Esileht Ilu Kas kortsus kaela enam siledaks ei saa?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas kortsus kaela enam siledaks ei saa?

Postitas:

Käisin just uut dokumendifotot tegemas. Oh issand. Mul on viimase 3 aastaga elu kardinaalselt muutunud, muidugi halvemuse poole. Nüüd saan kohe 40 ja kael on fotol selline, et… Ühesõnaga, olen õnnelik, et salli ja kõrge kaeluse hooaeg algas. Ma ei olnud peegli ees aru saanudki, et asi nii halb on.
Kui juba kortsus on, kas siis on juba hilja või saab veel mingite harjutuste või kreemidega siledamaks?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tea kui palju sa inglise keelest aru saad, aga info on siin:

https://www.youtube.com/watch?v=YZ_2S7YHQC8
https://www.youtube.com/watch?v=k11zFIjkbQI

jne

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 21:01; 18.10 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mikroneedlingu protseduur aitab, nii nägu, kaela, kui ka dekoltee piirkonda. Soovitan, super hea protseduur. Googelda, saad head infot????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dokumendipilti nüüd küll ära tõe pähe võta.
Mul emal jäi pildil silmaalused paistes ja sinised, mida tglt tal pole. Üldse kuidagi 15 aastat vanem ja kurnatud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dokumendipilti nüüd küll ära tõe pähe võta.

Mul emal jäi pildil silmaalused paistes ja sinised, mida tglt tal pole. Üldse kuidagi 15 aastat vanem ja kurnatud.

Tõsi. Ma iga kord saan kreepsu kui uut dokumendipilti tegema lähen, juba lapsena sain. 😀
Samuti ei tasu hinnata oma välimust proovikabiinide valgustuse käes peeglitest vaadates. 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ähh, muidu oleks see tõsi, aga ma ei käinud seal automaatputkas, vaid fotograafi juures. Sama fotograaf tegi ka mu pulmafotod, proff tädi on. Kui tema minust nii koleda pildi sai, on asi tõsine…????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 18:01; 15.10 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no siin on üks artikkel, mingi tädi sai päris hea tulemuse:

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-7584555/Woman-looks-TEN-years-younger-undergoing-new-non-surgical-facelift.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 21:01; 18.10 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dokumendipilti nüüd küll ära tõe pähe võta.

Mul emal jäi pildil silmaalused paistes ja sinised, mida tglt tal pole. Üldse kuidagi 15 aastat vanem ja kurnatud.

Tõsi. Ma iga kord saan kreepsu kui uut dokumendipilti tegema lähen, juba lapsena sain. ????

Samuti ei tasu hinnata oma välimust proovikabiinide valgustuse käes peeglitest vaadates. ????

Vastupidi- need on just reaalsed pildid teist. Pea liiva alla toppimisks muidugi ei sobi, liiga halastamatud.
Kui te eelistate vaadata hämaras tehtud, töödeldud vms. pilte, või keerata koduse peegli ees ette parem külg, siis palun väga. Enamasti liigute siiski ringi tugevas päeva- või kunstvalguses ja olete just sellised nagu dokumendipildil.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näojooga ehk aitab. Kavatsen ise proovida. Internetis ja YouTube-is on palju õpetusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Enamasti liigute siiski ringi tugevas päeva- või kunstvalguses ja olete just sellised nagu dokumendipildil.

No mul pole ühtegi tuttavat, kelle dokumendifotot olen näinud ja kes päriselt nii jube välja näeks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kas kortsus kaela enam siledaks ei saa?