Esileht Väikelaps Kas kõigil tõusis lasteaia kohatasu Tallinnas?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas kõigil tõusis lasteaia kohatasu Tallinnas?

Postitas:

Meil uus tasu 30.74 eur vana tasu oli nats alla 23 eur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Tallinn tõstis lasteaia kohatasu, seega tõusis see ka kõigis munitsipaallasteaedades ja kõigile lapsevanematele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teadnudki, nüüd vaatasin kodukalt ja on jah 30.74 :S
Me siis ka tallinnast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sain arved, olen ¨okis!
Lisaks, et kohatasu tõusis, tõusis ka toiduraha, päev 1,53¤. vanem maksin kaksikute eest 105 ¤ kuus (kui kõik päevad käisid). Nüüd 125 ¤!
Mäletan, et lubati lasteaia lastele tasuta toitu alates 2012. aastast ja kus see on?
Lasteaed on nüüd kallis lõbu! 1/5 minu palgast läheb ainult lasteaia arve maksmiseks.
Minu palka ei piisa kõikide arvete maksimiseks:(
Kuradi valitsus![/tsitaat]

Mis valitsus, Tallinna linn ju tegi seda. Lubas suurendada pärast õnnetust lasteaedade rahastamist ja nüüd ongi tehtud! Need sellid tühje sõnu ei tee!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole veel arveid saanud, arvan, et alla 150¤ see mul kaksikute puhul pole. Jube. Alla 100¤ pole ma suurt saanudki maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohatasu tõusust räägiti ju novembris juba, kui Savipätsi linnavalitsus osutus nii lahkeks, et uuest aastast annab lasteaedadele rohkem raha.

Ainult, et see \”tema\” antav rohkem raha tuleb meie taskust 8,50¤ kuus ühe lapse pealt (30,74-22,24¤).

Tubli töö, Savipäts!

ps. edasi on neil \”plaan\” lasteaedadelt üldse rahale sõnaõigus ära võtta – tahavad nad ju tüüpmenüü välja töötada ja hakata ise määrama kust ja milliseid toiduaineid kasutada tohib.
Normaalne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult asjad on nii – lapsevanemad maksavad rohkem ja linnavalitsus nüüd maksab vähem, olen lasteaia nõukogus ja olin lausa ¨okis :S
nüüd ongi nii, et tavaline aiaarve on 65eur…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:02; 03.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]wildroses kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas lasteaiad saavad nüüd lapse pealt selle 8 ¤ juurde ning kas Tallinna linn maksab ka miskit ? Või on lasteaia seis ikka sama ja lapsevanem sisuliselt suurendab Tln tulusid. [/tsitaat]
sa said väga õigesti aru, nii ta on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 11:02; 03.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehk on ketserlik mõte, aga äkki tekib niimoodi lasteaiakohti pisut juurde? Kui kodused emmed ei pea enam rentaabliks last aeda panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees maksab kohatasu osa püsikorraldusena ja ega me muidu poleks teada saanud kui siis võlgnike nimekirjas.

arve peal ka mingit märget või hoiatust pole (me kohatasu osa peast ei tea ja poleks kahtlustanudki).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 13:46; 03.02 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See nüüd küll ei tohiks uudiseks olla, et kohamaks tõusis. Osad lasteaiad suurendasid ka toiduraha maksumust. Mulle tuli meilile ka kiri, et kohamaks tõuseb, lasteaia kodulehel kirjas, et tõusis, uudistest on juba ammu see läbi käinud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harku vallas läks see kohatasu 46 peale (sendipealt ei mäleta, mees maksab)…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kohatasule tõusis ka toiduraha paljudes lasteaedades. Meil on nüüd toiduraha 1.90 päev. Ja eks arve tuli jaanuari eest päris suur küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole ei arvel – ei selle ega eelmise kuu arvel, ei ole saldokinnitusel, ei ole ühtegi meili saanud. ei ole lasteaias kuskil üleval (vähemalt sealt uksest kust meile on soovitatud käia) ega öeldud. kodulehte meie lasteaial pole.
pidevalt kajastatakse ajakirjanduses igasuguste tasude tõstmist – neid ma väga hoolega tõesti ajakirjanduses ei loe.
nii et minust oleks see tõesti totaalselt tähelepanuta jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 13:46; 03.02 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemate poolt kaetava osa määra suurus avaldatakse ajalehes, kus Tallinna linn avaldab ametlikke teadaandeid –
ujulaga lasteaias on kohatasu nüüd 34,80 eurot, seega on küll see Tallinnas erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Harku vallas läks see kohatasu 46 peale (sendipealt ei mäleta, mees maksab)… [/tsitaat]
Tegelikult on Harku vallas kohatasu peale miinimumpalga tõusu 43,50 ¤.
ka Tallinnas tõusis kohatasu miinimumpalga tõusu pärast- need on omavahel seotud protsendiga miinimumpalgast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Kas kõigil tõusis lasteaia kohatasu Tallinnas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.