Esileht Pereelu ja suhted Kas kohe peale sünnitust tekib suur tõenäosus rasestuda?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kas kohe peale sünnitust tekib suur tõenäosus rasestuda?

Postitas:

Ajendatuna päevade lugemise teemast.
Sünnitusest on möödas tsipa üle kuu aja…Cerazette pille ma ei kasuta, ei soovi. Mõtlesime mehega et imetamise ajal kasutaks igasugu hormoonide asemel kondoomi…Ei ole just eriti ahvatlev, aga samas vist parim antud olukorras.
Hakab siis kätte jõudma aeg kui igasugu voolused ja asjad on lõppenud ja tahaks nagu mehega vahekorras olla ja mõtlesingi…Et ega ilma kondoomita seksida oles vist väga ohtlik jah? Kohe kindlasti ei soovi me järgmist last veel tükk aega.
Tean et imetamine ei anna kaitset rasestumise eest…Toidan last ainult rinnaga…umbes 2,5-3h tagant..öösel harvem ja päeval vahel isegi rohkem.
Samas kuna päevad ei ole veel hakanud, siis ei saa ka umbes mingit päevade lugemist ju teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 08:15; 05.06 09:42; 06.06 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati on võimalus rasestuda kui rase pole.
Ära hakka huupi lootma, et äkki läks õnneks.
Kui sa ei soovi pille kasutada, siis pead leppima sellega, et rasestumiseks risk väga suur ja kõik.
Mina pole kunagi pille söönud, aga nüüd, kus kolm last käes, ei julge ma lihtsalt enam muudmoodi. Rasestumise ees on kartus nii suur lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui juba üle kuu on sünnitusest möödas, siis ega väga suurt garantiid enam ole- üldiselt on see aeg enam-vähem 2k, selle aja on andnud loodus naisele taastumiseks sünnitusest, edasi on uus rasestumine juba võimalik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 08:28; 05.06 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistearst ütles, et kui alla 8 korra ööpäevas imetada last, siis on juba rasestumisoht. Nii et arvuta ise, palju toidad..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on vennaga 10 kuud vahet, seega vägagi võimalik on…
Kui seksida, siis on enamasti alati võimalus rasestuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna jäi esimesest sünnitusjärgsest vahekorrast rasedaks. Laste vanusevahe on 11k. See vist ei ole väga tõenäoline, kuid kohe kindlasti mitte võimatu.

Kui laste ei taha vähemalt 4-5a jooksul, siis soovitan hormoonspiraali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:24; 06.06 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise kohapealt seda, et seda peaks tegema iga 2 tunni tagant ja seda ka öösel, siis ehk väiksemat sorti kaitse on. Aga lase endale spiraal panna, praegu õige aeg sünnitusjärgsesse kontrolli minna, ca kuu pärast saaksid juba panna. Tavaline vaskspiraal on veel tasuta kuni aasta peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaskspiraalist olen ainult jama lugenud..vererohked päeva, valud jne jne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 08:15; 05.06 09:42; 06.06 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis võimalus rasestuda juba 3 nädalat peale sünnitust, sest täpselt 5 nädalat hiljem hakkasid uuesti päevad ja käisid regulaarselt edasi.
Nn turvalist aega polegi – kui ei soovi uuesti rasedaks jääda, kasuta vahendeid. Lapsi on varemgi 10k vahega sündinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jah, kui väike olin, siis oli meil naabrite laste vahe 9 kuud 😀 Ei tea, kuidas see küll võimalik 😀
Lapsed läksid ühte klassi lausa 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei rasestu naised, kes toidavad last vaid rinnaga, ei anna isegi vett juurde ja toidavad ka öösel mitu korda. See on looduslik ema ja lapse kaitsemahhanism, et ema mitte üle kurnata ja lapsele kõike jätkuks.
Loomulikult pole see 100% kindel vahend, vaid umbes samasugune nagu päevade lugemine. Sobib seega püsisuhtes paaridele, kes ei planeeri veel uut last, aga pole ka katastroof, kui siiski juhtub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 10:38; 05.06 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ah jah, kui väike olin, siis oli meil naabrite laste vahe 9 kuud 😀 Ei tea, kuidas see küll võimalik 😀
Lapsed läksid ühte klassi lausa :P[/tsitaat]teine laps sündis enneaegsena

