Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas laparoskoopia lööb tsükli sassi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas laparoskoopia lööb tsükli sassi?

Postitas:

Jaanuaris tehti laparoskoopia, kõik korras, munajuhad läbitavad, liiteid, tsüste pole, kolm päeva määris. Kuid tänaseni pole päevi hakanud, mis pidid juba 30 jaanuaril saabuma, tsükkel korrapärane, kas tõesti lapraskoopia lööb tsükli sassi? Ning küsiks veel, et kui kõik on minu ja mehega korras, mis edasi? Oleme oma viis aastat last üritanud saada, kuid tulutult. Kas terveks tunnistatud inimestele tehakse ka kunstlik viljastamine? Arst arvas, et ootab veel paar kuud, et vaatab uuesti kuidas OV toimib, kuigi see toimib ka kenasti, kuid tulemust ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin seda teemat, enne kui ise laparoskoopiale läksin, ja sain teada, et laparoskoopia järel võib tsükliga juhtuda mis iganes: järgmine menstruatsioon võib hilineda, võib hoopis varem tulla ja võib ka täiesti normaalsel ajal tekkida (mul endal läks lõpuks käiku see kolmas variant minu muidu sagedaste tsüklihäirete kiuste :P).

Ka \”seletamatu\” viljatus mitme aasta jooksul on näidustus kehaväliseks viljastamiseks. Teile võidakse küll soovitada kõigepealt IUI-d proovida, see on naisele tunduvalt säästvam protseduur ja vahel annab ka tulemust (aga siiski harvem kui IVF).

Soovin edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu rääkis juba ilusti ära, et ega ette ennustada ei saa. Minul ka see tsüklit segi ei löönud.

Seletamatu viljatus on täiesti näidustus kunstlikuks viljastamiseks.

Kas rasedustesti oled teinud? Igaks juhuks ikka võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küll tsüklit sassi ei löönud, kõik läks edasi nii nagu varem,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas laparoskoopia lööb tsükli sassi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.