Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas läbite rinna-tuhara testi veel edukalt?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Teema: Kas läbite rinna-tuhara testi veel edukalt?

Postitas:
Kägu

No selle pliiatsiga, kus too ei tohi kummagi nimetet kehaosa alla püsima jääda, kui kenasti rühikas poosis seista. Kui mul oli viimati meeles proovida (aastat 3 tagasi), oli kõik veel trimmis. Täna avastasin, et rinnatesti enam ei läbi (vanus 43).

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Masendav. Tänapäeval on sinusugustele lohutuseks ka huuletest. Kui sinna taha jääb pliiatsi siis oled turul edasi.

+37
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Masendav. Tänapäeval on sinusugustele lohutuseks ka huuletest. Kui sinna taha jääb pliiatsi siis oled turul edasi.

Ee… ja vastus küsimusele oli?

+1
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pikk ja jäme pliiats peab olema? Prooviks ka, aga ei tea millist kirjapulka valida.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on mingi nali või?

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui pikk ja jäme pliiats peab olema? Prooviks ka, aga ei tea millist kirjapulka valida.

Mina olen selle kõige tavalisema keskmise hariliku pliiatsi võtnud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismoodi saab pliiats tuhara külge jääda?

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on mingi nali või?

Ei, puhas ajaviiteküsimus. Mul tuli nimelt meelde, et selle foorumi algusaegadel on siin seda testi tehtud ja muljetatud. Eks me olime siis sutsu nooremad ja vimma või vajadust sapiselt iroonitseda see ei tekitanud tollal kelleski.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ‘veel’ tähendab eeldust ju? Esiteks käib siin palju 20ndate esimeses pooles olevaid naisi ja teiseks pole mõni noor naine seda testi rindadega mitte kunagi läbinud.

Suurem osa neistki naistest on siiski juba lapsi sünnitanud. Siin asetub “veel” jälle paika, sest rasedus muudab keha.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat seda ma ka mõtlen. Rinna alla ehk küll, aga kuidas saab tagumik niimoodi rippuda? Võimatu.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

tuhara alla saab pliiats jääda küll. nt vanemad naised rannas… neil on kõigil see päevitamata triip kanni all. sinna see pliiats jääbki püsima.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kohe tahaks näha, kuidas pliiats mu AA-korviga rindade alla üldse elus iialgi pidama peaks jääma. Vaevalt et nibud nii rippuma hakkavad. Muud mul sisuliselt pole.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

A tee see test ka, et pane harilik pliiats põiki suhu. Ja vaata, mis siis saab. Softim variant on lambipirn.
Edu! Raporteeri meile ka, kuidas läks, ja siis ma ütlen, mida see test näitab.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kohe tahaks näha, kuidas pliiats mu AA-korviga rindade alla üldse elus iialgi pidama peaks jääma. Vaevalt et nibud nii rippuma hakkavad. Muud mul sisuliselt pole.

Asi ongi selles, et elu meid muudab. Minu A korvist on nüüd mõne aastaga saanud C. Ja mitte eriti prink C. Rindkere kuju on kuidagi mutistunud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

A tee see test ka, et pane harilik pliiats põiki suhu. Ja vaata, mis siis saab. Softim variant on lambipirn.

Rahu nüüd, olen juba adunud, et siin on praegusel kellaajal liikvel mitmeid sapiseid tädikesi, kes peavad ennast tippklassi koomikuteks. Ei ole vaja rohkem tõestusmaterjali pakkuda.
Teemaks oli üks küsimus. Kui vastata ei taha/on häbi, pole mõtet närviliselt kildu rebida. Võtke tass piparmünditeed ja minge tuttu.

+4
-11
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Teibiga 😀

+10
0
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Ma panin pliiatsi tuharate vahele, ei kukkunud maha. Kas see ka loeb? 😀😀

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teibiga 😀

kahepoolse teibiga

+6
0
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Rahu nüüd, olen juba adunud, et siin on praegusel kellaajal liikvel mitmeid sapiseid tädikesi, kes peavad ennast tippklassi koomikuteks. Ei ole vaja rohkem tõestusmaterjali pakkuda.

Teemaks oli üks küsimus. Kui vastata ei taha/on häbi, pole mõtet närviliselt kildu rebida. Võtke tass piparmünditeed ja minge tuttu.

Aga tglt ära võta südamesse, see teema lihtsalt kutsus “kildu rebima”. Lisaks polnud mina kuulnudki, et naised end niimoodi peegli ees “testiksid”, naljakas, noh.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tglt ära võta südamesse, see teema lihtsalt kutsus “kildu rebima”. Lisaks polnud mina kuulnudki, et naised end niimoodi peegli ees “testiksid”, naljakas, noh.

No hard feelings. 🙂

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teed testi ära ja saad aru, et sellisest lollakast asjast ei saa mujal rääkida, kui vaid perekoolis.
Vamos perekool.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

panin pliiatsi sisse ja kukkus kolinal põrandale, kas pole enam piisavalt tihe? ka 43.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas mehed ka ennast niimoodi testivad või seisneb vaid naise väärtus tema prinkuses?
Õllekõhu alla võiks paljud mehed terve peotäie pliiatseid peita ja midagi ei kukuks maha. Sama tissidega- mõnel meesisendil on ikka kobe B korv.
Ah õigus, mehe väärtuseks on tema mõistus…

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

panin pliiatsi sisse ja kukkus kolinal põrandale, kas pole enam piisavalt tihe? ka 43.

Proovi põikipidi ka. Kui siis välja kukub, tuleb tihendusspetsialistide poole pöörduda.

Äkki on tegu kutsehaigusega?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma võtsin pliiatsi kätte ja ei kukkunud maha. Olen nüüd mures, kas olen ikka veel piisavalt noor?
Kõhuvoltide vahelt ka ei kuku maha.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen nii staažikas PK lugeja, et mäletan küll seda testi. Ma siis vastan teemasse ka, mida keegi vist siiani teinud ei ole. Rinnatesti läbisin. Parema rinna alla vist natuke oleks peaaegu jäänud, aga ikka kukkus ära. Ma kolm last sünnitanud ja rinnaga toitnud. Parem rind suurem kui vasak rind. Kunagine B korv on nüüdseks muutunud C korviks. Aga oma rindadega olen rahul.
Aga nüüd see tuharatest. No ma ei tea. Kuhu ikkagi see pliiats käib. Kui sirgelt horisontaalis panna n.ö tuhara alla, siis loomulikult kukub ära. Aga kui veidi nurgaga n.ö jalgevahe poole, siis isegi jääb pidama.
39-aastane igavlev naine.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas selliseid teste teevad need samad naised, kes oma mehe suguti pikkust mõõdavad?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suur tänu teemaalgatajale teema eest! Naersin tilgad püksi!

+7
-1
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Suur tänu teemaalgatajale teema eest! Naersin tilgad püksi!

See on ka ealine iseärasus!

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mul tuharate alla ei jäänud mingi nipiga, aga kõrvade peale jääb ilusti püsima.

+5
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas läbite rinna-tuhara testi veel edukalt?