Esileht Ilu ja tervis Kas koroona ajal on vaja käia beebisid kaalumas ja vaktsineerimas?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas koroona ajal on vaja käia beebisid kaalumas ja vaktsineerimas?

Postitas:

Karmen Joller Perearstide Liidu juhatusest arvab, et on vaja. Kirjutasin eriolukorra juhtidele sel teemal kirja, mida saab vaadata siit: https://www.facebook.com/tarmo.lausing/posts/3004923176196329

Mis teised arvavad?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et on palju teisi perearste ka, kes mõtlevad teisiti.

Ja teiseks arvan ma, et üle hakkab viskama see mingi isiklik vimm konkreetse tohtri suunal. Kas vaktsiinivastaste grupis ei suutnud piisavalt mõnitamist selle teemaga esile kutsuda, et siit ka kiitust oma teole otsite?

Kõva mees kulutab rohkem aega tegemisele kui kuulutamisele, et vaadake kõik, mida ma kordan saatsin.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beepsud on keelatud, lapsed on lubatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Jolleri arvamus on ainus, mis loeb? Minu perearst ei kaalu-mõõda praegu mitte ühtegi imikut.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma arvan?
Et dr. Lausing tahab olla sama tähtis kui dr. Ratas ja dr. Kiik ja dr. Ligi ja dr. Ansip…

Kirja ennast ei hakka lugemagi. Teemat ju inimene niikuinii ei valda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja võiks tegeleda endale jõukohasemate asjadega. Imikute arstlik jälgimine on absoluutselt vajalik ka praegu. See ei ole ju ometi ainult kaalumine, mõõtmine, vaktsineerimine. Meenutage kasvõi aastatagust Annabeli juhtumit. Kui tema ei oleks perearsti juurde pääsenud mõne taolise lollaka üleskutse tõttu, oleks ta olukord tänaseks lootusetu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kas koroona ajal on vaja käia beebisid kaalumas ja vaktsineerimas?