Esileht Pereelu ja suhted Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?

Postitas:

Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?
Minu musu kindlalt ei vaata.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naiste vaatamine pole truudusemurdmine. Kui mees ei vaata, on ta tõenäoliselt lihtsalt madala seksuaalsusega või ükskõikne naiste välimuse suhtes. See ei tähenda, et ta oleks sügavalt armunud.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?

Minu musu kindlalt ei vaata.

Paha lugu, kui talle siis koledad meeldivad. Sa ei tunne end seepärast halvasti?
Oih. Või oled äkki hoopis mees?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki su musu eelistab siis hoopis mehi?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geimehed ei vaata, kui nad just pole ka transvestiidid ja sel ilusal naisel nt midagi sellist seljas, mida nad ise kanda tahaksid. Ja kindlasti võib ette tulla olukordi, kus on midagi tähtsamat teha, nt tark mees proovib siis ka mitte vaadata, kui ta “oma musuga” koos on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Hea” provikatsioon jälle. Ei kujuta ette, et üks naine kirjutab foorumis “minu musu” ja mõtleb meest selle all.

Ma ise olen naine ja vaatan ka ilusatele naistele järele. Mu mees ka vaatab, aga üritab rohkem märkamatult seda teha 🙂

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi on selles, et ILU on vaataja silmades. Niiet kõigepealt defineeri enda mõistes “ilus naine”, siis võib edasi rääkida “kõigi meeste” tegevusest tema suhtes.
Üldiselt arvan, et konkreetse mehe jaoks ilus naine paneb ikka tema pead pöörama (enda suhtestaatusest olenemata). Minu meelest see on normaalne… Peaksin imelikuks, kui suhtes mees teisi naisi üldse ei märkaks – ilmselt siis kapihomo, kes kattevarjuks teemaalgataja naiseks võtnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees kindlasti vaatab neid aga koos olles ta teeb seda delikaatselt. St, et ei vahi peab pöörates pikalt järgi ja keel ripakil, kui mina paragasjagu tal kõrval kõnnin.
Aga ma olen näinud, et silmanurgast vilksamisi mõnd naisterahavst ikka rohkem vaatab.
Mind see ei häiri.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan ka ilusatele meestele järele (õige on järele, mitte järgi). Vaatan ka ilusatele naistele järele, õigemini stiilsetele naistele ja püüan lahti muukida, milles nende võlu seisneb. Ma isegi ei ole tähele pannud, kas mu mees vaatab. Aga ju ta siis ikka väga silmatorkavalt ei vaata, kui ma pole märganud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Ja naised vaatavad kah. Ilus naine on esteetiline ja mis patt see on siis ilu vaadata?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees ilmselt vaataks, kui tal oleks aega selliste asjade jaoks ja kõrgem libiido. Meil on väiksed lapsed, täiskoormusega töö ja muud kohustused. Ma ise ka ei vaata enam kedagi, sest lihtsalt pole aega sellisteks mõteteks. Kindel see, et vaataksin kena meest muidu küll. Vaatamine ei ole kuritegu.
Aga kust võtavad teised mehed/naised selleks aja samal eluetapil(nad ju võtvad), sellest ma aru ei saa. Ma ei jõua oma kohustusigi tihti õigeaegselt täidetud, sest ärkvelolekuajast lihtsalt ei jätku, et kõike meeles hoida ja tehtud saada. Kui olen õhtul paar tundi vahel lihtsalt sohval lösakil, siis mu ajus liiklus seiskub. Kui mu elutoas ka oleks mingid mehed mööda kõndimas, siis ma ilmselt ei taipaks neid märgatagi. Küll aga võtan aja perekooli jaoks aegajalt :D:D

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 11:21; 17.08 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll aga võtan aja perekooli jaoks aegajalt :D:D

Eks ikka, tähtsamad asjad kõigepealt! 😛

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, sest vaatan ise ilusaid naisi. Samal ajal teatavasti mehe silmi jälgida ei jõua, kui endalgi tegemist. Minu poolest vaadaku, kui tahab, topeltstandardite esitamist ma ei harrasta.

Pimedad mehed kindlasti ei vaata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka vaatab mina ise ka vaatan vahest mõnele naisele järgi. Silmad on ju peas ja pime ka mu mees pole 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?

Minu musu kindlalt ei vaata.

Jälle sina, Liis?!?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Su mees on pime?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?

Minu musu kindlalt ei vaata.

Iga normaalne mees vaatab, viisakas mees vaatab nii, et kaaslane ei näeks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tean ühte meest, kes passib naiste jalgu. Olen mitu korda näinud, kuidas ta oma silmi puhkab. Lihtsalt meenus selle teemaga seoses. Meie lapsed käivad ühes klassis ja näen teda üsna tihti. Naljakas on vaadata

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 11:21; 17.08 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu musu vaatas mulle täna ikka väga pikalt järgi ja saatis lausa õhusuudluse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata mina vallalisena vaatan keda tahan……

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ei vaata, sest ta on kehva nägemisega ja tegeleb ringikõndides oma mõtetega, teisi inimesi ei näe. Ka mind ta ei paneks tähele kui juhuslikult linnas mööda kõnniksin.

Tegelikult, järele ei vaata enamus mehi, sest see on ebaviisakas. Aga ilusat naist vaatab muidugi küll enamus mehi ja ausaltöeldes vaatan ise ka ilusaid naisi… ja mehi ja lapsi jne. Aga muidugi mitte ihaledes, silm lihtsalt puhkab ilusa inimese peal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Just – viisakas mees vaatab delikaatselt, eriti kui oma naine kõrval on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas kõik mehed vaatavad ilusatele naistele järgi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.