Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kogumishoiustel olev raha on ohus?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas kogumishoiustel olev raha on ohus?

Postitas:

Inimestel pidev pangapaanika viimasel ajal ja olen hakanud motlema, et kas mu raha, mis kogumishoiusel on enam turvalises kohas? Tegu Swedbankiga? Mis te arvate? Kas keegi on raha valja ka votnud suurest hirmust.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole raha väljavõtnud, seisab kogumishoiusel. Lõpetage see paanitsemine juba ära.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:50; 21.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu maa alla sa selle siis pajaga kaevata tahad?

Lollidemaa ikka, sellest ju isegi lastele film olemas!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 12:12; 22.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju ei ole kus on ,algav inflatsioon sööb ta nagunii ära .pigem hoiaks pangas .Mäletate kui vene aja lõpp oli ,siis ju mingi aeg hoiused tuubeldati.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks üritagu, kui julgevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju ei ole kus on ,algav inflatsioon sööb ta nagunii ära .pigem hoiaks pangas .Mäletate kui vene aja lõpp oli ,siis ju mingi aeg hoiused tuubeldati.

Väga usaldusväärne hoiataja. Ei, vene aja lõpus ei toimunud mingeid “tuubeldamisi”.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:50; 21.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju ei ole kus on ,algav inflatsioon sööb ta nagunii ära .pigem hoiaks pangas .Mäletate kui vene aja lõpp oli ,siis ju mingi aeg hoiused tuubeldati.

Sa ei oska isegi kirjutada!

Inimestel pidev pangapaanika viimasel ajal ja olen hakanud motlema, et kas mu raha, mis kogumishoiusel on enam turvalises kohas? Tegu Swedbankiga? Mis te arvate? Kas keegi on raha valja ka votnud suurest hirmust.

No ma ei tea, kuni 100 000.- on olnud alati inimese kohta garanteeritud, kui jamaks läheb.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju ei ole kus on ,algav inflatsioon sööb ta nagunii ära .pigem hoiaks pangas .Mäletate kui vene aja lõpp oli ,siis ju mingi aeg hoiused tuubeldati.

Väga usaldusväärne hoiataja. Ei, vene aja lõpus ei toimunud mingeid “tuubeldamisi”.

oli küll.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah on küll: ma just vaatasin enda oma ja alles on küll hoius, aga kogumist enam pole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 12:12; 22.03 16:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimestel pidev pangapaanika viimasel ajal ja olen hakanud motlema, et kas mu raha, mis kogumishoiusel on enam turvalises kohas? Tegu Swedbankiga? Mis te arvate? Kas keegi on raha valja ka votnud suures

Siin on juba vastused olemas. Kui väga muretsed jaga oma raha erinevate pankade vahel, et kuskil pangas ei oleks rohkem kui 100 000 eurot. Kui see siiski ei õnnestu peaksid ülejäänu investeerima hetkel väga populaarsesse kaupa- WC-paberisse, kuivainetesse ja konservidesse.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 17:43; 22.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskuge jah neid ‘tuubeldamis’spetsialiste siin.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskuge jah neid ‘tuubeldamis’spetsialiste siin.

Kommunistide võim oli ju nii helde, et müüs inimestele uusi autosidki odavamalt kui olid turul kasutatud. Asi tal siis tööinimeste raha kahekordistada või lausa null lõppu kirjutada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 17:43; 22.03 19:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kogumishoiustel olev raha on ohus?