Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )

Teema: Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?

Postitas:

Inimene alustab uues kohas tööd ja ta ei teagi, kui palju palka hakkab saama?

Mis mõttes alustab, KANDIDEERIMISEST käis ju jutt..või oled juba enda eelmise sõnavõtu unustanud, võin meelde tuletada:

Aga nii loll on küll, et pidevalt uutele 700-eurostele töökohtadele kandideerida.

Kui ma ise olen kuhugi kandideerinud, siis CV saates olen teadnud täpset palganumbrit neist vaid 3%. Umbes nii paljud oma palgad ju töökuulutustes avaldavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.10 18:49; 12.10 15:56; 12.10 16:38; 15.10 18:34; 15.10 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene alustab uues kohas tööd ja ta ei teagi, kui palju palka hakkab saama?

Mis mõttes alustab, KANDIDEERIMISEST käis ju jutt..või oled juba enda eelmise sõnavõtu unustanud, võin meelde tuletada:

Aga nii loll on küll, et pidevalt uutele 700-eurostele töökohtadele kandideerida.

Kui ma ise olen kuhugi kandideerinud, siis CV saates olen teadnud täpset palganumbrit neist vaid 3%. Umbes nii paljud oma palgad ju töökuulutustes avaldavad.

Teema sai ju alguse sellest, et kandideerimisel küsitakse, miks inimene pidevalt töökohti vahetab ja väga arukas vastus seepeale oli su meelest, et 700-eurosel töökohal ei saagi pikalt töötada. Teeme siis ka sulle mäluvärskenduse:

Mul üks tuttav käis hiljuti töövestlusel ja teemaks oli pidev töökohavahetus.. Tema ütles selle peale, et kas see värbaja on tõepoolest nii loll, et arvab, et ma jään pikaks ajaks ühe koha peale mingi 700 euroga töötama.

Järelikult töökohtade vahetusest ikka jutt (pidevalt liigub ühelt 700-euroselt kohalt järgmisesse), millele eelneb ka loomulikult kandideerimine. Aga ega pelgalt kandideerimisega töökoht vahetu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 08:24; 15.10 22:33; 16.10 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need formaalsed konkursid on ikka nii naljakad. Olen töötanud kohas, kus ülemus soovis naisukest tööle võtta aga no kuidas sa võtad niimoodi, peab ikka näitama ,et meil konkurss. Ja siis see naisuke intervjueeris uusi töötajaid aga näed ei sobinud keegi, ta oli ise kõige parem ikka. Naljanumber ja inimeste aja raiskamine.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

….siis ma ei imesta miks asajd nii on….paraku. Loen ja imestan seda teksti.

Kandideerijaid on igasuguse harituse, hariduse ja elufilosoofiaga. See on selge!

Muidugi oskan ka mina mitte personalitöötajana ridade vahelt välja lugeda olulise info.

Me kõik saame vanaks, mis ei tähenda, et 45-aastane on vana. On palju nooruslikke inimesi igas mõttes ka 50-sena.

Vanuse suhtes on Eestis endiselt tagurlikkus, aga just elukogemus ja töökogemused juurde annavad tööandjale tulevikuperspektiivi, sest me kõik õpime tööajaloo jooksul teistelt ja vastupidi.

 

 

 

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ise olen kuhugi kandideerinud, siis CV saates olen teadnud täpset palganumbrit neist vaid 3%. Umbes nii paljud oma palgad ju töökuulutustes avaldavad.

meie laps pidi (vanemate tungival nõudmisel) täna ära ütlema ühest tööpakkumisest, kuhu läbi mitme vooru kandideeris. alles siis, kui töölevõtmise jaoks isikuandmeid küsiti, sai lõpuks teada palganumbri, mis oli täpselt 4,5 korda väiksem kui ta oma eelmisel töökohal katseajal sai (ülikooliõpingute kõrvalt töötades).
ja peale äraütlemist veel helistati tagasi, et millist tööd ta siis ootab. tobe, selge  on ju, et inimene ootab oma haridusele ja oskustele vastava palgaga töökohta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil pandi kunagi kuulutusi üles olemasolevate töötajate hirmuramiseks ja mõttega, et vaatame, äkki tuleb midagi huvitavat ja vahetame kellegi välja. Ülemus oli üsna peast soe ja paranoiline.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?

