Esileht Väikelaps Kas krõpsudega kindad on paremad kui ilma?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas krõpsudega kindad on paremad kui ilma?

Postitas:
Kägu

Vaatan, et need maksavad oluliselt rohkem. Kas need tulevad vähem käest ära? Üldse võib soovitada häid labakuid 1a4k lapsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küljelt lukuga labakuid soovitan, nt Reima Tassu. Saad käekese täpselt paika, muidu jäädki paika sättima, kui laps oma kätt hoida ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jällegi ei osanud omal ajal neid lukuga kindaid kuidagi lapsele kätte sättida (seni kuni ma lukku kinni panin, suutsid lapsed alati pöidla oma pesast välja ja käe viltu nihverdada), lõpuks ma lihtsalt ei teinud lukku lahti ja panin niisama kätte. Krõpsud on üsna head jah, fikseerivad ilusti kinda. Aga kui toppida kinnas kombeka varruka alla ja varrukaots väga lai ei ole, siis seisab kinnas ilma krõpsuta ka ilusti. Mul millegipärast on mõlemad lapsed eelistanud just seda varianti, et kinnas all ja kombeka varrukas peal, kohe sellest ajast, kui nad üldse midagi eelistada oskasid. Peaasi et kinda varrukaosa oleks küllalt pikk, siis seisavad ka kindad hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jonathanil on pealt krõpsudega mudel, laps eelistab neid tõesti rohkem, kui muid kindaid. Käest ära ka ei tule nii lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei osta krõpsudega ega lukkudega. Täiesti tavalised kummiga kindad on. Nt Lenne. Minu meelest hea mugav kätte tõmmata.

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii väikesele kasutasime Reima(teci) küljelt lukuga kindaid, need olid soojad ja veekindlad, aga mitte nii paksud, et midagi kätte võtta ei saanuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väikesele on krõpsuga paremad jah, sest väikeses käes ei püsi kinnas veel eriti hästi. Mu 1a4k kannab Jonathani villase voodri, luku ja krõpsuga kindaid. Väga head soojad on. Mulle ei meeldi need millel on lukk küljel, neid võimatu normaalselt kätte saada. Jonathanil on lukk peal ja väga kerge kätte panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on saada kindaid(Quicksilver), kus avades luku on kinda sees eraldi ümber randme käiv ja krõpsuga reguleeritav pehme kinnitus. Lisaks siis veel eraldi need kummid jms pingutid.

Lasteaias pannakse kindad kombe alla, mis hoiab ka neid paremini paigal ja seal on esimene eelistus väikestel olnud alati lukk, et saaks käe kiirelt paika sättida. Ja no sealsetel õpetajatel see näpuosavus juba heal tasemel, sest alati on lapsel kindad kindlalt ja hästi paigas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Kas krõpsudega kindad on paremad kui ilma?