Esileht Koolilaps kas külmapühad?

Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Teema: kas külmapühad?

Postitas:
Kägu

RE: kas külmapühad?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ha-haaa, no ei usu, et sa Saksamaal oma load tegid, eks siia võib ju kõike kirja panna.[/tsitaat]no mis teha,kui ei usu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kiili Gümnaasium on nädalalõpuni õppetöö peatanud. Põhjus just küttesüsteemis. Meil muidugi ka külmem kui Tallinnas. -28 oli ühel hommikul akna taga. Eile last muusikakooli viies oli alev justkui välja surnud. Ei kohanud ühtegi last kusagil. Samas olen samuti kuri õpetajatle, kes puudumist halvustavad ja kooli tulemist nõuavad. 1kl lapsed ootasid teisipäeval bussi 40 minutit 20 kraadises pakases. Keegi neid muidugi koolomajast välja ei ajanud. Aga lapsed on ju lapsed. Kes neist nüüd seda kellagi nii hästi tunneb või bussiaegu jälgib. Tunnid olid lühendatud ja peale kooli kohe õue bussi ootama. Laps oli koju tulles täiesti läbi külmunud. Vot on koht, kus õpetajad enam ei vastuta ja vanem ka vastutada ei saa. Julgustan kõiki lapsi koju jätma ja mõnuga külmapühasid pidama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kiili Gümnaasium on nädalalõpuni õppetöö peatanud. Põhjus just küttesüsteemis. Meil muidugi ka külmem kui Tallinnas. -28 oli ühel hommikul akna taga. Eile last muusikakooli viies oli alev justkui välja surnud. Ei kohanud ühtegi last kusagil. Samas olen samuti kuri õpetajatle, kes puudumist halvustavad ja kooli tulemist nõuavad. 1kl lapsed ootasid teisipäeval bussi 40 minutit 20 kraadises pakases. Keegi neid muidugi koolomajast välja ei ajanud. Aga lapsed on ju lapsed. Kes neist nüüd seda kellagi nii hästi tunneb või bussiaegu jälgib. Tunnid olid lühendatud ja peale kooli kohe õue bussi ootama. Laps oli koju tulles täiesti läbi külmunud. Vot on koht, kus õpetajad enam ei vastuta ja vanem ka vastutada ei saa. Julgustan kõiki lapsi koju jätma ja mõnuga külmapühasid pidama![/tsitaat]
See 40 minutine ootamine on ikka liig küll, kas siis õpetajad ei teadnud koolibussi aegu kui lühendatud tunnid tehti? Ja ühelgi õpetajal silmi peas polnud, et ei näinud, et esimese klassi lapsed liiga vara välja läksid? Mina käin oma esimese klassi linnalapsed bussipeatuses vastas, paljudel käiakse ka koolis vastas ja kui mul laps näiteks 10 minutit kauem kohmitses olin tunduvalt soojemate ilmadegagi üsna ära külmunud. Esimese klassi lapsed eriti kella ei taipa vaadata ja kui nad on harjunud peale tundide lõppu kohe bussi ootama minema, siis nad niiviisi ka teevad. Olen ka teie õpetajate peale kuri, täiskasvanul peaks ikka rohkem mõistust ja analüüsivõimet olema kui 7 aastasel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See 40 minutine ootamine on ikka liig küll, kas siis õpetajad ei teadnud koolibussi aegu kui lühendatud tunnid tehti? Ja ühelgi õpetajal silmi peas polnud, et ei näinud, et esimese klassi lapsed liiga vara välja läksid? Mina käin oma esimese klassi linnalapsed bussipeatuses vastas, paljudel käiakse ka koolis vastas ja kui mul laps näiteks 10 minutit kauem kohmitses olin tunduvalt soojemate ilmadegagi üsna ära külmunud. Esimese klassi lapsed eriti kella ei taipa vaadata ja kui nad on harjunud peale tundide lõppu kohe bussi ootama minema, siis nad niiviisi ka teevad. Olen ka teie õpetajate peale kuri, täiskasvanul peaks ikka rohkem mõistust ja analüüsivõimet olema kui 7 aastasel.[/tsitaat]
Õpetajatel on täiesti ükskõik, ainuke, mille peale nad veel viitsivad, on kiunuda kui vähe nad ikka palka saavad. Lugesin täna hommikul uudist sellest kuidas 1. klassi tüdruk koolis viga sai ja mitte kedagi ei huvitanud. Ainus mure oli see, et ikka süüdi ei jääks. Aga lapse aitamine oli täiesti tagaplaanile jäetud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 91 kuni 94 (kokku 94 )

Esileht Koolilaps kas külmapühad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.