Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?

Postitas:
Kägu

Inimene alustab uues kohas tööd ja ta ei teagi, kui palju palka hakkab saama?

Mis mõttes alustab, KANDIDEERIMISEST käis ju jutt..või oled juba enda eelmise sõnavõtu unustanud, võin meelde tuletada:

Aga nii loll on küll, et pidevalt uutele 700-eurostele töökohtadele kandideerida.

Kui ma ise olen kuhugi kandideerinud, siis CV saates olen teadnud täpset palganumbrit neist vaid 3%. Umbes nii paljud oma palgad ju töökuulutustes avaldavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimene alustab uues kohas tööd ja ta ei teagi, kui palju palka hakkab saama?

Mis mõttes alustab, KANDIDEERIMISEST käis ju jutt..või oled juba enda eelmise sõnavõtu unustanud, võin meelde tuletada:

Aga nii loll on küll, et pidevalt uutele 700-eurostele töökohtadele kandideerida.

Kui ma ise olen kuhugi kandideerinud, siis CV saates olen teadnud täpset palganumbrit neist vaid 3%. Umbes nii paljud oma palgad ju töökuulutustes avaldavad.

Teema sai ju alguse sellest, et kandideerimisel küsitakse, miks inimene pidevalt töökohti vahetab ja väga arukas vastus seepeale oli su meelest, et 700-eurosel töökohal ei saagi pikalt töötada. Teeme siis ka sulle mäluvärskenduse:

Mul üks tuttav käis hiljuti töövestlusel ja teemaks oli pidev töökohavahetus.. Tema ütles selle peale, et kas see värbaja on tõepoolest nii loll, et arvab, et ma jään pikaks ajaks ühe koha peale mingi 700 euroga töötama.

Järelikult töökohtade vahetusest ikka jutt (pidevalt liigub ühelt 700-euroselt kohalt järgmisesse), millele eelneb ka loomulikult kandideerimine. Aga ega pelgalt kandideerimisega töökoht vahetu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Need formaalsed konkursid on ikka nii naljakad. Olen töötanud kohas, kus ülemus soovis naisukest tööle võtta aga no kuidas sa võtad niimoodi, peab ikka näitama ,et meil konkurss. Ja siis see naisuke intervjueeris uusi töötajaid aga näed ei sobinud keegi, ta oli ise kõige parem ikka. Naljanumber ja inimeste aja raiskamine.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas küsite ebaõnnestunud kandideerimisel tagasisidet?