Alles eile saatsin konkursile oma cv ja motivatsioonikirja ja täna tuli juba vastus, et nad analüüsisid minu dokunente põhjalikult ja ma ei osutunud valituks.

Imelik on see, et nii kiiresti sai neile selgeks, et ma ei sobi. Nõutud haridus ja töökogemus on mul olemas. Tekib hoopis tunne, et tegemist on formaalse konkursiga, kus uut inimest polegi vaja.

Tahaks neid kuidagi torkida ja uurida, mis siis minu profiilis neile ei sobinud. Kas teie küsiksite?

Ma tean, et ma mingit sisulist vastust ei saa, aga ärritab selline asi.

Kuna tegemist sellise asutusega, kus töötajate nimed on avalikud, siis ma jälgin, kas võeti kedagi juurde.

Aitäh!

Ma ise ntx olen küll googeldanud meile kandideerinud inimesi aga mina ei ole värbaja. Selline taustauuring polevat lubatud. Aga kaunis palju huvitavat saab ikka mõne inimese kohta teada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma ise olen kuhugi kandideerinud, siis CV saates olen teadnud täpset palganumbrit neist vaid 3%. Umbes nii paljud oma palgad ju töökuulutustes avaldavad.

meie laps pidi (vanemate tungival nõudmisel) täna ära ütlema ühest tööpakkumisest, kuhu läbi mitme vooru kandideeris. alles siis, kui töölevõtmise jaoks isikuandmeid küsiti, sai lõpuks teada palganumbri, mis oli täpselt 4,5 korda väiksem kui ta oma eelmisel töökohal katseajal sai (ülikooliõpingute kõrvalt töötades).

ja peale äraütlemist veel helistati tagasi, et millist tööd ta siis ootab. tobe, selge on ju, et inimene ootab oma haridusele ja oskustele vastava palgaga töökohta.

No aga siis ju ise täismöku laps teil, kui isegi viimases vestlusvoorus ei märka palganumbrit küsida ja saab selle teada alles toolepingu draftist. Absoluutselt ebaprofessionaalne käitumine ning samamoodi ebaprofessionaalsed vanemad, sest nagu ma aru saan, teeb laps iga liigutust vaid vanemate tungival soovitusel/nõudmisel.

Ja see, kui täiskasvanud inimene loobub millestki/teeb otsuseid “vanemate tungival nõudmisel” on huumor omaette.

Ikka tavalaps teil või puudega, eestkoste all?

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alles siis, kui töölevõtmise jaoks isikuandmeid küsiti, sai lõpuks teada palganumbri, mis oli täpselt 4,5 korda väiksem kui ta oma eelmisel töökohal katseajal sai (ülikooliõpingute kõrvalt töötades).

