Esileht Ilu ja tervis Kas kummikommid on head liigestele?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas kummikommid on head liigestele?

Postitas:

Mul tihti kaelavalud, soovitati süüa sülti, tarretist jne. Kas kummikommid sobiksid ka?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 14:10; 19.11 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kumb sind rohkem häirib, diabeet või kaelavalud.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritad neid paar tonni süüa?
Või teeks võimlemisharjutusi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen võimlemisharjutusi ja kõike muud ka veel. Lihtsalt, kas neid on ka soovitav süüa?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 14:10; 19.11 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need on samuti zelatiin, seega sobib. Aga soovitaks teha neid ise (teed nagu kange tarretise ja paned jääkuubikuvormidesse vms, saab kasulikum korraliku mahlaga, vitamiinirikkam ja odavam) või ost nt kollageenipulbrit (iherb, amazon nt) viimast kasutan ise, kilohind tuleb isegi odavam kui osta neid zelatiinipakikesi toidupoest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 15:30; 23.11 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin poes nende kummikommide koostist- glükoosi fruktoosisiirup oli esimeste seas. Panin riiulile tagasi. See on üks asi, mida mu toidus ei tohi olla. Lugesin kunagi artiklit selle siirupi kahjulikkusest organismile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina praegu söön lihtsalt puhast želatiini. Maxima müüb ühe Saksa firma želatiini, mis on kindlalt loomne. Iga päev segan seda teelusikatäie jogurti hulka ja söön ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina söön seda: confit.eu/toode/iconfit-hudroluusitud-kollageen/?gclid=Cj0KCQiA28nfBRCDARIsANc5BFCMYp-xRXXRtCR3C00KZKPOjMa8Cm1qaljlxTPj4W8BnetmKwGzYhsaAkqhEALw_wcB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummikommidest saad suhkrut ja toiduvärve rohkem kui seda želatiini, mida sul vaja on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah, mrsa tõttu on asi kulgenud nüüd ka liigestesse. Sülti oskan ja teen ka ise, aga enam ei jaksa. Lisaks südameklappide hävinemisele on juba mõnda aastat ka liigesed probleemiks. Mis oleks ühele invaliidsuspensioni saavale keskealise taskukohane näiteks esmaseks proovimiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaksin kollageenipulbrit, olen kasutanud seda igapaevaselt terve aasta ja toesti markan, et sellest on kasu. Lisaks on see kasulik ka nahale. Lisan igal hommikul seda oma kohvi sisse (mingit maitset ei ole tunda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen võtnud lusikatäie želatiini niisama, mingit maitset tal ei ole, nagu suuremat suutäit neelad. Võib ka teha nii nagu eelpoolkirjutanud ja segada millegi hulka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummikommide peale ma küll liigesehaigena oma raha ei raiskaks. Toidulisandite kasutamine on mõeldav, aga kõige odavam liigeseravi on ikkagi igapäevane liikumine ja selle peale raha ei pea kulutama. Liigutamine on otseselt seotud liigesevõide tekkimisega st et kui tasapisi oma päevast liikumist suurendad, siis tekib ka liigesevõiet rohkem ja vähenevad oluliselt vaevused. Loe siit kui mind ei usu: https://60pluss.postimees.ee/4209857/liigesed-tahavad-liikumist

Aga kui sul hoopis kaelavalud, siis ei pruugigi see olla seotud liigestega vaid rohkem lihaspingete ehk -spasmidega. Ka siin on liikumisest kasu. Inimesed põlgavad sageli kõige lihtsamad ja odavamad lahendused ära ja otsivad “imevitamiini” mis nõiavitsana ühe korraga nende valu ära võtab. Muuda selle asemel pisitasa natukesehaaval oma elustiili ja imed hakkavad sündima. Räägin oma kogemusest. Küsi kui tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummikommid on täis mürgiseid värviaineid. Mina ei võtaks neid suhugi.
Soovitan bioglükosamiini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest on kaelavalud, kas sundasendist (arvutiga töö, silmade üleväsimus), või on tõesti siis kaelaliigestes probleem. Aga siis peaks suuremad liigesed ka tunda andma.
Kummikommid on kallid, suhkrut ja toiduvärvi täis, usun, et kõik positiivse mida nad sisaldavad nullib suhkur (diabeet, kaalutõus) ja värv-maitse-lõhnaained juba ära. Soovitan kas tavalist toidupoe zelatiini või kollageenipulrbrit, paha ei peaks need kumbki tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 15:30; 23.11 00:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Kas kummikommid on head liigestele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.