Esileht Sünnitus kas kõhu suurusest oleneb ka lapse kaal

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: kas kõhu suurusest oleneb ka lapse kaal

Postitas:

mõnel naisel ikka tõsiselt suur kõht aga samas nagu laps ju ei ole nii suure kaaluga sündinud, kas see tähendab siis, et vett oli palju? omal kõht suurem kui eelmisega ja nagu ämmakas ütles siis iga järgnev laps enamasti ikka suurem, see loogiliselt võttes tähendab ka hoopis teistsugust sünnitust?mis ei ole ma arvan muidugi reegel, et mida suurem laps seda raskem sünnitus või kui naine ise pisike ja laps suurem siis mingi mega hull, või on neil ikka seos? tänapäeval nii palju igalpool räägitakse aga kogemused vast ikka tõesemad kui lihtlabane linnajutt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su ämmakas tõesti ütles, et iga järgnev laps on suurem siis anna mulle andeks, aga ei ole ikka nii.
Esimene laps oli 4,7kg mida ma ise ära ei sünnitanud ja tuli lõpuks erakorraline keiser. Ma olen pisikest kasvu naine 164cm/43kg.
Teine laps oli võrreldes esimese lapsega ikka tõeline päkapikk 3,2 kg. Kõht oli esimesega võrreldes vääääga pisikene. Teise sünnitasin ise ja no vahet pole minu jaoks kas keiser või tavaline sünnitus… mõlemad olid rasked ja jubedad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 10:42; 10.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe esimesega kõht olnud väike-välja paistma hakanud alles 27-30nädalal. Esimene 3610, 52cm; teine 4320, 55cm.
Hetkel taas tähtajani kuu ja kõht näeb välja nagu mõnel 4-5kuu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesega oli kõht ikka korralik- selline suur ümar maakera olin. Laps oli sündides 4130g ja 52 cm pikk
Siinkohal vaidleks ma su ämmaemandale vastu, et iga järgnev on laps on suurem, kuna teisega oli kõht no natukene pisem(minu jaoks) mehe arust oli samasugune, ehk isegi suurem. Laps oli siiski võrreldes esimese lapsega päkapikk 3270g/49cm pikk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 10:42; 10.04 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

I lapsega kõhuümbermõõt u 94 cm – laps 4200 g
minu kehakaal sünnitama minnes oli 66 kg

II lapsega kõhuümbermõõt u 91 cm – laps 4100 g
minu kehakaal 61 kg

III lapsega kü u 93-94 cm – laps 3700 g
minu kehakaal 63,5 kg

olen 170 cm pikk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli kõht väga suur. Arstid ahhetasid ja ohhetasid, et suur laps tuleb jne. Tegelt laps 3560g, täitsa harju keskmine ju. Aga vot vett oli palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli väike köht,aga poiss 4550g.Kusjuures ka lootevett oli ikka väga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti olin suur kui maakera ja sain UH arsti käest päris korralikult sõimata,et kuidas küll ma suudan vähemalt 5 kilose lapse ära sünnitada,et mõelge ka enne kui sööte.
Tibin ära sündis kaalus 3,300 gr ja oli 49 cm pikk.
Kui veed lahti tehti siis ämmakas ohhkis,et issand,kui palju vett:)
Seega ei tähenda alati suur kõht suurt beebit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu maakerakõhtudest tulid välja 2847gr ja 2309gr – mitte siis korraga 🙂
Nüüd olen suht pisike ja juba nädal tagasi (35ndl oli täis) pakuti lapse kaaluks 2800 +/-200

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma just rääkisin täna emaga, kel kõhud olnud väiksed, aga lastest ükse suht suur ja teine tavaline, nüüd ootab komandat, ilmselt sünnitab taas suure lapse on imepisikesest kõhust:)
Aga ühe sõbrananga olime ühel ajal rasedad ja minu kõht nägi tema oma kõrval nagu ootaks kolmikuid, temal oli selline väike vutipall. Lapsed olid ühesuurused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka ikka suur kõht. Ise olen 160cm pikk, kõht oli üle meetri kui sünnitama läksin. Arst ennustas suurt last pluss UH õeldi ka et lootevett on palju, viimase piiri peal. Laps sümdis 4,4 kilosena ja lootevett oli ikka väga palju,. Sellest hetkest, kui veed puhkesid kuni sünnituse kõpuni muudkui voolas hoogudena seda vett.
Ja kusjuures see suureks söömise jutt on jama. Suureks saad süüa ennast, mitte lapse. mUl oli terve rasedus ikka väga halb olla ja pooli asju ei saanud süüagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

korruta oma emakapõhjakõrgus kõhuümbermõõduga ja siis veel arvesta umbes +/- 600g..mul näiteks paistab seekord tulekul 4200g-4800g raske tibupoja:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mõnel naisel ikka tõsiselt suur kõht aga samas nagu laps ju ei ole nii suure kaaluga sündinud, kas see tähendab siis, et vett oli palju? [/tsitaat]
Oleneb ka naise enda anatoomiast – mida pikem naine, seda rohkem on tihti lapsel ruumi (kui ta just ei otsusta laiutada 😀 Mul õde, kes on 180 cm pikk nägi sünnitama minnes välja nagu oleks alles kuskil 7.raseduskuu. Samas poiss oli ca 4-kilone.
Mul endal on kõht olnud sama suur nii 4,6-kilosega kui 3,6-kilosega.
Muidugi võib ka vett palju olla aga seda siis arstid mainivad kui ultrahelis käid.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…iga järgnev laps enamasti ikka suurem, see loogiliselt võttes tähendab ka hoopis teistsugust sünnitust?mis ei ole ma arvan muidugi reegel, et mida suurem laps seda raskem sünnitus või kui naine ise pisike ja laps suurem siis mingi mega hull, või on neil ikka seos? [/tsitaat]

\”Iga järgnev suurem\” reegli järgi oleksin pidanud kolmanda saama ca 5-kilose (esimene 3998g, teine 4605g). Aga oli hoopis 3,6-kilo kõigest.

Ja minu kõige-kõige kergem sünnitus on selle 4,6-kilosega. Ülikiire, kerge ja tuli kuidagi täiesti iseenesest. Isegi pressima ei pidanud ise kaasa, keha tegi kogu töö täiesti automaatselt.
Ja ega lapse kaal olegi väga määrav. Su vaagnamõõdud ja lapse peaümbermõõt. Pontsakamatel lastel on ju kaal voldikestes – neid pole miskit keerulist sünnitada. Võta rahulikult, lõdvestu ja läheb hästi! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene kord kõhuüm oli 118cm ja kaal pojal oli 3772g ja pikkus 50cm
teine kord kõhuüm 112cm ja poja kaal 4150g ja pikkus 52cm.

mainin ka,et esimene kord olin normaalkaalus ja teine kord ülekaalus enne rasedust.
kõhuüm sõltus rohkem sellest milliseks ma end sõin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole sel kaalul, ümbermõõdul, naise suurusel ja lapse suurusel mingit reeglit. Igaühel on ikka nii nagu on. Minul oli väga-väga suur kõht ja ma ise olen ka laiema puusaga naine, aga laps sündis väga pisike, napilt 3 kg ja õmblusi oli oi-oi, kui palju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus kas kõhu suurusest oleneb ka lapse kaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.