Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas kristlane tohib süüa moslemi liha?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kas kristlane tohib süüa moslemi liha?

Postitas:
Kägu

Kristlane ja moslem satuvad üksikule saarele, kus ainsaks ellujäämise võimaluseks on süüa inimese liha. Tõmmatakse loosi, et kumb kumma ära sööb. Kristlane võidab loositõmbamise ja sööb moslemi ära. Nädal hiljem kristlane päästetakse ning ta elab pika õnneliku elu. Kas Jumal annab kristlasele pärast surma igavese elu või on inimliha söömine alati patt? Kas moslemi ära söömine on kergendavaks asjaoluks?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

või on inimliha söömine alati patt

Inimene, kel on mingi muu jumal, see pole ju inimene. See ongi kas seapõrsas või banaan.
Milles küsimus.

Samamoodi toimib ju vastupidi: moslem ei tohi oma naisele liiga teha ega teda alandada, sest ta on naine. AGA valget naist, kes pole moslem, võib vägistada, tappa, kõike teha, sest see ei ole mingi patt. Sest mittemoslem pole nende jaoks inimene.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kristlane ja moslem satuvad üksikule saarele, kus ainsaks ellujäämise võimaluseks on süüa inimese liha. Tõmmatakse loosi, et kumb kumma ära sööb. Kristlane võidab loositõmbamise ja sööb moslemi ära. Nädal hiljem kristlane päästetakse ning ta elab pika õnneliku elu. Kas Jumal annab kristlasele pärast surma igavese elu või on inimliha söömine alati patt? Kas moslemi ära söömine on kergendavaks asjaoluks?

Ma teen nüüd sulle haiget, aga Jumal ei kiida mingil juhul inimese söömist heaks. Nii et see igavese elu asi on nüüd lahtine, koguni väga lahtine. Vabalt võib olla, et mõlemad saavad igavese elu. Vabalt võib ka olla, et ei saa kumbki või saab üks neist, kumb, ei tea. See sõltub sellest, mida Jumal nende kahe kohta kogu nende elu jooksul on näinud.
Milviahv usub ilmselt, et Jumal käib isiklikult perekoolis talle aru andmas. Soovitan Jumala käest otse küsida, võib-olla ta vastab sulle, kui vääriliseks peab. Aga trollidega ta üldiselt ei suhtle.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas te pole kuulnud, et jumalaid pole olemas?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga kas te pole kuulnud, et jumalaid pole olemas?

Oleme küll. Me oleme palju muudki kuulnud. Maa olevat lapik ja uriinijoomine aitavat vähi vastu ja inimene olevat ahvist arenenud ja Clintonid olevat reptiilid ja Eesti ajakirjandus on vaba ning kallutamata – igasugu asju kuulukse.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma teen nüüd sulle haiget, aga Jumal ei kiida mingil juhul inimese söömist heaks.

Ma teen ka nüüd paljudele lollidele haiget, aga JUMALAT EI OLE OLEMAS. See kõik on PULLIKAKA.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma teen nüüd sulle haiget, aga Jumal ei kiida mingil juhul inimese söömist heaks.

Ma teen ka nüüd paljudele lollidele haiget, aga JUMALAT EI OLE OLEMAS. See kõik on PULLIKAKA.

Tõesta oma väidet.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõesta oma väidet.

Tõetama peavad need, kes väidavad midagi olemas olevat. Nagu juuras tavaks ja reegliks. Kui esitad väite, et midagi oli/on/toimus, siis pead sina seda tõestama, mitte see, kes väidab vastu, et ei, ei olnud/ei ole/ei toimu.
Nii lihtne ongi. Nii et lase aga käia ja tõesta oma luulud ära.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kristlane ja moslem satuvad üksikule saarele, kus ainsaks ellujäämise võimaluseks on süüa inimese liha. Tõmmatakse loosi, et kumb kumma ära sööb.

Loosi nad võivad ju tõmmata, aga sellises olukorras võidab kas see, kes on füüsiliselt tugevam või see, kes suudab kavalusega (äkkrünnak, lõks) teisest jagu saada või kui kumbki ei taha teist tappa, siis see, kel tervis kauem vastu peab. Loosi saaks heal juhul tõmmata, kui poleks üks ühe vastu, siis tehtaks kaotajale kambakas, aga sellises olukorras looda sa, et kaotaja laseks end lamba kombel maha tappa, läheks löömaks ja võidaks, nagu ma alguses märkisin, kas tugevam või kavalam (või alatum), see sõltub juba individuaalsetest eripäradest, mitte religioonist.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii et lase aga käia ja tõesta oma luulud ära.

Ei viitsi. Ära loodagi.

0
-1
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kas kristlane tohib süüa moslemi liha?