Miks ta siis seal edasi ei tööta?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, mõned tööandjad on täitsa opakad. Korra käisin läbi tõelise kadalipu – CV-voor, grupivestlus, kodune ülesanne ja siis F2F juhatuse liikmega, kus ta mulle ütles, et olen küll väga äge ja põhjalik, aga mul pole töökohale vastavat haridust…. WTF. Olin lihtsalt keeletu, ei mäleta enam, kuidas kojugi sain..
Tuttav pidi ühele teisele kohale kandideerides koduse ülesandena tekitama firmale äri- ja turundusplaanid. Sel hetkel ta taandus. Et need plaanid oleksid kohe täitsa tasuta võtta?
Üks tööandja saatis mulle ise tagasiside, ilma küsimata, see on muide ainus kord, kui olen midagi vastu saanud. Kirja sisu oli samas lihtne, kirjutati, et ma ei sobi sellele kohale, sest ei ela Tallinnas, vaid Tartus. Kuigi olin motivatsioonikirjas maininud, et otsin uusi väljakutseid, pereelu ega segavaid faktoreid ei ole ning elukohavahetus pole probleemiks.
Muidu on ikka see “Täname kandideerimast. Soovime edu edaspidiseks.” Kuidas sa sellisele vastad?
Töövestlustel pole ammu käinud. Mõned näited intervjueerijate küsimustest: “Kellena näete end viie aasta pärast?”, “Miks te tahate just sellele tööle tulla?”, “Milline on ideaalne töö?”, “Oletame, et magasite sisse, teil on päevad, kaup jääb hiljaks, peldik on umbes, tanklaleti taga on pikk järjekord, kuidas käitute ja kelle esimesena ära teenindate?”, “Vaadake palun seda teksti [vene keeles] ja lugege meile kaks esimest lõiku palun ette!”, “Avage Excel, koostage tabel, värvige kaks lõiku kollaseks ja saatke see fail meie personalitöötajale!” (taheti üldarvutioskust teada) jne jne
– Ideaalse töö peale vastasin, et see võiks olla midagi lihtsat, rahulduspakkuvalt, tulutoovalt, aga ikkagi töötamist, mitte mingit jalad-seinale-lösutamist. Vastati, et mingi imelik olen vä, selline olekski just õige amet, et viskad jalad seinale ja raha tiksub.
– Tanklaküsimuse peale vastasin, et püüaksin mitte närvi minna, et hea ning positiivne suhtumine tuleb kasuks. Ja küsisin personalitöötajalt vastu, et kuidas ta ise taolises olukorras käituks – see u 50 kanti naisterahvas vastas, et ta tõmbaks end ilmselt oksa, sest tema pole oma elukoolis sellises olukorras kunagi olnud ja jumal tänatud.
– Vene keele kohta ütlesin, et selle mitteoskus oli ju cv-s välja toodud.. – Oi, me tahtsime oma silma ja kõrvaga veenduda, kas tänases Eestis on tõesti inimesi, kes ei valda vene keelt! Küsisin vastu, et ise valdate siis või? Vastus oli selline, et ääri-veeri, et tegelikult pole neil oma töös seda vaja, et milleks siis? Aga vaene kandideerija peab!
Pärast viis aastat kestnud lõputuid kandideerimisi loobusin ja läksin tööle toidupoodi. Muide, ka sinna on raske saada – Maxima ja Selver, tänavu ka Lidl ütlesidki ära. Läheb kuues aasta, töö pole ideaalne ja järjest enam tunnen veits.. segaseid tundeid, kui näen endist klassi- või kursakaaslast, õpetajat või õppejõudu, kellest vaid mõni tahab mu ära tunda ja on valmis tervitamisest pikemasse vestlusesse laskuma. Aga töö on osaliselt trenni eest ja mulle meeldib klientidele heameelt teha. Päris surmani ma seda siiski teha ei tahaks. Jäävadki igasugused kahtlused, kõhklused, vajakajäämised, deprekad, segased tunded…

