Esileht Väikelaps Kas laenutaksite lapsele riideid?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas laenutaksite lapsele riideid?

Postitas:

Kas olete kasutanud mõnda riiete renti? Mõtlen just piduliku kleidi või ülikonna renti. Oskate soovitada, kus on hea valik? Kas keegi lastele ka rendib?

Kuidas üldse suhtute riiete renti? Kas pigem rendite teades, et nagunii on ainult üheks ōhtuks, pildistqmiseks vaja või pigem peab ikka olema ostetud. Suur tõenäosusega jääb see ju nagunii kappi seisma või hakka kuskil pärast olematu raha eest müüma. Ei taha ju igal üritusel ka sama kleidiga käia. Sama on ka ju lastega. Päris krõbedad hinnad poes ja järgmiseks peoks juba väike. Kaltsukates pole ka aega pidevalt sobrada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin küll mitu korda sama kleidiga. Isegi presidendi vastuvõtul käivad osad normaalsemad daamid juba kantud kleidiga.

Sa mõtled siis mingit päris ballikleiti? Sest niisama pidulikumaid riideid ikka läheb vaja. Sünnipäevadel, teatris, jõulupidudel jne.

võibolla ei ole mu lapse pidulikud kleidid siis nii puhvis ja karda täis, et ei kannata erinevatel pidudel kanda. Meil on olemas üks veidi lihtsam pidulik kleit, millega väga hea käia laste sünnipäevadel, kodustel sünnipäevadel, teatris jne ja üks natuke rohkem pidulik kleit siis nt jõulupeod, kui mõni sugulane teeb uhkema vastuvõtu ja lapsed ka oodatud, pulma minek vmt.

Ei osta lapsele igaks korraks uut kleiti, miks ta ei või samaga käia? Mul endal on ka paar-kolm pidulikumat kleiti, saab ju neid üle ühe korra kanda vmt, ilma et peaks iga kord uue ostma.

Lastele sellisesse kohta kus süüakse küll, ei näe küll mõtet rentida, pärast maksa seda keemilist puhastust ja lõpuks läheb ikka sama palju kui kleit osta

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kindlasti rendiks lapsele. Nii kleiti, boolerot kui ka mantlit vastavalt aastaajale ja kleidiga sobilikke saapaid. Poistega samamoodi. Pidulikumaid riideid laenutaks hea meeelga, kingi kui ka villast jakki vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Kas laenutaksite lapsele riideid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.