homme muidugi arstile ja kurdan..ma ei tea kas ämmaemand vaatab üle ja teeb teste…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:57; 17.01 21:10; 19.01 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A ja igaks juhuks panen siia kirja ka, mis mul seene vastu aitas. Lõplikult. Võibolla keegi tahab proovida, kuigi see pole tüüpiline tavameditsiini lähenemine seenele.

Taustast. Mul ägenes esimese lapse ootamise ajal seen (enne oli paar korda olnud) ja pärast lapse sündi ikka lõi aegajalt välja. Apteegiravimid aitasid korraks, aga mitte püsivalt.

Kui laps oli 1a, siis pidasin 3 päeva toore puuvilja-köögivilja dieeti. Pidasin seda, sest oli suvi ja mul oli \”raske tunne\”, emotsionaalselt ja füüsiliselt, tahtsin midagi teha, et \”puhastuda\”. Selle dieedi teisel päeval kadus mul tupeseen ära ja pole siiani naasnud (3.5a). Söön kõike, ka valget jahu ja suhkrut, muidugi mõistuse piires. Mõtlesin, et nüüd rasedana hakkab äkki kimbutama, aga siiani ei (rasedus poole peal).

Praegu pole selliseks dieediks just parim aeg. Mina pidasin hilissuvel, kodumaist värsket kraami oli lademes. Lisaks pole tegemist just tavameditsiini mõttes raviga ning keegi ei garanteeri, et see kõigile 2-3p aitab. Aga ma ise prooviks seda 2 korda mõtlemata, kui peaksin seenega kimpus kunagi uuesti olema. Ka rasedana, kuigi ekstreemdieete rasedana ei peeta. Samas see pole väga ekstreemne, sest toidu kogus pole piiratud ning kestvus on lühike.

Praegusel ajal siis ilmselt rõhuks hapukapsale, teeks idusid, lisaks kodumaised õunad, porgand-kaalikas, külmutatud marjad, granaatõun…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 19:58; 17.01 22:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub ehk kummaline, aga minul võttis platsi alt nö puhtaks lausa järgmiseks õhtuks tavaline toores küüslauk (ja päris korralik seen oli ikka). 6 küünt päevas sõin (lugesin netis selle kohta ja mõtlesin, et katsetan). Aitas kenasti. Aga noh korralik küüslaugu aroom ümbritses mind ka…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen soodaga pesnud. Lugesin, et soodaveega vaja loputada, ei viitsinud mässata, võtsin pihku tiba soodapulbrit, mõni sekund peal ja du¨itasin ära. See leevendab, kuid permanentselt ei vabasta, mõne aja pärast jälle tagasi. Samas tundub leebem raseduse ajal, kui rohud. Muidugi, kui juba haavandid, siis võib liialt söövitada selline meetod ja asja hullemaks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klotrimazoli võid ka tuppe sisse määrida. See kreem aitab kindlasti. Ja mine kindlasti ka arsti juurde, et ei oleks põletikku!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstil käidud..vaatas üle..Tegu siiski seenega. Kirjutas Canifugi välja 🙂 Nüüd siis paranen:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.01 18:57; 17.01 21:10; 19.01 10:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas kodus miski aitab tupeseenest tingitud sügeluse vastu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.