Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas kulleriga saab saata lilli, ilma, et teaks saaja telefoninumbrit?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas kulleriga saab saata lilli, ilma, et teaks saaja telefoninumbrit?

Postitas:
Huviline

Soovin saata inimesele lilled, aga ei tea tema telefoninumbrit. Tean töökohta (ja ka seda, et ta seal sellel hetkel kindlasti on) ja nime. Kas see on piisav kullerfirmale?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Miks sa seda kullerifirmalt ei küsi ometigi?

+4
0
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

No mulle  on saadetud valvelauda. Valvelaud   vaatas siis sisevõrgust mu telefoni ja helistas mulle. Kui väiksem firma ja sellist valvelauda ei ole,  kes vastu võtab, siis ma küll ette ei kujuta. Käib kuller mööda koridori ja hõigub, hei, kas teate, kus ma Kati Karu leian?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Loki

Nad enamasti helistavad ette, et oleks üks saadetis tuua, kas saate vastu võtta/olete kohal. Eks see ole oluline rohkem kodus (et poleks tühisõitu) ja hoiaks ka aega kokku, samas kui pole oluline, et inimene ise kullerilt selle vastu võtab (et ei hakata kulleri tulekul mööda maja otsima). Kui tööjuures on nt mingisugune sekretär, müügilett vmt kuhu kuller saab lilled jätta ja antakse edasi on okei. Samas näiteks asutuses nagu lasteaed, kus eraldi sellist kohta pole, on see keeruline – samas oleneb suhtumisest, aga usun, et siiski, kes iganes üldnumbril nt vastab võtab siiski need lilled vastu.

Muidugi olenevalt asutusest võid alati seda üldnumbrilt (leitav nt krediidiinfo vmt kui asutuse kodulehte pole) küsida ja või üldnumbrilt isiku töönumbrit.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Seleina

Nad enamasti helistavad ette, et oleks üks saadetis tuua, kas saate vastu võtta/olete kohal. Eks see ole oluline rohkem kodus (et poleks tühisõitu) ja hoiaks ka aega kokku, samas kui pole oluline, et inimene ise kullerilt selle vastu võtab (et ei hakata kulleri tulekul mööda maja otsima). Kui tööjuures on nt mingisugune sekretär, müügilett vmt kuhu kuller saab lilled jätta ja antakse edasi on okei. Samas näiteks asutuses nagu lasteaed, kus eraldi sellist kohta pole, on see keeruline – samas oleneb suhtumisest, aga usun, et siiski, kes iganes üldnumbril nt vastab võtab siiski need lilled vastu.

Muidugi olenevalt asutusest võid alati seda üldnumbrilt (leitav nt krediidiinfo vmt kui asutuse kodulehte pole) küsida ja või üldnumbrilt isiku töönumbrit.

Mina olen koju küll kullereid tellinud ja hoiatanud, et telefoni pole.

Midagi pole kätte saamata jäänud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Mulle saatsid töö juurde alati kliendid kimpe, nii et nad minu isikliku kui töö tel numbrit ei teadnud.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Lihtne elu

Käib kuller mööda koridori ja hõigub, hei, kas teate, kus ma Kati Karu leian?

Miks ta mööda koridori hõikuma peab, mitte ei küsi esimeselt inimeselt, kes vastu tuleb või ukse avab. Meil väikene firma ja ei mingit valvelauda, kõik lilled jõuavad õige inimeseni. Kui ise lilli saadan, ei ole kunagi telefoninumbrit vaja läinud. Piisab korrektsest aadressist.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Mulle saatsid töö juurde alati kliendid kimpe, nii et nad minu isikliku kui töö tel numbrit ei teadnud.

Väga ei kujuta ette, kuidas klient ei tea Sinu töönumbrit? Isegi kui suhtlus käis meilitsi, siis normaalsetes ettevõtetes ju pannakse ka meilide alla telefoninumber. Või mille jaoks see töönumber siis on täpsemalt? Vastuseks teemaalgatajale, siis lilli saab saata ka ilma telefoninumbrit teadmata, aga mina vaataks netist ettevõtte sekretäri numbri või üldnumbri ja kasutaks seda.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
PiretTP

No kohe huvitab mis töö see on kus kliendid pidevalt ja alati lilli saadavad.

+8
0
Please wait...

Postitas:
kata85

Raamatupidamisfirmas nt rahulolevad kliendid saadavad kas sünnipäevaks või isegi siis kui nende jaoks midagi olulist suutsid teha.

Minu teada lillepoed, kes seda teenust pakuvad, ei soovi saaja numbrit, ainult aadressi.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
atsetoon

Väga ei kujuta ette, kuidas klient ei tea Sinu töönumbrit? Isegi kui suhtlus käis meilitsi, siis normaalsetes ettevõtetes ju pannakse ka meilide alla telefoninumber. Või mille jaoks see töönumber siis on täpsemalt? Vastuseks teemaalgatajale, siis lilli saab saata ka ilma telefoninumbrit teadmata, aga mina vaataks netist ettevõtte sekretäri numbri või üldnumbri ja kasutaks seda.

Eks iga ala on erinev, minu klientidel ei ole minu töönumbriga midagi pihta hakata 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
PiretTP

Raamatupidamisfirmas nt rahulolevad kliendid saadavad kas sünnipäevaks või isegi siis kui nende jaoks midagi olulist suutsid teha.

Minu teada lillepoed, kes seda teenust pakuvad, ei soovi saaja numbrit, ainult aadressi.

Ei julge isegi ette kujutada mida ” raamatupidaja” firma midagi olulist  tegi kliendile.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Olen TA, suhtlesin kulleriga ja võisin panna ka enda telefoninumbri ja piisas juhisest, kuhu pakk jätta. Aitäh kõigile.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kata85

Ei julge isegi ette kujutada mida ” raamatupidaja” firma midagi olulist tegi kliendile.

No omast kogemusest võin öelda, et kliendil oli hea meel, et tegin raamatupidamise korda. Eelmine ei olnud suutnud isegi elementaarset mitte

+2
-1
Please wait...

Postitas:
sedajateist

Jah, saab.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas kulleriga saab saata lilli, ilma, et teaks saaja telefoninumbrit?