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust tihti valitakse inimesi üsna valesti. Näiteks meil oli konkurss andmeanalüütiku kohale. Nimi küll peen, aga tegelikkuses väga igav ja mitte erilisi väljakutseid pakkuv töö. Ainult teed excelis risttabeleid ja kogu lugu. Seda õpetatakse põhikoolis. Proovitööl oli ka üks noor poiss IT haridusega, kes sai selle ülesande kõige kiiremini valmis ja tema ka võeti. Samas oli see töökoht talle liiga igav ja rutiinne, seega pidaski kuu aega ainult vastu. Samas keskealised tädikesed, kellel ka matemaatika või statistikaalane haridus ja töökogemus (kuigi ka see oli sellele kohale täiesti too much) välistati kohe. Sama ülemus astub järjest ja järjest sama reha otsa. Valib mingi ülekvalifitseeritud inimese igava töö peale ja siis imestab, miks inimesed ei püsi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust tihti valitakse inimesi üsna valesti. Näiteks meil oli konkurss andmeanalüütiku kohale. Nimi küll peen, aga tegelikkuses väga igav ja mitte erilisi väljakutseid pakkuv töö. Ainult teed excelis risttabeleid ja kogu lugu. Seda õpetatakse põhikoolis. Proovitööl oli ka üks noor poiss IT haridusega, kes sai selle ülesande kõige kiiremini valmis ja tema ka võeti. Samas oli see töökoht talle liiga igav ja rutiinne, seega pidaski kuu aega ainult vastu. Samas keskealised tädikesed, kellel ka matemaatika või statistikaalane haridus ja töökogemus (kuigi ka see oli sellele kohale täiesti too much) välistati kohe. Sama ülemus astub järjest ja järjest sama reha otsa. Valib mingi ülekvalifitseeritud inimese igava töö peale ja siis imestab, miks inimesed ei püsi.

Tädid 50 + on kõige püsivam kaader. Väikeste lastega haiguslehel nad ei ole, ise ka eriti ei haigestu. Kohal nagu raudnaelad. Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

Ongi rumalad, sellepärast välistavad. Rutiinitaluvus ja stabiilsus on neil tunduvalt parem kui mõnel ainult lõbusat tööd otsival noorel.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

Ongi rumalad, sellepärast välistavad. Rutiinitaluvus ja stabiilsus on neil tunduvalt parem kui mõnel ainult lõbusat tööd otsival noorel.

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

Seega jah, stabiilsus ei ole kõige olulisem faktor sageli ja tegelikult eksisteerib ka väga palju kohusetundlikke noori.

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

See on ju küll täitsa loll jutt. Meil on mitu 50+ naist tööl, ühtki sitahäda ega kehva iseloomuga lolli pole.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

See on ju küll täitsa loll jutt. Meil on mitu 50+ naist tööl, ühtki sitahäda ega kehva iseloomuga lolli pole.

Ütlesin ju, et erand kinnitab reeglit. Meil jällegi noored peavad alatasa vanema generatsiooni eest arvutis erinevaid probleeme lahendama.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

Ongi rumalad, sellepärast välistavad. Rutiinitaluvus ja stabiilsus on neil tunduvalt parem kui mõnel ainult lõbusat tööd otsival noorel.

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

Seega jah, stabiilsus ei ole kõige olulisem faktor sageli ja tegelikult eksisteerib ka väga palju kohusetundlikke noori.

Et seni kuni 50 ei olnud saanud, on inimene lahke ja sõbralik, aga vanusenumbriga muutub iseloom üleöö? Sry, aga kindlasti ei ole nii. Ja kindlasti ei ole arvutioskus vanuses kinni. Mina 50sena suutsin ühe tunniga selgeks teha ettevõtte meilide haldamise superuseri tasemel; süsteemis, mida ma varem näinud ei olnud. Olen testinud eri ettevõtetes uusi ERP programme. Pivot tabeledi teen kenasti. Ei ole raamatupidaja, vaid hoopis HR, aga ma tõesti ei kujuta ette, et peaksin aastate lisandudes järsku rumalaks jääma. Aegalsemaks – võimali. Ent ma teen vigu haruharva ja õpin pidevalt uusi asju.

Samas noored on seinast seina. Murekohaks on väga kehv eesti keele oskus. Ja ära tule nüüd norima, et ma kirjutan ka vigadega- selliseid vigu nagu teevad tänapäeva noored reeglina keskealised ei tee…

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

Ongi rumalad, sellepärast välistavad. Rutiinitaluvus ja stabiilsus on neil tunduvalt parem kui mõnel ainult lõbusat tööd otsival noorel.

