Esileht Väikelaps Kas lähisugulaste kingid peaksid olema kopsakamad?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kas lähisugulaste kingid peaksid olema kopsakamad?

Postitas:
Kägu

RE: Kas lähisugulaste kingid peaksid olema kopsakamad?

Olen päris mitme lapse tädi. Mulle üldse ei meeldi, kui mulle pannakse kõrgemaid ootuseid-lootuseid just seetõttu, et ma olen tädi. Ma tahan kingitusi teha oma äranägemise järgi. Kohe, kui ma tunnetan juba mingit survet, siis ma ei taha üldse teha. Peaaegu ühelgi lapsel ei käi sünnipäeval-no lihtsalt ei jõua (ei ela samas linnas). Kaardi saadan õigeks päevaks ainult siis, kui meelde tuleb piisava ajavaruga.
Eelistan teha pigem läbi aasta väikeseid üllatusi või osta neile vajalikke asju, kui sünnipäevaks mingit normidele vastavat kingitust.
Oma lapsele ta onudelt kingitusi ei oota ega telli-on nii, nagu on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen tädi ja ka minu lastel on tädid olemas. Ei oota lähisugulastelt kallemaid kinke, pigem rohkem läbimõeldud kinke. Kui keegi natukegi lapsi tunneb, siis oleks need ju just lähisugulased. Kui ma oma õelapsele ka umbropsu kingi ostaks, siis kellelt veel ta miskit sellist saaks, mida ta tahab. Ja olen tüdrukutele teinud päris palju tellimise peale nukuriideid, just sellele nukule, mis lemmik ja selliseid asju, mida kõige rohkem vaja. Hinnalt kingitus kallis pole, kuid samas ma väga loodan, et sellest rohkem kasu, kui poest ostetud mõttetust kolast. Praegu 10 Euro eest poest head ja vajalikku kinki leida – siis peab küll mujalt poodidest otsima, meie kaubanduses puuduvad asjalikud kingid lastele. Isegi kui hinnasilti ei vaata. Tüdrukutele pole poes ilusaid mängitavaid nukke, häid nukunõusid võid tikutulega otsida, nukumööbli valik olematu, kui tegu pole BB või barbiega, siis nukud paneb riidesse ka emme või mõni tuttav. Maailma parimad ehitusklotsid tegi vanaisa mööbli tegemise jääkidest. Mis poe kinkidest me räägime? Kui keegi teab, mõnda asjalikku poodi Tallinnas, andku teada, Jukust käime suure kaarega mööda, sealt pole midagi võtta. Tundub, et minu laps on vist üks ainumas erand, kelle unistuseks pole saada järgnevat barbiet või bratzi nukku, kellele little petshop on ainult magnetite külmkapi peal proovimiseks ja muud tõeliselt popid mänguasjad jätavad ka ta külmaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen tädi ja ka minu lastel on tädid olemas. Ei oota lähisugulastelt kallemaid kinke, pigem rohkem läbimõeldud kinke. Kui keegi natukegi lapsi tunneb, siis oleks need ju just lähisugulased. Kui ma oma õelapsele ka umbropsu kingi ostaks, siis kellelt veel ta miskit sellist saaks, mida ta tahab. Ja olen tüdrukutele teinud päris palju tellimise peale nukuriideid, just sellele nukule, mis lemmik ja selliseid asju, mida kõige rohkem vaja. Hinnalt kingitus kallis pole, kuid samas ma väga loodan, et sellest rohkem kasu, kui poest ostetud mõttetust kolast. Praegu 10 Euro eest poest head ja vajalikku kinki leida – siis peab küll mujalt poodidest otsima, meie kaubanduses puuduvad asjalikud kingid lastele. Isegi kui hinnasilti ei vaata. Tüdrukutele pole poes ilusaid mängitavaid nukke, häid nukunõusid võid tikutulega otsida, nukumööbli valik olematu, kui tegu pole BB või barbiega, siis nukud paneb riidesse ka emme või mõni tuttav. Maailma parimad ehitusklotsid tegi vanaisa mööbli tegemise jääkidest. Mis poe kinkidest me räägime? Kui keegi teab, mõnda asjalikku poodi Tallinnas, andku teada, Jukust käime suure kaarega mööda, sealt pole midagi võtta. Tundub, et minu laps on vist üks ainumas erand, kelle unistuseks pole saada järgnevat barbiet või bratzi nukku, kellele little petshop on ainult magnetite külmkapi peal proovimiseks ja muud tõeliselt popid mänguasjad jätavad ka ta külmaks. [/tsitaat]
Selle ülipika hala teemal \”midagi meil poodides pole\” oleksid võinud ära jätta. Piisas Su väitest, et ootad lähisugulastelt läbimõeldud kinke.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Väikelaps Kas lähisugulaste kingid peaksid olema kopsakamad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.