Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas kutsuda politsei…

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kas kutsuda politsei…

Postitas:
Kägu

Naabermajas mingi jota möirgab juba kolmas päev, aken neil lahti ja no pisteliselt röògatab roppusi või siis kostab kõik välja. Ikka selliseid tõsised parmotid.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, praegu on öörahu aeg, nii et võid kutsuda küll.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsida oleks võinud ka otse politseilt.

Muidugi kutsu.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole mõtet. Tulevad liiga kaua ja minu meelest prioriteedid mingid teised kuriteod. Las röögib, küll varsti ära väsib.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma laseks sita maha

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Teatad näiteks kovi, et naabri aknast pidevalt kostab purjus lõugamist ja roppu sõimu. Lähevad kontrollivad.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võid ju politseisse helistada, iseasi, kas nad mingi joodiku pärast kohale tulevad. Paar nädalat tagasi, reede õhtul, ühes Grossi poes Rakveres jaurasid kaks tüüpi, täis nagu tinaviled. Paterdasid seal ringi, segasid müüjaid ja kliente. Müüjad vist tundsid ka neid, palusid neid kogu aeg, et minge palun minema juba. Need ei teind väljagi. Lõpuks isegi läksid ühe meeskliendiga kaklema. Ühe ostja sõnul oli juba vähemalt viis korda politseisse helistatud nende pärast. Me ka helistasime enne ärasõitu, sest tüübid just läksid poodi uuesti sisse, et see mees, kellele nad enne kallale läksid, uuesti poest üles leida ja talle ikka peksa anda. Ootama sinna ei jäänud, et kas lõpuks tuli patrull kohale või mitte.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teatad näiteks kovi, et naabri aknast pidevalt kostab purjus lõugamist ja roppu sõimu. Lähevad kontrollivad.

Sa vist pole eluski üheski KOV-is käinud ega tea, kes või mis seal toimub?

Enamus õblukesed naisterahvad, kes istuvad oma tunde 9-17 täis ja ei tee peale kohvijoomise ja laterdamise suurt midagi.
Ja need läheks kuhugi midagi kontrollma?
Vaevalt.

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa vist pole eluski üheski KOV-is käinud ega tea, kes või mis seal toimub?

Enamus õblukesed naisterahvad, kes istuvad oma tunde 9-17 täis ja ei tee peale kohvijoomise ja laterdamise suurt midagi.

Ja need läheks kuhugi midagi kontrollma?

Vaevalt.

Igas kovis on olemas töötajad, kes selliste probleemidega tegelevad. Oleks ju hea, kui tehtaks kindlaks, kes seal elab ja miks karjub. See karjuja võib olla hoopis hädas eakas või puudega isik, mitte joobes ja pidev mürgel, eriti selline, mis tänavale kostub, vajab sekkumist.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igas kovis on olemas töötajad, kes selliste probleemidega tegelevad. Oleks ju hea, kui tehtaks kindlaks, kes seal elab ja miks karjub. See karjuja võib olla hoopis hädas eakas või puudega isik, mitte joobes ja pidev mürgel, eriti selline, mis tänavale kostub, vajab sekkumist.

Ma olen kindel, et ei ole.
Ka siin siin pole sa ju valmis oma nimega üles astuma. Sest sa ei viitsi oma tööd teha.
Lihtne.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie kutsusime, tulid kohale, joodik jäi vait, oli murust madalam. Tehti hoiatus, läksid minema. Joodik jauras edasi.
Korruta kolmega.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piirkonnakonstaabel ikka läheb ja räägib sellistega, mitme hoiatuse peale on võimalik trahvi ka teha.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piirkonnakonstaabel ikka läheb ja räägib sellistega, mitme hoiatuse peale on võimalik trahvi ka teha.

Piirkonnakonstaabel loeb ette seadusepügala, et vaikus peab olema alates kl 23.00, enne seda tohib meelega lärmata ja kisendada nii palju kui torust tuleb. Nagu sellele Pirital elavale perele öeldi, kui nad viis aastat kestva non-stop muusika peale konstaablilt abi küsisid.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piirkonnakonstaabel loeb ette seadusepügala, et vaikus peab olema alates kl 23.00, enne seda tohib meelega lärmata ja kisendada nii palju kui torust tuleb. Nagu sellele Pirital elavale perele öeldi, kui nad viis aastat kestva non-stop muusika peale konstaablilt abi küsisid.

Tegelt? Mina kutsusin ka päeval kunagi naabrile politsei, sest jõhker joomine käis ja bass oli nii jõhker, et üldse elada ei saanud. Politsei tuli ja tegi neile hoiatuse.
Minu teada ikka nii päris pole, et lased mussi, nii nagu torust tulen.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelt? Mina kutsusin ka päeval kunagi naabrile politsei, sest jõhker joomine käis ja bass oli nii jõhker, et üldse elada ei saanud. Politsei tuli ja tegi neile hoiatuse.

Näib, et probleemi lahendamine (või siis mittelahendamine) sõltub järelikult konstaablist ka… Mis piirkonnas elad, et teil on kord majas?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näib, et probleemi lahendamine (või siis mittelahendamine) sõltub järelikult konstaablist ka… Mis piirkonnas elad, et teil on kord majas?

Eks see vist tõesti sõltub sellest. Mina ise elan Kadriorus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma laseks sita maha

I agree!

0
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas kutsuda politsei…