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

Seega jah, stabiilsus ei ole kõige olulisem faktor sageli ja tegelikult eksisteerib ka väga palju kohusetundlikke noori.

Et seni kuni 50 ei olnud saanud, on inimene lahke ja sõbralik, aga vanusenumbriga muutub iseloom üleöö? Sry, aga kindlasti ei ole nii. Ja kindlasti ei ole arvutioskus vanuses kinni. Mina 50sena suutsin ühe tunniga selgeks teha ettevõtte meilide haldamise superuseri tasemel; süsteemis, mida ma varem näinud ei olnud. Olen testinud eri ettevõtetes uusi ERP programme. Pivot tabeledi teen kenasti. Ei ole raamatupidaja, vaid hoopis HR, aga ma tõesti ei kujuta ette, et peaksin aastate lisandudes järsku rumalaks jääma. Aegalsemaks – võimali. Ent ma teen vigu haruharva ja õpin pidevalt uusi asju.

Samas noored on seinast seina. Murekohaks on väga kehv eesti keele oskus. Ja ära tule nüüd norima, et ma kirjutan ka vigadega- selliseid vigu nagu teevad tänapäeva noored reeglina keskealised ei tee…

Siin PK Tööelus on muidugi kõik 50+ prouad it-alaste kõrgteadmistega, avatud ja uuendusmeelsed, suurepärase tervisega ja vööni meekarva juustega.
Vaadates teisi teemasid on valdav siiski kõigi uuenduste vihkamine ja saboteerimine, tervis lonkab mõlemat jalga, Exceli avamine võtab igal hommikul pool tundi ja kliimaks teeb tigedaks ja kadedaks.

+5
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll nõus, et kõik noored on IT-alaste kõrgteadmistega. Nad teavad hästi sotsiaalmeediat ja rämpsteenuseid, mida interneti avarustes pakutakse, aga pane tööd tegema, siis võib üks hädahunnik olla. 50+ võib teha aeglasemalt, aga teeb korralikult ja ei kiirusta 100 korda päevas kuhugi facebooki vaatama, kas tema järjekordset meelas poosis pilti on kommenteeritud.

Noorte tervis ei ole tänapäeva hea. Sada allergiat ja häda, sest nad pole oma lapsepõlve väljas joostes veetnud, vaid passiivselt ekraani jõllitades. Väikeste lastega naised on rohkem haiguslehel kui tööl.

Rutiinsema lõigu peal ütleb noortel närv kiiresti üles. 50+ teevad kannatlikult ega soovigi pidevalt meelelahutust.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vihkamine on pigem noorte teema. Värvuvad üleni musta ja vihkavad musta tuka ja mustaks raamitatud silmade alt maailma. Koolikiusamine ja õelutsemine õitseb nii et vähe pole.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

Ongi rumalad, sellepärast välistavad. Rutiinitaluvus ja stabiilsus on neil tunduvalt parem kui mõnel ainult lõbusat tööd otsival noorel.

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

Seega jah, stabiilsus ei ole kõige olulisem faktor sageli ja tegelikult eksisteerib ka väga palju kohusetundlikke noori.

Ma olen 50 ja lõpetan parajasti teist magistrit ning valmistun doktorantuuri minema. Samas enamik 30+ vanuses kolleege leiavad, et 10 aasta tagune baka on täiesti piisav.

50+ vanuses ei ole iialgi seda probleemi, et appi, mida see ütles ja mis näoga see vaatas – keskealist jätab selline asi täiesti külmaks. Keskealine teab oma väärtust ja talle ei lähe mingi loba üldse korda.

Arvutikasutamise oskus sõltub sellest, kaua sellega on töötatud. Kobakäppasid leidub igas vanuses, aga kui inimene on kolmkümmend aastat igapäevane arvutikasutaja olnud, siis ta saab sellega iseseisvalt paremini hakkama kui eile kooli lõpetanud IT-inimene.

