Esileht Lapse ootamine Kas kõik jamad algavad just veritsusega?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas kõik jamad algavad just veritsusega?

Postitas:

Lapse ootamine. Juhul kui midagi on valesti,siis kindlasti algab veritsus või ei pruugi? Käid rasedana ringi ei saagi aru,et midagi on valesti. On see võimalik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi aeg on võimalik jah, lõpuks hakkab ikka kas verejooks või sisemised valud või muud jamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla veritsust. Päris paljud käivad mitu nädalat peetunud rasedusega ringi. Endal kogemus olemas, null märki, et midagi valesti oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi olla veritsust. Päris paljud käivad mitu nädalat peetunud rasedusega ringi. Endal kogemus olemas, null märki, et midagi valesti oli.

Jah, nii ongi. Mul peetus 6+4 ja teada sain 11+ nädalal. Ja voolus läks kergelt helepruunikaks, see ei tundunud mulle okeina ja pöördusin valvekasse. Ei teagi, kui kaua oleks veel aega läinud, et oleks ise ära kukkunud, sest kui nädal hiljem tehti puhastus, polnud minul mingit veritsust või tõsisemat määrmist tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi.
Ohu märgiks on ka kõhuvalu, vesine voolus (=lootevesi?), loote liigutuste kadumine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks mitte. Minul just peetumine selja taga 🙁
Käisin 8+2 esimeses ultrahelis ning seal oli kõik korras, lapse süda lõi ja kõik hästi.
Muidu suhteliselt raseduse algusest peale ärkasin öösel u. 2-4 paiku suure pissihäda peale.
Paar päeva peale arstilkäiku enam ei ärganud nii vara, siis ärkasin umbes 6-7 ajal esimest korda, et WC-sse minna. Mina muidugi sellest midagi välja ei lugenud, sest räägitakse ikka et sümptomid tulevad ja lähevad.
Kui rasedust pidi olema 10+0, ärkasin öösel väga tugevate päevade valude peale. Käisin iga 5 min tagant vetsus et kontrollida kas määrib kuna igal pool räägitakse ikkagi valudest koos määrimisega. Minul absoluutselt ei määrinud, lihtsalt olid hootised tugevad valud. Googeldasin ennast lolliks, et aru saada millised need tugevad valud siis on ja mõtlesin, et ehk mul on lihtsalt väga madal valulävi ja emakas venib.
Hootised regulaarsed valud oleks tegelikult võinud juba olla märk, et kõik pole korras. Järgmisel päeval olid valud nõrgemad, kuid siiski tuntavad ja õhtu lõpuks hakkas õrnalt roosakalt määrima ning seda nähes läksin jalapealt erakorralisse.
Seal sain väga kurva uudise, et rasedust näitab 7+5 ning südametööd ei ole.
Peale seda määris mul 3 päeva õrnalt pruunikalt ning siis hakkas puhastus ise pihta, valud olid väga suured ning verd tuli korraga palju.

Kokkuvõtvalt on regulaarsed valud (mõõtsin vahedeks 5-6 min) ilma määrimiseta raseduse alguses kindlasti häirekella väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Kas kõik jamad algavad just veritsusega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.