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 08:28; 05.06 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üldiselt ei rasestu naised, kes toidavad last vaid rinnaga, ei anna isegi vett juurde ja toidavad ka öösel mitu korda. See on looduslik ema ja lapse kaitsemahhanism, et ema mitte üle kurnata ja lapsele kõike jätkuks.
Loomulikult pole see 100% kindel vahend, vaid umbes samasugune nagu päevade lugemine. Sobib seega püsisuhtes paaridele, kes ei planeeri veel uut last, aga pole ka katastroof, kui siiski juhtub.[/tsitaat]
Rasestuvad küll ja veel kuidas.Miks sa ei kasuta nt rasestumisvastast pastat,enne vahekorda kannad tuppe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Rasestuvad küll ja veel kuidas.Miks sa ei kasuta nt rasestumisvastast pastat,enne vahekorda kannad tuppe?[/tsitaat]

Ei rasestu ja veel kuidas. Kui kõik loetletud tingimused on täidetud, on see võimalik, aga üliharv. Enamasti ei imetata piisavalt tihti, ei tehta seda öösel või antakse lapsele midagi lisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 10:38; 05.06 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üldiselt ei rasestu naised, kes toidavad last vaid rinnaga, ei anna isegi vett juurde ja toidavad ka öösel mitu korda. See on looduslik ema ja lapse kaitsemahhanism, et ema mitte üle kurnata ja lapsele kõike jätkuks.
Loomulikult pole see 100% kindel vahend, vaid umbes samasugune nagu päevade lugemine. Sobib seega püsisuhtes paaridele, kes ei planeeri veel uut last, aga pole ka katastroof, kui siiski juhtub.[/tsitaat]

tundub tõenäoline. Just nii olen toiminud ning laps kohe aastane ja päevad pole alanud. Seega esimesed 11 kuud oleks muretult võinud seksida. See paraku tagantjärgi tarkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma pakun,et sellelt samalt arstilt pärineb ka \”tarkus\”,et aspiriini tablett nabas on tõhus rasestumisvastane meetod.

[/tsitaat]Aspiriini hoitakse hoopis põlvede vahel, aitab 100%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]No mul on vennaga 10 kuud vahet, seega vägagi võimalik on…
Kui seksida, siis on enamasti alati võimalus rasestuda.[/tsit

Arvuta uuesti :DDD

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei rasestu ja veel kuidas. Kui kõik loetletud tingimused on täidetud, on see võimalik, aga üliharv. Enamasti ei imetata piisavalt tihti, ei tehta seda öösel või antakse lapsele midagi lisaks.[/tsitaat]

No minu sõbranna laps oli selline, kes oli tissil pea 24/7. Ei saanud ta kahel esimesel elukuul mingit lisa rinnapiimale. Naine jäi rasedaks, esimesest sünnitusjärgsest vahekorrast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:24; 06.06 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mu laps on 1,5 kuune ja sööb ööpäevas umbes 7 korda….Mitte mingi valemiga ei saa ma teda läbi une sööma, et rohkem sööta …vahel magab söögiaja üle kah, siis läheb hoopis paigast \”graafik\”..juurde ta muidugi midagi ei saa, aga ei haka katsetama ka kas rasestumisvastane toime on, kuna uus laps oleks vägagi katastroof.
Kuidas mõni küll imetab 10 kuud ja 8x ööpäevas??? Kas nii suured lapsed juba lisa ei peaks saama toidukorrana…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 08:15; 05.06 09:42; 06.06 09:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kohe peale sünnitust tekib suur tõenäosus rasestuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.