Kui arvutist nett ära kaob, siis keskealine võtab neti oma telefonist, samal ajal ummistavad poole nooremad kolleegid sotsiaalmeediat karjatustega: “WTF ma nüüd teen?!”.

PS. Telefone laetakse tänapäeval juhtmevabalt.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui arvutist nett ära kaob, siis keskealine võtab neti oma telefonist, samal ajal ummistavad poole nooremad kolleegid sotsiaalmeediat karjatustega: “WTF ma nüüd teen?!”.

Ma saan aru küll, et noored ja siledad tekitavad kadedust, aga ära kujuta ette. Lasteaialapsedki oskavad tänapäeval hotspoti teha.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole küsinud, kuna ma ei ole kordagi tundnud, et see teadmine mulle midagi annaks. Võib-olla küsiksin siis kui ma ei ole pikalt tööd leidnud ja olen igalt poolt saanud eitavaid vastuseid – mina ei ole siiani sellises olukorras olnud. Arvan, et see, kas sa peaksid küsima, sõltubki sinu enda tundest, kas see annab sulle midagi. Nagu sa ka ise välja tõid, siis tõenäoliselt saaksid heal juhul mingi ümmarguse vastuse – mida see sulle annaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pruugi seepärast rumalad olla, tööandjad otsivad lihtsalt erinevaid inimesi. Ega stabiilsus pole töötaja puhul peamine positiivne omadus. Meil on neid 50+ prouasid olnud kûll. Midagi juurde õppida ei viitsi/taha – ütlevadku: olen liiga vana, et hakata uusi asju omaks võtma. Seega nad piiravad kõvasti firma arengut, kui on innovaatilisem ettevõte (kōik pole). Siis 50+ inimesed kipuvad olema kehvema iseloomuga, õelamad ja väiklasemad – noored on üldjuhul lahkemad, sõbralikumad ja avatumad (erand kinnitab reeglit), oskavad paremini meeskonnas töötada. Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne. Seega jah, stabiilsus ei ole kõige olulisem faktor sageli ja tegelikult eksisteerib ka väga palju kohusetundlikke noori.

???????????? ma 50+ prouana sain korralikult naerda, ma olen ka lahke ja õpetan nooremaid ja mõnda vanemat ka, aga nooremad võtavad paremini õppust. See kas uut viitsitakse õppida ei sõltu niivõrd vanusest kui inimesest. KUi ma midagi uut õppida kogu aeg ei saaks, siis ma seal firmas kaua ei töötaks ka, igavaks läheks.  Kontoris küll ei tööta, missugused kontorid need tsiteeritu meelest innovaatilised on?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen korra küsinud ja saanudki vastuseks, et olen sellele amtikohale ülekvalifitseeritud ning nad ei näe, et ma seal kaua püsiksin (arvatavasti lahkuksin esimesel võimalusel). Korraks isegi vihastusin, kuid siis sain aru küll: jah, see oligi selline mugavustöökoht (KOVis), kus ma poleks juba töökultuuri pärast ennast pikalt töötamas näinud. Näiteks oli küsimus, et mida ma kavatsen teha siis, kui 2-3 nädalat ei ole ühtegi aktiivset tööülesannet… kallid inimesed, kas te ikka vajasite täiskohaga töötajat sinna? Igatahes tuli järgmine pakkumine mulle juba otse, ilma kandideerimata. Seega ma arvan, et võib küsida tagasisidet ja loota, et sealt saab midagi asjalikku ka teada.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ärge võtke tõsiselt seda tagasisidet.

Tööandja tavaliselt teab, mida otsib. Kandideerib aga 60% sobimatu profiiliga, 40% halva CV-ga.

Võib olla mingi vale lause kusagil või noor inimene küsib 1800 eurot palka, endal ainult keskkool lõpetatud- samuti sellist pea kosmoses noort inimest ei saa ettevõte endale lubada…

Ma ei tea, kas nutta või naerad praeguses värbamisprotsessis. Inimestel pole olnud ükskik töökoht üle 6 kuu, nad ei tea, kas soovivad elada Tartus või Tallinnas. Vene noored on nii ülbed- tekst on nagu mingist motivatsioonikoolitusest maha kirjutatud, tuleb kohale, ei tule aad ega eed suust välja.  Jah, meil on probleem ka ukrainkadega- nad ei tule kohale, neil telefonid ei vasta, eil oli 2 veel Ukrainas ja jõuavad siia mais- kujutad ette kuidas inimesed mõtlevad 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ärge võtke tõsiselt seda tagasisidet.

Tööandja tavaliselt teab, mida otsib. Kandideerib aga 60% sobimatu profiiliga, 40% halva CV-ga.

Võib olla mingi vale lause kusagil või noor inimene küsib 1800 eurot palka, endal ainult keskkool lõpetatud- samuti sellist pea kosmoses noort inimest ei saa ettevõte endale lubada…

Ma ei tea, kas nutta või naerad praeguses värbamisprotsessis. Inimestel pole olnud ükskik töökoht üle 6 kuu, nad ei tea, kas soovivad elada Tartus või Tallinnas. Vene noored on nii ülbed- tekst on nagu mingist motivatsioonikoolitusest maha kirjutatud, tuleb kohale, ei tule aad ega eed suust välja. Jah, meil on probleem ka ukrainkadega- nad ei tule kohale, neil telefonid ei vasta, eil oli 2 veel Ukrainas ja jõuavad siia mais- kujutad ette kuidas inimesed mõtlevad ????

Kärulükkajaid värbad, et palk nii väike ja iga suvakas arvab, et saab selle tööga hakkama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen küsinud ja mõnikord harva olen ka vastuse saanud, ühel korral pääsesin töövestlusele ja tööülesannetega tutvuma, st vaatlesin ühe terve tööpäeva ja olin aktiivne ja huvitatud. Aga hetkel otsin ikka veel sobivat tööd. Mul on kõrgharidus, erialane töökogemus, võõrkeelte oskus (vene, inglise, rootsi), digipädevus. Vanust on 45+.  Laste kasvatamise tõttu tuli rahateenimisse paus ja tagasi tööturule polegi saanud. Olen kõike proovinud: praktika 2 erinevas ettevõttes (tööandjale maksti peale), vabatahtliku töö, ennast täiendanud. Otsinud nii erialast kui keskastme spetsialisti tööd, olen valmis ümberõppeks, aga tulemuseks ikka null. Mitu aastat te jaksate tööd otsida?!  Veebruari keskel oli meil töötuid ca 43  000 inimest, nüüd on juurde tulnud sõjapõgenikke ca 20 000 täiskasvanut. Seis on kehv

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, miks paljud nad uute inimeste otsingul välistavad.

Ongi rumalad, sellepärast välistavad. Rutiinitaluvus ja stabiilsus on neil tunduvalt parem kui mõnel ainult lõbusat tööd otsival noorel.

Arvutiga on nad enamasti nagu sitahädad, küll kaob neil “ise” mingi aken eest ära, tõmbavad telefonilaadija asemel ruuteri pistikust välja ja siis ajavad kogu kontori tagajalagadele, et internetti pole jne.

Neil on ju veel aega õppida siis ju…

Ma sattusin paar aastat tagasi ühe 94-aastase naise juurde töö asjus ja tuli ühest artiklist juttu, mida ta soovitas mul lugeda ning ütles, et see on skänneri all ning tehku ma sellest endale koopia. Lolle ja tehnikavõõraid leidub igas vanuses. Ja vanuse järgi lahterdavad inimesi ainult rumalad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei küsi. Olen töökoha osas väga valiv ja arvan, et see on nende probleem, kui nad mind ei vali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 61 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?